Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1197754 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Şu dünyada beyoglu yo**smaları kadar iğrenç, adi , karakteri olmayan bir klüp yoktur.
Dünden beri şirazeleri kaydı ne bok yiceklerini şaşırdılar.
Hele hele 2 gol ile kaçırmaları daha çok kudurttu bunları.
İyi ki de böyle şampiyon olduk  :biggrinking:

Hatay maçında Billong´un hareketlerini ve detayların incelenmesi için mail kampanyası başlatmışlar.  :kop:
Averaj ile kaçırınca anca akılları başlarına geldi .

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Kursad_Duran

Şu dünyada beyoglu yo**smaları kadar iğrenç, adi , karakteri olmayan bir klüp yoktur.

Hatay maçında Billong´un hareketlerini ve detayların incelenmesi için mail kampanyası başlatmışlar.  :kop:
Sanki ligin son haftasında deplasmanda 8:0 yenip şampiyon olan takım Beşiktaş’tı.

Bunların böyle kudurması çok eğlenceli oluyor.

Çevrimdışı can1903

Ali Koç gayri resmi FB'nin sahibidir. Geri ödemesiz falan o paraları vermez kimse Koç ailesi kadar parayı seven yoktur.  :D
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı worns

ne kadar önemli bir şampiyonluk kazandığımızın, sürekli kendi lehlerine olan dengelerin yıkılmaya başladığının bilincindeler. bir türlü kabullenemiyorlar.
yasın beş evresinin ilkindeler. önce inkar. hayır naayır olmadılar, ıvır var zıvır var. sonra öfke dönemi başlayacak, muhtemelen kongre mongre derken içerisi iyice karışacak.

Çevrimiçi Necmi

ne kadar önemli bir şampiyonluk kazandığımızın, sürekli kendi lehlerine olan dengelerin yıkılmaya başladığının bilincindeler. bir türlü kabullenemiyorlar.
yasın beş evresinin ilkindeler. önce inkar. hayır naayır olmadılar, ıvır var zıvır var. sonra öfke dönemi başlayacak, muhtemelen kongre mongre derken içerisi iyice karışacak.
fenerin elinden şampiyonluk aldığımızda hoşlarına gitmişdi kendi başlarına geleceğine ihtimal vermiyorlardı yedi sekiz yıldır ikisinede ezici üstünlüğümüz var yeni uyanmaya başladılar gs altı yıldır bizi vodafone da yenemiyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

Video değil DaVinci'nin şifresi mübarek :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

bu güne kadar yapılmış en iyi gönderme.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

bu güne kadar yapılmış en iyi gönderme.

Üstüne şöyle biraz bozuk-kağıt para olsa daha güzel olurdu ama böylede saplamışız.  :kop:

Çevrimiçi Necmi

bozuk kol olayı ne
Ben neyi kaçırdım

Çevrimiçi Necmi

Üstüne şöyle biraz bozuk-kağıt para olsa daha güzel olurdu ama böylede saplamışız.  :kop:
yok birde paramı vereceğiz 😳

Çevrimiçi mellfred

bozuk kol olayı ne
Ben neyi kaçırdım
kaybeden tarafın daimi mazeretidir bu

Çevrimiçi mellfred

maçın tekrarını okru’dan göztepe beşiktaş diye aratırsanız bulabilirsiniz

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Kol bozuk muhabbeti bu

Çevrimiçi Necmi

maçın tekrarını okru’dan göztepe beşiktaş diye aratırsanız bulabilirsiniz

yok kalsın ben hala kiev karambolünü izlerken kalbim sıkışıyor

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi Necmi

Bir video yapmışlar dünden beri çözmeye uğraşıyoruz  bari şifresini sızdırsalardı

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

O direk bidon kulüp abi :D. Ama baya bir futbolcusu bidon kadroya girer. Lemos, Tisserand, Serdar, Caner, Gökhan, Mert Hakan, Mesut, Samatta, Thiam, Osai vs. vs.
Bizden de Mensah ile Nsakala girer o listeye
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Bozuk kol olayını anlayamadım bende , Kol niye kırık ?

+ Şuna gönderme yapmış bizimkiler . Gizlice saplamışız.  :kop:

https://iaaspr.tmgrup.com.tr/6eef38/0/0/0/0/0/0?u=http://i.fotomac.com.tr/album/2017/09/23/fenerbahceden-besiktasa-efendiniz-biziz-1506193476321.jpg&mw=730
İyi saplamisiz o zaman

Sosyal medya hesaplarının masallahi var , Kapak üstüne kapak , show üstüne show yapıyorlar

Yalnız size bişey diyeyim , zeka seviyeleri o kadar düsuk ki bu yaptigimiz Kapakların , esprilerin çoğunu anlamıyorlar :kop: :kop: :kop:

Çevrimiçi levitate

Bozuk kol olayını anlayamadım bende , Kol niye kırık ?
2017'de hakem sağolsun fb bizi 2-1 yenmişti. hani şu negredonun temiz golünü vermedikleri maç

bizim yöneticiler şenol hoca falan tepki gösterince fb hesapları kol bozuk diye bizle dalga geçti. ondan beri işleri rast gitmiyor :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!