2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 64 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2752968 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi Necmi

bu sene aklı başında transferler yapılıyor bunu 8 le taçlandırmazlarsa bütün yapılanlar
mundar olur.

Çevrimdışı celiker1

bu sene aklı başında transferler yapılıyor bunu 8 le taçlandırmazlarsa bütün yapılanlar
mundar olur.
%100 abi.Vallahi Fernandes'e bile razıyım :lol:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Arthur Dayne

altı değil bize sekiz lazım hemde çok acilinden ve kaliteli bir sekiz.
herkes atibadan dolayı 6 ya takıldı kaldı ama atiba iyi oynadığı maçları altı değil sekiz gibi oynuyordu
biz altısız oynayabiliriz Avcının dediği gibi çift sekiz gayet uygun olur bizim için
orta saha hakimiyetini alırız ele bunlardan biri dorukhan olabilir ama yanına kesinlikle oyun kurabilen bir sekiz lazım
iki sekizle oynayalım ljajicin sezonu olur bu.
Hem 6 hem 8 oynayan bir orta saha alacaklarmış sercan dikme'ye göre.

Çevrimdışı cursedofdragon

mundar olur.

evet aslında 8'e de ihtiyaç var 6-8,santrafor ve yedek kaleci.

Çevrimdışı cursedofdragon

onun hayatı yalan.

Çevrimdışı worns

Şu orta saha yokluğunda sözleşmesi elinde bir Freddy Guarin fena olmazdı.

Çevrimiçi Necmi

palavracı o :D

Çevrimdışı mylife1903

En son kim vardı ki? Amokachi mi?O da kanat değildi ya. Yoksa Metin Tekin mi?
Abi bizde oynayamiyir biyle tipler
Ilk hatirladigim boyle hizli falan sertan eser vardi kiralayankiralaya bi hal olmustuk
Holoskoyu boyda benzetsek
Bu cocuga da yula kaliyor

Vallahi hatirlayamadim bu tarz oyuncu bizde.

Bunlarin hatirladigim ilk elde patlamasi ise pireko ile olmustu

Çevrimdışı mylife1903

littbarski sertan vardı koşar koşar duramaz outa çıkıp reklam panolarına çarpıp dururdu  :D
Aynen abi
Formasi ruzgardan siserdir sertanjn
Off ne kazma topcuydu

Çevrimdışı mylife1903

10 gün içinde kim gelir kim gider bilmiyorum ama hali hazırdaki kadrodan herhangi bir başarı beklemiyorum.

Kanatlar Boyd - N'Koudou
Forvette müzmin sakat Burak,
Orta saha pamuk şekeri kıvamında.
Vida saatsiz bomba
Douglas Mr. sıfır defans
Karius soru işareti

Avrupa liglerine katılabilirsek başarı olarak görürüm.
Yonetici gudumlulerin kadroyu sisirip avciya vuracaklarini tahmin ediyordum ama avci hayranlarinin kadroyu gommelerini beklemiyordum.
Gecen sene takviyesiz 39 puan aldi bu kadro derler ona gore pozisyon alin bence

Çevrimdışı mylife1903

Maalesef Abdullah Avcı kısmına katılıyorum. İnşallah çocuk istatstiklerde hem kendini hemde Abdullah Avcıyı aşar.Şu iç sahadaki 2 maçta oynasa çok iyi olurdu.Nasıl bir yere geldiğini hissederdi. Bu çocukla ilgili bir de bol bol frikik kazandırabilir düşüncesindeyim. Asist olmasa da rebochoya güzel duran top alternatifleri yaratabilir.
Abi ayni sekil dusundum de sonra aklima bizim hakemler geldi. Faul vermezler sonra erman aklamaya baslar 3. Mac besiktasta bir tane var nukodi nakodumidir nedir o ingiliz futbolcu varya hakemleri uyariyorum ona dikkat etsinler yere kolay dusuyor bak mesela tirabzondaki firansiz sitirk midir nedir hic yere  dusmuyir, der ayarsiz

Çevrimdışı mylife1903

Yahu ne Elneny'si, Arsenal o adamdan kurtulmak için can atıyor.

Kadro kötü değil, sadece zamana ihtiyacı var. "Burak geçen sene başında gelse şampiyon olurduk" diyorduk, şimdi gelen 5 transfere rağmen 3 tane daha istiyoruz.

Asrin kadrosuna 8 takviye yapildi gslaksiler arasi kadro kuruldu

Çevrimdışı mylife1903

benim değil mylife ın.
He ya yatisa gelmis degisik
Kebapciya gonderip mangalin basina koymak laizmdi

Ustune koskoca senol gunese ermeni diye oynatmiyor irkcilik yaoiyor falan dedik, ayip ettik
Ermeni elemanin yatacagini hic dusunmemistim azicik oynasa satardik hic oynamadi, sscbden adam almayin diyoz ya al ornek bu herif bile oynamadi ustune tireyi de rusyadan aldik basimiza ne isler acti degisik

Çevrimdışı mylife1903

Sol ayaklı santraforlar bana güzel şeyler çağrıştırmıyor...Vieri hariç...

En iyi duvar desem? Hugo desem? Solak santraforlar.
Olmaz zaten sol ayakli be abi
10 numara nasi yakismiyorsa sag ayakliya
Santrafor da solak olmayacak

Çevrimdışı mylife1903

Aspor'a baktım havalimanına gitmişler Nkodu gelince canlı vereceklermiş geri kapattım tüm IQ'mu bitirdiler 5 dakikada. İzleyen olursa yazsın da bakalım yüzünden anlarım ben vereceği performansı  :tabe:
Laa aspor bu adami tanimazki havalimaninda nasi bulacaklar baska zenci ile ksristirirlar, saat satan birini alip konustururlar sonra
Ayrica baskan da dna testi falan bisiler yapsin, bunun kemik yasina da baktirmak lazim 10 sene falan magara hayati cikmasin sonra
Adami 3 senedir goren yok totnim bunun yerine gocmen burosundan birini sokusturmasin bize

Çevrimdışı mylife1903

10 kişinin ortalaması 25.6, boşluk 19 yaşında biri ile doldurulsa ancak 25'e düşer.
Cikmaz zaten
Sen neden az yaziyin
Amma ileti girilmis
Oku oku bitmiyo ne gelismeler var sirayla gidiyiz bakalim
Supruzler var herhalde

Çevrimdışı mylife1903

n'koudou'nun çıplak fotosu yok cami fotosu var.

Buda disko yerine cami soranlardan mi
Burdan islemek lazim cbye ciksin helallik istesin her mac penalti atariz

Çevrimdışı mylife1903

bu nkoudou bize karşı oynadımı monaco yada tottenhamda :alala:
Abi kimse gormemis gecen sene 24 dakika oynamis adam pesine sikat taksan verdigin paraya yazik

Çevrimdışı mylife1903

Tam 20 milyona satmalık transfer olur. Madem bonservis verebiliyoruz bunu da alalım. 7ye filan alınır bence.

Hadi bunu satmadılar diyelim bizim Ruud Vormer'e yazılmamız lazım. Yaşı da kemale ermiş çift yönlü sorunlarımızı çözecek oyuncu. Nkodou kadar bütçe ayırsak bitiririz o transferi.

Hala orta sahada dev bir boşluk dururken 5 milyon bonservisle pırpır kanat oyuncusu almamızın şokunu yaşıyorum. Umarım yanıltır nkodou.
Yaniltsa da yanlis ve msliyetli tiransfer
Pahali demiyorum
Lukus durumumuz yok sciliyet baska yere diyorum
Totnimdan as oyuncu zaten alacak kadar butcemiz yok ustelik epl pahali lukus urun pazari
Basarili olsa da olmasa da bu maliyetlere girilecek bir mevki degildi simdi sistem degistirmeye kalksak olmayacak
Bakalim belki cocuk fikrimizi degistirir iyi oynar falan ama bu paralar bizim icin cok
Al umar aminuyu boyle oyuncu istiyorsan 5 milyona santrafor ortasaha falan ara

Çevrimdışı mylife1903

ben de herkes gibi transferin şokunu demeyim de şaşkınlığını yaşıyorum ve eleştirilerime yenisini eklemek zor olmuyor. kimseyi satmamışken madem böle bonservis verebiliyorduk 10larca seçenek türetilebilir ve transferler kampa yetiştirilebilirdi.
Abi kac oara harcandi fikret orman domeninde boyle para harcanan bir donem oldu mu?
Madem gomu buldunuz arkadas butun sene kuculecez daralacaz bi,memne diye konusup camianin modunu neden dusurdunuz
Okuz gibi yatirim yapildi
Hakemlerden tffden gozlemciden koruyabilecek misiniz bu yatirimi

Çevrimdışı mylife1903

kadrodışı bırakmak net terbiyesizlik olur.
düşünmüyorsan sözleşmesini fesih edersin teşekkür eder gönderirsin
kalırsada herşeyi göze alıp kadroda tutacaksın
Pektoyu bile kadro disi birakmadi bu yonetim, tore tolga tolgay kadro disi kaldi onlarin ne ysptiklsrini bilemiyoruz biraz tolgayi duyduk felsket digerleri icin tore zaten malum tolga ise yoneticiye posta koymus falan deniyor

Çevrimdışı mylife1903

Quaresma'dan kurtulmak istesen, 15 dakika.

Kardeşim al şu 1 milyonu, kalan 750 bini de yeni takımından al. Sen sağ ben selamet.

Lens'ten nasıl kurtulacaksın, ev kirasını ödememek için 6.5 milyon Euro tazminat mı vereceksin?

Belki adam biraz toparlar, yarım sezon iyi oynar kitlersin düşük bir bonservisle Araplara.

Lensi oynatirsan satamazsin, oynatmadan satacaksin, gosterirsen mali kimse almaz, gostermeden satacan totnim gibi

Çevrimdışı mylife1903

sorun gs lilerin kızıp kızmaması değilki sorun bu lafı fenerlilerin kullanıyor olması.
Beşiktaşlı kullanmaz kullananda direk renkli muamelesi görür.
onların bize ne dediği beni ilgilendirmiyor o kendi eziklikleri biz başkalarının başarısıyla
başkasını kızdıracak kadar ezik değiliz.
Biz Beşiktaşlıyız ne duruşumuz ne konuşmamız renklilere benzemez onlarlada sidik yarıştırmayız.
liseli ergenmiyiz biz. kaldıki burdaki liseli Beşiktaşlılar bile konuşmaz o kelimeyi.
yani işin özeti kendi hayatında istediğin gibi konuş beni ilgilendirmez ama burda konuşursan
direk fenerli muamelesi görürsün peşin söyleyeyim. Kimse sevmez bu üslubu konuşmazda.
hiç duydunmu forumdaki Beşiktaşlılardan bu kelimeyi bu güne kadar sanırım söyleyen iki kişi oldu ikiside şu anda forumda değil
Biz Beşiktaşlıyız ve bu camianın içindeysek bazı sorumluluklarımız var bunlara uymak zorundayız.
renklilere benzeyeceksek hiç tutmayalım bu takımı.
Semra ozal olayinda boyle demiyordun o da gslilerin malzemesi
O gun sana demistim
Bunlari baskasi dese
Ustune cullanir agzini burnunu kirarsin renkli agzi diye
Cocouk 6s yazmis diye linc ediyon

Baska baska forumlari okuyrodur buyuk ihtimal el aliskanligi vardir ozelden az uyarirsin gecersin elemani da takibe alirsin renlimi diye

2 dir dosuyon elemana
Kendin senol gunesin kupasi yok diyordun fbliler gibi fbnin kupalari akliyordun
Semra ihsan kalkavan diyordun seba mitciydi diyordun gsli gibi

Ihsan kalkavanla da sampiyonluk goremedik falan demistin o konu uzamasin diye girmedim araya azicik bak abi 3 sampiyonlukta vermiydi diye
Gidip gidip geliyordu girevi falan degisiyordu
Gsli birine sor mesela tikir tikir anlatir sana ihsani

Çevrimdışı mylife1903

o da var ne gol atması biz bu futbolla rakip yarı alana geçemeyiz şenol güneşten bir farkı yok
aslında oda kendi yarı sahamızda top çevirtiyordu tek fark arada bir uzun topu quaresmaya atıyordukda
rakip sahaya geçiyordu top şimdi oda yok :bandit:
Tiransferler patlarsa abi
10. Hafta ayni oyuma doneriz
Geride eve,e gevele at topu en soldan en saga ver ortayi kos iceri
Bizim piroblem bu ozzi ike tolgayin iceri kosmamasiydi avci koyar oraya atinci o da kosar iceri

Çevrimdışı mylife1903

alınan oyunculara bakınca korkarım biz kontra atak oyunu oynayacağız :bandit:
sürekli hızlı kontraya çıkan oyuncular tercih ediliyor pas falan hikaye bence
kanatlar öyle bekler öyle işin kötü yanı merkez zayıftı şimdi iyice zayıfladı.
merkezin yoksa hiç bir oyunu oynayamazsın. o pas oyununu hangi orta sahanla oynayacaksın atiba ilemi yoksa medellemi yoksa dorukhanlamı
yada toptan kaçan oziylemi. biz pas pas yaparlar bu oyun anlayışıyla bizim geçen senede çok
gol yeme nedenimiz oyunu kendi sahamızda kabul etmemiz nedeniyleydi atağı geçtim artık biz
rakip yarı sahaya topu geçiremez duruma geldik. geçen senede aynı sorun vardı
Kontrayi nasi yapacan abi
Kontra yapsan nolur rakiptwn topu alip rakip zaten 8 kisi huniyi kuruyor nereye kontra yaoacan
Topu versen rakibe alir taci sana atar git top cevir diye