2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2806169 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Eray_Steiermark

ben de şu zeki adamdır kısmına katılmıyorum zeki adam negredoyu kabul etmezdi hadi onu geçtim orhan akı stadın önünden geçirmezdi.

Beser sasar demisler, hatasiz kul olmaz :) Hatalarindan ders alan birisi bence baskan. Cogu zaman en azindan :)

Çevrimdışı mrred

Bunun fikret ormanın yaptırdığını iddia ettiği anketle ne alakası var? ben üniversitede marketing dersi aldım. Anket nasıl yapılır, soruyu ne şekilde sorarsan nasıl sonuç çıkar biliyorum. Gelsin o anketi bu forumda yayınlasın görelim.
Sen anket nerede dedin ben de sana yolladım. Ondan sonrası benden çıktı :D
Hürsel mi Fikret mi
Her türlü Fikret Orman.
The great gig in the sky

Sifodan besiktasa baskan olur ama td olmaz

Katiliyorum. Bir olayini göremedik teknik adamlik kariyerinde.

Çevrimdışı tangaz

Yaw kimle gol atacan yunus
Buraksiz gecen sene kac gol atmistik
Sistem tsktik falan adamin santraforu yok daha

Isin gercegi ben baskan olsam senol gunesle beraber buragi da postalardim duzgun bir santrafor alirdim malzeme bu zaten kisir takim

golcün yoksa hiçsin asrın kadrosunu kurdum deyip neredo getirince patlarsın

geçen sene avrupada fırtına gibi esen frankfurt golcüleri sattı aha hali ortada şimdi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı worns

fıkrası bile var sen hiç yaşmadınmı? hani Mahalle Maçında Auta Giden Topa Gol Diyen Çocuk Galatasaray'lıdır
Tamam Gol Olsun Ulan Diyen de BEŞİKTAŞ'lıdır,
O Golse Bizimki de Gol Diyen de Fenerbahçe'lidir ..

O biraz değişti bence. Eski karakteri özellikle kendimden genç nesillerde göremiyorum, en azında bi ağırlık kayması var. Fb, Gs jargonu giderek ağırlık kazanıyor.

Takımla sıkı bağını 10-11 sezonu transfer şovuyla (şu schuster'li sezon) kuran nesil bilhassa sorunlu.  Şimdinin daha küçükleri 2 şampiyonluk+avrupa başarısı+come to beşiktaş kuşağı var. Onlardan da umudum az. Benim ilk canlı izlediğim beşiktaş'ta ohenle del solar vardı. Bizde de 96-2000 arasının iflah olmaz travmaları var mesela. her maçın 10. dakikasında gidişattan bağımsız hakeme küfür etmeye başlıyorum. Bizimle de daha eski jenerasyonlar arasında önemli farklar var.

Trde yine de en karakteristik yapı bizdedir ama bu da değişecek gibi görünüyor.

Çevrimdışı mrred

fıkrası bile var sen hiç yaşmadınmı? hani Mahalle Maçında Auta Giden Topa Gol Diyen Çocuk Galatasaray'lıdır
Tamam Gol Olsun Ulan Diyen de BEŞİKTAŞ'lıdır,
O Golse Bizimki de Gol Diyen de Fenerbahçe'lidir ..
Ben küçüklüğümde çok futbol oynamadım hep basket oynadım
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

Sergen'den de jokey olur, ama 30 kilo vermesi lazım.

adamın boyu 182 mi ne
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Beser sasar demisler, hatasiz kul olmaz :) Hatalarindan ders alan birisi bence baskan. Cogu zaman en azindan :)

yapma eray hersene son 10 gün genelde son 3 gün transfer yapıyor nasıl ders almak bu

Çevrimdışı KARA BOĞA

Sen anket nerede dedin ben de sana yolladım. Ondan sonrası benden çıktı :D
Hürsel mi Fikret mi
Her türlü Fikret Orman.

