2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 59 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2747677 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı mylife1903

Bir de millet başkanlık işini çok keyifli bir şey zannediyor, o garip.

Takım 2 maç kaybediyor, 2 transfer kötü çıkıyor; adamın kulak arkası bile kalmıyor.

Alacaklısıyla uğraş, futbolcusuyla uğraş, sosyal medyada ergeniyle uğraş.

Özel hayat falan zaten kalmadı. 3 sene önce bir tatile gitti; hala Mikanos muhabbeti dönüyor.

Hani bıraktıktan sonra ömür boyu sürecek bir itibar sahibi olsan, o da yok. Bak Aziz Yıldırım'ın bile adını anan kalmadı, herif 1 senede unutulmaya yüz tuttu.

Bana sorarsanız, başkanlık akıllı işi değil.

Asiri zenginler icin guzel ugras adamin seetmedigi bi kelaynak kusu kalmis sunu da deneyem diyir
Yeni arkadasliklsr falan derken yeni cevre olusuyor

Bu isin zirvesini roman yapto bence
Belese aldi celsiyi herkes dalga geciyordu
Salak mi oyle para verdi falan diye
Simdi satsa 3-4 milyar dolar para ister

Çevrimdışı doganay

Niye yav hoca dicek Nkodu'ya Tottenham'da nasıl oynuyorsanız aynen öyle oyna devam et.

Keske oyle yapsa

Çevrimdışı tuncaboylu

Zorla yaptırmıyorlar ya. Ayrıca tum ülke adını biliyor bi telefonla Cumhurbaşkanına ulaşabiliyorsun kim tanıyacaktı Fikret Orman'ı başkan olmasa?
Zorla yaptırmadıkları için akıllı işi değil.

Tanındı da ne oldu? Adam zaten senede kaç milyon dolar para kazanan bir müteahhitti, başkan olduğundan beri işlerini de yapamıyor.

Cumhurbaşkanına ulaşsa ne olacak, adamın nick'i "Sayın cumhurbaşkanım" kaldı.

Ayrıca Fikret Orman'ın hayat tarzını ve dünya görüşünü doğru tahlil ettiysem, gönüllü olarak Cumhurbaşkanı ile aynı ortamda bile bulunmak isteyeceğini sanmıyorum.

Çevrimdışı mylife1903

Zorla yaptırmadıkları için akıllı işi değil.

Tanındı da ne oldu? Adam zaten senede kaç milyon dolar para kazanan bir müteahhitti, başkan olduğundan beri işlerini de yapamıyor.

Cumhurbaşkanına ulaşsa ne olacak, adamın nick'i "Sayın cumhurbaşkanım" kaldı.

Ayrıca Fikret Orman'ın hayat tarzını ve dünya görüşünü doğru tahlil ettiysem, gönüllü olarak Cumhurbaşkanı ile aynı ortamda bile bulunmak isteyeceğini sanmıyorum.

Sahur pirohramlsrina falan cikiyor
Camiden falan selfi atmadigi kaldi

Hayat gorusu baskaysa oyle davransin

Ya gorundugu gibi olsun ya da oldugu gibi gorunsun

Çevrimdışı tuncaboylu

Asiri zenginler icin guzel ugras adamin seetmedigi bi kelaynak kusu kalmis sunu da deneyem diyir
Yeni arkadasliklsr falan derken yeni cevre olusuyor

Bu isin zirvesini roman yapto bence
Belese aldi celsiyi herkes dalga geciyordu
Salak mi oyle para verdi falan diye
Simdi satsa 3-4 milyar dolar para ister

Roman'ın 14 senede harcadığı çok daha fazladır, sırf menajerlere en az 1 milyar dolar kaptırmıştır.

Hobi olarak yapılır, ama başka ülkede yapılır. Bu ülkede o da yapılmaz, Aziz 20 senesini verdi, giderken gelmişini geçmişini andılar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Dindarlık ve din tüccarlığı farklı şeyler.

Çevrimdışı mylife1903

Roman'ın 14 senede harcadığı çok daha fazladır, sırf menajerlere en az 1 milyar dolar kaptırmıştır.

Hobi olarak yapılır, ama başka ülkede yapılır. Bu ülkede o da yapılmaz, Aziz 20 senesini verdi, giderken gelmişini geçmişini andılar.

Nereye harcadi yahu okuz gibi de para aliyor vallahi merak ettim simdi
Arsenal mesela 20 senede ne para yapti hep kenara koydular sonra mesuta verdiler parayi guzel tokatliyo mesut bunlari

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

yanlış geçen yılın en iyi oyuncusu Gökhandı
sol bekte çuvalladık ondada stoper öğüttük yine her zamanki gibi
ama bizim sorunumuz merkez orta sahaydı birde şenol hocanın yıldıza dayalı oyununda yıldız katagoride oyuncumuz olmamasıydı
takımı takım taşır ama biz takım olamadık biliçle takım olmuşduk dört yılda bundan uzaklaştık yerle bir olduk
bir geldiği sene işde takımın bir oyun disiplini vardı ikinci senesinde bunu bozdu bir dahada her sene kötüye gittik.,zaten ilk senenin sonunda bunuda söylemişdi bu şekilde oynamayacağız diye bunuda becerdi takımın içine etti. 120 km koşan takım aldı 100 km koşan takım bıraktı
bu sene kalsaydı 100 km bile koşamazdı bu takım. kesinlikle perişan olurduk düşmemeye oynardık
dönemiyor dediğin gökhanın çizgiden çıkardığı dört beş pozisyon hatırlıyorum GG çok iyi bir bek hakkını yemeyelim
geçen senede takımın en iyilerinden biriydi.

Şu gökhan konusunda gerçekten çok haksızlık yapılıyor. Emre her maçın 50-60 çıkmasına rağmen ooo emre 40ında ne halde falan deniliyor, gökhan nerdeyse takımda en fazla maça çıkan biri ama yok sakat yok bitmiş diyorlar. İddaa ediyorum gökhan emreden daha iyi bir profesyonel ve daha da oynar. Gökhan gayette iyi oynuyor. Sadece bizim arabesk ve "objektif" tayfa gömüyor gökhanı. O da maçlarda sakatlığından dolayı o yüz ifadesi falan oluyor ondan öyle zannediyorlar ama kalkıp 5 dk sonra tekrar oynuyor. Fakat o yüz ifadesinden dolayı gökhanı gömüyor herkes. Bizim srnamızdır gökhan, takımdaki en iyi oyunculardan ve personellerden de biridir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yeni transferimiz N'Koudou, sağlık kontrolünde  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Dindarlık ve din tüccarlığı farklı şeyler.

Sence baskan cok dindar bir adama mi benziyor

Çevrimdışı mrred

Bu tiransfer patlarsa kulupte sureyya abi disinda adam kalmaz, risk buyuk

Risk almayan sampanya icemez
Tek olumlu yanı çok atlet olması. Atletizmi Türkiyede her türlü iş yapması lazım
The great gig in the sky

Çevrimdışı doganay

Yeni transferimiz N'Koudou, sağlık kontrolünde  :)

Biraz celimsiz gibi sanki , iyice beslesinler ilk once kendine gelsin adam  :D
hayirlisi olsun..

Çevrimdışı mylife1903

Şu gökhan konusunda gerçekten çok haksızlık yapılıyor. Emre her maçın 50-60 çıkmasına rağmen ooo emre 40ında ne halde falan deniliyor, gökhan nerdeyse takımda en fazla maça çıkan biri ama yok sakat yok bitmiş diyorlar. İddaa ediyorum gökhan emreden daha iyi bir profesyonel ve daha da oynar. Gökhan gayette iyi oynuyor. Sadece bizim arabesk ve "objektif" tayfa gömüyor gökhanı. O da maçlarda sakatlığından dolayı o yüz ifadesi falan oluyor ondan öyle zannediyorlar ama kalkıp 5 dk sonra tekrar oynuyor. Fakat o yüz ifadesinden dolayı gökhanı gömüyor herkes. Bizim srnamızdır gökhan, takımdaki en iyi oyunculardan ve personellerden de biridir.
Adam idareli oynuyor yoksa berazilyali bekler gibi oyuncu ama yuz icadesi olayi var
Acikar icinde kosuyormus gibi bir ifade var suratunda bana efsane maratoncu zatopeki hatirlatiyor

Efsane adam ama kosarkenki acilaf icindeki ifadesi ile hatirliyorum madalyalari ile degil. Topukdikeni falan vardi herhalde

Çevrimdışı mrred

1.820 pound alıyor. 2 milyon Euro yani.

21 yaşında Tottenham'a gitmiş adam, 25 yaşında sende 1.7 alıp yatışa geçecekse; kimseyi almayalım zaten.

Nasıl bir karakteri var ilk maçta hemen anlaşılır göreceğiz bakalım. Rakamlar konusunda sözleşme direkt 4 yıllık olması hem iyi hem kötü iyi çıkarsa maaşını arttırmamıza gerek kalmaz. Kötü çıkarsa da elden çıkarmamız zor olabilir ama neyseki genç her türlü elden çıkarırız. Atletizmi kulüpleri cezbeder
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Nereye harcadi yahu okuz gibi de para aliyor vallahi merak ettim simdi
Arsenal mesela 20 senede ne para yapti hep kenara koydular sonra mesuta verdiler parayi guzel tokatliyo mesut bunlari
Abi sence Chelsea kâr mı açıklıyordur?

Çevrimdışı mylife1903

Tek olumlu yanı çok atlet olması. Atletizmi Türkiyede her türlü iş yapması lazım
Yoh okadar da degil
Topla oyle asiri kotu bir alisverisi yok
Orta da kesiyor
Sol ayakla keisyor sagla viruyor
Tabi bunlar hep 3 dakikalik vidyodan gorduklerimiz

Pektoya 3 dakikalik vidyo yapsan onu da satarsin baska goruntusu olmasa

Pedro veya Ruiz i gömen görmedim ben abi   :D

Hücumculara odaklanıyorum ben kendi adıma. Boyd N kodou vs sıradan düz topçular ne beklentimiz olacak da ne gömeceğiz. Yüksek beklenti ile gelip performans veremeyen oyuncu gömülür. Ayrıca bu sene futbolcu gömen de yok çok, Hoca değişti, takımda 4 senede 200 maçta 100 maç beraber oynayan 2 oyuncu çıkmaz sirkülasyon muazzam bu saatten sonra kimse hocayla topçuyla uğraşmaz sıralarını savdı onlar gömen yönetimi gömer.  :D

Pedroyu gömmedim ama pekte beğenmemiştim. Gerçi hala görmedik ama  :lol: Umarım dediğimden azı olmaz çoğu olur.

Çevrimdışı mylife1903

Abi sence Chelsea kâr mı açıklıyordur?

Yillik ne yaptigini bilmiyorum takip ettigim lig degil
Ben ucaza aldi simdi satsa okuz gibi kazanir diyom

Çevrimdışı tuncaboylu

Sence baskan cok dindar bir adama mi benziyor
Bence kendi halinde bir dindar, din tüccarlarıyla kötü olmamak için bunu kanıtlamaya çalışıyor.

Çevrimdışı mrred

Bekara karı boşamak kolay da Beşiktaşın menfaati için bazı şeylere göz yumulabilir özellikle camiayı kamusal alanda temsil ettiğinde. Takiye  yapıyor benim için sorun yok yapsın. Kendi özel hayatında zaten göründüğü gibi . Ama sahur programı gerçekten saçma olmuş. Belkide gerçekten oruç tutuyordur bunlar kişisel alanları kamusal alanda bunları göstermek gerçekten gereksiz hareket.
The great gig in the sky

Biz yazsak, hemen konu dışı diye uyarı gelir. :bandit:

Ama erik gibiymiş, kütür kütür

Haydaaaaaa, nkolou transferi diye girdim, biraz hırs sitesine girmiş gibiyim. :eyes

Çevrimdışı tuncaboylu

Yillik ne yaptigini bilmiyorum takip ettigim lig degil
Ben ucaza aldi simdi satsa okuz gibi kazanir diyom
O konuda haklısın. Ama şöyle de bir haber var, hem de 2015'e ait:

https://www.sporx.com/abramovichin-chelsea-icin-harcadigi-cilgin-para-SXHBQ464711SXQ

Çevrimdışı mrred

Yoh okadar da degil
Topla oyle asiri kotu bir alisverisi yok
Orta da kesiyor
Sol ayakla keisyor sagla viruyor
Tabi bunlar hep 3 dakikalik vidyodan gorduklerimiz

Pektoya 3 dakikalik vidyo yapsan onu da satarsin baska goruntusu olmasa
Topa da vursun bir zahmet dicem de pekto örneği var haklısın
The great gig in the sky

Dün Mustafa sağolsun linç linkini yolladı. Şok tersteydi üşendim Bim'den Simbat kavrulmuş fıstık Tekel'den de 2 kutu bira aldım eve geldim linke tıkladım TC kimlik ad soyad doğum tarihi falan istiyo :akuma: Forza Beşiktaş değil e-devlet sanki. Korktum kefil falan yazarlar diye kapattım siteyi. Fox'ta Yaparsın Aşkım da yoktu Stranger Things 3. sezona başladım o da sarmadı bira fıstık keyfim zehir oldu :D

İlginç zevklerinin olduğundan biri bahsetti mi sana acaba  :lol:

O dönem buralar dutluktu biz de bu duruma el attık. Heyecan kattık. Ne demişler: Duyuma inanma, duyumsuz kalma

Evet orası öyle, bu şey gibi oldu böyle süper kahraman falan sevenler oluyor ya, onları konuşuyorlar yok yüzükler efendisi şu gelicek yok işte bilmem ne geldi falan böyle masal hikayeleri masal olduğunu bilmesine rağmen ciddiye alıp konuşurlar falan. Geeklerden linç yiyebilirim bu mesajımdan dolayı ama maalesef gerçek bu  :lol: