2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2807295 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi Necmi

oğuzhan ve medeli önliberoya koyacağıma topalı koyarım daha iyi. Yaratıcılık bekleme topaldan zaten alan kapatsın top kessin yeri gelir rakip sahaya girip gol kovalasın , uzaktan şut çeksin yeter. Şuan ben oğuzhanı medeli önliberoda düşününce geriliyorum.
şu leş fenerin bile kadrosunda istemediği oyuncu olan topaldanmı bahsediyorsun
o fenerde diye yırtıyordu bizde her maç kırmızı görür pis oynayan oyuncular katagorisinde ilk üçe girer

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Tek soru : Aykut Kocamanı istermisin ?

Avcı = Aykut

Sistemleri , muhteşem Analizleri , oynattıkları futbol birebir aynı , üstelik Aykutun şampiyonluğu bile var

Aykut kocaman hiç bir zaman dominant oyun oynatmaz
Abdullah avcı dominant oyun oynatır

Eşittir demek yanlıştır evet gol konusunda kısırdı özellikle son sene Avcı ama bu onun başka taktiksel hatası diğeri topu rakibe verir falan avcı elinde tutar. Çok farklı ikisi.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Goztepenin santraforu uzun yalniz
Hem eren hem deniz sitoperleri de titi ile reyiz
Direge adam koysun kaleci kornerlerde
Vida da yok burak da yok atiba da yok tek hava topuna duzgun cikan bizim gg kaliyor
Medel titi ile falan eslesirse maden bulmus gibi verirler siyanuru ordan

Vida niye yok ki? Gecen hafta ağır sakatlandı dediler mr çekildi kıl dönmesi çıktı oynar dediler Göztepe maçında. Medel'i de küçümseme abi defansta hava toplarında iyiydi hatırlıyorum. Küçücük boyu var türlü türlü huyu var garip bi adam defansta iyi Titi'yide yer Umtiti'yi de :D

Çevrimdışı mrred

Hava topu zaafiyetimiz kesinlikle var. Cozum topu bizim 1. Bolgeye getirmicez. O yuzdeb yuksek siddetli press bekliyorum.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Vida niye yok ki? Gecen hafta ağır sakatlandı dediler mr çekildi kıl dönmesi çıktı oynar dediler Göztepe maçında. Medel'i de küçümseme abi defansta hava toplarında iyiydi hatırlıyorum. Küçücük boyu var türlü türlü huyu var garip bi adam defansta iyi Titi'yide yer Umtiti'yi de :D
Titiyi tuttu reyizi kim tutacah
Kesme kaldik

Çevrimdışı 38life

N'Koudou'nun % kaçını aldığımıza dair hala kesin bir bilgi yok mu?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi gokhans

şu leş fenerin bile kadrosunda istemediği oyuncu olan topaldanmı bahsediyorsun
o fenerde diye yırtıyordu bizde her maç kırmızı görür pis oynayan oyuncular katagorisinde ilk üçe girer
Abi yapma gözünü seveyim. Mehmet topalın ben hiç pis oynadığını yada rakibi tahrik ettiğini , pisliğini görmeden. Mevzu Beşiktaşın menfaati. Eminimki bu formanın hakkınıda sonuna kadar verir. Fener kadrosu leş olduğu için uymadı topal , Şuanki kadroda çok iş yapar. Gs ilede görüşüyormuş Allah muhafaza alırlarsa orta sahalarının yumuşaklığını ortadan kaldırıp çok iddalı hale gelcekler. Sırf gs almaması için bile alınabilir. Ama lajic ve dorukhanla beraber kemik gibi ortasahamız olur. Ki topal nekadar teknik özürlü bir adamda olsa golde atan bir ortasaha. Kafayla , karambole , uzaktan şutlarla olmadık yerde fenevi kaçkez kurtardı. Sivas maçında medel yerine topal gibi alan bilgisi olan bir adam olsa biz o maçtan 3 gol yermiydik?
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

?s=19

?s=19

Hala daha söylediklerinin ezberden ibaret olduğunu anlaman için nasıl bir argüman sunayım sana? Adam 4 sene boyunca bize galibiyet yüzü çok az gösterdiği için 10 yıl önce ibb başındayken oynattığı aşırı katı defansif futboluna "yere yatsana" diye atıf yapıldı halbuki başakşehir oyunu öyle defansif orta sahayı geçmeyen oyun falan değil son yıllarda ezber konuşuyorsun.

