2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 59 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2747414 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi Necmi

çevrenize bu kadar takılmayın öyle olsam gs li olurdum evde tek beşiktaşlı yoktu hepsi gs liydi.ben çocuktum kendi kararımı verdim tercihimi yaptım.çoğunluk doğruyu biliyor diyede bir şey yok Allah akıl fikir vermiş.sosyal medya da gördüğünüz önderler de öyle çok mahah insanlar değiller belki biraz kalemleri kuvvetli ama karakteri zayıf kişilikler.rüzgarın yönüne göre hareket eden tipler.
oda birşeymi ben mahalledeki tek Beşiktaşlıydım :bandit:
şimdiki gençler bilmez bunun zorluğunu renkliler tek başlarına yetmez birde bir olup üstüne
gelirlerdi. ama benim zamanım gs kasımpaşa gibi bir takımdı hep fenerlilerin etekleri altına girerlerdi :D
gerçi hala öyle ama. taraftarları yoktu nasıl çocuklar üzerinde etkimiz olurda onları gs li yaparız diye kafa patlatıp cim bom kelimesini buldular çocuklar buna sempati duyup gs li olacaklarmış
Beşiktaşlı olanlar genelde dış etkenlerden etkilenerek olmuyor hür iradeyle karar veriyor
o nedenle Beşiktaşlılık başka bir dünya. Genelde lider kişilikler Beşiktaşlı olur. o yüzdende
liderlerimiz yoktur herkes kendi ipinde yürür. Beşiktaşlıların olduğu yerde hep tartışma çıkması kaçınılmaz bir durum :D

Çevrimiçi Necmi

Abi cik o evden sen
bildiğin gibi değil bunların ailedeki plakalar bile ua au diye gidiyor :D
o aileden sıyrıldığına göre Murat çok büyük Beşiktaşlı

Çevrimdışı tuncaboylu

vida paylaşmış bunu instasından yarın ki maçta stoperde medel olacak deniyor gidiyor mu acaba vida  :alala:
Gonalons + Bir miktar para karşılığı Roma'ya gidebilir. :)

Çevrimdışı KARA BOĞA

foruma fazla güvenme derim emin ol üç aşağı beş yukarı öyle bir sonuç çıkar
gidip stadda yapsa ordanda bu sonuç çıkar. :D Beşiktaş taraftarı yaşca büyüktür ne konuşursa konuşsun
karar verirken bir sonraki adımı düşünerek verir. geleceği hesap eder. sen sosyal medyadan Beşiktaşı takip ediyorsun
ama çok yazan çoğunluk olmuyor. birileri yırtınıyor tribündeki taraftarı Başkana karşı döndürmek için ama olmuyor.

Ben bu sezon neyden memnun olmadığımı söylüyorum. Beğenen de neyi beğendiğini yazsın, fikir alışverişi olsun. Tribündeki adamlar çok bilgili oldukları veya Beşiktaşlılığı çok iyi bildikleri için orada değiller sonuçta. Bilet alan gidiyor.
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimiçi Necmi

Ben bu sezon neyden memnun olmadığımı söylüyorum. Beğenen de neyi beğendiğini yazsın, fikir alışverişi olsun. Tribündeki adamlar çok bilgili oldukları veya Beşiktaşlılığı çok iyi bildikleri için orada değiller sonuçta. Bilet alan gidiyor.
o senin dediğin almanyada belki doğrudur burda değil
tribündeki taraftar sosyal medyada gördüğünden siyahla beyaz kadar birbirine zıttır
tribünün yaş ortalaması yüksektir orda bir hıyerarşi vardır.
elbet bilet alıp giden müdavim olmayan var ama konuşturmazlar
mesela deplasman taraftarı ayrıdır al bakalım deplasmana bilet alabilecekmisin
neyse gel yaşa burda Beşiktaş tribününü anlatamam bak başkan bir haftadır hamle üstüne hamle yapıyor neden bu akşamki
maçı atlatabilmek için o tribün öyle birşeyki bir anda Beşiktaş gündemini değiştirir
sosyal medyada bir sene konuşsan birşey olmaz ama tribün bir maçta yakar ortalığı
sen hiç başka kulüplerde bu ayrımı gördünmü Beşiktaşda tribün taraftarı diye bir olgu var.
ve deplasman taraftarı diye bir olgu daha var. yani parasını veren gider istediğini söyler diye birşey yok orda söyletmezler.

Çevrimiçi levitate

bu arada yarın hocanın beden dili de önemli bakalım tribünle iletişimi nasıl olacak.

ben yerinde olsam maç önü güzel bi selamlarım tribünleri galibiyet sonrası da tüm tribünleri sırayla dolaşır el sallarım gülümserim filan. bizim taraftar güzel bi maç sonu uzatılan eli geri çevirmez ve doğrusu da bu.

bir an evvel bütünleşmemiz lazım.
kazanırsak yapar herhalde
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

vida paylaşmış bunu instasından yarın ki maçta stoperde medel olacak deniyor gidiyor mu acaba vida  :alala:
Yok beaa siz çok yanlış gelmişsiniz

Beşiktaş Photoshops sayfası var insta ve Face de böyle pjotoshoplar yapıyorlar bir çok Beşiktaşlı futbolcu da takip ediyor

Bu Duvar kağıdını paylaşıp etiket yapmışlar sonra taraftarlarda etiket yapmışlar , Vida da görüp hikayesinde paylaşmış

Daha önce Quaresma - Lens falanda etiketleri görüp hikayesinde paylaşmıştı kendisine yapılan Duvar kağıtlarını
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

birde bu sezon neyden memnun olmadığını söylemek için erken değilmi
sezonun kritiği sezon sonunda yapılır erken konuşmak pek sağlıklı değil
yaşanmamış şeylerden nasıl memnun olunur yada memnuniyetsiz olunur.

Çevrimdışı KARA BOĞA

o senin dediğin almanyada belki doğrudur burda değil
tribündeki taraftar sosyal medyada gördüğünden siyahla beyaz kadar birbirine zıttır
tribünün yaş ortalaması yüksektir orda bir hıyerarşi vardır.
elbet bilet alıp giden müdavim olmayan var ama konuşturmazlar
mesela deplasman taraftarı ayrıdır al bakalım deplasmana bilet alabilecekmisin
neyse gel yaşa burda Beşiktaş tribününü anlatamam bak başkan bir haftadır hamle üstüne hamle yapıyor neden bu akşamki
maçı atlatabilmek için o tribün öyle birşeyki bir anda Beşiktaş gündemini değiştirir
sosyal medyada bir sene konuşsan birşey olmaz ama tribün bir maçta yakar ortalığı
sen hiç başka kulüplerde bu ayrımı gördünmü Beşiktaşda tribün taraftarı diye bir olgu var.
ve deplasman taraftarı diye bir olgu daha var. yani parasını veren gider istediğini söyler diye birşey yok orda söyletmezler.

Doğrudur, yeni statta maç izlemek henüz kısmet olmadı.
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimiçi Necmi

Doğrudur, yeni statta maç izlemek henüz kısmet olmadı.
izlersin inşallah. Her Beşiktaşlı o havayı koklamalı
inönüye göre çok değişti tribünler.

Çevrimdışı mylife1903

:)

Georges Kevin Nkoudou: "Gülüşler yalan söylemez."

Smile don't lie 🖤🦅

Su cocuga biri soylesin gulunce lensle caner aradi biseye benziyor kafasi da manuel fernandes model
Gulme gozun sevem desinler herseye gulme

Çevrimdışı mylife1903

Ne fetöymüş arkadaş, ülkenin yarısı fetöden içerde bu ğs hala hakem makem ayarlayıp şampiyon oluyor. Asıl mesele fatih terim ve bağlantıları. Terim yokken niye bir cacık yapamıyorlar?

Hadi lobiyle baş edemedi, en azından son 5 senenin dördünde ligin son haftaları gs deplasmanı yaptığımız halde kendi teknik direktörünü yalanlayıp 'fikstürü beraber ayarlıyoruz' demesin.
Kiripto fetoculer vardir ama olay sadece feto degil
Heriflerin lobisi gucu acayip insanlar komik duruma dusmeye basliyor gs ve fb icin
Al nasi bi guc oldugunu dusun
Seni kesip bicen bulo demirorenin kanalinda ise basliyor

Bazi romantik tarafatra gore gs ve fb lobisi yoktur, besiktasin gucunu kapital gormustur falan filan
Baskan da cok bisi yapamaz oyle gucu o,an bir adam degil ama 7 sene azicik duzeltirdi, o bunlara yanasmayi tercih etti, pirlantay,is, gozunde isik varmis falan, geciniz

Çevrimdışı mylife1903

Abi bir dur ya hemen olumsuzu düşünme :D iki dakka bir zevkini yaşayalım muayne etmeden almazlar herhalde. Raporları vardır.

Çevrimdışı mylife1903

o değilde başkan olduğundan beri ne kadar sevmediğim adam varsa getirdi Beşiktaşa hoca yaptı. :bandit:
Samet gelince demsitim baskan semten gercerken besiktasli olmus herhalde diye
Besiktaslidir tabi kendisi de besiktasi tanimamis bilmemis
Samet getirilir mi yahu
Besiktas taraftarinin en azindan 3 nesil komple nefret ettigi adam

O sene rasim kara ya da ziya dogan getirilseydi, baskanin kredisi bitmezdi sameti getirmesi en buyuk hatalarindan biriydi

Sinra yakin cevresine kiziyor bir kere bile baskan baskan diye bagirmadilar, diye
Yahu sameti getiren adam normalde samet menemen ile gizli hedef olayini cikarttiginda sametle beraber aforoz edilirdi, gene de seviyoz kendisini de kirginlik buyuk yillardir gecmiyor, kendisi de sagolsun hersene yeni pirlsntalar veriyor bu sene oranaka pirlanta dedi mesela.

Çevrimdışı mylife1903

Benim çocuk başka takım tutsa döğe döğe büyütürdüm. Senin peder insaflı adammış abi
Renkli cocugu besiktasli olabilir bizim cazibemiz vardir da besiktasli babanin renkli cocugu cok zor zaten az vardir

Çevrimdışı mylife1903

Adam 6 oynuyor, skora katkısının az olması hücuma katkısı olmadığı anlamına gelmez.

Bi tolgay degil sikor konusunda

Çevrimdışı mylife1903

Taraftarla,yönetimle arası koptu o sezon. Taraftar memnun değildi oyunundan önceki sezonlarındaki oyunundan daha memnunlardı ve yerine Toussart’ın monte olmasına talep ediyorlardı, şuan bir kısım ona yapılan muameleden pişman ama onlarda düşüş gördüklerini söylüyorlar.
Ben OL taraftarın görüşünü paylaştım burada, ben Gonalons’u çok beğeniyorum ama fizik olarak önce belirttiğim gibi pilleri tüketmiş bir Gonalons gelecek.
Offfff sakalli bebem benim, bir gun yollarimiz bulusacak seninle
Hastasiyim lan bu cocugun
Salak liyon maclarina bakiyom bunun yuzunden

Liyon taraftari isi biliyormus
4 sene once dedigimde 3-5 milyona alinirdi bugun 40 versen satmaz liyon bunu

Çevrimdışı mylife1903

Anladım, sen saha dışı faktörleri kastetmişsin.

OL taraftarına sorsan Marcelo'yu da istemiyor, cins onlar.

Hakli sdamlar
Marselo azicik malimsi cins cins hareketler yapiyor tarafatr ayar oluyor
Gecen sezon mu ne bi kirmizi gordu futbol komedi hadi kirmiziyi gec gorurken bi yuz ifadesi var, acayip
Ustume az kavruk olunca firansada 1-0 geride basliyor zaten

Bizim french connection daha iyi bilir, hakemler bence acayip irkci orda, zenci oyuncuya sanki besiktas topcusu gibi ucarak kirmizi cakiyorlar bu hafta ne sacma kirmizilar cikti

Çevrimdışı mylife1903

Juventus'da çok fazla ve çok iyi orta sahalar var. Sarri bunlardan en az ikisini gönderecek bence oraya falan mı zıpladık acaba? Veya inter'in elindeki gagliardini gibi az forma şansı bulan ama kalite isimlere mi bakıyoruz ben de merak ettim ama en çok sevindiğim defansif orta saha istenmesi. Ben unutuldu o bölge sandım hocanın da dolu söylemi sonrası.

Yuve cikmasi en sevdigim
Keske emrejani kiralasa bize sarri

Çevrimdışı mylife1903

foruma fazla güvenme derim emin ol üç aşağı beş yukarı öyle bir sonuç çıkar
gidip stadda yapsa ordanda bu sonuç çıkar. :D Beşiktaş taraftarı yaşca büyüktür ne konuşursa konuşsun
karar verirken bir sonraki adımı düşünerek verir. geleceği hesap eder. sen sosyal medyadan Beşiktaşı takip ediyorsun
ama çok yazan çoğunluk olmuyor. birileri yırtınıyor tribündeki taraftarı Başkana karşı döndürmek için ama olmuyor.
Abi yapalim mi anket %90 ciksin baskana destek gorelim

Fikret orman mi hursel diye mi sorsan hepimiz orman diyecez de
FIkret ormani basarili bu,uyor musun diye sorarsan ne sonuclar ciksr gizli oylamada

Oyle cikarmis, baskan anket yaptiriyormus falan, yahu anket yaptiracagina az dikkat etsin su pirlanta lafini kullanmasin once

Destek istese arkasinda adam bulamaz fikret orman herkes bir adim geri atar kendisi onde kalir

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

yanlış seçim

tomas soucek gelecek dertler bitecek  :D
Abi saymadım kaç oldu söylediğin ama 40 a az kaldı :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Hakli sdamlar
Marselo azicik malimsi cins cins hareketler yapiyor tarafatr ayar oluyor
Gecen sezon mu ne bi kirmizi gordu futbol komedi hadi kirmiziyi gec gorurken bi yuz ifadesi var, acayip
Ustume az kavruk olunca firansada 1-0 geride basliyor zaten

Bizim french connection daha iyi bilir, hakemler bence acayip irkci orda, zenci oyuncuya sanki besiktas topcusu gibi ucarak kirmizi cakiyorlar bu hafta ne sacma kirmizilar cikti
Heriflerin milli takımında kaleci dışında beyaz adam yok neredeyse abi.

Çevrimdışı sametbagan

ben tüm sene sakat geçirmiş adamı almam

önceki sene de bi numarası yok romada dökülmüş işte herifler bunu vermiş üste 30 milyon vermiş nzonziyi almış
İyi ki transfere sen bakmıyorsun yoksa ne gomez gelirdi ne de demba ba

elimizde atibayı yedeğe atacak 1 tane bile oyuncu yok.

gelirse eğer dorukhanın da performansını yukarı çeker.dorukhan bu şekilde silinip gidecek yoksa

milli takımda fransa maçında mahmut ve dorukhan orta sahayı çok güzel kapattılar.gonalasla birlikte aynı etkiyi yaratabiliriz.

Çevrimdışı mylife1903

Heriflerin milli takımında kaleci dışında beyaz adam yok neredeyse abi.

Siyah adam atinca golden saymiyorlar
Butun firansa golleri jiru ayisi atsin diye dua ediyor

Yahu sen hangi firansayi izliyon
Girizman ispanyol milli mi?
Sagbek cocuk var beyaz

Girizman nasi unutulur

Çevrimiçi murat

bildiğin gibi değil bunların ailedeki plakalar bile ua au diye gidiyor :D
o aileden sıyrıldığına göre Murat çok büyük Beşiktaşlı
babamın araba ua benimki au ama benim kurtarır bir durumum var eşimin ismi arzu plaka au  :D