Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 206666 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı almanci

Buna seviniyorsun sende. Hoca gidecek Şenol gelince şampiyon olacaksın. Al olursun. Takım doğranıyor. Sana verilmeyen rakibine veriliyor. Senden 3 puan çalınıp rakibine 3 puan hediye ediliyor. Senin yöneticinde tff'ye tepki göstermek yerine çözümü hocayı yollamakla uğraşıyor. Bunuda (ahlaklı bir şekilde) medyaya algı yaptırarak gerçekleştiriyor. Buda sana göre sevindirici bir haber.

Neye üzüleceğimi şaşırdım.

Senli benli yazdım yaşını göremedim abi. Ama durum sıkıcı. Düşünceniz yanlış bence.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Senli benli yazmanda sıkıntı yok ama bilerek yanlış anlamışsın sanki. Işin medya tarafı üzücü dedim. Normal şartlarda bende kimseyi bu şekilde sepetlemekten yana değilim ama çok nadir bir durumla karşı karşıyayız. Bu adam istifa etmez. Olmadı mı sonuna kadar kendi çıkarlarını kovalar. Öyle veya böyle kaliteli ve uyumlu bir kadro var ve fazla puan kaybı lüksü yok. Bir kaç maç daha devam ederse olacağı çok belli. 10-15 puan geriye düşüp Takımın kalan son motivasyonunu da bitirir. Bir çuval inciri berbat etmektense Ismael'i bir sezonluk keyfinden etmeyi tercih ederim.

Sonra birilerine sallarken ne kadar güç sahibi olup olmadığını anlamak lazım. Yersiz eleştiri sırf asilikten ibaretdir ve bin türlü gereksiz sıkıntı yaratır.

Mesela TFF'ye yapılan saldırı art niyetli yönetimlerinden mi kaynaklandı, yoksa art niyetliler iyi niyetli olmaya çalışanlara mı saldırdı, yoksa iki tarafın kişisel çıkarları mı uyuşmadı.  Eleştirmeye başlamadan önce bunları cevaplamak lazım. Yüzeysel bakana konu dışı siyaset gibi gelebilir ama kesinlikle öyle değil. Herşey bağlantılı. Dolayısıyla en önemlisi gerçek Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi olmamak.

Çevrimiçi Samet Demir

Senli benli yazmanda sıkıntı yok ama bilerek yanlış anlamışsın sanki. Işin medya tarafı üzücü dedim. Normal şartlarda bende kimseyi bu şekilde sepetlemekten yana değilim ama çok nadir bir durumla karşı karşıyayız. Bu adam istifa etmez. Olmadı mı sonuna kadar kendi çıkarlarını kovalar. Öyle veya böyle kaliteli ve uyumlu bir kadro var ve fazla puan kaybı lüksü yok. Bir kaç maç daha devam ederse olacağı çok belli. 10-15 puan geriye düşüp Takımın kalan son motivasyonunu da bitirir. Bir çuval inciri berbat etmektense Ismael'i bir sezonluk keyfinden etmeyi tercih ederim.

Sonra birilerine sallarken ne kadar güç sahibi olup olmadığını anlamak lazım. Yersiz eleştiri sırf asilikten ibaretdir ve bin türlü gereksiz sıkıntı yaratır.

Mesela TFF'ye yapılan saldırı art niyetli yönetimlerinden mi kaynaklandı, yoksa art niyetliler iyi niyetli olmaya çalışanlara mı saldırdı, yoksa iki tarafın kişisel çıkarları mı uyuşmadı.  Eleştirmeye başlamadan önce bunları cevaplamak lazım. Yüzeysel bakana konu dışı siyaset gibi gelebilir ama kesinlikle öyle değil. Herşey bağlantılı. Dolayısıyla en önemlisi gerçek Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi olmamak.

İsteyerek değilde istemeden yanlış anlamışım sizi. Yazdıklarımı düzeltiyorum o zaman. Teknik direktör yeterlidir yetersizdir bunu tartışmaya sokmuyorum. Beni kızdığım nokta yönetim bencillik yapıyor. Kendisini sorgulamıyor. Başarıları sahiplendiği gibi olumsuzluklarda ya futbolcuyu suçluyor ya da teknik ekibi. Bir tane günah keçisi buluyor. Sahada bizim puanlarımız çalınıyor kimsenin birşey yaptığı yok. Yönetim tepki koyuyorsada yanlış koyuyor. Perde arkasında ne yaşanıyor bilmiyorum. İlk etapta bunun düzelmesi lazım. Daha sonra kaleci sorunu çözümlenmeli. Yine başarısızlık oluyorsa o zaman hocayı kovsunlar.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi tolga1903

Hocanın yapabileceği şeyler vardır, yapacaktır da. Hocanın eleştirilecek malzemesi var. 1 farkla öndeyken daha fazla hücumu düşünmesi gerekir denebilir. Set oyununu daha fazla tercih etmesi gerekir denebilir. Fakat geride kalan 7 haftaya bakınca hoca kovulmalı denemez. Kovulmayı gerektirecek bir performans yok çünkü. Bu kovulmayı gerektirecek bir performans ise Beşiktaş sonsuza kadar hiçbir sezonu tek hocayla geciremez. Absürt.

Ben dün aşırı sinirlendim maçı izlerken ve maçtan sonra. Özellikle set oyununun s'sinden haberi yok takımın sürekli uzun deniyorlar özellikle defans oyuncuları, geçen hafta necip her uzun topu rakibe attı bu hafta sonradan giren welinton. Yahu hiç kıymetini bilmiyorlar topun asla kaybetme korkusu yok hiçbirinde vuruyorlar nasılsa 1.97'lik weghorts var diye bu anlayışa itirazım var.

Ancak bugün daha sakin kafayla düşününce ghezzal bu takımın hala en önemli oyuncusu, ilk haftadan beri olmadığı için biraz unutuldu takıma etkisi fakat ghezzal gelince seti de oynamaya baslayabilir takım. Özellikle sağ kenar performansı vasat altı kalan muleka yerine iyi bir ghezzal çok problemini çözer takımın+ rosier'de o gelince yukarı çıkıyor. Dele alli ve ghezzal takımın bu kısıtlı futbol aklını epey yukarı çıkarabilecek oyuncular.

Dün hocaya çok öfkeliydim, daha sakin bakınca tam kadro verilecek reaksiyonu beklemekte yarar olduğunu düşünüyorum. Ne olursa olsun o ptt takımına yüzde 50 top vermenin hala izahi yok ama şu aşamada hoca göndermek bizi ne yöne götürür buna emin olmadan aksiyon almak yanlış olacak.

Çevrimdışı aunt minnie

takımın genel performansında yerlere çalıncak bir şey yok. son maç kötü oynadık. diğer maçlarda beklentileri karşıladık. başakşehir maçında kötü oynadık diyen bordo mavili kravat propagandası peşindekilerdir, onlar da işlerini yapacak sorun yok. kaleci sorunu dışında çözüm üretilebilir bir kadro var. yakın dönemde hoca değişikliğinin yönetimin ajandasında olduğunu sanmam. son şampiyon olduğumuz senenin başında bundan çok daha fena krizler de oldu. henüz karar vermek için erken bir çok şeye. onun için hemen asıp kesmeyin derim. gerçi sonra söylediğinizi de unutuyorsunuz, hiç söylememiş gibi devam ediyorsunuz işler iyi gidince de. :)
Katılmıyorum.Hoca A planına alternatif B-C bulmaktan ziyade kusursuz bir A planı istiyor.Ancak kusursuz plan diye bir şey yok.Sen 3-4 maç bir oyunu iyi oynasan da 5.maç ona antitez geliştiren bir takım çıkıyor karşına.O yüzden farklı oyuncularla farklı oyun oynayabilen kazanıyor uzun vadede.

Fb hiç önde basılacak orta sahayı geçmeden uzun toplar atılacak bir takım değil.A planında ısrar ederse ki edecek Fb’ye madara olur.Eminim Jesus ellerini ovuşturarak bekleyecek maçı.

