Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 195548 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı aunt minnie

Şenol Güneş kartal logolu (sanırım American Eagle) marka polo yaka t-shirt giymiş.Böyle mesajlar vermeyi sever.Fb maçlarına bordo mavi kravatla çıkıyordu.Bu iş bitmiş Fb maçı sonrası açıklarlar.

Çevrimiçi levitate

Şenol Güneş kartal logolu (sanırım American Eagle) marka polo yaka t-shirt giymiş.Böyle mesajlar vermeyi sever.Fb maçlarına bordo mavi kravatla çıkıyordu.Bu iş bitmiş Fb maçı sonrası açıklarlar.
izlemeye gittiği maçı da alanya maçının katili yasin kol yönetiyormuş, biraz samimi fotoğraflar çekinmişler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Feneri rahat yeneriz bu arada bizim oyun sistemimiz onlara ters.Savunma arkaları tarla bildiğin bizde uzun top atıyoruz savunma arkasına sarkıyoruz uzun topla çıkıyoruz eğer bozmazsa tabi bu maç bozacağı tutabilir İsmael demişler onun adına.

Hiç bir şey olmaz baktı hakem fbye ters geliyoruz,  şak diye sarı gösterir 3 oyuncumuza üst üste, sonra şak bir penaltı çalar. Olmadı mı şak bir kırmızı 2. yarı pamuk gibi olur her şey.

Bu sene çok acayip operasyon yapıyorlar göstere göstere. Artık hiç bir şeyden korkuları da yok ülkede herşeyde olduğu gibi futbolu da bok çukuruna çevirdiler.

Çevrimiçi levitate

genel olarak hocaya karşı nötr kalmaya çalıştım ama özellikle son 2-3 aydır öyle bir baskıya maruz kalıyor ki en sonunda gidip dövmesini falan yaptırcam adamın
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

genel olarak hocaya karşı nötr kalmaya çalıştım ama özellikle son 2-3 aydır öyle bir baskıya maruz kalıyor ki en sonunda gidip dövmesini falan yaptırcam adamın
Emin ol şimdi Şenol Güneş naraları atanlar ilk olumsuzlukta Sergen Yalçın demeye başlayacaklar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı caner.eryigit

Günümüz Türkiyesin  de lobisi olmayan tek Trabzonlu bizim başkan...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biz başımıza ne gelse hak etmedik diyemeyiz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Emin misin lobisi olmadığına? Ya da şöyle söyleyim o lobi kime hizmet ediyor biliyor muyuz?

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Biz başımıza ne gelse hak etmedik diyemeyiz.
Katılıyorum arkadaşım. Ne geldiyse başımıza adamcılıktan geldi. Kendi kendimizi kaosa sokmak için öyle büyük bir enerji harcıyoruz ki, akıl mantık alacak gibi değil. Şu an Türkiye'nin en uyumlu ve akıcı oyununu oynayan ve daha da iyisini oynamaya aday bir numaralı takımıyız ve yediğimiz haltlara bakın.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi mayguntr

Sanki 5 mac ust uste kaybetmisiz zannettim mesajlari okuyunca.

Son 3 yilin sampiyonluk puan ortalamasi: 2.13, 2.1, 2.02. Bizim su an puan ortalamamiz: 2.0, fener macini kazanirsak 2.18.

Ama biz yenilirsek hoca gidecek diye konusuyoruz. Cidden Besiktasin en buyuk dusmani kendi taraftari. 3 hafta once  herkes ne top oynuyoruz, nisanda sampiyon oluruz, bu transfere ben cok iyi cikacak demistim diye ovunurken bi anda Senol, Sergen konusuluyo her yerde forum da degil her yerde.

Çevrimiçi murat baltacı

Hocadan ne isteniyor anlamıyorum. Hem her maçımızda hata var puan kaybettik deniyor hem de hoca gönderilmeye çalışılıyor.

Bahsettiginiz hakem hataları olmasa şu an liderdik. Tek maç Alanya maçı yazarim hocaya onun harici gözle görülür bir hatası yok.

Oyuncu değişiklikleri deniyor. Adamin elinde gecn haftaya kadar oynatacak adam yoktu. Kendisi mi oynasin? Geleni geçeni içeri alan bi kalecisi var hoca napsin?

Istanbulspor maçı hariç ki bence oyuncular bu maçı ciddiye almadi. Gayet güçlü oyun oynuyoruz. Hoca neden yenilmeye çalışıyor hakikaten anlamıyorum. Şimdi gördüm fener maçını alamazsa hoca gidecek diye. Yemin ederim kendi kendimize savaşıyoruz ya.

Gidecek biri varsa bu hatalara federasyona tepki koyamayan yönetim gitmeli. Hoca değil.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Derdim hoca değil başarılı olsun diye savundumda ama maalesef kendini bu duruma düşüren yine kendisi Alanya maçı ona yazar on kişi kalabilirsin bu dünyanın sonu değil 3-0 öndesin daha ne olacak. İstanbul maçıda ona yazar oyna oyununu üç dört yap sen defonu bile bile rakibe davet çıkarıyorsun hakem hataları hep oluyor ama hakemle kaybettiğimiz maç Başakşehir maçı Alanya İstanbul dört puanı koy cebine Başakşehir maçı sadakan olsun çık derbiye favori jesus düşünsün tempolu baskılı futboldan atmosferden nasıl çıkacağım diye.

Hocanın korktuğu başına geliyor o zaman cesur olacak adaletli olacak Necip as adamıydı İstanbul maçında oyuna sokamiyor niye oyuncuyu yem etti nasıl sokacak o zaman hocalığını yapacaksın Başakşehir maçının devre arası nkoudu radmond Necip Talha değişikliği yapacaksın. Üçlü oynaşan as stoperin olacak Emrecan kesik yedi niye nerede forma adaleti böyle olunca oyuncuların hocaya olan güveni azalır istediğin skorlarida alamazsan kaçınılmaz son hoca kendi sonunu kendisi hazırladı ya derbiyi alacak herkesi susturup kral olacak kredi kazanacak yada herkes kendi yoluna.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat

belki de lobinin içinde...

Çevrimdışı levent14

Hoca konusunda hiç.olmadigim kadar ikilemdeyim bir yanım madem bu projeye inanildi bir sistem üzerinde çalışıyor arkasında durulmalı diyor diğer yanim ise oyunu okuma,oyuncu değiştirme ve daha sezon başlamadan sistemi üzerinde tavizler vermesi sebebiyle başarısız olacak diyor

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Topla oynama yüzdeleri kabul edilebilir düzeyde değil. Bu bağlamdaki eleştirilere saygı göstermek lazım.

Çevrimiçi Nartallo

Şu performansa hiçbir yerli hocaya şu eleştirilerin onda birini yapmazlar, yapamazlar...

Kimse ses çıkarmadıkça daha azgınlaşıyorlar... Bu kadarı hakikaten ayıp...

Hoca'nın yanındayız...

Çevrimiçi underworld

Hocanın yapısı büyük takıma uymuyor. Yanlışta ısrar etmenin anlamı yok.

Çevrimdışı can1903

Her şey ortada ısrar bizi nereye götürecek bakacağız, çıkıp şampiyon yaparsa büyük hoca olur futbol aleminin %80'inin yorumları belli. Bu gömlek ona bence bol gelecek ama daha kredisi var.

Fenerbahçe maçı ak mı kara mı belli edecek her şeyi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Talisca1903

büyük takım hocası değil o belli oldu çünkü büyük takım böyle oynamaz mantalitesi yanlış

Çevrimiçi Samet Demir

Yönetim kendine günah keçisi buldu, taraftarı buna inandırdı. Valla helal olsun adamlara.

Çevrimiçi sozkul

Takımın boyu çok uzun, böyle yalnızca yalancı pres yapıp gereksiz yoruluyor ilerdekiler.
Bunu düzeltmek çok kolay değil.

Çevrimiçi Nartallo

Takım savunma aksiyonlarında birinci, hücum aksiyonlarında üçüncü sırada...

Kaldı ki Alanya maçı hakem kepazeliği, Josef olayının gereksiz uzatılması ve diğer maçlardaki bireysel hatalara rağmen yaptı bunu bu takım.

