2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 64 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2805284 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi Necmi

öyle bir anlatıyorsunuz ki , adamı Guardiola - Bielsa - Ancelotti yaptınız

Sırf sistemi var ve güzel analizlerle röportaj veriyor diye sevdiğinizi anladım , ha birde cagdas futbol oynatıyormuş oni eklemeyi unutmayayım :D

Bende diyroum ki e bunu Aykut da yapıyor ozaman siz Aykuta da hayır demezsiniz bunda anlamayacak ne var ?
:s19:

Çevrimdışı tangaz

bir oyuncu sadece iyi olduğu için efsane olurmu
bir kulübün efsanesi olmak başka birşeydir başka meziyetler gerektirir
baba hakkının sebanın adının anıldığı yerde bu adamlar konuşulurmu.
efsane olmak bu kadar ucuz değil. ve birileri söyledi diye kimse efsanede olmaz
bunu tarih belirler. bu saydığınız isimlerin adını 30 sene sonra hatırlayan olurmu acaba
bugün tartışılıyorlar.  Bunlar konuşurken Beşiktaşın adını ağızlarına almaya korkan insanlar
ne efsanesi. alisi metini tv ye çıkınca Beşiktaş haklı demeye korkuyorlar neymiş Beşiktaş efsanesiymiş
ben hayatım boyunca bunların meziyetlerinden daha iyi çok oyuncu gördüm şimdi adları hatırlanmıyor.
iyi oyunculardı zamanında ve Beşiktaşa katkı verdiler hepsi bu işde.

kimse unutmaz bu sölediğin isimleri şenol birol gol nasıl unutulmuyorsa 123 gol yetmez 456 olsun maf koysun vbvb nasıl unutulsun abi  ato karınca tabiri takoz recep  şifo pascal tv.de zaten  beşiktaşlılar o nedenle beşiktaş yanlısı konuşuyolar denmesin duyarı kasıyorlar seba stayl. bu arada bunların efsaneliği tartışılmıyor sadece beşiktaş efsanesisiniz yakışıyor mu size die kızıyor taraftar o ayrımı da yapalım derim
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Bende sorun yok da siz de bir sorun var çözemedim.Ne yani kendi görüşümü belirtmem için saç,sakal mı ağırtmam gerekiyor?Şaka gibi gerçekten.Biriyle tartışıyorum yine biri başlıyor yok çocuğum olsa senin yaşında olur da bilmem ne.Üslup da üslup,Beşiktaş forumunda mıyız başka yerde miyiz şaşırıyorum bazen.
Beşiktaş forumundasın sen başka yerde gibi davranıyorsun
üslubun Beşiktaşlı üslubu değil. sende sorun yok ama herkesde sorun var öylemi
önce Beşiktaşlı olmayı öğrenmen lazım Beşiktaşlıların arasına dalıp
bu şekilde konuşursan nerde olsa aynı tepkiyi görürsün. Ha bunu tirbünde yaparsan
göreceğin sadece tepki olmaz.
Burası renkli forumu değilki herkes herkese istediği gibi konuşsun.  @Arthur Dayne

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Taraftar yine örgütlenmiş

Bir kaç saat içinde Bathsuayi ye 150.000 Come to Beşiktaş yorumu atılmış :bandit:

Yav hic inanmiyorum o ise ben. 30 milyon euroluk gencecik adam nasil gelecek bize?

Çevrimdışı mrred

2 ileri 1 geri gider bu sezon ben ümitli değilim. hayır çok para harcadık batacaz iyce
Genç aldık oyuncular atletik
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=20

@tangaz abi sen seversin  :D
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

kimse unutmaz bu sölediğin isimleri şenol birol gol nasıl unutulmuyorsa 123 gol yetmez 456 olsun maf koysun vbvb nasıl unutulsun abi  ato karınca tabiri takoz recep  şifo pascal tv.de zaten  beşiktaşlılar o nedenle beşiktaş yanlısı konuşuyolar denmesin duyarı kasıyorlar seba stayl. bu arada bunların efsaneliği tartışılmıyor sadece beşiktaş efsanesisiniz yakışıyor mu size die kızıyor taraftar o ayrımı da yapalım derim
Beşiktaşlı olmak farklı birşey Beşiktaş efsanesi olmak farklı birşey.
Beşiktaşlısın ondan böyle konuşuyorsun denmemesi için değil Beşiktaşı savunurlarsa iş bulamayacakları için bence öyle konuşuyorlar.
yani işin içinde menfaat var. sisteme düzene uyuyorlar. Böyle efsane olmaz.
birilerine marş söylendi lakap takıldı diye efsane olmaz böyle çok oyuncu var marşlarıda unutuldu lakaplarıda
efsane tanımına girenlerin bu kulübe kattığı çok şey var. öyle hergün efsaneler doğmaz.
bunlardan herhangi birinin adı bir tribüne yada ne bileyim bir tesise verilirmi gelecekte.
baba hakkıyı sebayı efsane yapan oyunculukları değil duruşlarıydı. iki gol attı iki şampiyonluk aldı diye kimse efsane olmaz.

Çevrimdışı tangaz

soucek marega ikilisini alıp 4-4-2 oynayalım 85 puan 85 gol

karyus

daglıs  vida ruiz roboşo

boyd soucek layiç enkudu

marega burak
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mrred

Yav hic inanmiyorum o ise ben. 30 milyon euroluk gencecik adam nasil gelecek bize?
Belli olmaz
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

:)

Georges Kevin Nkoudou: "Gülüşler yalan söylemez."

Smile don't lie 🖤🦅

fikrim değişti manuel fernandese benziyor bu :D

Çevrimdışı mrred

Hürsel konusunu ben açmadım, ne onu ne Ormanı şahsen tanımam. İsimlerin önemi yok, ben gördüğümü söylerim. Fikret orman ĞS lobisini kırıp takımın hakkını savunsun, iyi kararlar versin, en çok ben desteklerim.
Gs lobisi derken Fetöyü söylüyorsun sanırım. Yahu adam super kahraman mı 
Neyi kırıyor .
Bak görüyorsun demi @mylife1903 senin zehirli okların bunlar işte
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=20

@tangaz abi sen seversin  :D

ben geç gelenleri yazmaya başlarsam sayfa yetmez bir de detaylar önemli mesela 10 numaran şubatta gideceği belliyken layiçi 4.hfta aldık kalecin gitmiş karyusu 4. hafta aldık yazdığı negredo tarihi mesela tüm yaz kamp yapmamış adamı lige 5 gün kala alınca erken mi almış oluyorsun utanmadan negredo yazmış birde medel  lens ağustosta gelmiş işte lig ne zaman başlıyor kasımda mı zaten 10-15i başlıyor lig kampı kaçırmışlar işte. bizim millet tarihden bi haber lig 10-15 ağustos gibi başlıyor bu tarihlere sazan gibi atlamışlar twitterda sonra da he walla doğru diyo demişler

+talisca tüm yaz yoktu algı yapmış fayik gene oraya ozzi tolgay yazmaya insan azcık utanır bu ikili değil kamp üst üste 3 kamp yapsa nafile alın işte avcı da sahaya süremiyor umutsuz vaka bu ozzi

kanmayın böle algıcılara
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2019, 00:59:38 tangaz ]

Çevrimdışı yaço58

Besiktas have started talks with AS Roma to sign Maxime Gonalons. Loan + buy option. 🦅 #transfers #Besiktas skysport muhabiri girmiş haberi

Çevrimdışı mrred

Besiktas have started talks with AS Roma to sign Maxime Gonalons. Loan + buy option. 🦅 #transfers #Besiktas skysport muhabiri girmiş haberi
oooo dur bakalım
The great gig in the sky

Çevrimiçi Kapkarakartal

Üff mükemmel olur. Ama Fransa'dan da talipleri varmış galiba.

Çevrimdışı tangaz

Beşiktaşlı olmak farklı birşey Beşiktaş efsanesi olmak farklı birşey.
Beşiktaşlısın ondan böyle konuşuyorsun denmemesi için değil Beşiktaşı savunurlarsa iş bulamayacakları için bence öyle konuşuyorlar.
yani işin içinde menfaat var. sisteme düzene uyuyorlar. Böyle efsane olmaz.
birilerine marş söylendi lakap takıldı diye efsane olmaz böyle çok oyuncu var marşlarıda unutuldu lakaplarıda
efsane tanımına girenlerin bu kulübe kattığı çok şey var. öyle hergün efsaneler doğmaz.
bunlardan herhangi birinin adı bir tribüne yada ne bileyim bir tesise verilirmi gelecekte.
baba hakkıyı sebayı efsane yapan oyunculukları değil duruşlarıydı. iki gol attı iki şampiyonluk aldı diye kimse efsane olmaz.

efsane kavramı döneme göre de değişkenlik gösterir baba hakkı seba dönemi ile maf dönemi ve şimdiki dönem mukayese edilemez ki koşullar değişti değerler değişti insanlar değişti daha önemlisi. rakip takım oyuncusu bile saygı duyuyor devre bak lefter mesela bize gelecekken tırsıp gelmemiş şimdi baba hakkı şuan yaşasa kaptan olsa hangi renkli oyuncu saygı gösterecek hepsi çift dalar.

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş, Roma forması giyen 30 yaşındaki önlibeo Maxime Gonalons'u satın alma opsiyonlu kiralamak için girişimlere başladı. (Sky Sports)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Gonalons ilaç olur keşke olsa
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mrred

ben geç gelenleri yazmaya başlarsam sayfa yetmez bir de detaylar önemli mesela 10 numaran şubatta gideceği belliyken layiçi 4.hfta aldık kalecin gitmiş karyusu 4. hafta aldık yazdığı negredo tarihi mesela tüm yaz kamp yapmamış adamı lige 5 gün kala alınca erken mi almış oluyorsun utanmadan negredo yazmış birde medel  lens ağustosta gelmiş işte lig ne zaman başlıyor kasımda mı zaten 10-15i başlıyor lig kampı kaçırmışlar işte. bizim millet tarihden bi haber lig 10-15 ağustos gibi başlıyor bu tarihlere sazan gibi atlamışlar twitterda sonra da he walla doğru diyo demişler

+talisca tüm yaz yoktu algı yapmış fayik gene oraya ozzi tolgay yazmaya insan azcık utanır bu ikili değil kamp üst üste 3 kamp yapsa nafile alın işte avcı da sahaya süremiyor umutsuz vaka bu ozzi

kanmayın böle algıcılara
Ljajici Fenerbahçe deplasmanında atmosfere alışkan değil diye oynatmadım diye açıklama yaptı yahu hoca.
Adam Seria A dan geldi abi gözünü seveyim. Roma Lazio bildiğin kanlı bıçaklı herifler aşırı ırkçı bide bundan zorlu atmosfer mi olur.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Elneny ve Saiss iyi defansif orta saha oyuncuları olabilirler ama ikisi de takım oyuncusu, orta saha lideri profilinde değiller. Bizim oraya daha farklı meziyetleri olan bir oyuncu bakmamız gerekiyor, tahminimce bakıyoruzdur da...

Çevrimdışı tangaz

yanlış seçim

tomas soucek gelecek dertler bitecek  :D

Çevrimdışı mrred

?s=20
The great gig in the sky

Çevrimdışı mellfred

yanlış seçim

Gonolons iyi topçu ben isterim
ana olmuyorsa ilk dediğin gibi yapalım onu

Çevrimdışı Erman1903

yanlış seçim

Hep defansif yönü ağır basan isimler ortaya çıkıyor. 38'lik Emreyle oynuyordu hoca.

Çevrimdışı KARA BOĞA

Gs lobisi derken Fetöyü söylüyorsun sanırım. Yahu adam super kahraman mı 
Neyi kırıyor .
Bak görüyorsun demi @mylife1903 senin zehirli okların bunlar işte

Ne fetöymüş arkadaş, ülkenin yarısı fetöden içerde bu ğs hala hakem makem ayarlayıp şampiyon oluyor. Asıl mesele fatih terim ve bağlantıları. Terim yokken niye bir cacık yapamıyorlar?

Hadi lobiyle baş edemedi, en azından son 5 senenin dördünde ligin son haftaları gs deplasmanı yaptığımız halde kendi teknik direktörünü yalanlayıp 'fikstürü beraber ayarlıyoruz' demesin.
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!