Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu  [Okunma sayısı 195422 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2022/23 Sezonu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Daha Alanya maçında hocanın ve yönetimin yetersiz olduğunu söylemiştim. Fikrim hala aynı. Böyle büyük takım oyunu olmaz. Düzgün bir hoca düzgün bir yönetim bulmadığımız sürece şampiyonluğumuz tamamen şans olur.

Çevrimiçi Talisca1903

Daha Alanya maçında hocanın ve yönetimin yetersiz olduğunu söylemiştim. Fikrim hala aynı. Böyle büyük takım oyunu olmaz. Düzgün bir hoca düzgün bir yönetim bulmadığımız sürece şampiyonluğumuz tamamen şans olur.
Aslında Hocanın takımı kaldıramadığı topu rakibe bırakıp doldur boşalt yapmasından belli oluyor gedson gibi adam Taylan gibi oldu sahada pas diye bir şey yok oyunumuzda

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ersin 1.4 istiyormuş. (Kartalist)

Çevrimiçi gokhans

Sergen'in gitmesine sebep olan maçlar gibi bir maçtı. Sanki oyuncular, hocanın gitmesi için bilerek oynamadı gibi bir halleri vardı. Deli gibi nefes aldırmadan pres yapan takım, pres yapmadan orta sahaya çekildiler. Bu kadar kötü bir oyunun tüm suçunun hocaya yüklenmesi, izah edilebilir bir durum değil.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi c3c2k

Ghezzalın sakatlığı ne abi kamyon mu çarptı adama zıplarken az ağrısı var dediler
Adam aylar oldu yok.
Sakatlandığı hafta bi sonra ki hafta oynayacak demişlerdi oysa ki

Çevrimdışı aunt minnie

Sergen'in gitmesine sebep olan maçlar gibi bir maçtı. Sanki oyuncular, hocanın gitmesi için bilerek oynamadı gibi bir halleri vardı. Deli gibi nefes aldırmadan pres yapan takım, pres yapmadan orta sahaya çekildiler. Bu kadar kötü bir oyunun tüm suçunun hocaya yüklenmesi, izah edilebilir bir durum değil.
Josef çok düşürdü orta sahayı.Top oraya her sıkıştığında top kaybı yaşadık.Berkay o rolü iyi yapmıştı Başakşehire karşı

Ayrıca İstanbulspor’un küçümsendiğini düşünüyorum,baya iyi oynadılar.Pozisyona giremeseler de oyun üstünlüğünü hiç vermediler bize.

Çevrimdışı aunt minnie

Ghezzal hoca gidene kadar oynamayacak heraldi

Çevrimiçi murat baltacı

Fener maçını ya oyuncular hırs yapacak hocanın arkasında duracak iyi oynayacak kazanacak yada rölantiye alıp hocayı gönderecek top hocadan çıktı artık topcularda
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tuncaboylu

Fener maçını ya oyuncular hırs yapacak hocanın arkasında duracak iyi oynayacak kazanacak yada rölantiye alıp hocayı gönderecek top hocadan çıktı artık topcularda
Futbolcu milleti zekidir.

Başkanın hocayı göndermeye çalıştığını biz bile sezmeye başladıysak; onlar haydi haydi anlamıştır.

Beklentiniz o doğrultuda olsun.

Çevrimdışı o2bucak

Ersin
Talha - Sais - Emrecan
Rosier - Masuaku
Gedson - Dele
Ghezal - Redmond
Weghorst

Bu taktikte ve kadroda ısrar etmemiz lazım. 2'nci yarılar Muleka ve Nkoudou ofansif olarak Ortasahada Salih, Josef ve Atiba Beklere Tayfun Defans'a Necip Kale Emre yedekleri.

Çevrimdışı sefaköykartali

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=46&t=AI-qm-jdUcbs0J_kVvUO_g

Okuyalım.

Çevrimdışı caner.eryigit

Yaprak kıpırdamıyor.
Milli aralar acilen kaldırılmalı

Çevrimdışı Egos

Yaprak kıpırdamıyor.
Milli aralar acilen kaldırılmalı

sonra birbirimize giriyoruz, ortam az sakinleşsin. yalnız lige çok heyecanlı bir yerde ara verdiler.

Çevrimdışı caner.eryigit

sonra birbirimize giriyoruz, ortam az sakinleşsin. yalnız lige çok heyecanlı bir yerde ara verdiler.
Tam kaosta girdik araya inş pozitif etkileniriz.

Çevrimiçi levitate

Emin ol şimdi Şenol Güneş naraları atanlar ilk olumsuzlukta Sergen Yalçın demeye başlayacaklar.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biz başımıza ne gelse hak etmedik diyemeyiz.
maalesef fb'ye dönüşmeye başladık...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

şenol hoca tff'de bir göreve getirelecekmiş deniyor, beeeelki biraz sakinleşir millet
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sinan23

Direkt futbolun bize artısı olmadı şuana kadar. Attığımız goller ya korner yada rakip yaslanmışken pas oyunu ve orta. Rakip sahada oynama oyununa dönersek muleka,weghorst daha etkili olur. Redmond, ghezzal, gedson da buna daha yatkın. Defans 4lusu bile bu oyunun adamı bence. Top hakimiyetine alınca rakipler bu kadar boş alan bulamazlar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

şenol hoca tff'de bir göreve getirelecekmiş deniyor, beeeelki biraz sakinleşir millet
Mesele o değil ki Şenol Güneş gelse Sergen Yalçın gelsin derler. Herkesi mutlu edemezsin. İstikrar sağlanmadan da başarı gelmez. Her sene 15 oyuncu al sonra neden takım birden bire uyum sağlayıp oynamıyor diye hesap soruyoruz  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Kursad_Duran

Kendisine çok fazla ısınamazsamda Ceyhun K. mantıklı konuşuyor. Bence bizim durumumuz çokta fena değil. Biraz sabır gerekiyor. Derbi galibiyeti ile yine liderliği doğru ilerleriz inşallah.

Çevrimdışı can1903

Derbi giderse ilk C.K gider geçsin o işleri.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Demir

Derbi giderse ilk C.K gider geçsin o işleri.
İlk yönetim gitsin. Ck'ı getiren onlar. Ck'nın ne suçu var ayrıca gayet yerinde transferler oldu.

Ha diyorsan yönetim günah keçisi olarak ilk ck'yı seçti eyvallah alıştık zaten deriz kardeşim.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ERAY G

Takımı eleştir , antrenörü eleştir başka düşmana gerek yok...   Ama yönetimi eleştir iyi Beşiktaşlı...  anlamak mümkün değil.

Yönetimin lobisi yokmuş , masaya vurmuyormuş. Nasıl ve ne yapsınlar buradan önerin belki feyzalırlar. hatta ne gibi sonuç alırlar onu da yazın ki onu da görsünler , vay be hakikat adam ne güzel yazmış desinler, biz bunu niye düşünemedik desinler... 

İstanbulspor maçında el var diyerek buradan veryansın edenler bizim golümüzde ofsayt var niye demezler ?

Taraftar profili değişmiş diyenler, hakikatten çok değişmiş, haklısınız.

Bu arada ne yönetim ne VI umrumda değil, aslolalın ne olduğu belli.

Çevrimdışı Egos

Takımı eleştir , antrenörü eleştir başka düşmana gerek yok...   Ama yönetimi eleştir iyi Beşiktaşlı...  anlamak mümkün değil.

Yönetimin lobisi yokmuş , masaya vurmuyormuş. Nasıl ve ne yapsınlar buradan önerin belki feyzalırlar. hatta ne gibi sonuç alırlar onu da yazın ki onu da görsünler , vay be hakikat adam ne güzel yazmış desinler, biz bunu niye düşünemedik desinler... 

İstanbulspor maçında el var diyerek buradan veryansın edenler bizim golümüzde ofsayt var niye demezler ?

Taraftar profili değişmiş diyenler, hakikatten çok değişmiş, haklısınız.

Bu arada ne yönetim ne VI umrumda değil, aslolalın ne olduğu belli.

ağabey şu dönemde yönetime gelebilecek ve söylediğini yaptırabilecek tek isim var: vladimir putin.

hakemler lehimize karar verir, doğalgazı keser. aleyhimize karar verir, orta menzilli nükleerleri federasyona doğrultur.

futbolcu mu eksik? kasımpaşa'yı ilhak eder.

kısaca yönetimi eleştirenlerin hemen hepsi -üç kişi hariç- putincidir.

teknik direktör olarak da muhammed bin salman'a sıcak bakılabilir, sıkıyorsa soğuk bakılsın. bunlar itibarlı isimler.

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimiçi levitate

Etiketler: