Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 206852 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı murat baltacı

Çok seçenek yok kabul ederse lucesu etmezse Şenol Güneş.

Takım iyi hazırlandı Şenol gelirse bu senede ekmeğini yer ama önümüzdeki sezonlar için iyi bir yardımcı lazım.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı almanci

Dünkü maçta yaşananların perde arkasını aydınlatırsam tatsızlık çıkar çünkü ispat edemem. O yüzden çözüm sunmakla yetiniyorum; Valerien Ismael ile Şampiyonluk imkansız. Bunu Oyuncular da biliyor. Göreve devam ettiği her dakika Beşiktaş'ın zararınadır. Derhal görevden alınmazsa milli ara sonrasındaki yoğun maç trafiğinde TD değişikliği anlamsız hale gelir. Nokta atışı bir TD ile bu Takım Şampiyonluğun en büyük adayı olacağını düşünürsek bu nokta atışını yapmak için herşeyini vermeyenin ya Beşiktaş'ın başarısı umrunda değildir ya da futboldan zerre kadar anlamıyordur. Fazla vakit yok. O nokta atışı bu hafta yapılmazsa sezonun devamını takip etmenin bir anlamı kalmaz.

Çevrimdışı 38life

sergen hocanın şampiyonluğunda tribünler açık olsa küme falan düşerdik herhalde, bizim için büyük bir şans olmuş

Covid sezonunda takımın başında Valerien olsa puan rekoru kirardik belki de.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Milli arada teknik direktör değişikliği falan yapılmayacağını, böyle bir ihtimalin %0.001 bile olmadığını göremeyen insan hayal dünyasında falan yaşıyordur. Başımızda berbat bir yönetim var ama o kadar da berbat değil Allah'a şükür. Bir avuç çoluk çocuk Sergen, Şenol diye haykırıyor diye 7. Haftada 14 puanlı takım teknik direktör değiştirecek ha? Bak bu fikrin saçma olmasını tartışmıyorum ben, onu zaten geçtim. Böyle bir şeyin olma ihtimalinin olduğuna inanmak nasıl bir kafa onu anlamıyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

ilk olarak taraftar; sonra gerekiyorsa yönetim, kaleci, hoca, malzemeci değiştirirsin.

taraftarın amacı devre arasına kadar bu yönetimle, bu kadro ve teknik heyetle ve tabii ki hakemler ve malzemeciler ile takımı nasıl potada tutabileceğini bulmak olmalı. mağlubiyet alacağını fark edince reset tuşuna basmak yok.

takım lider olacak, her hafta puan farkını açacak, şubat'ta şampiyonluk ilan edecek ve tüm bunların yanında maç başına topla oynama oranı yüzde 60'ı geçecek ki tribünde "musalla taşı" söylenebilsin... beşiktaş yüzde 10 topla oynuyorsa büyük takımın topla oynaması gereken oran yüzde 10'dur. teknik heyetin hedefi takımı bunun handikaplarından arındırmak. 7 haftada kaleni bulan 15 şut oynanan oyunun -en azından bu lig için- yeterli olduğunu gösterir.

bize 40 bin kişi lazım, son şampiyonlukta bu sayı sıfırdı ve takım hocasız, forvetsiz, kanatsız, kalecisiz sezonu iki artı bir kupayla bitirdi. 40 bin kişi dışında kalan beşiktaş taraftarı için en büyük ihsan bu sene de gölge etmemek olacak gibi.
Stadımız olmadığında, covidde rakipleri silip süpürdük. Futbolcu eleştirme konusuna parantez açmak istiyorum. Ersini dünkü maçtan sonra antrenmana bile çağırmam. Yemin ederim frikikde gol yiyeceğimizi, maç esnasında da rakibe puan kaptıracağımızı biliyordum.

Neyse bazı taraftarlarımız olumsuzluk olsada ortaya çıksam diye avcunu ovuşturmuş bekliyor. Bizde burada takımı desteklemeye çalışıyoruz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Şu tabloda hocaya sarmakda ne bileyim yani.

Kalede kaleci olmuş olsa geçen hafta başakşehir maçında en kötü ihtimal 1 puan bu hafta da 3 puan alacaktık. 17 puan ile 1. sırada olarak hocaya methiyeler düzmeye devam edecektik. Haklısınız kral çıplak. Getirin takımın başına Şenolu da görün.

Bu konuyu eleştirmek istemiyorum ama futboldan anladığını söyleyip hocaya saldıranlar yönetime gelince geçiştiriyor. HAKKIMIZ YENİYOR ARKADAŞLAR, HAKKIMIZ YENİYOR... Aynı güc diğer takımları potada tutuyor. Bu gücü de kalecimiz tetikliyor...

Takım savunman ne kadar iyi, rakibin hücum gücü ne kadar zayıf olsa da bir şekilde o top kalene gelecek. Dünyanın en güçlü takımlarının kalelerine de o top bir şekilde ulaşıyor yani. İşin en tehlikeli ve acı yanı rakiplerin bize gol atmak için ceza sahamıza girmek zorunda olmamaları ki bunu zaten rakip hoca da dile getirdi. Kaleden yana çok az rahat etmişligimiz vardır ama bu başka bir boyut.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kaleci kötü performans gösterir, maç ya da puanlar kaybedersin ki bunlar hayatın doğal akışında olacak şeyler.

Umarım ben yanılıyorumdur ama hoca ile oyuncular arasında bir problem var gibi.
Bunda yönetimin hocayı suçlayıcı hiç bir harekete tepki göstermemesi büyük etken. (En son danışman sıfatlı birinin açıklamaları ve tek satır tekzip yok.)

Rosier'in doğrudan çıkışı, yediğimiz gollerde herkesin birbirine birşeyler anlatıyor olması benzer biçimde attığımız golde bile sevinmeyip birbirine bir şeyler anlatan tipler. İşte bunlar hiç normal değil.

Çevrimdışı aunt minnie

Milli arada teknik direktör değişikliği falan yapılmayacağını, böyle bir ihtimalin %0.001 bile olmadığını göremeyen insan hayal dünyasında falan yaşıyordur. Başımızda berbat bir yönetim var ama o kadar da berbat değil Allah'a şükür. Bir avuç çoluk çocuk Sergen, Şenol diye haykırıyor diye 7. Haftada 14 puanlı takım teknik direktör değiştirecek ha? Bak bu fikrin saçma olmasını tartışmıyorum ben, onu zaten geçtim. Böyle bir şeyin olma ihtimalinin olduğuna inanmak nasıl bir kafa onu anlamıyorum.
O kadar da berbat yönetim var bence.Daha hafta içi klüp başkanının danışmanı bir müptezel hocaya ağzına geleni söyledi.Daha berbat yönetim olunamaz zaten.Danışman hocaya giydiriyor,başkan üç maymunu oynuyor,oyuncu da kimseyi sallamaz bu klüpte.

Çevrimiçi levitate

daha geçen başkanın danışmanı hocaya salladı, neymiş necip oynatılır mıymış vs.
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı aunt minnie

VI korkudan Necip’i alamadı oyuna,Rosier’i çıkarıp Welintonu aldı.Oyuncu bu korkuyu göremiyor mu sanki.Ama başka adam da çalışmaz bu yönetimle işte.Beşiktaş’ı çalıştırdığına şükredecek adam getirebilirler sadece

Çevrimiçi levitate

Kaleci kötü performans gösterir, maç ya da puanlar kaybedersin ki bunlar hayatın doğal akışında olacak şeyler.

Umarım ben yanılıyorumdur ama hoca ile oyuncular arasında bir problem var gibi.
Bunda yönetimin hocayı suçlayıcı hiç bir harekete tepki göstermemesi büyük etken. (En son danışman sıfatlı birinin açıklamaları ve tek satır tekzip yok.)

Rosier'in doğrudan çıkışı, yediğimiz gollerde herkesin birbirine birşeyler anlatıyor olması benzer biçimde attığımız golde bile sevinmeyip birbirine bir şeyler anlatan tipler. İşte bunlar hiç normal değil.

öyle bir şey olsa içeriden bir şeyler pıtlatılıp bin kere özel haber girilmişti, zamanında tolgay, negredo-q7 ya da talisca-caner mevzuları yüzünden nasıl üstümüze geldiler malum

ben kenarda hoca olmadığı için otorite eksikliğine bağlıyorum, asistan abi iyi birisine benziyor ama çoğu zaman maçı düz şekilde izledi maalesef. ama hamleleri onun yaptığını sanmıyorum, hocanın direktifi vardır herhalde
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bu yolun sonunda birisi çıkıp hakem falan dövecek, cidden sabırları zorluyorlar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Dövse yine iyi çıkarıp bir yerine sokacaklar bıçağı. Ondan sonra kimse gelmeyecek bu ülkeye.

Çevrimdışı aunt minnie

Dövme değil ya direk öldürecekler birini bakın görün o noktaya gidiyoruz.Halen de akıllanmadılar TFF toplantı odası kurşunlandı biri ölebilirdi orada

Çevrimdışı aunt minnie

Lig malum şahsın damadıyla oğlunun rekabetine döndü

Çevrimdışı beno1903

Dövme değil ya direk öldürecekler birini bakın görün o noktaya gidiyoruz.Halen de akıllanmadılar TFF toplantı odası kurşunlandı biri ölebilirdi orada

O olay tamamen yorgun mermi

Çevrimdışı enderersoy15

Masuaku nün mulekaya çıkarmadığı topun izahı yok.

Ersinin performansının izahı yok.

Wenilton tercihinin izahı yok

Bu hakemin maç alması hemde bizim maçı almasının izahı yok

Hoca gidermi kalirmi bilmem ama takımda sıkıntı var laubalilik başıboslukluk var. Frikiği nkoudu kullanıyor adamın endirek vuruş olduğundan haberi yok Salih gedson varken nkoudu vuramaz.

Hoca.gitsede kalsada devre arası mutlaka iyi bir kaleci almalıyız yerli yoksa yabancı getir masuaku kes Tayfur oynasın hatta sais kes Talha Emrecan oynasın ne masuaku ne sais iyi bir kaleci performansından fazlasını veremez.
2. golden önce weligton değil de gedson akıllı olsa, orta sahada adamı durutsa bugün bunlar konuşulmazdı.Gedson en az 10 faul yaptı belki 7,8 i faul de degildi ama faul yapması gereken yerde yapmadı, neden?

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı enderersoy15

Şenol Güneş’i isteyen geçmişte yaşıyordur zaten.Avrupa’ya daha yeni madara olduk Şenol Güneş sayesinde.

Bu takıma kendisini ispatlama derdi olan genç ve dinamik bir hoca lazım.Valerien Ismael bir felsefe ortaya koysa da oyuna müdahale konusunda hep çok yetersiz hatta takımı geriye götürüyor değişikliklerle.Fener maçında bunu telafi etmezse Giresun’da ya tamam ya devam maçına çıkacak.

Kaleci konusuna gelirsek Ersin’in bileti kesildi gibi görünüyor.Devre arası birini alırlar Emre de yedek olur.

Yediği Gol/Yediği isabetli Şut oranı %67.7 takımın.3 şuttan 2’si gol olmuş.Gol atmayı beceremesek ligte son sıradaydık
Bu yoruma katılmıyorum Şenol Güneş i kadro Fransa'yi yendiginde oyuncuların form durumuna bakın , sonra Merih sakat, cengiz yok, forvet yok, bek yok orta saha yok( form olarak)

Çevrimiçi Samet Demir

Bu yoruma katılmıyorum Şenol Güneş i kadro Fransa'yi yendiginde oyuncuların form durumuna bakın , sonra Merih sakat, cengiz yok, forvet yok, bek yok orta saha yok( form olarak)

Haklısın sol bekde yoktu. Kadroda olan rıdvanı görmeyerek mert müldürü sol bek oynattı. Sağ bek yoktu. Nazım sangareyi yabancı olduğu için kadroya almayanda kendisiydi.

Neyse gelsin ya şenolda gelsinde sayemizde Türk futbolu bir kanserden daha kurtulur.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Afedersin ama bu yoruma ancak gulunur. Fransa’yi yendigimizde oyuncular cok formdaydi ama Avrupa sampiyonasinda 0 puan cekip averaj takimi oldugumuzda oyuncular cok formsuzdu. Bu mudur yani? O zaman formsuz oyunculari toplamasaymis kadroya.

Su Ts’li filozof icin yapilan savunmalarin yuzde birini suan Besiktas’in basinda olan TD icin yapmadi kimse. Sezonun ilk 5 haftasina stopersiz girip Necip’e mahkum birakildi. Takim saha ici ve disi olaylari ile yipratilirken butun suc hocanin degisikleri uzerinden okunmaya baslandi daha 2. haftadan beri. Gercekten yazik, koca camianin kurtaricisi olarak 70’lik Ts’li bunak isteniyor her yerde- cildirmamak elde degil.

Çevrimiçi murat

Aradaki fark bence sergen yalçın yönetimin yapması gerekeni kendisi yapıyordu.ismael ise birde yönetimle uğraşıyor.

Çevrimdışı almanci

Yazdıklarımı çarpıtıyorsun. Değişiklik olur olmaz ben orasında değilim olması gerekeni söylüyorum. Böylesine basit bir şeyi bile hayal olarak görenin Hayalleri bayağı küçük olmalı. Istersen sen belirle neyin mümkün neyin Hayal ürünü olduğunu da biz de tercih yapıp sana Padişahım çok yaşa diyelim.

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Bazen 3 gol atmanda yetmez 4 gol atmanda. Sana 3 0 dan 3 3 yapan adamlar gidip rakibinden 5 dk da 2 gol yer. Diger rakibin 90+9 da 2 0 dan 3 2 kazanir. Diger rakibin 3 kere 85.dk dan sonra gol atarak mac kazanir moral bulur ust siralara tirmanir. Hakemler senin icinden gecer baskanin ses cikarmaz, kalecin plajda voleybol oynar gibi kasmaz her gelen topu alir iceri. Bazen kadron cok iyi olsada bi boku beceremezsin o yuzden cok kasmayin hicbir parametre bizim tarafimizda degil bu sene sinir krizi gecirmeyin. Sadece bu kadroda sampiyonluk gormesini istedigim futbolcular vardi neyse.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Sergen Yalcin Abu sayesinde sampiyon olmustur. Abu simdi gelsin Ismael de sampiyon olur. Ben hoca ile devam edilmesi taraftariyim. Illa degisecekse yabanci adayim Luce, yerli adayim Riza Calimbay.

Çevrimdışı 38life

Aradaki fark bence sergen yalçın yönetimin yapması gerekeni kendisi yapıyordu.ismael ise birde yönetimle uğraşıyor.

Şuan Sergen ile şampiyon olduğumuz sezondakinden daha fazla puanımız var.

Etiketler: