2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 65 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2809524 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı tuncaboylu

Orta saha gelmezse ben de hiçbir şey beklemiyorum. Forvet her türlü gelecek . Elneny ve X forvet yapsak benim için yeterli  :tabe:
Yahu ne Elneny'si, Arsenal o adamdan kurtulmak için can atıyor.

Kadro kötü değil, sadece zamana ihtiyacı var. "Burak geçen sene başında gelse şampiyon olurduk" diyorduk, şimdi gelen 5 transfere rağmen 3 tane daha istiyoruz.

Çevrimdışı enderersoy15

2 nedeni var eleman çok skorer değil maç temposu yok zamana ihtiyacı olacaktır ve daha kötüsünü söleyim avcının oyun kurgusu ile sezonu 60 golle zor tamamlarız
Biz ingiltereden bir sezon once 10 ve ustu gol atan  5 ustu asist yapan 24,25 yaslarindaki kanat oyuncusunu alacak parayi bulamayiz. Hollanda ve Belçika liglerinde atanlarida ingilizler topluyor, bu nedenle kariyerinde 2, 3sezon oncesinde yapilmis olani almak mantikli gibi geliyor. Bunu almasak 30 yas ustu emekli ikramiyesine verecez parayi. Tore bize geldiginde golü yoktu, aras rusyada 1 2 sezon biseyler yapti baglari kopartti geldi. Yonetimde deniyor. Tutuncaya kadar deneyecekler anlasilan. Son 4- 5 yilda kanatta oynayan en istikrarli ( gordugu kirmizilara ve maclari sabote etmesine ragmen) oyuncumuzu bu nedenle 35 yasinda olmasina ragmen gonderemiyoruz.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi levitate

yönetim keşke tomas souceki zorlasa. nokta atışı olur.
inş forumu okuyorlardır ne diyeyim abi :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

3 defa okumak zorunda kaldım %50 ye çok makul diyorsun diye..
7 milyon %30 mu yoksa 5milyon %30 mu, ben ilkini tercih ederim..
orada nokta koymayı unutmuş ta ben 7 milyon yüzde 30 u çözemedim.

Çevrimdışı tangaz

Maalesef Abdullah Avcı kısmına katılıyorum. İnşallah çocuk istatstiklerde hem kendini hemde Abdullah Avcıyı aşar.Şu iç sahadaki 2 maçta oynasa çok iyi olurdu.Nasıl bir yere geldiğini hissederdi. Bu çocukla ilgili bir de bol bol frikik kazandırabilir düşüncesindeyim. Asist olmasa da rebochoya güzel duran top alternatifleri yaratabilir.

bunu bende söledim bugün şirkette rebocho duran toplarda ciddi bir silah

dediğim gibi bu kısır oyunda kimseye çift haneli skorları pat diye yazamıyorum
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı celiker1

N'Koudou》》》》Şimdi bu oyuncunun adı nasıl söyleniyor?Sol ceza sahası önünden driplingi yaparak önündeki oyuncuyu geçti ve filelerin içine topu Kodu(N'Koudou)? Kaç gol atarı bilmemde 7+ gol attığı sürece makuldur benim için.Kanat oyunculara totalde 15 gol verdim.Kodu ve Boyd 7+ gol attıkları sürece benim için makuldür.Oh be sonunda dikine oynayabilen,adam eksilten,süratli bir kanat oyuncusu izleyeceğim Amokachi'den sonra  :super:
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2019, 23:42:08 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Görücez bakalım kim gelecek kim gidecek. 10 gün kaldı. Diğer transferler de N'Koudou ayarında olursa ben selâ'yı okumaya başlarım.
Diğer transferlere büyük paralar yatırmayacağımız aşikar. Çok büyük profil beklemiyorum. Belki Medel, Lens, Q7 üçgenini gönderirsek yüksek maaşlı kiralık oyuncu alabiliriz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Burak 13 eylüle kadar yok gözüküyor form tutması filan eylül ayı sonunu bulur.

santrafor şart oğlu şart.

Çevrimdışı tangaz

Biz ingiltereden bir sezon once 10 ve ustu gol atan  5 ustu asist yapan 24,25 yaslarindaki kanat oyuncusunu alacak parayi bulamayiz. Hollanda ve Belçika liglerinde atanlarida ingilizler topluyor, bu nedenle kariyerinde 2, 3sezon oncesinde yapilmis olani almak mantikli gibi geliyor. Bunu almasak 30 yas ustu emekli ikramiyesine verecez parayi. Tore bize geldiginde golü yoktu, aras rusyada 1 2 sezon biseyler yapti baglari kopartti geldi. Yonetimde deniyor. Tutuncaya kadar deneyecekler anlasilan. Son 4- 5 yilda kanatta oynayan en istikrarli ( gordugu kirmizilara ve maclari sabote etmesine ragmen) oyuncumuzu bu nedenle 35 yasinda olmasina ragmen gonderemiyoruz.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

neden hollanda belçika?

fransa lig 1e git al sana 5 bons sonraki satışında yarısı senin getirin bakayım şu kanatları de takımların %90ı sıraya girer seç beğen al :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi murat

N'Koudou》》》》Şimdi bu oyuncunun adı nasıl söyleniyor?Sol ceza sahası önünden driplingi yaparak önündeki oyuncuyu geçti ve filelerin içine topu Kodu(N'Koudou)? Kaç gol atarı bilmemde 7+ gol attığı sürece makuldur benim için.Kanat oyunculara totalde 15 gol verdim.Kodu ve Boyd 7+ gol attıkları sürece benim için makuldür.Oh be sonunda dikine oynayabilen,adam eksilten,süratli bir kanat oyuncusu izleyeceğim Amokachi'den sonra  :super:
enkudu şeklinde okunuyor sanırım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yahu ne Elneny'si, Arsenal o adamdan kurtulmak için can atıyor.

Kadro kötü değil, sadece zamana ihtiyacı var. "Burak geçen sene başında gelse şampiyon olurduk" diyorduk, şimdi gelen 5 transfere rağmen 3 tane daha istiyoruz.

İngiltere  ligi için çok sakar bir oyuncu. Orada hatalar direk gol olarak döndüğü için tutunamadı. Ancak pas dağıtımı ve oyun kurulumu açısından tam aradığımız oyuncu olduğunu düşünüyorum. FM de hep Beşiktaş'a aldığım bir oyuncu bu arada  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat

neden hollanda belçika?

fransa lig 1e git al sana 5 bons sonraki satışında yarısı senin getirin bakayım şu kanatları de takımların %90ı sıraya girer seç beğen al :icool:
gradel kaça olurdu acaba.

İngiltere  ligi için çok sakar bir oyuncu. Orada hatalar direk gol olarak döndüğü için tutunamadı. Ancak pas dağıtımı ve oyun kurulumu açısından tam aradığımız oyuncu olduğunu düşünüyorum. FM de hep Beşiktaş'a aldığım bir oyuncu bu arada  :tabe:

sağ ayaklı bu avcı sol ayaklı istemiyormuydu  :alala:

Çevrimdışı tangaz

nasıl okundugunu en güzel @AigleBordeaux öğretir bize. yanılıyor olabilirim tabikide bildiğim nekoyduu die okunuyor  :evillol:

Takım yaş ortalaması bir anda dip yaptı.

Karius 25

Douglas 29        vida 30      ruiz 30           Rebocho 24

Dorukhan 23    ?         

Boyd 24                      Ljajic 27                N'koudou 24

Güven 20

Çevrimdışı Karabay

nasıl okundugunu en güzel @AigleBordeaux öğretir bize. yanılıyor olabilirim tabikide bildiğim nekoyduu die okunuyor  :evillol:

:evillol: :evillol:

Çevrimdışı tangaz

gradel kaça olurdu acaba.

oyuncuyu iyi maaşla tavlarsak kulübü 3e verir bence oyuncuyu ikna etmeye bakar gradel işi

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı karaoğlan

2 nedeni var eleman çok skorer değil maç temposu yok zamana ihtiyacı olacaktır ve daha kötüsünü söleyim avcının oyun kurgusu ile sezonu 60 golle zor tamamlarız

Nedense herkes Avcı'nın Başakşehir'de oynattığı futbolun aynısını Beşiktaş'a oynatacağını düşünüyor - benzerlikler tabii ki olacaktır, pasa dayalı oyun vurgusu gibi ama daha dikine ve hücumcu bir oyun oynatacağını düşünüyorum ben.

Çevrimdışı kyiv

Burak 13 eylüle kadar yok gözüküyor form tutması filan eylül ayı sonunu bulur.

santrafor şart oğlu şart.

Çoğumuz Burak döndüğünde geçen sene bıraktığı yerden devam edecek diye düşünüyor ama unutmayalım Burak 34 yaşında.Geçen sene geçen senede kaldı. Hırs biriki, şenol güneş o anki ortam şans Burakın fiziksel durumu vb. hemen hemen herşey yolunda gitti. Ne olursa olsun Burak'ı zorlayacak biri olmalı. Yedekliği kabullenecek falan değil. 2 ay sonra Burak Yılmazın 1 kere daha sakatlanmayacağının garantisi yok.

Çevrimiçi murat

nkodu topu alıp giderken iyide bazen topa basıp takımı yerleştirmek gerektiğinde bu iş yapabilirmi?

Çevrimdışı tangaz

nkodu topu alıp giderken iyide bazen topa basıp takımı yerleştirmek gerektiğinde bu iş yapabilirmi?

o da topa basmasın gitsin rakibe yerleştrsin :D

Çevrimdışı Egos

orada nokta koymayı unutmuş ta ben 7 milyon yüzde 30 u çözemedim.

ilki 7 milyon bonservis, satıştan yüzde 30 pay; ikincisi 5 milyon bonservis, satıştan yüzde 50 pay olacak. sozkul ağabey oyuncunun 10 milyondan fazla kazandıracağını düşünerek pozisyon almayı daha makul görüyor.