Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 207009 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

öyle bir şey olsa içeriden bir şeyler pıtlatılıp bin kere özel haber girilmişti, zamanında tolgay, negredo-q7 ya da talisca-caner mevzuları yüzünden nasıl üstümüze geldiler malum

ben kenarda hoca olmadığı için otorite eksikliğine bağlıyorum, asistan abi iyi birisine benziyor ama çoğu zaman maçı düz şekilde izledi maalesef. ama hamleleri onun yaptığını sanmıyorum, hocanın direktifi vardır herhalde

Beni düşüncem şu; maalesef yönetim hocayı kafada yedi ve bunu oyuncular biliyor.
Bu kadar laubaliliğin başka bir açıklamasını bulamıyorum.

Çevrimdışı aunt minnie

Beni düşüncem şu; maalesef yönetim hocayı kafada yedi ve bunu oyuncular biliyor.
Yönetim kim ki hocayı yiyecek,hangi yönetim?Ortada bir yönetme eylemi yok..

Bu hocayı göndermek isteseler Beşiktaş’a hoca bulamaz bunlar.Geçen sene bulamadılar aylarca 3.lig hocası Beşiktaş aforizması kasan Önder Karaveli’ye bıraktılar takımı.

Ismael’e sallayan adam halen başkan danışmanı olarak görevine devam ediyor.Hocayı küçük düşürüyorlar,oyuncuları da doğal olarak.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Dün golden sonra Wego Masuaku'ya ne anlatmaya çalışıyordu?
Bu konuda hiç bilgi var mı?

Çevrimiçi levitate

şu agücü maçı-josef işleri kafaları karıştırmış olabilir, maçı ciddiye almamışta olabilirler

fb maçında göreceğiz umarım tepki verirler, dışarıdan karakterli bir oyuncu grubu gibi duruyorlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Dün golden sonra Wego Masuaku'ya ne anlatmaya çalışıyordu?
Bu konuda hiç bilgi var mı?
içeri vermediği pas için konuşmuş olabilir ama masuaku bir şeylere kırılmış gibi bakıyordu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı aunt minnie

Şuan Sergen ile şampiyon olduğumuz sezondakinden daha fazla puanımız var.
O sezon ligin ilk maçlarında santrafor,sağ açık ve sağ bek yoktu takımda.Lens sağ bek falan oynamıştı PAOK maçında.İhaleyi Sergen’e yıkacaktı yönetim adam bunlara rağmen şampiyon yaptı takımı

Çevrimdışı 38life

O sezon ligin ilk maçlarında santrafor,sağ açık ve sağ bek yoktu takımda.Lens sağ bek falan oynamıştı PAOK maçında.İhaleyi Sergen’e yıkacaktı yönetim adam bunlara rağmen şampiyon yaptı takımı

Şimdi de kaleci + stoper yok.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Alanya ve Başakşehir maclarinda puanlarımızı hakem çaldı deniyor. Ama tepki TFF'den veya yönetimden daha çok hocaya. Nasıl oluyor bu iş? Her şey İstanbulspor maçı ile mi ilgili yani? 1 maçta mı bitti her şey?

Çevrimiçi BlackEagle16

Alanya ve Başakşehir maclarinda puanlarımızı hakem çaldı deniyor. Ama tepki TFF'den veya yönetimden daha çok hocaya. Nasıl oluyor bu iş? Her şey İstanbulspor maçı ile mi ilgili yani? 1 maçta mı bitti her şey?
MALEsef bizler kadar şıp sevdi taraftar yok
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı almanci

şu agücü maçı-josef işleri kafaları karıştırmış olabilir, maçı ciddiye almamışta olabilirler

fb maçında göreceğiz umarım tepki verirler, dışarıdan karakterli bir oyuncu grubu gibi duruyorlar

Josef olayı tarihin en büyük skandallarından biri. O kararın etkisi uzun sürecek. Aslında net Ligden geri çekilme sebebi ama bunu kimse yapamaz. Bu Futbolu çok aşan derin bir konu ancak devam ediyorsan boyun eğmeyeceksin, profesyonelliği koruyacaksın. Etkilenmemek mümkün değil ama bunun üstesinden gelemeyene niye profesyonel desinler? Böyle bir skandaldan sonra her türlü ortalığı yıkacaksın. Saha dışında yıkamıyorsan saha içinde yıkacaksın. Üstümüzü çoktan çizdiler Beşiktaşlı olan bunu zaten bilir. Asıl vazifemizin bunun üstesinden gelmek olduğunu kabul edene kadar daha çok sıkıntı çekeriz. Değisteremeyeceğin şeyle ya ilgilenmeyecksin ya da değiştireceksin. Ortası yok bunun.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kaleci kötü performans gösterir, maç ya da puanlar kaybedersin ki bunlar hayatın doğal akışında olacak şeyler.

Umarım ben yanılıyorumdur ama hoca ile oyuncular arasında bir problem var gibi.
Bunda yönetimin hocayı suçlayıcı hiç bir harekete tepki göstermemesi büyük etken. (En son danışman sıfatlı birinin açıklamaları ve tek satır tekzip yok.)

Rosier'in doğrudan çıkışı, yediğimiz gollerde herkesin birbirine birşeyler anlatıyor olması benzer biçimde attığımız golde bile sevinmeyip birbirine bir şeyler anlatan tipler. İşte bunlar hiç normal değil.
Haftalardır yazıyorum, başkan teknik direktörü yollamak istiyor ve bunun için medyadaki tetikçilerini kullanıyor.

Çevrimiçi Gökhan Güvenç

Nerdeyse bütün istatistiklerde olumlu anlamda ya birinci ya ikinciyiz. Kaleye gelen her 3 toptan 2'si gol oluyorsa hocanın yapabileceği bir şey yok. Net pozisyonlardan yenen goller değil ki hocayı ya da sistemi suçlayalım.

Önceki sayfalarda o zaman ona göre oynatsın denmiş. Zaten rakiplere en az gol beklentisi ve şut imkanı veren takımız. Daha ne yapabilir hoca? Dünyada kalesine hiç şut çektirmeyen takım yok.

Ankaragücü maçından sonra takım mental olarak epey yıpranmış. Milli maç arası toparlanmak için iyi fırsat. Aradan sonra Fenerbahçe'yi yenersek herşey düzelir.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı almanci

Haftalardır yazıyorum, başkan teknik direktörü yollamak istiyor ve bunun için medyadaki tetikçilerini kullanıyor.

Başkanın teknik direktörü yollamak istemesi sevindirici. Üzücü olan bunun için (eğer doğruysa) medyadaki tetikçilere ihtiyaç olması.

Çevrimdışı 38life

Nerdeyse bütün istatistiklerde olumlu anlamda ya birinci ya ikinciyiz. Kaleye gelen her 3 toptan 2'si gol oluyorsa hocanın yapabileceği bir şey yok. Net pozisyonlardan yenen goller değil ki hocayı ya da sistemi suçlayalım.

Önceki sayfalarda o zaman ona göre oynatsın denmiş. Zaten rakiplere en az gol beklentisi ve şut imkanı veren takımız. Daha ne yapabilir hoca? Dünyada kalesine hiç şut çektirmeyen takım yok.

Ankaragücü maçından sonra takım mental olarak epey yıpranmış. Milli maç arası toparlanmak için iyi fırsat. Aradan sonra Fenerbahçe'yi yenersek herşey düzelir.

Hocanın yapabileceği şeyler vardır, yapacaktır da. Hocanın eleştirilecek malzemesi var. 1 farkla öndeyken daha fazla hücumu düşünmesi gerekir denebilir. Set oyununu daha fazla tercih etmesi gerekir denebilir. Fakat geride kalan 7 haftaya bakınca hoca kovulmalı denemez. Kovulmayı gerektirecek bir performans yok çünkü. Bu kovulmayı gerektirecek bir performans ise Beşiktaş sonsuza kadar hiçbir sezonu tek hocayla geciremez. Absürt.

Çevrimdışı 38life

Salih Özcan sakatlanmış ve yerine Tolga Ciğerci ile İsmail Yüksek alınmış. Savaş çok net burada. Düşman açık açık savaş çanlarını çalıyor. Ben buradayım, ve seni bitiricem diyor. Biz hocayı yemekle meşgul olalım. Aferin bize.

Çevrimdışı aunt minnie

Fener bu sene rahat şampiyon olur.Çok iyi bir oyunları yok ama çok farklı oyunlar oynayabiliyorlar.Derbide mağlubiyete kesin gözüyle bakıyorum sonra VI’in kovulma sekansına gireriz

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Salih Özcan sakatlanmış ve yerine Tolga Ciğerci ile İsmail Yüksek alınmış. Savaş çok net burada. Düşman açık açık savaş çanlarını çalıyor. Ben buradayım, ve seni bitiricem diyor. Biz hocayı yemekle meşgul olalım. Aferin bize.

Sorsan tff de herkes "ahmet abi" den korkuyor.
Bu kadar aleni bir savaş hiç bir zaman olmamıştı.

Çevrimdışı solar

Sanırım ''algı operasyonu'' terimi popülerlliğini kaybetti son zamanlarda, artık pek görmüyorum. Zamanında bu forumda bile insanlar birbirlerini kendilerine karşı algı operasyonu yapmakla suçlardı.
Sezon başından beri medyadaki vasıfsız spor yorumcularının hep bir ağızdan tekrarladığı bir fikir var: Hoca değişiklik yapmayı beceremiyor. O kadar esnek bir fikir ki her durumda kullanılabilir. Neden sonuç ilişkisine gerek yok, mantık kurmaya gerek yok. Değiştirmese neden değiştirmedi, değiştirince neden şu çıkmadı da bu çıktı. Maçtan sonra sallamak kolay tabi, haklılığını kendin yaratınca haksız çıkma şansın yok. İnsanları de etkiliyorlar, aynı argümanları farklı insanlarda görüp duyuyorum. Ha tabi bir de ''büyük takım böyle oynamaz, takımın ne oynadığı belli değil'' hikayesi var. Anlamaya çalışmak yerine inatla anlamayıp gaza gelmek zaten ata sporumuz. O kadar hep bir ağızdan tekrar ediliyor ki insanın şüphelenmeden edemiyor. Bizim vasıfsız yöneticilerden nasıl bir ''algı operasyonu'' beklersin diye sorsalar, herhalda tam olarak böylesini beklerdim.

Çevrimiçi Samet Demir

Başkanın teknik direktörü yollamak istemesi sevindirici. Üzücü olan bunun için (eğer doğruysa) medyadaki tetikçilere ihtiyaç olması.
Buna seviniyorsun sende. Hoca gidecek Şenol gelince şampiyon olacaksın. Al olursun. Takım doğranıyor. Sana verilmeyen rakibine veriliyor. Senden 3 puan çalınıp rakibine 3 puan hediye ediliyor. Senin yöneticinde tff'ye tepki göstermek yerine çözümü hocayı yollamakla uğraşıyor. Bunuda (ahlaklı bir şekilde) medyaya algı yaptırarak gerçekleştiriyor. Buda sana göre sevindirici bir haber.

Neye üzüleceğimi şaşırdım.

Senli benli yazdım yaşını göremedim abi. Ama durum sıkıcı. Düşünceniz yanlış bence.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 18 Eylül 2022, 23:49:00 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Sanırım ''algı operasyonu'' terimi popülerlliğini kaybetti son zamanlarda, artık pek görmüyorum. Zamanında bu forumda bile insanlar birbirlerini kendilerine karşı algı operasyonu yapmakla suçlardı.
Sezon başından beri medyadaki vasıfsız spor yorumcularının hep bir ağızdan tekrarladığı bir fikir var: Hoca değişiklik yapmayı beceremiyor. O kadar esnek bir fikir ki her durumda kullanılabilir. Neden sonuç ilişkisine gerek yok, mantık kurmaya gerek yok. Değiştirmese neden değiştirmedi, değiştirince neden şu çıkmadı da bu çıktı. Maçtan sonra sallamak kolay tabi, haklılığını kendin yaratınca haksız çıkma şansın yok. İnsanları de etkiliyorlar, aynı argümanları farklı insanlarda görüp duyuyorum. Ha tabi bir de ''büyük takım böyle oynamaz, takımın ne oynadığı belli değil'' hikayesi var. Anlamaya çalışmak yerine inatla anlamayıp gaza gelmek zaten ata sporumuz. O kadar hep bir ağızdan tekrar ediliyor ki insanın şüphelenmeden edemiyor. Bizim vasıfsız yöneticilerden nasıl bir ''algı operasyonu'' beklersin diye sorsalar, herhalda tam olarak böylesini beklerdim.
Yönetimin hiç bir zaman yanlışı olmadı ki. Sergen zamanı şampiyon olduk başkan açıklama yaptı bilmem kaçıncı hafta bile şampiyon olacağımızı biliyorduk dedi. Daha sonra ne oldu. Kutlamalarda en önde kendileri vardı. Tüm yönetim oradaydı, kupa elden ele dolaştı. Aynı kişiler geçen sene neredeydi? Şimdi neden yoklar.

Suçlu belli V.I. Madem öyle olacaktı Şenolu baştan neden getirmediniz.

Reçete belli tedavi taraftar gözünde hatalı. Yollayın hocayı belki şampiyon oluruz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

?t=N5UGZ6LJpNY6ySragGoLdQ&s=19

bu sayılar falan bir şey ifade etmez ya, valla manipülasyon yapıyorlar yiyecekler gül gibi çocuğu twitterdan kim yazmışsa. xG istatistikleri paylaşılıyor yok kaleyi tutan şut sayıları falan bunlar kaleci performansı açısından veri olamaz. rüzgar ters esmiş olabilir. başka şeyler olabilir. mesela kaleyi tutan şut olmazsa ersin çok iyi kaleci. bu tür maçlar olacaktır. (son maçta kaleyi tutmayan şuttan gol yemiş olabilir o talihsizlik, çoğunlukla kaleyi tutmayan şutları yemiyor inceledim)

.bu arada yine bir anlam ifade etmez ama geçen sene de gol beklentisi istatistiklerine göre ligin en az gol yemesi gereken takımı da beşiktaş'tı.

Çevrimdışı worns

takımın genel performansında yerlere çalıncak bir şey yok. son maç kötü oynadık. diğer maçlarda beklentileri karşıladık. başakşehir maçında kötü oynadık diyen bordo mavili kravat propagandası peşindekilerdir, onlar da işlerini yapacak sorun yok. kaleci sorunu dışında çözüm üretilebilir bir kadro var. yakın dönemde hoca değişikliğinin yönetimin ajandasında olduğunu sanmam. son şampiyon olduğumuz senenin başında bundan çok daha fena krizler de oldu. henüz karar vermek için erken bir çok şeye. onun için hemen asıp kesmeyin derim. gerçi sonra söylediğinizi de unutuyorsunuz, hiç söylememiş gibi devam ediyorsunuz işler iyi gidince de. :)

Çevrimiçi annoca

ligi oynamaya gerek yok. hakemlerden saha dışından belli neler yapıldğı. hakemler penaltınızı vermezse tff sizi göstere göstere ezerse ne bekliyoruz ki oyunculardan. gerek yok maçları oynamaya.

Çevrimiçi annoca

takımın genel performansında yerlere çalıncak bir şey yok. son maç kötü oynadık. diğer maçlarda beklentileri karşıladık. başakşehir maçında kötü oynadık diyen bordo mavili kravat propagandası peşindekilerdir, onlar da işlerini yapacak sorun yok. kaleci sorunu dışında çözüm üretilebilir bir kadro var. yakın dönemde hoca değişikliğinin yönetimin ajandasında olduğunu sanmam. son şampiyon olduğumuz senenin başında bundan çok daha fena krizler de oldu. henüz karar vermek için erken bir çok şeye. onun için hemen asıp kesmeyin derim. gerçi sonra söylediğinizi de unutuyorsunuz, hiç söylememiş gibi devam ediyorsunuz işler iyi gidince de. :)
+1903. ben normalde şenolcuydum ama hoca son maç hariç bana büyük ışık veriyor. son maç kendimiz gibi oynamadık belki ama yine de rakipten iyi oynadk. şu an şenola falan hiç gerek yok. tek skıntı kaleci. ersin ile emre birer kurtarış yapsalar +3 puanımız vardı. yalnız normal doğranmyoruz. puan kaybettiğimiz her maç hakemler doğrudan ya da dolaylı maçı katlediyorlar. yönetim bu konuda 2 yıldır snıfta kalıyor

Etiketler: