Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 194922 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Şenol Güneş gelince şu hücum kadrosunu taş gibi yarıştıracağını herkes biliyor da nedense bir kuru inat uğruna şu saçma sapan topu rakibe verip defanstan uzun oynama saçmalığına katlanmak zorunda kalıyoruz

Çevrimiçi Samet Demir

Avrupada olmadığımız senede bu kadronun fazla para da vermeden nasıl kurulduğunu düşünüyorlar? Anlamıyorum. Projemizden bahsedip oyuncuları getirmedik mi? Projenin başındaki kişiyi değiştirdiğimizde nerede bu proje demeyecek mi oyuncular? Parayla getirdik diyorsanız ona bir şey diyemem. Ama sezon sonu vedalarımız bol olur bu gidişle :)
Kesinlikle haklısın. Ama bizim taraftar profilimiz epey değişmiş. Adamlar Şenola tapıyor yahu. Sanki Şenol gelince hakemler bize penaltı çalmaya başlayacak, rakiplerin maçlarını hakkaniyetli yönetmeye başlayacaklar. Çok beklerler.

Şuan yapılacak en mantıklı hamle ilhan mansız mı olur ibrahim üzülmez mi olur öyle bir yardımcı hoca almak. Hocaya ve futbolculara bizim ligin ne kadar leş bir lig olduğunu sürekli anlatsın. Yönetimin beceriksizliğinden bahsetsin.

Sergenin medya gücü olmasa belki onunlada şampiyonluk göremezdik. Ha birde mümkünse stada taraftar alınmasın.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kesinlikle haklısın. Ama bizim taraftar profilimiz epey değişmiş. Adamlar Şenola tapıyor yahu. Sanki Şenol gelince hakemler bize penaltı çalmaya başlayacak, rakiplerin maçlarını hakkaniyetli yönetmeye başlayacaklar. Çok beklerler.

Şuan yapılacak en mantıklı hamle ilhan mansız mı olur ibrahim üzülmez mi olur öyle bir yardımcı hoca almak. Hocaya ve futbolculara bizim ligin ne kadar leş bir lig olduğunu sürekli anlatsın. Yönetimin beceriksizliğinden bahsetsin.

Sergenin medya gücü olmasa belki onunlada şampiyonluk göremezdik. Ha birde mümkünse stada taraftar alınmasın.

Ek olarak Sinan Engin. Şaka yapmıyorum ciddiyim.
Bu ligin en karanlık yerlerini bilen, yönetimin yapamadığı tüm pis işleri yapacak, cevap verecek, polemiğe girecek, tepkiyi kendi üzerine çekip takımın rahat kalmasını sağlayacak biri lazım.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu ligin en karanlık yerlerini bilen, yönetimin yapamadığı tüm pis işleri yapacak, cevap verecek, polemiğe girecek, tepkiyi kendi üzerine çekip takımın rahat kalmasını sağlayacak biri lazım.
Haklısın abi. Taraftarda yok %30 topla oynamışız yok necip neden ilk 11 de, weli girince o neden girdi. Hoca neden değişiklik yaptı bir başka maçta neden değişiklik yapmadı, bir diğer maçta ersin oynamasın bir diğer maçta emre kaleci değil. ( Bence ikiside Beşiktaş kalecisi olamaz)

Ayrıca twitterdaki Beşiktaşlı oldup, sözde Beşiktaşın menfatlerini herşeyin üzerinde gören heriflerinde biraz ceplerini doldurmaları gerekiyor.

Bu işleri yapacak merci belli(yönetim). Biz suçu hocaya atıyoruz kolay olanda bu...

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Egos

kenan'ın gidişinin ardından birliğimizi, bütünlüğümüzü kaybettik. necip nefreti ne yazık ki kenan'ınkinin yerini dolduramıyor. aslında ersin'inki doldurabilirdi, onu da emre'nin performansı gölgeledi. kaleye şut gelmezse ya da top emre'ye birkaç kez lütfen çarparsa ersin düşmanlığında birleşip şampiyonluğa yürüyebiliriz. yoksa şampiyonluk için takımı koşulsuz desteklememiz falan gerekebilir, ki bu oldukça anlamsız olur.

Çevrimdışı annoca

Şenol Güneş gelince şu hücum kadrosunu taş gibi yarıştıracağını herkes biliyor da nedense bir kuru inat uğruna şu saçma sapan topu rakibe verip defanstan uzun oynama saçmalığına katlanmak zorunda kalıyoruz
abi eyv şenol hoca çok iyi hoca ama sıkıntı hoca mı? kalesinde ligin en az pozisyon veren takmıyız en çok pozisyona giren 2-3 takımıyız şenol gelince ekstra ne olacak. sıkıntı hoca değil sıkıntı her maçı 12 kişiye karşı oynamamız. hee şenol gelir hakemler hem bize hem de rakibin maçlarında adil yönetir eyv ama şenol hocanın son 2 sezonunda yapılanlarıda hatırlıyoruz. şampiyonluklar 2-5 puan arasında kaybediliyor şimdiden bizim 7 puanımızı gasp ettiler rakiplere verilenleri saymıyorum. hatayı yanlış yerde arıyoruz.

Çevrimdışı tuncaboylu

mesela millet çok takılıyor salihin alınmamasına, bırak almasınlar kardeşim dandik faroe adaları maçında niye yorsun adam kendini? tesiste derbiye hazırlansın temiz

zaten milli takım değerini kaybedeli çok oldu, düşmana yardım etmeye de gerek yok hem
Olay o değil, federasyon 2 haftadır alenen bize cephe almış durumda ama yönetimden ses yok.

Bu kadar ağırlığı düşük ve aciz yönetim görmemiştim tebrikler cidden.

Çevrimdışı tuncaboylu

Avrupada olmadığımız senede bu kadronun fazla para da vermeden nasıl kurulduğunu düşünüyorlar? Anlamıyorum. Projemizden bahsedip oyuncuları getirmedik mi? Projenin başındaki kişiyi değiştirdiğimizde nerede bu proje demeyecek mi oyuncular? Parayla getirdik diyorsanız ona bir şey diyemem. Ama sezon sonu vedalarımız bol olur bu gidişle :)
Fazla para vermediğimiz konusunda katılmıyorum. 20 milyon Euro bonservis ödedik bu sene.

Üstelik bunun içinde Weghorst, Redmond, Saiss, Delle Alli, Masuaku gibi her biri 2-3 milyon Euro maliyetle gelenler yok.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şenol gelince hakemlerin tutumu değişebilir, medyada önemli ağırlığı olan bir adam.

Yönetim savunamıyorsa, savunacak adamı getirmek zorunda kalacak.

Çevrimdışı caner.eryigit

Ghezzalın sakatlığı ne abi kamyon mu çarptı adama zıplarken az ağrısı var dediler
Adam aylar oldu yok.

Çevrimiçi BlackEagle16

Olay o değil, federasyon 2 haftadır alenen bize cephe almış durumda ama yönetimden ses yok.

Takım namağlup olsa on kere tv karşısına geçerdi her bir yöneticimiz! Ama ne hikmetse takımın hakkı yenirken kimsede ses yok.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi BlackEagle16

Takım namağlup olsa on kere tv karşısına geçerdi her bir yöneticimiz! Ama ne hikmetse takımın hakkı yenirken kimsede ses yok.
İstanbulspor maçını ayrı tutuyorum orada da tam bir rezil futbol vardı.! Rezil kalecilik ! Malesef takımı sürekli aşağı çeken bir kaleci grubumuz var.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı Savaş

Hocadan ne isteniyor anlamıyorum. Hem her maçımızda hata var puan kaybettik deniyor hem de hoca gönderilmeye çalışılıyor.

Bahsettiginiz hakem hataları olmasa şu an liderdik. Tek maç Alanya maçı yazarim hocaya onun harici gözle görülür bir hatası yok.

Oyuncu değişiklikleri deniyor. Adamin elinde gecn haftaya kadar oynatacak adam yoktu. Kendisi mi oynasin? Geleni geçeni içeri alan bi kalecisi var hoca napsin?

Istanbulspor maçı hariç ki bence oyuncular bu maçı ciddiye almadi. Gayet güçlü oyun oynuyoruz. Hoca neden yenilmeye çalışıyor hakikaten anlamıyorum. Şimdi gördüm fener maçını alamazsa hoca gidecek diye. Yemin ederim kendi kendimize savaşıyoruz ya.

Gidecek biri varsa bu hatalara federasyona tepki koyamayan yönetim gitmeli. Hoca değil.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Hocadan ne isteniyor anlamıyorum. Hem her maçımızda hata var puan kaybettik deniyor hem de hoca gönderilmeye çalışılıyor.

Bahsettiginiz hakem hataları olmasa şu an liderdik. Tek maç Alanya maçı yazarim hocaya onun harici gözle görülür bir hatası yok.

Oyuncu değişiklikleri deniyor. Adamin elinde gecn haftaya kadar oynatacak adam yoktu. Kendisi mi oynasin? Geleni geçeni içeri alan bi kalecisi var hoca napsin?

Istanbulspor maçı hariç ki bence oyuncular bu maçı ciddiye almadi. Gayet güçlü oyun oynuyoruz. Hoca neden yenilmeye çalışıyor hakikaten anlamıyorum. Şimdi gördüm fener maçını alamazsa hoca gidecek diye. Yemin ederim kendi kendimize savaşıyoruz ya.

Gidecek biri varsa bu hatalara federasyona tepki koyamayan yönetim gitmeli. Hoca değil.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Öyle deme şimdi. Şenolu getireceğiz. Hem kaleye geçecek kaleci sorunumuz bitecek hemde t.direktör olacak. 1 taşla 2 kuş. Arada birkaç süslü laf eder taraftarı kendine aşık eder. Bitti gitti işte.

Çevrimiçi levitate

geçenlerde hiç beklemediğim bir şekilde hoca kalmalı ve zaten kalacakta demiş, sezon ortası değişiklik hiç sevmem gerek yok tarzı konuşmuş

malum seveni çok belki baskıyı azaltır
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

zaten dedim ya düşmana yardıma gerek yok diye, gitsin uğraşsınlar ciğerciyle falan

yönetim de ankarada en güçlüydü başkan telefonlarda verip veriştiriyordu hala sonucunu bekliyoruz :D yemin ederim sosyal medya sorumlularımız daha çok çabalıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı aunt minnie

Malesef Valerien Ismael 3’lüden 4’lüye dönerek kendisinden taviz verdi.Yönetim istediği transverleri yapamayınca 4’lü oynat dedi o da olur dedi oynattı.Kolay kolay başka hocaya yaptıramazlar bunu.

Medya eleştirdiği an kırılganlaşıyor VI.Sampdoria maçı ilk kırılma noktasıydı ordan döndü.Şimdi Istanbulspor maçı ikinci kırılma noktası oldu burdan da dönerse belki kendini ispatlar.Ancak Necip’i oyuna almaması bile bir psikolojik baskı göstergesi.

Adama da üzülüyorum bir yerde.Bu ülkede başarılı olmak çok çok zor.Ben VI’in bu virajı döneceğini zannetmiyorum,FB maçında puan kaybı TD değişikliğine götürecek bizi.

Çevrimdışı DieForYou1903

Malesef Valerien Ismael 3’lüden 4’lüye dönerek kendisinden taviz verdi.Yönetim istediği transverleri yapamayınca 4’lü oynat dedi o da olur dedi oynattı.Kolay kolay başka hocaya yaptıramazlar bunu.

Medya eleştirdiği an kırılganlaşıyor VI.Sampdoria maçı ilk kırılma noktasıydı ordan döndü.Şimdi Istanbulspor maçı ikinci kırılma noktası oldu burdan da dönerse belki kendini ispatlar.Ancak Necip’i oyuna almaması bile bir psikolojik baskı göstergesi.

Adama da üzülüyorum bir yerde.Bu ülkede başarılı olmak çok çok zor.Ben VI’in bu virajı döneceğini zannetmiyorum,FB maçında puan kaybı TD değişikliğine götürecek bizi.

ANÇ biz karışmadık dedi Aspor'da boşuna günah almayalım.Hoca biz oyuncularla konuştuk oyuncular o sistemi istemiyor ayak uyduramadı dedi.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı DieForYou1903

Feneri rahat yeneriz bu arada bizim oyun sistemimiz onlara ters.Savunma arkaları tarla bildiğin bizde uzun top atıyoruz savunma arkasına sarkıyoruz uzun topla çıkıyoruz eğer bozmazsa tabi bu maç bozacağı tutabilir İsmael demişler onun adına.

Çevrimdışı DieForYou1903

Rachid Ghezzal ve Dele Alli'nin Çarşamba günü yapılacak antrenmanda takımla birlikte çalışması bekleniyor.
(beIN SPORTS)

Çevrimdışı Gökhan Kurt

?s=19

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Beşiktaş yönetimi, Fenerbahçe maçını kaybettiği takdirde Valerien Ismael ile yollarını ayıracak.

(Hürriyet)

Çevrimiçi sEuL

Daha lig baslamadan butun Besiktas camiasi bir olup kendi teknik direktorunun kuyusunu kazdi ve kazmaya devam ediyor. Yonetimi olsun, eski futbolcusu olsun, medyada havlayan tasmali kopekler olsun, ve taraftarin bir bolumu. Gercekten yazik, bu ortamda teknik heyetin basarili olma sansi yok zaten.

Gelsin Ts'li bunak Senol'da Besiktas'i kurtarsin (...)

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Başkan ellerini ovup fener maçını bekliyor.VI gönderip hemserisini almak için.

Çevrimdışı aunt minnie

Başkan ellerini ovup fener maçını bekliyor.VI gönderip hemserisini almak için.
Hemşerisiyle birlikte giderler sene sonu

Etiketler: