2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2747992 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Erman1903

Sami Khedira olabilir mi

Ciddi kontrat talebi olacak bir adam, bu tarz bir oyuncu alacağımızı düşünmüyorum. 27-28 yaşından büyük olmayan Naibi style bir transfer olacak diye tahmin ediyorum. Öyle de istiyorum. İsmini duyacağız ertesinde Naibi elinden tutup getirecek sanki. Duyumcular da alıştı farklı bir adam var gibisinden gizem havalarındalar zaten herhalde:)

Çevrimdışı AigleBordeaux

rüyamda lens %100 lük golü kaçırıyordu.Lensni kaçırdığı poziyon 4 oyuncu bi anda kaleci ile karşı karşıyaydık top lensin ayağında idi klasik ayağından topu aşıyordu kaleci çıkıp alıyordu.HAkem gs'yi doğruyrdu sahaya polisler giriyordu polisler hakemleri dövüyordu o anda yayın kesiliyordu tv'de bu görüntüyü vermiyorlardı.

Çok rahat pozisyona giriyorduk saha bir garipti.

değişik bir rüyaydı.
Saha garipti dedin, çok rahat pozisyona giriyorduk dedin acaba böyle bir sahamıydı? :D
Yoksa biz kolay kolay pozisyona giremeyiz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

Ciddi kontrat talebi olacak bir adam, bu tarz bir oyuncu alacağımızı düşünmüyorum. 27-28 yaşından büyük olmayan Naibi style bir transfer olacak diye tahmin ediyorum. Öyle de istiyorum. İsmini duyacağız ertesinde Naibi elinden tutup getirecek sanki. Duyumcular da alıştı farklı bir adam var gibisinden gizem havalarındalar zaten herhalde:)
O pozisyonda yaşa çok takılmıyorum oyun bilgisi ve zeka önemli orada.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sami Khedira olabilir mi
Yaşadığı ağırsakatlıktan sonra zor görüyorum tekrar toparlamasını. Alacağımızı da düşünmüyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

O pozisyonda yaşa çok takılmıyorum oyun bilgisi ve zeka önemli orada.

Performans açısından bana göre de öyle ama 7.4M Euro adamın maaşı. Morallari bozmak istemiyorum ama Vidal'den bile zor olabilir. Şu ana kadar ki transfer politikamız'a aykırı olacaktır. Ruiz harici bütün transferlerimizi ileride bize para kazandırabilecek oyunculardan tercih ettik.

Çevrimdışı cursedofdragon

Saha garipti dedin, çok rahat pozisyona giriyorduk dedin acaba böyle bir sahamıydı? :D
Yoksa biz kolay kolay pozisyona giremeyiz

yok su vardı vardı demi vardı yerlerdeı garip bir şeydi :D

Çevrimdışı mrred

Lozano Psv den Napoliye gitti. Lensi alırlar mı acaba :busted_cop:
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Lozano Psv den Napoliye gitti. Lensi alırlar mı acaba :busted_cop:

:D Sever onlar aslında, bu kadar abuk bir maaş, uzun bir kontrat vermeseydik alırlardı...

Çevrimiçi gokhans

Bedavaya mehmet topalı alsak sisteme uyarmı acaba medel gibi çok iyi kesici olmasıyla beraber ayrıca alan bilgiside çok iyi. Tek dezavantajı teknik ve pas olayı. Bu şartlarda bence alınması lazım
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Akil Emre

Bedavaya mehmet topalı alsak sisteme uyarmı acaba medel gibi çok iyi kesici olmasıyla beraber ayrıca alan bilgiside çok iyi. Tek dezavantajı teknik ve pas olayı. Bu şartlarda bence alınması lazım
Topala da döndüysek dükkanı kapatalım artık, büyük takımlar topal necip tarzı adamlara kaldıysa başarı beklenmez.