Hürsel konusunu ben açmadım, ne onu ne Ormanı şahsen tanımam. İsimlerin önemi yok, ben gördüğümü söylerim. Fikret orman ĞS lobisini kırıp takımın hakkını savunsun, iyi kararlar versin, en çok ben desteklerim.
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Stockton Malone Hornacek Russell Ostertag.. Ne kadroydu be. Kalkip bütün maclari izliyordum fanatik Utahliydim o zamanlar :D

Çevrimdışı tangaz

O biraz değişti bence. Eski karakteri özellikle kendimden genç nesillerde göremiyorum, en azında bi ağırlık kayması var. Fb, Gs jargonu giderek ağırlık kazanıyor.

Takımla sıkı bağını 10-11 sezonu transfer şovuyla (şu schuster'li sezon) kuran nesil bilhassa sorunlu.  Şimdinin daha küçükleri 2 şampiyonluk+avrupa başarısı+come to beşiktaş kuşağı var. Onlardan da umudum az. Benim ilk canlı izlediğim beşiktaş'ta ohenle del solar vardı. Bizde de 96-2000 arasının iflah olmaz travmaları var mesela. her maçın 10. dakikasında gidişattan bağımsız hakeme küfür etmeye başlıyorum. Bizimle de daha eski jenerasyonlar arasında önemli farklar var.

Trde yine de en karakteristik yapı bizdedir ama bu da değişecek gibi görünüyor.

buna çok şaşırdım hatta inanmadım şuan uyuyor ve rüyamda forumda olabilirim @worns

forumdaki en sakin profillerden birisin

Çevrimiçi murat

biz basket sahasında bile futbol oynardık.

Çevrimdışı tangaz

Stockton Malone Hornacek Russell Ostertag.. Ne kadroydu be. Kalkip bütün maclari izliyordum fanatik Utahliydim o zamanlar :D

malon yarmasını bende severdim

yapma eray hersene son 10 gün genelde son 3 gün transfer yapıyor nasıl ders almak bu

Bu sene erken yapti iste :) Kendi standatlari icerisinde tabii :D Ben bu sezon transferlerden memnunum. Ali Naibi hamlesinden de umutluyum.

Çevrimdışı mylife1903

Bu sene erken yapti iste :) Kendi standatlari icerisinde tabii :D Ben bu sezon transferlerden memnunum. Ali Naibi hamlesinden de umutluyum.
Sampiyon oldugumuzda da insallah topcularin yaninda sadece ali naibi olur ben de mutlu olurum ozaman
Bu yoneticiler futbolculari ezecek bgun yeminle fotoya girmeye calisirken

Çevrimdışı tangaz

5 transfer yaptı anca 2si oynayabildi daha 2-3 kişi alır aldıklarının %75i lige yetişmemiş

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yahu Ali Gültiken Galatasaray'lıydı, Feyyaz Fenerbahçe'li.

Herifler yağmur gibi gol attılar bizdeyken.

Bu adamların takımı olmaz, profesyonel bunlar. Mahalle maçı kafasından çık artık.

Beşiktaş'lı diye Avcı yerine Rıza gelsin o zaman.

Hayır madem Beşiktaş'lı takıntın var, babası ve kendisi koyu Beşiktaş'lı Burak'tan ne istiyorsun?

Karakterden bahsediyordum yine anlamadın

Burakin Golculugune ve futboluna tek kelime etmedim , etmem , adam safkan Golcü bunu da defalarca dile getirdim , okumamış veya görmemiş olamazsın onun sıkıntısı karakterinde

Avcının oynattığı kanser futbolu ve yere yatması

Orhan Aki söylememe gerek bile yok

Yani Burak - Avcı ve Orhan Akın taraftar tarafından istenmeme sebebi ile Marcelo - Fabri ve Atibanin istenmeme sebebi bir değil

O adamlar hem futbolu ve hemde karakterleri ile zaten kendilerini taraftara benimsetti ve sevdirdi

Burak isterse 100 Gol atsın , Rıza geri gelip bizi şampiyon yapsın bu saatten sonra yine kendilerini taraftara kabul ettirip , benimsetemez bilmem anlatabildim mi bu sefer
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2019, 00:12:21 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

5 transfer yaptı anca 2si oynayabildi daha 2-3 kişi alır aldıklarının %75i lige yetişmemiş
Doğru adamları alsın da geç olsun bence sıkıntı değil. Aldıklarını Avcı oynatmadı ayrıca. Hem de o kadroyla bir cacık olmadığını hazırlık maçlarında görmesine rağmen.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

Çevrimdışı tangaz

Doğru adamları alsın da geç olsun bence sıkıntı değil. Aldıklarını Avcı oynatmadı ayrıca. Hem de o kadroyla bir cacık olmadığını hazırlık maçlarında görmesine rağmen.

Gesendet von meinem Redmi 5 Plus mit Tapatalk

2 ileri 1 geri gider bu sezon ben ümitli değilim. hayır çok para harcadık batacaz iyce

Çevrimdışı tuncaboylu

Çevrimdışı tangaz

Atları seviyor, sevdiği işi yapar.

seyis olsun o zaman kilo da vermek zorunda kalmaz

Çevrimiçi Necmi

Senin efsane degil demenle oluyor yani
Yahu acayipsin gercekten
bir oyuncu sadece iyi olduğu için efsane olurmu
bir kulübün efsanesi olmak başka birşeydir başka meziyetler gerektirir
baba hakkının sebanın adının anıldığı yerde bu adamlar konuşulurmu.
efsane olmak bu kadar ucuz değil. ve birileri söyledi diye kimse efsanede olmaz
bunu tarih belirler. bu saydığınız isimlerin adını 30 sene sonra hatırlayan olurmu acaba
bugün tartışılıyorlar.  Bunlar konuşurken Beşiktaşın adını ağızlarına almaya korkan insanlar
ne efsanesi. alisi metini tv ye çıkınca Beşiktaş haklı demeye korkuyorlar neymiş Beşiktaş efsanesiymiş
ben hayatım boyunca bunların meziyetlerinden daha iyi çok oyuncu gördüm şimdi adları hatırlanmıyor.
iyi oyunculardı zamanında ve Beşiktaşa katkı verdiler hepsi bu işde.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Taraftar yine örgütlenmiş

Bir kaç saat içinde Bathsuayi ye 150.000 Come to Beşiktaş yorumu atılmış :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

Karakterden bahsediyordum yine anlamadın

Burakin Golculugune ve futboluna tek kelime etmedim , etmem , adam safkan Golcü bunu da defalarca dile getirdim , okumamış veya görmemiş olamazsın onun sıkıntısı karakterinde

Avcının oynattığı kanser futbolu ve yere yatması

Orhan Aki söylememe gerek bile yok

Yani Burak - Avcı ve Orhan Akın taraftar tarafından istenmeme sebebi ile Marcelo - Fabri ve Atibanin istenmeme sebebi bir değil

O adamlar hem futbolu ve hemde karakterleri ile zaten kendilerini taraftara benimsetti ve sevdirdi

Burak isterse 100 Gol atsın , Rıza geri gelip bizi şampiyon yapsın bu saatten sonra yine kendilerini taraftara kabul ettirip , benimsetemez bilmem anlatabildim mi bu sefer
Karakter konusunda bu kadar takıntılıysan, burada senelerce Quaresma'yı neden savundun bize?

Bırakın şu karakter işini, renklilerin Beşiktaş'ı sahada ve saha dışında sindirirken sana verdiği hikayeden rol o.

Herifler Belözoğlu ve Melo gibilerle senelerce hakemleri baskı altına alıp, pislikle maç kazanıyor. Bizim taraftar hala Burak goygoyu yapıyor.

100. yılda Zago'yu ve Pascal'ı getirdik, adamlar tek başına Bülent Korkmaz'lı, Hasan Şaş'lı, Terim'li çirkef Galatasaray camiasının ayarlarını bozdu

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Georges Kevin Nkoudou: "Gülüşler yalan söylemez."

Smile don't lie 🖤🦅

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★