2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 63 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2809468 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi murat

o da topa basmasın gitsin rakibe yerleştrsin :D
rakp 4 kişi bizden kimse yok mecbursun rakibi karşına alıp 2-3 saniye oyalamaya.1-1 gidrken değil tabiki.gerçi boyd diğer kanattan akar hatta 2. forvet olarak yerini alır da ben yani duran oyunda nasıl sadece önüne at koşsun topu alıp dribling yapsın gibi bir tarzı var pas oyununda yok mu onu öğrenmek istiyorum biraz kısıtlı yazmışım.
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2019, 23:59:21 MURAT ]

Çevrimdışı enderersoy15

neden hollanda belçika?

fransa lig 1e git al sana 5 bons sonraki satışında yarısı senin getirin bakayım şu kanatları de takımların %90ı sıraya girer seç beğen al :icool:
Genç ve potansiyelli oyuncularin tercihinin burasi olmadigini goruyoruz. Eskiden her oyuncu real, barca, ve  bir iki elit takim daha bunlarda oynama hayali kuruyordu simdi ise epl olsun istiyor, herkese olmayacak teklifler verildigi icin bize gelmiyorlar diye biliyorum. Ya da bizim scoot ekibi bu konularda cok basariz, gurbetci oyuncularla ilgilendigimiz kadar ilgilenilse olabilir ancak riski sevmiyorlar, nokulu (yazılış boylemi bilemedim) icin geldiği takim tothem, onlar aldigina gore bisey vardir mi diyorlar artik, (mitrovic, milosevic, yeni puyol da denediler basaramadilar ondan mi bilinmez) tranferi boyle yapiyorlar. Kendilerince risksiz bir yontem diye dusunuyorlar, ancak lens de yasanalari nasil degerlendiriler bilemiyorum. Sonuc olarak biz genc, potansiyelli oyuncu bulmakta zorlaniyor ya da bulamiyoruz.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı tangaz

rakp 4 kişi bizden kimse yok mecbursun rakibi karşına alıp 2-3 saniye oyalamaya.1-1 gidrken değil tabiki.gerçi boyd diğer kanattan akar hatta 2. forvet olarak terini alır da ben yani duran oyunda nasıl sadece önüne at koşsun topu alıp dribling yapsın gibi bir tarzı var pas oyununda yok mu onu öğrenmek istiyorum biraz kısıtlı yazmışım.

yoo kısıtlı değildi anladım da gönlümden geçeni yazdım  :D

bu arada senin aras rahmetli olmuş  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mrred

Takım yaş ortalaması bir anda dip yaptı.

Karius 25

Douglas 29        vida 30      ruiz 30           Rebocho 24

Dorukhan 23    ?         

Boyd 24                      Ljajic 27                N'koudou 24

Güven 20
Bu takımın yaş ortalaması 23.2
The great gig in the sky

Çevrimdışı kyiv

Sekou Koita Mali U20 den.
Salzburgun oyuncusu.

Yazın U20 şampiyonasında göze batmıştı.Siyahi pahalı değil, önü açık. Anadolu takımlarından biri uyanıp alsa bu sene ligin tozunu atar nerden bulmuşlar adamı deriz.

Tek dezavantajı sol ayaklı olması.

kolej takımı olduk yeniden ama yabancı ağırlıklı.

Salzburgun oyuncusu.

Yazın U20 şampiyonasında göze batmıştı.Siyahi pahalı değil, önü açık. Anadolu takımlarından biri uyanıp alsa bu sene ligin tozunu atar nerden bulmuşlar adamı deriz.

sol ayaklı olması avantaj değil mi  :alala:

Çevrimiçi murat

yoo kısıtlı değildi anladım da gönlümden geçeni yazdım  :D

bu arada senin aras rahmetli olmuş  :evillol:
benim değil mylife ın.

Çevrimdışı mrred

kolej takımı olduk yeniden ama yabancı ağırlıklı.
Olsun sorun yok. Bu yaş ortalaması atletizm açısından çok iyi. Douglas hariç bekler genç douglas dahil bekler tempolu kanatlar da öyle stoperler tecrübeli. Orta sahada sıkıntı var.
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

nasıl okundugunu en güzel @AigleBordeaux öğretir bize. yanılıyor olabilirim tabikide bildiğim nekoyduu die okunuyor  :evillol:
EnKudu okunuyor abi
Bu adama beş vereceğimize Ligue 2den Alexis Claude-Maurice zorlasaydık
[ Son Düzenleme: 22 Ağustos 2019, 00:06:33 AigleBordeaux ]
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi murat

Salzburgun oyuncusu.

salzburgdan oyuncu almak kolaymı?redbul

Çevrimdışı tangaz

benim değil mylife ın.

onun değil o gelmeden referans verdi sen daha mayısda aras orkan iş görür yeterli diyordun açtırma arşivleri gene :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mrred

EnKudu okunuyor abi
Fransız kaynaklar ne diyor bu çocuk için
2016 da neler demişler
şu an neler diyorlar ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı kyiv

sol ayaklı olması avantaj değil mi  :alala:

Sol ayaklı santraforlar bana güzel şeyler çağrıştırmıyor...Vieri hariç...

En iyi duvar desem? Hugo desem? Solak santraforlar.

Çevrimdışı enderersoy15

Bu takim ortasahaya genç bir atiba, (top sürüp sut atanini olursa daha iyi, kante'ye gerek yok )sampiyon olacak.

Çevrimiçi Necmi

gitmez bu quaresma freddy krueger gibi korkulu rüyamız bizim.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

Çevrimdışı tangaz

EnKudu okunuyor abi

sarışınlara saplarsa nekoydu die şiveli söylesek olmaz mı  :iblush:

Çevrimdışı kyiv

salzburgdan oyuncu almak kolaymı?redbul

Tottenhamdan kolay mı? :icool:

Çevrimdışı mrred

Düzeltme takım 10 kişiymiş şimdi farkettim :D yaş ortalaması 25.6 oluyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı Egos

10 kişinin ortalaması 25.6, boşluk 19 yaşında biri ile doldurulsa ancak 25'e düşer.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Aspor'a baktım havalimanına gitmişler Nkodu gelince canlı vereceklermiş geri kapattım tüm IQ'mu bitirdiler 5 dakikada. İzleyen olursa yazsın da bakalım yüzünden anlarım ben vereceği performansı  :tabe:

Çevrimdışı tangaz

Bu takim ortasahaya genç bir atiba, (top sürüp sut atanini olursa daha iyi, kante'ye gerek yok )sampiyon olacak.

veriyorum adresi işte tomas soucek. ilaç olur ilaç acaip skorer bi 6 numara boyu da 192.