Evet pres olayını oturtamadık, organize şekilde pres yapamıyoruz, takım kopuk görünüyor, tek topla aşılıyoruz çoğu zamana ama bunun için de kadronun oturması lazım, topçuların alışması lazım. Josef yeni girdi takıma, Ghezzal gibi bir adamı nerdeyse hiç kullanmadık.

Ben Sivas ve Karagümrük maçında ve hatta Başakşehir maçında çok olumlu şeyler gördüm takımda...

Hocanın bu senenin sonunu getirmesi gerekir.

Çevrimiçi murat baltacı

Hoca şampiyonluk yarışını bilmediği için kredisini bol kullanıyor artı yönleri var ama eksi yönleri bizi şampiyonluktan eder baskıyı kaldıramıyor stresi yönetemiyor üstelik daha ligin başı ligin sonu bu baskıların iki katı olacak. Düşme kalma mücadelesi olacak.

Şampiyonluk necipten cenkten verim almaktan geçiyor hoca necipi bitirdi sert rakiplere karşı orta sahada belli zamanlarda faydalanabilirdi. Cenk tosun topu kaleye sokar son yarım saat topu rakip ceza sahasına getirdiğin sistemde verim alırsın cenkten.

Hocanın kalmasını istiyorum ama bunlar hemen düzelecek şeyler değil oyunu okuma ve değişiklik yapma konusundada eksik.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat baltacı

Takım savunma aksiyonlarında birinci, hücum aksiyonlarında üçüncü sırada...

Kaldı ki Alanya maçı hakem kepazeliği, Josef olayının gereksiz uzatılması ve diğer maçlardaki bireysel hatalara rağmen yaptı bunu bu takım.

Evet pres olayını oturtamadık, organize şekilde pres yapamıyoruz, takım kopuk görünüyor, tek topla aşılıyoruz çoğu zamana ama bunun için de kadronun oturması lazım, topçuların alışması lazım. Josef yeni girdi takıma, Ghezzal gibi bir adamı nerdeyse hiç kullanmadık.

Ben Sivas ve Karagümrük maçında ve hatta Başakşehir maçında çok olumlu şeyler gördüm takımda...

Hocanın bu senenin sonunu getirmesi gerekir.
Alanı daraltip rakip sahada oynamadan nasıl pres olayını oturtacagizki hoca elindeki oyuncuların farkında değil radmond gelmiş hala nkoudu oynatıp uzun top atma derdinde. Kanadı masuaku radmond yapacak masuakunun mulekaya göre göre çıkarmadığı farkı açacağımız pozisyondan sonra direk oyundan alacak tayfuru sokacak.

Burası Beşiktaş herkes farkına varacak sende Beşiktaş'ın hocasısın nkoudu kafasına göre penaltı frikik atamaz masuaku içerde arkadaşı varken çıkarıp boş kaleye vurduracakken kapalı açıdan kaleye vuramaz hocalık buralarda belli oluyor skor farklı olur eyvallah dersin ama 2-1 oyun ve maç berabere bitti taraftar camia 15 gün boyunca stres içinde derbiyi bekleyecek spor kanalı acamayacak sinirlerim bozulmasın diye hiçbir oyuncunun buna hakkı yok rakip zayıf oyna oyununu al puanını geç ne gerek var bu kadar aksiyona.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı DieForYou1903

Hiç bir şey olmaz baktı hakem fbye ters geliyoruz,  şak diye sarı gösterir 3 oyuncumuza üst üste, sonra şak bir penaltı çalar. Olmadı mı şak bir kırmızı 2. yarı pamuk gibi olur her şey.

Bu sene çok acayip operasyon yapıyorlar göstere göstere. Artık hiç bir şeyden korkuları da yok ülkede herşeyde olduğu gibi futbolu da bok çukuruna çevirdiler.

Bizim de korkumuz yok sahaya girip hakemi rakip oyuncuları döveriz nasıl olsa 1 maç ceza alıyorsun.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Talisca1903

Bizim de korkumuz yok sahaya girip hakemi rakip oyuncuları döveriz nasıl olsa 1 maç ceza alıyorsun.
feneri her türlü zıplatırız sorun yok Vodafone fan çıkamaz

Etiketler: