Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1195972 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı can1903

Başkan, yöneticiler ve Aboubakar'ın açıklamaları varken ona mı inanmamızı bekliyorsun? Bu saatten sonra ne desek boş. Zamanla ne olacağını göreceğiz.
Abou'yu kaybetmemek için yönetim öyle konuşuyor bence. Bugün çııkıp ben 30 maç oynarsam sözleşmemin uzayacağını bile bilmiyordum diyip sonra ama menajerimle anlaşın diyen adama ben güvenmem.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Abou'yu kaybetmemek için yönetim öyle konuşuyor bence. Bugün çııkıp ben 30 maç oynarsam sözleşmemin uzayacağını bile bilmiyordum diyip sonra ama menajerimle anlaşın diyen adama ben güvenmem.
Aboubakar'a güvendiğimden değil. Bana bu konu çok uzadı gibi geliyor artık. Başka muhabbet yok mu? Bak transfere hızlı girdik. Transfer başlığinda transfer konuşsak daha iyi. Aboubakar hakkında gerçekleri zamanı gelince göreceğiz. Abou ile ilgili değişik bir haber de gelmiyor zaten.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

Aboubakar'a güvendiğimden değil. Bana bu konu çok uzadı gibi geliyor artık. Başka muhabbet yok mu? Bak transfere hızlı girdik. Transfer başlığinda transfer konuşsak daha iyi. Aboubakar hakkında gerçekleri zamanı gelince göreceğiz. Abou ile ilgili değişik bir haber de gelmiyor zaten.
Orda da aktifiz  :tabe: :tabe:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Yönetim nasıl davranıyorsa öyle davranmalıyız, adamların elini güçlendirmeye gerek yok. Aksi açıklanmadığı sürece diğerine inanmayacağım, prim vermeyeceğim. Farklı olsa bile bunu dillendirmenin yada aksi tepki vermenin takıma bir katkısından ziyade zararının olacağını düşünüyorum. O yüzden takım yararına göre hareket etmek en mantıklı, doğrucu gürbüz olana madalya vermiyorlar, herkes kendi camiasının koruma kollama derdinde. Yanlış anlama sadece senin özelinde bunu demiyorum bu tartışmayı gündeme getirip, buna destek veren taraftarımıza da diyorum.

Çevrimiçi Necmi

sergen dünmü bugünmü açıklama yaptı o yöneticiler gibi değil dobra dobra konuşuyor abu sakattı oynatmak istemedim zorladı oynadı sakatlandı bunu yapan adam bu tavır içinde olurmu sakatım diyorsa sakattır dedi

Çevrimiçi Necmi

Oyuncular gider kalır bu onların hakları ama biz bu kadar zor sezonda en değerli şampiyonluklardan birini veren oyunculara saygı gösterelim
Kimi çıkar ordan burdan duyduklarıyla oyuncuya sallarbir başkası oyuncularımızı bidon listesine koyar
Gerçekten ayıp ya ne biçim taraftarsınız anlamıyorum bu adamlar yarın kupa maçına çıkacak sizin için bir kupa daha alacak az utanın söylediklerinize

Çevrimiçi Necmi

Sergen kimsenin gözünün yaşına bakmaz orası burası oynamaz sergenin kimseyede eyvallahı yok zaten yetersiz gördüğünü kapıya koyacaktır
Abu konusundada sergen kendisi için bu kadar önemli olan şampiyonluğu sabote eden bir oyuncuyu tesislere sokmaz adamın karakterini biliyoruz zaten ben kendi adıma sergen ne derse kabul ederim
Kendisiyle bile dalga geçen insanın kime eyvallahı olur

Seneye bir daha olmamız lazım.

Çevrimdışı worns

Seneye bir daha olmamız lazım.

iki aya belli olur, olup olmayacağımız :)

Çevrimiçi mellfred

sağlam bir abuo’yu 20’den aşağı alamazsın
iyileştirilmiş kontrat hak ediyor
vidanın 3 layicin 2,5 aldığı yerde
sakatlığı ya da kontratı ile oynayıp oynamadığı konusunda hiçbirimiz bir şey bilmiyoruz
gastelerin  masa başı hiçbir haberine  itibar etmiyorum ben uzun zamandır
sürecin doğrusunu yine sonradan öğreneceğiz
takımı sabote etmişse zaten şutlanır

Çevrimdışı 'TaNeR'

Foruma giremedim bilgisayarımı değiştirmiştim bu aralar; kullanıcı ismi, şifre derken, dağıldık bir yerde :D her neyse...

BEŞİKTAŞ'ımızın Şampiyonluğunu tekrardan kutlarım, emeği geçen herkese en içten teşekkürlerimi sunarım. Çok büyük iş başardık, bu sene ki tüm parametreler her şey bize karşı işledi... Sonunda ama çok iyi geldi bea... gelecek para olsun, 1 gol averaj olsun, sosyal medya kapakları olsun, bu sene ayrı bir eğlenceli  :biggrinking:

Yalnız maçın sonuna doğru topun Rosier'in koluna çarptığı o an, ben Elvis'i gördüm, anca bir kaç dakika sonra tekrar geri gelebildim...

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Başın sağolsun sevgili Savaş,  ben babanın yanında biryer isterim, zaten vodafonda maçları yukardan üst tribünden seyrediyorum, öyle hoşuma gidiyor.
forumda yukarılara en yakın olanlardan biriyim. Benden sonra Necmi gelir yanıma zaten maçları ordan seyrederiz beraber.
abi ne taraftasiuniz  ben de  oraya geleyim .. Babamdan ogrendim bende de oyle kaldi aliskanlik hic  alttan zileyemem hep en ustlerden bi yerden  kus bakisi izlemeyi severim:) 10-0 likamcta da  mesela ben skor  tabelasinin altinda oturuyordum pederle:)) 
Yorgo

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada Chelsea'nin ilk 4'e girmesi ya da finali kaybetmesini bekliyoruz; ama gözden kaçan bir şey var.

Eğer kötü senaryo olursa ve gruplara doğrudan katılamasak bile, çok korkunç bir durum olmuyor.

Şampiyon takımların oynadığı play-off, geçen yıllarda hep oynadığımızdan farklı.

Benfica, Dinamo Kiev gibi zor liglerin temsilcileriyle değil, Macaristan şampiyonu, İsrail şampiyonu gibi takımlarla oynayacağız. 

Yani gruplara doğrudan kalamasak bile, çok büyük ihtimalle ön elemeyi geçeriz.

Çevrimiçi Necmi

abi ne taraftasiuniz  ben de  oraya geleyim .. Babamdan ogrendim bende de oyle kaldi aliskanlik hic  alttan zileyemem hep en ustlerden bi yerden  kus bakisi izlemeyi severim:) 10-0 likamcta da  mesela ben skor  tabelasinin altinda oturuyordum pederle:))
dur ya daha gençsin zamanı geldiğinde yanımızda yerini hazır ederiz 🥺

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Sergen kimsenin gözünün yaşına bakmaz orası burası oynamaz sergenin kimseyede eyvallahı yok zaten yetersiz gördüğünü kapıya koyacaktır
Abu konusundada sergen kendisi için bu kadar önemli olan şampiyonluğu sabote eden bir oyuncuyu tesislere sokmaz adamın karakterini biliyoruz zaten ben kendi adıma sergen ne derse kabul ederim
Kendisiyle bile dalga geçen insanın kime eyvallahı olur
Aynen öyle abi, hay çok yaşa. Sergenin hiç eyvallahı olmaz. Yanlış yapanın üstünü çizdi mi dönüp arkasına bakmaz. Benim tanıdığım Sergen bu.. O yüzden kupa maçından sonra şekillenir Abou nun durumu..

Bu arada şampiyonluk sonrası yeni gelen arkadaşlar yada uzun süre yazmayıpta yeni yazan arkadaşlar falan görüyorum  :tabe: Hoşgeldiniz hepiniz, lütfen yazmaya devam edin. Buraya yeni gelen veya okuyupta üye olmayan bir şey yazmayanlarda üye olursa hepimiz mutlu oluruz değişik fikirlere, değişik görüşlere, sizin görüşlerinize de ihtiyacımız var, arkadaşlarınıza da paylaşıp forumu tanıtabilirsiniz  :evillol: Bu forumda olmaktan yazmaktan dolayı keyif alıyorum ama milyonlarca Beşiktaşlı içerisinde gerçekten aktiflik sayımız az, arttırmamız lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi qp 383

Herkese selamlar şampiyon takımın şampiyon taraftarı.   :)  Forumu uzun süredir takip ediyorum ama yazmak bugüne nasip oldu diyelim. Yukarıdaki arkadaşımızın çağrısına uydum. Misafir olarak takılmayın gelin sayımız artsın  :tabe:

Kendime göre bir sezon değerlendirmesi yapacağım.

Sezon bizim için kötü başladı.
Kadro kalitemiz rakiplerimize göre düşüktü ve transferler gecikti.
Kalemiz tecrübesiz genç eldivenlere emanetti.
Sağ bek mevkisine son 2 sene az maç oynamış Rosier'i,
Stopere ve sol beke taraftarımızın çoğunluğunun istemediği Alanyasporlu 2 ismi,
Orta sahaya Arabistan'dan gelip nasıl bir performans katacağını kestiremediğimiz Josef de Souza'yı,
Sol kanata N'kodou, sağ kanata Ghezzal ve Töre'yi, forvete sakatlık geçmiş düşündüren Aboubakar'ı kattık.

Avrupa maceramıza CL'den PAOK, UEL'den Rio Ave'ye elenerek veda ettik.    [Aslında bizim için hayırlı olmuş çok daha fazla yorulacaktık.]
5. hafta 18. sıradaydık. Sergen hocamıza eleştiriler artmıştı.
9. hafta son şampiyon Başakşehir ve 10. hafta 4-3 kazandığımız FB derbi galibiyetleri kötü gidişe son verip inancımızı yerine getirdi.
16-22 arası liderdik. 22-29 arası GS liderdi. 29. hafta liderliği geri aldık ve son haftaya kadar liderliğimizi koruyup süper lig tarihinin en önemli şampiyonluğunu kazandık.

Son haftalar çok talihsiz puan kayıpları ve sakatlıklar yaşadık. FB ve Ankaragücü maçlarında son dk beraberlikleri moralimizi bozsa da puan kaybetme kredimiz vardı. Erzurum deplasmanında Oğuzhan ve Cenk'in sakatlanarak sezon sonuna kadar olmaması hamle şansımızı çok kısıtladı. Bitime 3 hafta kala GS maçına çok dar bir kadroyla çıktık. Sakatlıklar ve kısıtlı hamle olanağı yüzünden yenildik ve rakiplerimizle puan farkı azaldı. İpler halen bizim elimizdeydi ki son 2 hafta 4 puan şampiyonluğa yetecekti. Karagümrük maçı rakip 10 kişiyken aldığımız yenilgi belki de son senelerin en üzücü mağlubiyeti oldu bizim için. Şahsen ben Göztepe maçına kadar geceleri uyumadan sabahlar ettim. Avantaj bizde olsa bile düşen momentum ve sakatlıklar "çok yakın olduğumuz şampiyonluğu kaybediyor muyuz" endişesi yarattı.

Neyse ki 2020-2021 sezonu cumartesi gecesi büyük Beşiktaş camiasının ve milyonlarca Beşiktaş taraftarının mutlu sona ulaştığı sonla bitti.  :halay:
Bu pandemi döneminde taraftar desteği olmadan, 3 günde bir maç yaparak, kısıtlı bütçeyle, türlü imkansızlıklarla, sakatlıklarla, lobilere ve renkli basına ve bize aslan renklilere kedi oynayan kulüplere rağmen inanılmaz bir iş başardı Sergen hoca. Kelimeler kifayetsiz kalır. 

Winner olmak budur işte. Kafalarına kafalarına vurduk. Asıl loser'lar 2-3 takım kuracak kadar para harcayıp, medya ve kurulların desteğine rağmen şampiyon olamayanlardır. Renkliler bu sene bizim yaşadıklarımız başlarına gelseydi çoktan yarıştan kopmuşlardı.
Biz namağlup (1991-1992), statsız (2015-2016), bu sene de taraftarsız en uzun sezonda şampiyon olmuş bir camiayız. Asıl winner biziz. Forumdaki büyüklerimiz zaten farkında da genç arkadaşlarımız da bunu iyi bellesinler. Ben bizim taraftara ezikliği, kötüyü çağırmayı, karamsarlığı, negatifliği yakıştıramıyorum. En kötü anlarımızda hep ayağa kalktık.

Çok iyi oldu bu şampiyonluk. Gelirler biraz olsun ekonomik olarak nefes aldıracaktır.
Önümüzde uzun bir transfer dönemi var. Yönetim ve hocamızın ortak istişareyle en iyi takımı kuracağına inanıyorum.
Takımımızdaki oyuncuların kaliteleri tartışılır ama adamlıkları, iş ahlakları üst seviye.
Sergen hocayla uzun yıllar birlikte oluruz umarım. Yapacak çok işimiz var.

Uzun zamandır ilk defa bu kadar uzun bir yazı yazdım. Cümle düşüklüğü, yazım yanlışı vesaire yaptıysam affola  :)

Bırakmam Beşiktaş'ım seni.

Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimdışı Gökhan Kurt

@qp 383 Hoşgeldin. İyi yapmışsın yazarak.

Çevrimdışı Erman1903

Herkese selamlar şampiyon takımın şampiyon taraftarı.   :)  Forumu uzun süredir takip ediyorum ama yazmak bugüne nasip oldu diyelim. Yukarıdaki arkadaşımızın çağrısına uydum. Misafir olarak takılmayın gelin sayımız artsın  :tabe:

Orta sahaya Arabistan'dan gelip nasıl bir performans katacağını kestiremediğimiz Josef de Souza'yı,
Sol kanata N'kodou, sağ kanata Ghezzal ve Töre'yi, forvete sakatlık geçmiş düşündüren Aboubakar'ı kattık.

Avrupa maceramıza CL'den PAOK, UEL'den Rio Ave'ye elenerek veda ettik.    [Aslında bizim için hayırlı olmuş çok daha fazla yorulacaktık.]
9. hafta son şampiyon Başakşehir ve 10. hafta 4-3 kazandığımız FB derbi galibiyetleri kötü gidişe son verip inancımızı yerine getirdi.
16-22 arası liderdik. 22-29 arası GS liderdi. 29. hafta liderliği geri aldık ve son haftaya kadar liderliğimizi koruyup süper lig tarihinin en önemli şampiyonluğunu kazandık.

Son haftalar çok talihsiz puan kayıpları ve sakatlıklar yaşadık. FB ve Ankaragücü maçlarında son dk beraberlikleri moralimizi bozsa da puan kaybetme kredimiz vardı. Erzurum deplasmanında Oğuzhan ve Cenk'in sakatlanarak sezon sonuna kadar olmaması hamle şansımızı çok kısıtladı. Bitime 3 hafta kala GS maçına çok dar bir kadroyla çıktık. Sakatlıklar ve kısıtlı hamle olanağı yüzünden yenildik ve rakiplerimizle puan farkı azaldı. İpler halen bizim elimizdeydi ki son 2 hafta 4 puan şampiyonluğa yetecekti. Karagümrük maçı rakip 10 kişiyken aldığımız yenilgi belki de son senelerin en üzücü mağlubiyeti oldu bizim için. Şahsen ben Göztepe maçına kadar geceleri uyumadan sabahlar ettim. Avantaj bizde olsa bile düşen momentum ve sakatlıklar "çok yakın olduğumuz şampiyonluğu kaybediyor muyuz" endişesi yarattı.

Neyse ki 2020-2021 sezonu cumartesi gecesi büyük Beşiktaş camiasının ve milyonlarca Beşiktaş taraftarının mutlu sona ulaştığı sonla bitti.  :halay:
Bu pandemi döneminde taraftar desteği olmadan, 3 günde bir maç yaparak, kısıtlı bütçeyle, türlü imkansızlıklarla, sakatlıklarla, lobilere ve renkli basına ve bize aslan renklilere kedi oynayan kulüplere rağmen inanılmaz bir iş başardı Sergen hoca. Kelimeler kifayetsiz kalır. 

Winner olmak budur işte. Kafalarına kafalarına vurduk. Asıl loser'lar 2-3 takım kuracak kadar para harcayıp, medya ve kurulların desteğine rağmen şampiyon olamayanlardır. Renkliler bu sene bizim yaşadıklarımız başlarına gelseydi çoktan yarıştan kopmuşlardı.
Biz namağlup (1991-1992), statsız (2015-2016), bu sene de taraftarsız en uzun sezonda şampiyon olmuş bir camiayız. Asıl winner biziz. Forumdaki büyüklerimiz zaten farkında da genç arkadaşlarımız da bunu iyi bellesinler. Ben bizim taraftara ezikliği, kötüyü çağırmayı, karamsarlığı, negatifliği yakıştıramıyorum. En kötü anlarımızda hep ayağa kalktık.

Çok iyi oldu bu şampiyonluk. Gelirler biraz olsun ekonomik olarak nefes aldıracaktır.
Önümüzde uzun bir transfer dönemi var. Yönetim ve hocamızın ortak istişareyle en iyi takımı kuracağına inanıyorum.
Takımımızdaki oyuncuların kaliteleri tartışılır ama adamlıkları, iş ahlakları üst seviye.

Uzun zamandır ilk defa bu kadar uzun bir yazı yazdım. Cümle düşüklüğü, yazım yanlışı vesaire yaptıysam affola  :)

Çok güzel bir yazı olmuş hoş gelmişsin, valla nakış gibi olmuş ne imla düşüklüğü eline sağlık :)

Çevrimiçi Necmi

aramıza hoşgeldin
Harika yazı olmuş

Çevrimiçi qp 383

Hoşbuldum teşekkür ederim hepinize  :tabe:
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş