Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1196001 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Erman1903

Bence dominasyon gerçekçi bir hedef değil şu anda.

Çok fazla gidecek kiralık oyuncu var, hepsinin yeri dolmak zorunda.

İlaveten ben sözleşmesinin son senesine giren Vida ve Larin'in satılacaklarını düşünüyorum.

Yani elimizde bir iskelet yok, bu seneki ilk 11'den en az 6 oyuncu değişecek gibi duruyor.

Umarım akıllı bir transfer politikası izleriz. Kadroyu da gençleştirmek lazım, artık para CL'dne değil oyuncu satışından gelecek.

Bu mesajı görmemişim kaçmış.

Hedef her zaman daha yukarıdır bu yüzden şampiyonluktan aşağısını beklemiyoruz. Bu sefer öyle puan puana şampiyonluk da kesmez.

Geçen sezon Avcı fiyaskosundan sonra aldı bu takımı 3. yaptı. Sezon başında gelseydi o kadro da şampiyondu ben diyeyim. Geçen sezon puan ortalaması daha bile yüksek.

Bu sezona en iyi oynayan 3 adamdan ikisini göndererek başladık. Vida geçen sezon bana göre çok kötüydü, Larin fena bir sezon geçirmedi Belçikada ama futbolcu olup olmadığı tartışılıyordu. Bir iki adam hariç herkese kariyer performansını yaşattı 38 yaşında 6 numaradan yıldız yarattı.

Ronaldo Abou geçen sezon 90 dakika maç yapmadı, Kral Ghezzal'da iki sezondur tıksızın biriydi. Giden gider, kalan sağlar bizimdir. Yeri dolmayacak futbolcu yoktur.

Bana göre de para yapabilecek futbolcular tercih etmemiz lazım, illa 18-20 yaşlarında olmalarına gerek yok. Böyle altın yumurtlayan hocası varken akıllı olan yönetim dominasyon da yapar, parayı da kırar.
[ Son Düzenleme: 17 Mayıs 2021, 08:32:51 Erman1903 ]

Çevrimiçi Nartallo

Sergen Hoca'ya bir özür borcum var. Unutulmayacak bir sezon yaşattı bizlere...

Çok eleştirdim, Fatih Aksoy konusunda da, Welinton ve N'Sakala ısrarında da, Hasic'i oynatmaması mevzusunda da.

İmkansızlıklar içerisinde, nerdeyse son maçlarda oyuncu bile değiştiremeden şampiyonluğu getirdi.

Sağolsun, varolsun.

Çevrimdışı celiker1

Her şeye rağmen VAR sisteminin olması gerektiğini gördük mü?VAR a rağmen Fener'i şampiyon yapmak için zorladılar,olmasa birde siz düşünün.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

Hasic şampiyonluk maçından sonra hala değnekle yürüyordu, üzüldüm biraz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi gokhans

Dorukhan konusunda bir gelişme varmı? Son konuşmasında kalacak gibi konuşmuş sanki. İnşallah birlikte daha bir sürü başarılar elde ederiz diye konuşmuş. Hem başkanda aynı kadro ile devam etmek istiyorum demişti. Kesin gitti diye bakarken kafam karıştı şimdi. Şl faktörüde var hem. Bilen varsa deyiversin hele.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi sEuL

Dorukhan konusunda bir gelişme varmı? Son konuşmasında kalacak gibi konuşmuş sanki. İnşallah birlikte daha bir sürü başarılar elde ederiz diye konuşmuş. Hem başkanda aynı kadro ile devam etmek istiyorum demişti. Kesin gitti diye bakarken kafam karıştı şimdi. Şl faktörüde var hem. Bilen varsa deyiversin hele.
Umarim ayrilir takimdan, kalmak istiyorsada sag bekte oynama sartiyla kalmali. Orta alanda kesinlikle cok yetersiz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Umarim ayrilir takimdan, kalmak istiyorsada sag bekte oynama sartiyla kalmali. Orta alanda kesinlikle cok yetersiz.

Normalde Avrupa'da hiç bir takım senelik 1 milyon Euro vermez kendisine, senelik 750 bin Euro'yu kabul ederse kalsın bence.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Normalde Avrupa'da hiç bir takım senelik 1 milyon Euro vermez kendisine, senelik 750 bin Euro'yu kabul ederse kalsın bence.

Transfer basligina cevirmek istemiyorum burayi ama ben 750K’ninda Dorukhan icin fazla oldugunu dusunuyorum. Salih aliniyor, iyi kotu Kartal’da var, Atiba’da yedek olarak dusunulecektir onumuzdeki sezon, joker Necip’te var, bunlar uzerine bir yedek daha eklemeye luzum var mi bilemedim. 2. ligden Dorukhan ayarinda 300-400’e rahat oyuncu bulunabilir gorusundeyim. Hayirlisi bakalim, bekleyip gorecegiz.

Çevrimdışı celiker1

Maaş konusunda esneklik gösterebileceğimiz iki oyuncu var.Ghazzal(bonservisi çözülürse) ve Aboubacar "kronik sakat olan yerinden sakatlanırsa" diye tekrar bir madde eklenerek şampiyonlar ligi ve lig sonunda şampiyonluk odaklı sözleşme yapabilmek ilk hedefimiz olmalı..Bu sene olduğu gibi gerekirse bir mevki alt yapıdan hedeflenip kendileri ile orta yolda buluşulmalıdır.Macera aramaya hiç gerek yok  :bandit:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı celiker1

Ghazzal İngiltere'de net kaç kazanıyor acaba?Bizim Ghazzal ile sözleşme yapabilmek için kendisine zaten 2-2,5 milyon euro net vermemiz gerekecek.Şampiyonluk,şampiyonlar ligi bonusları ile 3 milyon euroya yaklasır yüksek ihtimal.Ghazzal ve Aboubacar'dan biri bu takımın beyni diğeri kalbidir.Ikisinede verilecek kontrat( Abo'nun bu seneki sakatlık maddesi gibi madde hariç) aynıdır.Önce ikisininin kontratını halledip sonra takım mühendisliğini tamamlamalıyız.İki oyuncu ile tavan ücret olarak aynı kontrat yapılmalıdır
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Aklı varsa verilen paraya razı olur kalır.
Avrupa' da ciddi bir kontrat bulabileceğini zannetmiyorum.
TR de ona para verecek 2 kulüp var;
fb ye gider orta sahada 10 yüz bin milyonuncu alternatiflerden biri olur.
gs ye gider başkanı,hocası, oyuncusu belli olmayan kaos ortamında futbol oynamadan parasını alır.

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı savaş altay

bu güne kadar yapılmış en iyi gönderme.
Cozenler, cozemeyenlere anlatinca daha da buyur bu mevzu  :D

Çevrimdışı joseph35

Valilik tekne turuna izin vermemiş. Kutlamalar sadece stadta yapılacak. Stada taraftar alınırsa tekne turundan daha riskli. Devleti yönetenler her zamanki gibi yine çelişkili ve saçma karar vermiş pandemi konusunda.

Çevrimiçi Necmi

Wtf

Eurosport no comment news  :lol:
hemde sadece bir gol herhalde bundan daha acı verici olanı goller eşit olup fazla gol attığımız için olurdu 😂
Bize dokuz doğurttular ama böyle şampiyonluk kesinlikle daha zevkli
Bütün forvetlerimiz sakatlanmış takım revire dönmüş tff iki gün arayla maçlarımızı oynatmış sürekli arka arkaya aynı hakemleri özelliklede nefret ettiklerimizi maçlara vermiş buna ramen anca eşitleyebilmişler
Hala neyi konuşuyorlar

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ghezzali göremedim ben mi kaçırdım acaba ? Acaba sakatlığı mi var ?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Biraz gülelim :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Larin, Töre, Nkoudou Beşiktaş sağlık ekibine göre Aboubakardan daha kötü durumdaymış. MR, sonuçlarına göre asıl yatış yapan abouymuş. Beşiktaşlı bir yayıncının paylaştığı bilgi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Larin, Töre, Nkoudou Beşiktaş sağlık ekibine göre Aboubakardan daha kötü durumdaymış. MR, sonuçlarına göre asıl yatış yapan abouymuş. Beşiktaşlı bir yayıncının paylaştığı bilgi.
Başkan, yöneticiler ve Aboubakar'ın açıklamaları varken ona mı inanmamızı bekliyorsun? Bu saatten sonra ne desek boş. Zamanla ne olacağını göreceğiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★