2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 63 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2809564 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı tangaz

Quaresma'dan kurtulmak istesen, 15 dakika.

Kardeşim al şu 1 milyonu, kalan 750 bini de yeni takımından al. Sen sağ ben selamet.

Lens'ten nasıl kurtulacaksın, ev kirasını ödememek için 6.5 milyon Euro tazminat mı vereceksin?

Belki adam biraz toparlar, yarım sezon iyi oynar kitlersin düşük bir bonservisle Araplara.

quaresma 2,3 değil mi maaşı? bence hepsini ister belki düz 2ye razı gelir arasa daha yeni 2,250 verdiniz die ısrarcı da olabilir  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kyiv

Ne zaman ki bu sarışınlarla transfer rekabetine girmiyoruz kazanan her zaman biz oluyoruz aksinde kaybeden oluyoruz. Sarışınlardan futbolcu alınmasına da rekabete girilmesine de sonuna kadar karşıyım. Ulan Lens. Sen şimdi mışıl mışıl uyuyup euroları cukkalıyon tasası geceyarısı sgklı yarın mesai yapacak çalışan bizlere düşüyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

quaresma 2,3 değil mi maaşı? bence hepsini ister belki düz 2ye razı gelir arasa daha yeni 2,250 verdiniz die ısrarcı da olabilir  :D
Bu sene 1.750 alıyor.

Çevrimiçi murat

Q7 gitmiyorsa kadronda tutarsın sezlöşmesi bitene kadar.Ben Q7 nin her zaman taktiğin ve skorun yetersiz kaldığı sıkışan maçlarda son 15-20 dakika oyuna girip başarılı olacağını düşünüyorum hep.Yedek kalıyor diye takımın havasını bozuyor,sahada disipsinsizlik yapıyorsada keseceksin para cezasını.Gitmiyorsa en kötü verim alamıyorsan para cezası ile biraz maaş yükünü azaltırsın bari
aslında mantıklı olan bu.son iki sene bu şekilde kullansaydık faydalı olmasa bile zararı dokunmazdı.belli bir yaşı geçince ne kadar çalışırsan çalış iş disiplini vs hikaya.giden geri gelmiyor.son 30 dakikalarda kullanılmayı da q7 kabullenebilir miydi orası da ayrı bir konu.

Çevrimiçi Necmi

onlar 8jk derse ben de 6s derim abi kim attıysa attı
burda kızacak galatasaraylı olduğunu da sanmıyorum varsa da kızsın ne yapayım
sorun gs lilerin kızıp kızmaması değilki sorun bu lafı fenerlilerin kullanıyor olması.
Beşiktaşlı kullanmaz kullananda direk renkli muamelesi görür.
onların bize ne dediği beni ilgilendirmiyor o kendi eziklikleri biz başkalarının başarısıyla
başkasını kızdıracak kadar ezik değiliz.
Biz Beşiktaşlıyız ne duruşumuz ne konuşmamız renklilere benzemez onlarlada sidik yarıştırmayız.
liseli ergenmiyiz biz. kaldıki burdaki liseli Beşiktaşlılar bile konuşmaz o kelimeyi.
yani işin özeti kendi hayatında istediğin gibi konuş beni ilgilendirmez ama burda konuşursan
direk fenerli muamelesi görürsün peşin söyleyeyim. Kimse sevmez bu üslubu konuşmazda.
hiç duydunmu forumdaki Beşiktaşlılardan bu kelimeyi bu güne kadar sanırım söyleyen iki kişi oldu ikiside şu anda forumda değil
Biz Beşiktaşlıyız ve bu camianın içindeysek bazı sorumluluklarımız var bunlara uymak zorundayız.
renklilere benzeyeceksek hiç tutmayalım bu takımı.

Çevrimdışı tangaz

Bu sene 1.750 alıyor.

bana mobbing yaptınız bu saatten sonra nereden takım bulucam psikolocimi şeettiniz çocugun okul da aksayacak şimdi yeni okul kaydı filan sizi fifaya şikayet edecem aras kadar istiyorum der o zaman  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı enderersoy15

duvar doğru lens yanlış laypzigde galibiyet golünü orkanın pasında talisca çakmıştı  :D
Lens geldi geleli bizde bir macta oynadi. O da o macti diye hatirliyorum." Abartmis olabilirim" ilk golun penaltisi ve duvarin golu. Mactada cok iyiydi.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

aslında mantıklı olan bu.son iki sene bu şekilde kullansaydık faydalı olmasa bile zararı dokunmazdı.belli bir yaşı geçince ne kadar çalışırsan çalış iş disiplini vs hikaya.giden geri gelmiyor.son 30 dakikalarda kullanılmayı da q7 kabullenebilir miydi orası da ayrı bir konu.

iç sahada anadolu takımlarına karşı her zaman iş görebilir. deplasmanda hiç kullanma içsahada takılsın işde. birde boyd enkudu hala kapalı kutu ne verecekleri belli değil bu gene 10 asist yapıyor öyle ya da böyle. gönderemiyorsan en efektif kullanma yolunu bulacaksın.

Çevrimiçi Necmi

iç sahada anadolu takımlarına karşı her zaman iş görebilir. deplasmanda hiç kullanma içsahada takılsın işde. birde boyd enkudu hala kapalı kutu ne verecekleri belli değil bu gene 10 asist yapıyor öyle ya da böyle. gönderemiyorsan en efektif kullanma yolunu bulacaksın.
o 10 asistin bedeli çok ağır oluyor ama 10 asist yapacağım diye kaç yüz pozisyonu yiyor
bu futbol anlayışında oynarsak 10 u bırak 5 asist bile yapamaz emin ol
geçen yıl devre arası değişti oyun tarzımız bu sene hiç quaresmanın istediği gibi olmayacak
asist falan yapabileceğini sanmıyorum
quaresmanın 10 asist yapabilmesi için bütün topların ona verilmesi lazım ve hepsinde orta açmak zorunda
500 orta açsınki 10 asist yapabilsin

Çevrimdışı tuncaboylu

bana mobbing yaptınız bu saatten sonra nereden takım bulucam psikolocimi şeettiniz çocugun okul da aksayacak şimdi yeni okul kaydı filan sizi fifaya şikayet edecem aras kadar istiyorum der o zaman  :D
FIFA'ya şikayet ederse 1.750 alır.

Çevrimdışı tangaz

Lens geldi geleli bizde bir macta oynadi. O da o macti diye hatirliyorum." Abartmis olabilirim" ilk golun penaltisi ve duvarin golu. Mactada cok iyiydi.

bak haksızlık ediyorsun manisa maçında ikisi de şov yapmıştı bir olup kaleciyi ağlatmışlardı  :D

negredo bizi maffetti 3.yıl kaçan şampiyonluğun baş mimarıdır ama kızamıyorum adama bi duruşu vardı taraftarla enerjisi güzeldi maksimumunu verdi hata onda değil onu alandaydı efendice de gitti ama lens öyle mi kazık çaktı gitmiyor enerjisi sıfır surat düşük tam ıslak odunluk biri

Çevrimdışı tuncaboylu

o 10 asistin bedeli çok ağır oluyor ama 10 asist yapacağım diye kaç yüz pozisyonu yiyor
geçen yıl devre arası değişti oyun tarzımız bu sene hiç quaresmanın istediği gibi olmayacak
quaresmanın 10 asist yapabilmesi için bütün topların ona verilmesi lazım ve hepsinde orta açmak zorunda
Bu N'koudou da iyi korner kullanıyor, takımda bir sürü duran topçu var.

Quaresma'ya kolay ekmek çıkmaz artık.

Çevrimdışı tangaz

abi bu futbolla 50 gol atamazsın kim 10 asist yapacak 5 asist yapanı öp başına koy :D

Çevrimiçi murat

boyd pek kapalı kutu değilde onu kullanabilecekmiyiz orası muamma nkodu ise daha büyük belirsizlikler içeriyor.

Çevrimdışı enderersoy15

Q 7 ilk sampiyonluk. Son haftalar olsa, Bursa maci,  tolga'nin degaj, Japon mu koreli mi bir karetekid yasanmisti. Neyse Q7 iyi oyuncu.

Çevrimdışı tangaz

Bu N'koudou da iyi korner kullanıyor, takımda bir sürü duran topçu var.

Quaresma'ya kolay ekmek çıkmaz artık.

yalnız bir de kalıp oynuyormuş tüm kornerleri de kullanıyormuş offf forumun yarısı telef olur en iyimser nopostlar havada uçuşur

Çevrimiçi murat

alsaydık slimaniyi 10 asisti belki biraz daha yukarı çekebilirdi.biri artık sadece orta yapabiliyor diğeri ise sadece kafa vurabiliyor.arkasınada seken topları gol yapabilecek bir oyuncu layiçe filan gerek yoktu.ver kanada ortalasın tam şenol güneş takımıydı.

Çevrimdışı tangaz

boyd pek kapalı kutu değilde onu kullanabilecekmiyiz orası muamma nkodu ise daha büyük belirsizlikler içeriyor.

murat bu oyun planında kapalı kutu olmayacak tek eleman victor gerisi komple soru işareti

Çevrimiçi Necmi

abi bu futbolla 50 gol atamazsın kim 10 asist yapacak 5 asist yapanı öp başına koy :D
o da var ne gol atması biz bu futbolla rakip yarı alana geçemeyiz şenol güneşten bir farkı yok
aslında oda kendi yarı sahamızda top çevirtiyordu tek fark arada bir uzun topu quaresmaya atıyordukda
rakip sahaya geçiyordu top şimdi oda yok :bandit:

Çevrimdışı tangaz

o da var ne gol atması biz bu futbolla rakip yarı alana geçemeyiz şenol güneşten bir farkı yok
aslında oda kendi yarı sahamızda top çevirtiyordu tek fark arada bir uzun topu quaresmaya atıyordukda

bu maç 800 küsür pas yapmışız galiba viktor 100 vida 90 kaleci 50 bu üçlü 250 pas yapmış durumun vahametine bakarmısın

ben bu barçadan beri sevmem bu pas oyununu yup haynkesin bayerni gibi oynar büyük takım tak tak tak 3 pasla rakip sahadasın veriyorsun coşkuyu

Çevrimdışı Atkar

Nkodu’ya 5M verebilecek bir durumunuz var imiş gerçekten bilmiyordum bunu ben.Body’i sol kanatta kullanıp veya yerine aynı paralara Spielmann alıp sola 6’ya Olsen alsaydık ya o zaman.6M’a Olsen almak var iken bildiğiniz kumar oldu bu.Tabi ki inşallah çok verimli,faydalı olur orası ayrı.Bazı oyuncular oynadıkça kendine gelir önünde 40 maçlık bir serüven var.6.5’a aldığımız Ljajic 9 gol 12 asist yaptı Nkodu7 gol 7 asistten aşağısı beni kesmez söyliyeyim.

Çevrimdışı enderersoy15

Bilic de orta sahadaki 20 30 metre de oynuyorduk, 4 yilda geriye mi gittik?

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Evet maliyetini bilmesem de tam olarak 3+1 m euro bons. 1.6 m maaş 4 yıl en makul rakam bunu gördüm bunun üzerinden hesap yaparsak 10 m euro muz u yedik. Yeni Lens imiz camiamıza hayırlı olsun. Yine Beşiktaş ın 11 ine banko yazılacak değil kulübeye transfer yaptık.

15 m euro para saçtık bu sene  hala aynı soruyu soruyorum. Bu takımda Golu kim atacak ?
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı cursedofdragon