@Yunus Emre Dökmeci Dediklerinde haksız değil evet savunma oynattımı oynattı. İlk sezonlarında ferhatlar uğurlar vardı. Kadrosuna göre oyun oynattı ama temelinde pas vardı. Aykutun takımı iyi savunma yapsada yemese de ezilebilir, ama Avcının takımı hiç bir zaman ezilmedi. Son zamanlarda ileri çıkan bek olunca clichy falan transferlerinde defans  oyunundan dengeli-ofans oyununa evrildi. Evet hiç bir zaman bam güm atak yapmadı Kloop gibi klop biraz atraksiyon seven adam, bazen meyvesini alırken bazen de kaybedebiliyor. Guardiola ise garanticidir, en az risk ile en doğru oyun, Avcıda bu yoldan gidiyor. Avcı mükkemeldir demiyorum, oyun açısından diyorum budur. Şuan Türk antrenörleri açısından Şenol Güneşten sonra en uygun isimde kendisidir. Kadromuz uygun mudur hayır değildir, bu bakımdan da avcının kendini geliştirmesi lazım. Avcı potansiyelli daha iyiye gidebilecek biri. Çalışkan biri olması da potansiyeline gitme konusunda kendine büyük yardımı olcak.

td rıza çapsızdır kızarız söveriz ama oyuncu rıza da efsanedir mesela en çok forma giyen o değil mi 16 senesi aralıksız 20 sene top oynamış adam

Sergen de rıza da efsane değildir. Rıza bizim efsanemizse biz bitmişiz.

Topculuguna laf eden besiktasli degildir cok net td olarak kufur etmeyen de besiktasli degildir

Bende bunu anlamıyorum, efsane olması için bu özelliklerin toptan olması gerekmiyor mu ??? Gerek öncesinde gerek sonrasında Beşiktaşlı duruşu olması gerekmiyor mu ??? TD zamanında böyleyse yemişin geçmişini, geçmiş geçmişte kalmış. Efsane olabilecek o kadar insan varken ki sen ve yaşı büyük abilerim bunu daha iyibilirler, bu adam mıdır efsane ??? Topçuluğunu bilmem, ama ben bu adamın geçmişteki beşiktaşlılığından da şimdiki beşiktaşlılığına laf ediyorum. Bunu yaptığım için beşiktaşlı olarak görmüyorsan beni senin tercihindir abi.

:)

Allaaaaaaaaaaaah batşuayiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

https://fmdataba.com/tr/19/p/322/michy-batshuayi/

Çevrimdışı savaş altay

Medel hava toplarinda iyi oldugunu kadikoy deplasmaninda gosterdi.

Ayrica medel oyle defans arkasi kacan fw'leri de yakalayacak tarzda hizli da degil. Ne kaliyor geriye?

Bir kere top cikarmisligi var cizgiden ama kendi bolgesinde bile patlayan oyuncuyu oynayamadigi

yan bolgesinden hepten uzak tutmak lazim.

Yaptığı hiçbir işi hayatı boyunca ciddiye almamış biri Sergen. Taraftara nüktedan / esprili gelen sözleri genelde laçkalığının bir yansıması; daha bu senenin başında "keyfimden teknik direktörlük yapmıyorum" gibi bir söylemde bulundu, Malatyaspor'un UEFA şansı konusunda "kupayı alacak değiliz" gibi bir söz söyledi, Anadolu takımlarının mali durumu ortadayken basın toplantısında "4 transfer istedik, yönetim almadı" dedi vesaire vesaire. Bu sözler bazılarına dobralık gibi gelebilir ama bana iş etiği yoksunluğu gibi geliyor. Kaldı ki ben Sergen'in gecesini gündüzüne katarak kendini herhangi bir şeye adayabileceğini düşünmüyorum. Tam da bu sebeple hiçbir takımda kısa süreli başarıların dışında uzun süreli bir başarı elde edemediğini düşünüyorum.

Mükkemel ya gerçekten, Sergen konuşulurken bu dediklerin özellikle aklımdan geçiriyordum. Tebrik ediyorum, sonunda bunu dile getiren biri olmuş.

Dobralık başka, patavatsızlık başka. Profesyonel iş hayatı bu, öyle önüne her geleni pat diye söyleyemezsin. Transfer isteyebilir, alınmayabilir, bunu söylemesi en doğal hakkı. Burda hiç bir sorun yok. Olay dobralık diyip, kendi çözebileceği işleri çözmemesi, bazen ağzını kapalı tutmayı bilmemesi ve uzlaştırmacı olmaması. Sergen yaydığı enerjide her an bir olay çıkartıp çekip gidecek gibi. Böyle bir adamla hiç bir zaman uzun çalışamazsın. Sen bir profesyonel işte çalışan, profesyonel bir elemansın, evet alınmayabilir ama çözüm yolu üretmen, pozitif olman, sorun çözücü olman gerekli. Eğer yönetimle problemliysen yönetime bildirirsin, sorun çözülmesse en son çözüm ayrılırsın.
Kayseri suçlu, Alanya suçlu, Malatya suçlu... Eeeee sergen sen ? Sen de hiç mi sorun yok ???
Bu adam bir kaç yıl önce yani tdliye başlamadan önce, beklerin hiç bir işe yaramadığını, altı üstü bek diyen birisi. Bizden uzak olsun bu da rıza çalımbayda.

Çevrimdışı emre_1978

1991 yılı ilk maçıma gittiğim 11 yaşından beri futbol-basketbol-hentbol-voleybol herhalde 1000 e yakın maça gitmişliğim vardır BEŞIKTAŞ'ımın.Sanki ilk maçım gibi garip bir heyecanla akşam olmasını bekliyorum takımımı görebilmek için.Dün gece "yarın bayram sabahı"gibi sanki maça giyecegim forma-sort kıyafetlerimi deneyip çıkardım.Bırakalım artık o ne yapmış,bu ne yapmış diye gelip geçici olan şahışlar için birbirimizi kırmayı.HEPSİ GİDİCİ BİZ KALICIYIZ :steamed:

Aynı sene başlamışız maçlara gitmeye. 4-2 aldığımız Bakırköy maçıydı benim ilk maçım. O günden beri İnönü’de maç kaçırmadım neredeyse. Bugün de kaldığımız yerden devam edeceğiz. Güzel bir sezon olsun inşallah

Iyi de abi Ben Avcı ve onun türevi hocaları beğenmiyorum buda benim fikrim

Ben simeoneyi de sevmiyorum , ben Kanser edici futbol oynatan adamları sevmiyorum

Biz zaten simeone,aykut türevi demene laf ettik yoksa sevmeyebilir avcıyı bu en doğal hakkın  :lol:

Ayrıca başak maçlarında kanser olan bizdik, karşı taraf hiç bir zaman kanser olmadı. 2-1 yendiğimiz maçta bile ilk yarı kanser olduk.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

bu arada yarın hocanın beden dili de önemli bakalım tribünle iletişimi nasıl olacak.

ben yerinde olsam maç önü güzel bi selamlarım tribünleri galibiyet sonrası da tüm tribünleri sırayla dolaşır el sallarım gülümserim filan. bizim taraftar güzel bi maç sonu uzatılan eli geri çevirmez ve doğrusu da bu.

bir an evvel bütünleşmemiz lazım.

Ben hocanın beden dilinin şuana kadar iyi olduğunu düşünüyorum, başakta pek gülmeyen adam burada hep sırıtıyor.
Ama iyi bir oyun ve iyi bir galibiyet olmalı.
Taraf liderleri bu kaynaştırma işine girmeli de taraftar liderleri genelde ayrıştırıcılar ve Beşiktaşın kötülüğünü düşündüklerinden dolayı gerçekleşmez....

rüyamda lens %100 lük golü kaçırıyordu.Lensni kaçırdığı poziyon 4 oyuncu bi anda kaleci ile karşı karşıyaydık top lensin ayağında idi klasik ayağından topu aşıyordu kaleci çıkıp alıyordu.HAkem gs'yi doğruyrdu sahaya polisler giriyordu polisler hakemleri dövüyordu o anda yayın kesiliyordu tv'de bu görüntüyü vermiyorlardı.

Çok rahat pozisyona giriyorduk saha bir garipti.

değişik bir rüyaydı.

Reis popoyu açık unutmuşsun dikkat et  :lol:

Çevrimdışı kyiv

Aynı sene başlamışız maçlara gitmeye. 4-2 aldığımız Bakırköy maçıydı benim ilk maçım. O günden beri İnönü’de maç kaçırmadım neredeyse. Bugün de kaldığımız yerden devam edeceğiz. Güzel bir sezon olsun inşallah

İlk gittiğim Beşiktaş maçı Şubat 1986 da Kocaeli Beşiktaş maçıydı. 0-1 kazanmıştık kibar Feyyazın golüyle. Babamla Kocaeli numaralı tribününe gitmiş bir o kadar üzülmüştüm hele gol attığında Beşiktaşlıların sevincini gördüğümde neden ben orada değilim diye çok üzülmüştüm. Hayatımda Beşiktaş tribününe gitmediğim tek maçtır.  O anki heyecanım neyse halen daha maça giderken aynı heyecanı hissederim.

Çevrimiçi Necmi

Abi yapma gözünü seveyim. Mehmet topalın ben hiç pis oynadığını yada rakibi tahrik ettiğini , pisliğini görmeden. Mevzu Beşiktaşın menfaati. Eminimki bu formanın hakkınıda sonuna kadar verir. Fener kadrosu leş olduğu için uymadı topal , Şuanki kadroda çok iş yapar. Gs ilede görüşüyormuş Allah muhafaza alırlarsa orta sahalarının yumuşaklığını ortadan kaldırıp çok iddalı hale gelcekler. Sırf gs almaması için bile alınabilir. Ama lajic ve dorukhanla beraber kemik gibi ortasahamız olur. Ki topal nekadar teknik özürlü bir adamda olsa golde atan bir ortasaha. Kafayla , karambole , uzaktan şutlarla olmadık yerde fenevi kaçkez kurtardı. Sivas maçında medel yerine topal gibi alan bilgisi olan bir adam olsa biz o maçtan 3 gol yermiydik?
görmemişsen izlememişsin demektir net her maç bir kırmızısı var onun
ama efendi çocuk katagorisinden faydalanıyor dışarda çok efendiymiş

Performans açısından bana göre de öyle ama 7.4M Euro adamın maaşı. Morallari bozmak istemiyorum ama Vidal'den bile zor olabilir. Şu ana kadar ki transfer politikamız'a aykırı olacaktır. Ruiz harici bütün transferlerimizi ileride bize para kazandırabilecek oyunculardan tercih ettik.

Ruiz bile bize para kazandırabilir bir profili var, muhabirler bile öyle demiş ispanyollar. Ama demek istediğini anladım, sen daha çok yaşı genç olduğundan para kazandırma ihtimali yüksek olmasından bahsetmişsin.

Çevrimiçi Necmi

Biz zaten simeone,aykut türevi demene laf ettik yoksa sevmeyebilir avcıyı bu en doğal hakkın  :lol:

Ayrıca başak maçlarında kanser olan bizdik, karşı taraf hiç bir zaman kanser olmadı. 2-1 yendiğimiz maçta bile ilk yarı kanser olduk.
aslında onu kanser eden şenol güneşde o farkında değil avcı yaptı sanıyor :D

Çevrimiçi Necmi

Bende bunu anlamıyorum, efsane olması için bu özelliklerin toptan olması gerekmiyor mu ??? Gerek öncesinde gerek sonrasında Beşiktaşlı duruşu olması gerekmiyor mu ??? TD zamanında böyleyse yemişin geçmişini, geçmiş geçmişte kalmış. Efsane olabilecek o kadar insan varken ki sen ve yaşı büyük abilerim bunu daha iyibilirler, bu adam mıdır efsane ??? Topçuluğunu bilmem, ama ben bu adamın geçmişteki beşiktaşlılığından da şimdiki beşiktaşlılığına laf ediyorum. Bunu yaptığım için beşiktaşlı olarak görmüyorsan beni senin tercihindir abi.
ya boş ver bunları iyi topçuymuş nasıl iyi olduğunuda söylesinler sanki bize şampiyonluklar falan kazandırdı işde bir yüzüncü yıl var
oda bütün ülkeyi dolaştıktan sonra geldi biraz oynadı şampiyon olduk biz adam olmayız oyuncuların yaptığı iki harakete mest olup efsane yaptığımız sürece sergen ne yapmış desek önümüze 3 maç koyarlar yok kendilerini sıksalar 5 maça çıkar bu onun dışında maçlarda yaptığı lokal haraketleri gösterirler en fazla işinde ciddi olmayan bir insan bu ülkede ödüllendirilirse biz oyuncu yetiştirmekten falan bahsetmeyelim hiç

Çevrimiçi Necmi

Ben hocanın beden dilinin şuana kadar iyi olduğunu düşünüyorum, başakta pek gülmeyen adam burada hep sırıtıyor.
Ama iyi bir oyun ve iyi bir galibiyet olmalı.
Taraf liderleri bu kaynaştırma işine girmeli de taraftar liderleri genelde ayrıştırıcılar ve Beşiktaşın kötülüğünü düşündüklerinden dolayı gerçekleşmez....
daha vodafone a çıkmadı :kop:

Çevrimiçi Necmi

yokluktan oluyor bunlar :D
memleket fakirleşince yeşil mercimeği et diye yuttururlar işde :D