Çevrimiçi levitate

Josef olayı tarihin en büyük skandallarından biri. O kararın etkisi uzun sürecek. Aslında net Ligden geri çekilme sebebi ama bunu kimse yapamaz. Bu Futbolu çok aşan derin bir konu ancak devam ediyorsan boyun eğmeyeceksin, profesyonelliği koruyacaksın. Etkilenmemek mümkün değil ama bunun üstesinden gelemeyene niye profesyonel desinler? Böyle bir skandaldan sonra her türlü ortalığı yıkacaksın. Saha dışında yıkamıyorsan saha içinde yıkacaksın. Üstümüzü çoktan çizdiler Beşiktaşlı olan bunu zaten bilir. Asıl vazifemizin bunun üstesinden gelmek olduğunu kabul edene kadar daha çok sıkıntı çekeriz. Değisteremeyeceğin şeyle ya ilgilenmeyecksin ya da değiştireceksin. Ortası yok bunun.

profesyonellik kısmına katılıyorum, ben şahsen bunları yaşasam kendime meydan okuma olarak algılardım ama herkes bu kafayla bakamıyor doğal olarak

o zaman ya hocanın takım liderlerinin bunu yapması lazım, çıkıp anlatacaklar kafa tutacağız diye başka yolu yok
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Salih Özcan sakatlanmış ve yerine Tolga Ciğerci ile İsmail Yüksek alınmış. Savaş çok net burada. Düşman açık açık savaş çanlarını çalıyor. Ben buradayım, ve seni bitiricem diyor. Biz hocayı yemekle meşgul olalım. Aferin bize.

mesela millet çok takılıyor salihin alınmamasına, bırak almasınlar kardeşim dandik faroe adaları maçında niye yorsun adam kendini? tesiste derbiye hazırlansın temiz

zaten milli takım değerini kaybedeli çok oldu, düşmana yardım etmeye de gerek yok hem
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Alanya maçında haksız yere 1 kırmızı bize verildi rakibin görmesi gereken 2 kırmızı var verilmedi.

Kayseri maçında 1 penaltımız verilmedi.

Ankaragücü maçında maçın başından sonuna kadar sahaya yabancı madde atıldı adamların taraftarı sahaya girip oyuncumuza ve hakeme saldırdı 1 maç ceza aldılar üstüne bizim oyuncumuz arkadaşlarını koruduğu için 1 maç ceza verdiler.

Karagümrük maçında 1 penaltımız verilmedi.

Başakşehir maçında 1 penaltımız verilmedi.

Istanbulspor maçında rakibin attığı ilk golden önce el vardı gol iptal olmadı bahaneleride vücuttan sekip ele çarpması ama bugün Ts maçında vücuttan sekip ele çarpan topa penaltı verildi.

Sivas maçı hariç her maçımızda aleyhimize skoru etkileyen hatalar yapıldı yönetim suskun başarılı olunca her kameraya kendilerini gösteren adamlar bu tip durumlarda kayıp ne yazık ki ve bu durumda hoca tartışılıyor hemde haksız yere.
Hakem hataları olmasa minimum 19 puanla kapatacaktık ilk 7 haftayı biraz insaf.
[ Son Düzenleme: 19 Eylül 2022, 02:12:18 Samet Ç ]

Çevrimdışı almanci

İsteyerek değilde istemeden yanlış anlamışım sizi. Yazdıklarımı düzeltiyorum o zaman. Teknik direktör yeterlidir yetersizdir bunu tartışmaya sokmuyorum. Beni kızdığım nokta yönetim bencillik yapıyor. Kendisini sorgulamıyor. Başarıları sahiplendiği gibi olumsuzluklarda ya futbolcuyu suçluyor ya da teknik ekibi. Bir tane günah keçisi buluyor. Sahada bizim puanlarımız çalınıyor kimsenin birşey yaptığı yok. Yönetim tepki koyuyorsada yanlış koyuyor. Perde arkasında ne yaşanıyor bilmiyorum. İlk etapta bunun düzelmesi lazım. Daha sonra kaleci sorunu çözümlenmeli. Yine başarısızlık oluyorsa o zaman hocayı kovsunlar.

Yönetim o konularda sonuna kadar eleştiriyi hak ediyor da sorunun kaynağı daha yukarlarda. Sorunu kaynağından çözmezsen er ya da geç gelir seni bir şekilde bulur. Onlarda yukardan aynı muameleyi görüyorlar ve kendilerinde oluşan baskıyı aşağıya aktarıyorlar. Bu davranış şeklini bütün toplumda görebilirsin. Bir şeylerin düzelmesi ancak bu baskının yön değiştirmesiyle, yani en yukarıya dönmesiyle olur ama bunu her türlü pislikle engelliyorlar.

Çevrimiçi Samet Ç

Katılmıyorum.Hoca A planına alternatif B-C bulmaktan ziyade kusursuz bir A planı istiyor.Ancak kusursuz plan diye bir şey yok.Sen 3-4 maç bir oyunu iyi oynasan da 5.maç ona antitez geliştiren bir takım çıkıyor karşına.O yüzden farklı oyuncularla farklı oyun oynayabilen kazanıyor uzun vadede.

Fb hiç önde basılacak orta sahayı geçmeden uzun toplar atılacak bir takım değil.A planında ısrar ederse ki edecek Fb’ye madara olur.Eminim Jesus ellerini ovuşturarak bekleyecek maçı.
Fb'ye toplasan maç boyunca belli bölümlerde 25-30 dakika önde basar aynı Başakşehir maçında olduğu gibi o maçtada ilk 25 dakika ön alan baskısı yaptık sonuçta aldık ama gol bulamadık orası ayrı bir konu.

Çevrimiçi annoca

Alanya maçında haksız yere 1 kırmızı bize verildi rakibin görmesi gereken 2 kırmızı var verilmedi.

Kayseri maçında 1 penaltımız verilmedi.

Ankaragücü maçında maçında maçın başından sonuna kadar sahaya yabancı madde atıldı adamların taraftarı sahaya girip oyuncumuza ve hakeme saldırdı 1 maç ceza aldılar üstüne bizim oyuncumuz arkadaşlarını koruduğu için 1 maç ceza verdiler.

Karagümrük maçında 1 penaltımız verilmedi.

Başakşehir maçında 1 penaltımız verilmedi.

Istanbulspor maçında rakibin attığı ilk golden önce el vardı gol iptal olmadı bahaneleride vücuttan sekip ele çarpması ama bugün Ts maçında vücuttan sekip ele çarpan topa penaltı verildi.

Sivas maçı hariç her maçımızda aleyhimize skoru etkileyen hatalar yapıldı yönetim suskun başarılı olunca her kameraya kendilerini gösteren adamlar bu tip durumlarda kayıp ne yazık ki ve bu durumda hoca tartışılıyor hemde haksız yere.
Hakem hataları olmasa minimum 19 puanla kapatacaktık ilk 7 haftayı biraz insaf.
bunlar skoru etkileyen doğrudan hatalar birde bunun maç içinde tüm insiyatif hakkını rakipten yana kullanmaları sürekli saçma sapan düdükle oyunu soğutmaları gibi skora dolaylı etkileri de var.

Çevrimdışı almanci

Ben dün aşırı sinirlendim maçı izlerken ve maçtan sonra. Özellikle set oyununun s'sinden haberi yok takımın sürekli uzun deniyorlar özellikle defans oyuncuları, geçen hafta necip her uzun topu rakibe attı bu hafta sonradan giren welinton. Yahu hiç kıymetini bilmiyorlar topun asla kaybetme korkusu yok hiçbirinde vuruyorlar nasılsa 1.97'lik weghorts var diye bu anlayışa itirazım var.

Ancak bugün daha sakin kafayla düşününce ghezzal bu takımın hala en önemli oyuncusu, ilk haftadan beri olmadığı için biraz unutuldu takıma etkisi fakat ghezzal gelince seti de oynamaya baslayabilir takım. Özellikle sağ kenar performansı vasat altı kalan muleka yerine iyi bir ghezzal çok problemini çözer takımın+ rosier'de o gelince yukarı çıkıyor. Dele alli ve ghezzal takımın bu kısıtlı futbol aklını epey yukarı çıkarabilecek oyuncular.

Dün hocaya çok öfkeliydim, daha sakin bakınca tam kadro verilecek reaksiyonu beklemekte yarar olduğunu düşünüyorum. Ne olursa olsun o ptt takımına yüzde 50 top vermenin hala izahi yok ama şu aşamada hoca göndermek bizi ne yöne götürür buna emin olmadan aksiyon almak yanlış olacak.

Ismael'in defolarını saysan bitmez. Artıları ise az. Adama zorla hocalık öğretilmeye çalışılıyor sanki.
Bu kadar yönsüz ve bireyselliğe dayalı bir anlayışla Dünyanın en iyi Takımları bile bocalar. Bir şekilde toparlasa bile istikrar yakalayamaz.

Çevrimiçi annoca

Ismael'in defolarını saysan bitmez. Artıları ise az. Adama zorla hocalık öğretilmeye çalışılıyor sanki.
Bu kadar yönsüz ve bireyselliğe dayalı bir anlayışla Dünyanın en iyi Takımları bile bocalar. Bir şekilde toparlasa bile istikrar yakalayamaz.
abi kalesinde ligin en az gol pozisyonu veren takımı olduğumuz için mi yoksa en çok gol pozisyonuna giren takımı olduğumuz için mi? yukarda yazılmıış hakemler yüzünden 7 puanı gasp edildiği için mi? kötü hoca olma sebebi nedir?

Çevrimdışı almanci

abi kalesinde ligin en az gol pozisyonu veren takımı olduğumuz için mi yoksa en çok gol pozisyonuna giren takımı olduğumuz için mi? yukarda yazılmıış hakemler yüzünden 7 puanı gasp edildiği için mi? kötü hoca olma sebebi nedir?

Önemli olan kaç tane pozisyona girdiğin verdiğin değil, kiminle/kime nerede nasıl girdiğin/verdiğin. Ayrıca Bielsa ile ilgili yazıda adam işin mental boyutunu güzel anlatmış. Üstelik bunlar daha ilk Haftalar, hedeflediği tempoyu uzun süre kaldırabilecek bir Takım yok gelecek haftalarda ciddi bir düşüş olacak bunu da hesaba katacaksın. Bu işler öyle 5 hafta istatistik yapmakla olsaydı çoğu kişi hocalığı becerirdi.

Çevrimdışı murat baltacı

Hoca değiştirmek lehimizemi olacak aleyhimizemi kestirmek güç hocanın yetersiz kaldığı durumlar var güçlü oyun b ve c planı yani oyun çeşitliliği olmaması oyuncu değişikleri gibi bide şu var kaleciler çok kötü hoca ne yapsın bu kalecileri takımda tutan isteyen oynayan hoca değilmi ya kalecine göre oynayacaksın defansı önde kurup uzaktan şut şansı vermeyeceksin yada planlamani yapıp yabancı kaleci aldiracaksin kaleyi sağlama alacaksın. Necipte wenilonda ısrar etmeyeceksin. Wenilton oyuna almak için iki oyuncu değiştirdik şaka gibi hoca bizim büyüklüğümuzu cozememis anlaşılan ilerleyen dönemde sıkıntılı maçlarda hep puan bırakırız bu gidişle.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hoca değiştirirsek o çok sevdiğiniz oyuncuların bazılarını unutun. Sırf hoca için gelen oyuncular var takımda. Herkes bunu gözardı ediyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca değiştirirsek o çok sevdiğiniz oyuncuların bazılarını unutun. Sırf hoca için gelen oyuncular var takımda. Herkes bunu gözardı ediyor.
Şenol gelincede özlemini kurduğumuz yerli oyunculara kavuşma şansı olacak..

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi murat

Şuan Sergen ile şampiyon olduğumuz sezondakinden daha fazla puanımız var.
mesele fazla veya az puanın olması değil ki .tff ve hakemler biçerken senin hakkını savunacak ve mümkün olduğunca adil maç yönetilmesini sağlayacak bir yönetiminin ve başkanının olmaması.sergen bu eksiği kapatarak şampiyon yapmıştı.Türkiyede şampiyon olacak kadroyu kurmak yetmiyor malesef.
[ Son Düzenleme: 19 Eylül 2022, 07:48:14 murat ]

Çevrimdışı goktasoktay

Josef olayı tarihin en büyük skandallarından biri. O kararın etkisi uzun sürecek. Aslında net Ligden geri çekilme sebebi ama bunu kimse yapamaz. Bu Futbolu çok aşan derin bir konu ancak devam ediyorsan boyun eğmeyeceksin, profesyonelliği koruyacaksın. Etkilenmemek mümkün değil ama bunun üstesinden gelemeyene niye profesyonel desinler? Böyle bir skandaldan sonra her türlü ortalığı yıkacaksın. Saha dışında yıkamıyorsan saha içinde yıkacaksın. Üstümüzü çoktan çizdiler Beşiktaşlı olan bunu zaten bilir. Asıl vazifemizin bunun üstesinden gelmek olduğunu kabul edene kadar daha çok sıkıntı çekeriz. Değisteremeyeceğin şeyle ya ilgilenmeyecksin ya da değiştireceksin. Ortası yok bunun.
Ağzına sağlık. Ancak bu kadar güzel ifade edilebilirdi…

Çevrimdışı underworld

Büyük takım set oyunu oynamayı standart haline getirmeli.
Gittili, geldili oyunla sezon bitmez.

Çevrimdışı 38life

mesela millet çok takılıyor salihin alınmamasına, bırak almasınlar kardeşim dandik faroe adaları maçında niye yorsun adam kendini? tesiste derbiye hazırlansın temiz

zaten milli takım değerini kaybedeli çok oldu, düşmana yardım etmeye de gerek yok hem

Alınmamasında bizim için direkt olarak bir sıkıntı yok zaten. Ama bu bize güdülen düşmanlığın boyutunu gösteriyor. Sıkıntı orada.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Fener maçını alamazsa hocaya güle güle deriz.

Çevrimdışı Orhan_

Şu kadar pisliğin olduğu bir ligi hala izleyebildiğimiz için sabır taşı ödülü almamız gerekiyor. Yani durum öyle bir hale geldi ki eğer maç istedikleri gibi gitmezse hakemler kendileri gol atmaya çalışacak. E bu durumu da taş üstünde taş bırakmayan yöneticiler rahat koltuklarından izlemeye devam edince bizim de pek yapacak bir şeyimiz kalmıyor. Oyna, devam.

Çevrimdışı Talisca1903

Şu kadar pisliğin olduğu bir ligi hala izleyebildiğimiz için sabır taşı ödülü almamız gerekiyor. Yani durum öyle bir hale geldi ki eğer maç istedikleri gibi gitmezse hakemler kendileri gol atmaya çalışacak. E bu durumu da taş üstünde taş bırakmayan yöneticiler rahat koltuklarından izlemeye devam edince bizim de pek yapacak bir şeyimiz kalmıyor. Oyna, devam.
ne yapalım takıma sevdalıyız bırakamıyoruz ben maçın içinde gol yiyeceğimizi hissetmeme rağmen sonuna kadar izlemekten kendimi alıkoyamadım

Çevrimiçi annoca

fenerin maçına bakıyorum 2-0 öndeyken alanyanın %100 penaaltsını yemişler, trabzonun haftalardır ne yapıldığı belli, gsnin maçlarına bakıyorum hakemler tüm insiyatifi onların lehine kullanıyor biz ise hakemler adil olsaydı 7/7 olacağımıza 7 puanmız gasp edildi, biz bunları konuşacağımıza hala daha hoca konuşuyoruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şenol gelincede özlemini kurduğumuz yerli oyunculara kavuşma şansı olacak..

Avrupada olmadığımız senede bu kadronun fazla para da vermeden nasıl kurulduğunu düşünüyorlar? Anlamıyorum. Projemizden bahsedip oyuncuları getirmedik mi? Projenin başındaki kişiyi değiştirdiğimizde nerede bu proje demeyecek mi oyuncular? Parayla getirdik diyorsanız ona bir şey diyemem. Ama sezon sonu vedalarımız bol olur bu gidişle :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: