2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 55 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2747295 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Necmi abi geliyor gaçıııın.

Necmi abi ve uzun yazılmış hiç boşluksuz bir mesaj bekliyorum. Geçmişten geliyorum şu an  :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ah be reis ben sana dedim, ya gerçekse diye diye bizi şey yaptın  Yalan yok ilk bir kaç duyumda yedik ya da yemek istedik diyelim, böyle gizemler falan da sonra gerçek olmadığını defalarca söyledim 
O dönem buralar dutluktu biz de bu duruma el attık. Heyecan kattık. Ne demişler: Duyuma inanma, duyumsuz kalma

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Yani yönetimin yaptığı bir çok yanlışı görebiliriz falan ama gözlerimle görmeden para kaçırıyorlar demek istemiyorum. Öyle olsa bile sizce ampul gibi meydanda olan aras özbiliz olayıyla mı yaparlar ??? Geçenlerde garaj falan olayı çıkmıştı o tarz bir şeyle yaparlarsa yaparlar ruhumuz bile duymaz. Biraz mantık yüretelim.

Ayrıca @tangaz  abinin de dediği bir şey vardı burda, yönetimler maaş alsın ama sorumlu da olsunlar. O tarz bir sisteme geçilmesi hem başkanı hem bizi memnun eder.Şahsen ben işini düzgün yapan ve bu şartlarda yapan başkana para ödenmesini çok normal buluyorum.
Maaş versek diyelim ki borç 50 milyon euro arttı.. Ne yapacak cebinden mi ödeyecek? Nasıl sorumlu olabilir ki? Diyelim ki öyle oldu o zaman adam kulübü değil cebini düşünür zarar etmeyelim diye takımı feda eder.

Başkanlık işlerinde para olmaz. Olacaksa da tersine olmalı bence başkan goreve başladığı gün kulübe 10 milyon bağışlamak zorunda olmalı. Burada imzalar kalbe atılır diyip maaş peşinde koşmak da ne bileyim tam bizim başkanlık iş.

Çevrimdışı alimm

Kevin N'koudou transferinden sonra Steve Mounié transferine hazırmıyız...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı huseyincelebi

Dün Mustafa sağolsun linç linkini yolladı. Şok tersteydi üşendim Bim'den Simbat kavrulmuş fıstık Tekel'den de 2 kutu bira aldım eve geldim linke tıkladım TC kimlik ad soyad doğum tarihi falan istiyo :akuma: Forza Beşiktaş değil e-devlet sanki. Korktum kefil falan yazarlar diye kapattım siteyi. Fox'ta Yaparsın Aşkım da yoktu Stranger Things 3. sezona başladım o da sarmadı bira fıstık keyfim zehir oldu :D
Simbatlarda aroma arttırıcı monosodyum glutamat var zararlı diyorlar  :alala:

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kevin N'koudou transferinden sonra Steve Mounié transferine hazırmıyız...
Stefano Okaka'ya diyecektin herhalde

Beşiktaş Tarihi
★★★

Simbatlarda aroma arttırıcı monosodyum glutamat var zararlı diyorlar  :alala:
Haydaaa :( Her şey zararlı ne yicez biz?

onlar 8jk derse ben de 6s derim abi kim attıysa attı
burda kızacak galatasaraylı olduğunu da sanmıyorum varsa da kızsın ne yapayım

Bende bunu anlayamıyorum karşı takıma niye kibar davranıyoruz, niye biz efendi oluyoruz. Bize demediklerini bırakmıyorlar diğer taraftar forumlarında, bırak ceza almalarını uyarmıyorlar bile. Biz böyle acımaya merhamet etmeye devam edersek, bizi daha çok yerler.

Niyet etim Allah rızası için taraftarı kanser etmeye...

Hahahhahaha  :lol: Bu çok iyi ya  :lol: :lol:

Çevrimdışı mrred

Nkoudou ingilterede brüt 1.7 milyon alıyormuş sterlin mi euro mu tam emin değilim. Yahu 3 senedir top oynamamış adama biz neden net 1.7 milyon vereceğiz anlamadım ? Adam direkt yatışa geçer umarım en fazla 1 milyon falan veriyoruzdur.
The great gig in the sky

Çevrimdışı alimm

Stefano Okaka'ya diyecektin herhalde
ali naibi'nin ingiltereden N'koudu ile birlikte gelişi muhtemelen yönetim içinde ufak bi gövde gösterisiydi... ali naibi bu iddiasını sürdürecektir muhtemelen.. konoplyanka yerine n'kodou getiren, okaka yerine mounie getirir gibi...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Nkoudou başarılı olur veya olmaz diyenleri görelim. Saflar belli olsun  :bandit:

Oynamadan, daha topa vurmadan 10 gol 12 asist diyorum.

Gönül olarak mı yoksa gerçekçi olarka mı ???

Mantıken: Hiç bir şey yapamaz, 2 gol 4 asist falan.
Gönlümden geçen: 20 asist 12 gol  :lol:

Bu kadar genç ve bonservisli oyuncu transferi gs nin belhanda, fernando vs transferlerine odedigi bonservisli sezonu ve sonrasındaki şampiyonlugu aklima getiriyor. Biz de şampiyon olursak onlarin kadro yine çöp olacak ve bi daha Monopoly oynamak zorunda kalacaklar.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim böyle şansımız yok ve hakemler yanımızda değil. Nkolou transferine kadar gayet mantıklıydı ama bu transfer biraz işin rengini değiştirdi.

Bu takımda bağlar yooook. Yav arkadaşlar allahınızı seversin bağ olmadığını görmüyor musunuz defans ortasaha ofans arası çok ve çok alakasız. Ondan dolayı bir köprü lazım orta sahaya ve forvete de geriye dönebilen kafa topu alabilen bir forvet. Bu ikisi asıl en elzemler, bu ikisi gelirse hem takımın performansı hem de yeni transferlerin performansı yükselir. Diğer türlü bu şartlarda çöpe atmış oluruz transferleri.

Çevrimiçi MUSTAFA_

ali naibi'nin ingiltereden N'koudu ile birlikte gelişi muhtemelen yönetim içinde ufak bi gövde gösterisiydi... ali naibi bu iddiasını sürdürecektir muhtemelen.. konoplyanka yerine n'kodou getiren, okaka yerine mounie getirir gibi...
Ali Naibi'nin böyle işlere gireceğini düşünmüyorum. İşlemleri hızlandırıp cuma günü oynayacağımız maça yetiştirmek için gelmiş olabilir. Başkan hala dönmediyse bir sürpriz ile dönebilir mi diye düşünüyorum Daha en az 2 transfer yaparız kalan 9 günde.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Vodafone Parkta rakibi 6-0 yenmişiz. Burak 1 gol, adem 1 gol, Boyd 1 gol, Nkoudou 3 gol atmış. Gazete başlığı hazır:

- En çok o kodu   :bandit:

Nkodunun 3 gol attığına mı inanayım, uzun bir süre sonra bu kadar gol attığımıza mı inanayım, uzun bir süre sonra böyle rahat stressiz gol yemden bir maç izlediğmize mi inanayım  :lol:

Çevrimdışı mylife1903

Dün Mustafa sağolsun linç linkini yolladı. Şok tersteydi üşendim Bim'den Simbat kavrulmuş fıstık Tekel'den de 2 kutu bira aldım eve geldim linke tıkladım TC kimlik ad soyad doğum tarihi falan istiyo :akuma: Forza Beşiktaş değil e-devlet sanki. Korktum kefil falan yazarlar diye kapattım siteyi. Fox'ta Yaparsın Aşkım da yoktu Stranger Things 3. sezona başladım o da sarmadı bira fıstık keyfim zehir oldu :D
Tiralmisin nesin la
Herif iletiye reklam aliyor

O diziyi de izledim ne savma yaw
Ergen silkiyrsr
80lerin gilmlerini almislar
Habire gondermenyapiyrksr

Netfikiks anket falan yapiyor herhalde
Kim ne izlemeknister sonra ortaya bi karisik ohh mis

La bi patrik sovayzo mi ne o eksik dizide

Red dawn miydi neydi ruslar basiyordu ameriganin bi koyunu onu seetmisler
Utanmafan da cocuga replik yazmislar

En superi tabi the goonies fikmini komple alip koymuslar sonra utanmadan diziye de filmdekibcocugu alip koymuslar

Gooniesden kuyt u alip koysalardi fbliler de izlerdi

Çevrimdışı doganay

Ali Naibi'nin böyle işlere gireceğini düşünmüyorum. İşlemleri hızlandırıp cuma günü oynayacağımız maça yetiştirmek için gelmiş olabilir. Başkan hala dönmediyse bir sürpriz ile dönebilir mi diye düşünüyorum Daha en az 2 transfer yaparız kalan 9 günde.
Hoca gecen hafta bile yeni transfer Douglas ve Pedro'yu oynatmadi. Nkodu 'nun evraklari yetisse bile oynatacagini sanmam.Bu hafta da Lens oynar ve deli eder bizi  :s20:

Çevrimdışı tuncaboylu

Nkoudou ingilterede brüt 1.7 milyon alıyormuş sterlin mi euro mu tam emin değilim. Yahu 3 senedir top oynamamış adama biz neden net 1.7 milyon vereceğiz anlamadım ? Adam direkt yatışa geçer umarım en fazla 1 milyon falan veriyoruzdur.

1.820 pound alıyor. 2 milyon Euro yani.

21 yaşında Tottenham'a gitmiş adam, 25 yaşında sende 1.7 alıp yatışa geçecekse; kimseyi almayalım zaten.

Çevrimdışı mylife1903

Maaş versek diyelim ki borç 50 milyon euro arttı.. Ne yapacak cebinden mi ödeyecek? Nasıl sorumlu olabilir ki? Diyelim ki öyle oldu o zaman adam kulübü değil cebini düşünür zarar etmeyelim diye takımı feda eder.

Başkanlık işlerinde para olmaz. Olacaksa da tersine olmalı bence başkan goreve başladığı gün kulübe 10 milyon bağışlamak zorunda olmalı. Burada imzalar kalbe atılır diyip maaş peşinde koşmak da ne bileyim tam bizim başkanlık iş.
Cenki 25e sokunca parayi cebe ister o sartlarda

Hoca gecen hafta bile yeni transfer Douglas ve Pedro'yu oynatmadi. Nkodu 'nun evraklari yetisse bile oynatacagini sanmam.Bu hafta da Lens oynar ve deli eder bizi  :s20:
Niye yav hoca dicek Nkodu'ya Tottenham'da nasıl oynuyorsanız aynen öyle oyna devam et.

Çevrimdışı mylife1903

Bu tiransfer patlarsa kulupte sureyya abi disinda adam kalmaz, risk buyuk

Risk almayan sampanya icemez

Çevrimdışı tuncaboylu

Cenki 25e sokunca parayi cebe ister o sartlarda
Bir de millet başkanlık işini çok keyifli bir şey zannediyor, o garip.

Takım 2 maç kaybediyor, 2 transfer kötü çıkıyor; adamın kulak arkası bile kalmıyor.

Alacaklısıyla uğraş, futbolcusuyla uğraş, sosyal medyada ergeniyle uğraş.

Özel hayat falan zaten kalmadı. 3 sene önce bir tatile gitti; hala Mikanos muhabbeti dönüyor.

Hani bıraktıktan sonra ömür boyu sürecek bir itibar sahibi olsan, o da yok. Bak Aziz Yıldırım'ın bile adını anan kalmadı, herif 1 senede unutulmaya yüz tuttu.

Bana sorarsanız, başkanlık akıllı işi değil.

Çevrimdışı mylife1903

Gönül olarak mı yoksa gerçekçi olarka mı ???

Mantıken: Hiç bir şey yapamaz, 2 gol 4 asist falan.
Gönlümden geçen: 20 asist 12 gol  :lol:
Aklima gene bi arkadas geldi
Adam m teknik bemeve hayal ediyordu
Ula diyom nedir bu m
Abi diyir m3 varya bu onun kasasi aynisi ama motor 3 sinifi
Ulan dedim hayal ediyorsan neden m3 hayal etmiyorsun
Ogun bugum gorusmem kendisiyle vizyonu dsr

Çevrimdışı mylife1903

Niye yav hoca dicek Nkodu'ya Tottenham'da nasıl oynuyorsanız aynen öyle oyna devam et.
Oynamadim ben bilmiyom nasil oynadiklarini der

Bir de millet başkanlık işini çok keyifli bir şey zannediyor, o garip.

Takım 2 maç kaybediyor, 2 transfer kötü çıkıyor; adamın kulak arkası bile kalmıyor.

Alacaklısıyla uğraş, futbolcusuyla uğraş, sosyal medyada ergeniyle uğraş.

Özel hayat falan zaten kalmadı. 3 sene önce bir tatile gitti; hala Mikanos muhabbeti dönüyor.

Hani bıraktıktan sonra ömür boyu sürecek bir itibar sahibi olsan, o da yok. Bak Aziz Yıldırım'ın bile adını anan kalmadı, herif 1 senede unutulmaya yüz tuttu.

Bana sorarsanız, başkanlık akıllı işi değil.

Zorla yaptırmıyorlar ya. Ayrıca tum ülke adını biliyor bi telefonla Cumhurbaşkanına ulaşabiliyorsun kim tanıyacaktı Fikret Orman'ı başkan olmasa?