Çevrimdışı celiker1

1991 yılı ilk maçıma gittiğim 11 yaşından beri futbol-basketbol-hentbol-voleybol herhalde 1000 e yakın maça gitmişliğim vardır BEŞIKTAŞ'ımın.Sanki ilk maçım gibi garip bir heyecanla akşam olmasını bekliyorum takımımı görebilmek için.Dün gece "yarın bayram sabahı"gibi sanki maça giyecegim forma-sort kıyafetlerimi deneyip çıkardım.Bırakalım artık o ne yapmış,bu ne yapmış diye gelip geçici olan şahışlar için birbirimizi kırmayı.HEPSİ GİDİCİ BİZ KALICIYIZ :steamed:
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2019, 13:17:19 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı mrred

?s=20
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Topala da döndüysek dükkanı kapatalım artık, büyük takımlar topal necip tarzı adamlara kaldıysa başarı beklenmez.

Topal olmaz yahu bizim tarihimize ters bir ismi var
Osman olsa olurdu onun ismi
Rahmetli  Atam severdi Topal Osmanı
The great gig in the sky

Çevrimiçi gokhans

oğuzhan ve medeli önliberoya koyacağıma topalı koyarım daha iyi. Yaratıcılık bekleme topaldan zaten alan kapatsın top kessin yeri gelir rakip sahaya girip gol kovalasın , uzaktan şut çeksin yeter. Şuan ben oğuzhanı medeli önliberoda düşününce geriliyorum.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı mrred

?s=20
@mylife1903 sen seversin böyle çiğ et yiyenleri  :busted_cop:
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2019, 13:36:58 mrred ]
The great gig in the sky

Nkoudou'nun lisansı çıktı, Abdullah Avcı'nın görev vermesi durumunda forma giyebilir.

Çevrimdışı mrred

Oğuzhanın son şansı . Rolünden dolayı çocuğa sahip çıkıyorduk. Oyun onun üzerine kurulmadığı için çocuğu savunuyorduk bakalım oyundaki rolü değişince bir şeyler yapabilecek mi ? Emareleri var mı yok mu bu maç anlaşılır
The great gig in the sky

Çevrimdışı savaş altay

Yuzu eski, eski fb'li vb.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oğuzhanın son şansı . Rolünden dolayı çocuğa sahip çıkıyorduk. Oyun onun üzerine kurulmadığı için çocuğu savunuyorduk bakalım oyundaki rolü değişince bir şeyler yapabilecek mi ? Emareleri var mı yok mu bu maç anlaşılır
Q7 ve Caner yokken de oynayamazsa ben umudu iyice keseceğim. Orta sahanın bir an önce gelmesi gerek  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı savaş altay

Nkoudou'nun lisansı çıktı, Abdullah Avcı'nın görev vermesi durumunda forma giyebilir.
Son 30 dakika soksa yine iyidir. Skor kritik durumda olursa ceviremezsek N'kodu da gider karambole ama  :D

Taraftar boyle maalesef. Erken 2 0 yakalamak lazim  :tabe: Hem yeni transferler hem de atmosfer acisinda olumlu olur.

Son 30 dakika soksa yine iyidir. Skor kritik durumda olursa ceviremezsek N'kodu da gider karambole ama  :D

Taraftar boyle maalesef. Erken 2 0 yakalamak lazim  :tabe: Hem yeni transferler hem de atmosfer acisinda olumlu olur.

rüyamda ki gibi olursa bol pozisyona giriyorduk ama bilemedim bakalım maç başlasın belli olur :D

Çevrimdışı mylife1903

Goztepenin santraforu uzun yalniz
Hem eren hem deniz sitoperleri de titi ile reyiz
Direge adam koysun kaleci kornerlerde
Vida da yok burak da yok atiba da yok tek hava topuna duzgun cikan bizim gg kaliyor
Medel titi ile falan eslesirse maden bulmus gibi verirler siyanuru ordan

Goztepenin santraforu uzun yalniz
Hem eren hem deniz sitoperleri de titi ile reyiz
Direge adam koysun kaleci kornerlerde
Vida da yok burak da yok atiba da yok tek hava topuna duzgun cikan bizim gg kaliyor
Medel titi ile falan eslesirse maden bulmus gibi verirler siyanuru ordan

corner kick şansı vermemiz lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

rüyamda ki gibi olursa bol pozisyona giriyorduk ama bilemedim bakalım maç başlasın belli olur :D
İlkler önemlidir. Nasıl başlarsan öyle gidersin. Abdullah Avcı'nın iç sahadaki ilk maçını riske atacak bir hamle yapacağını düşünmüyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

İlkler önemlidir. Nasıl başlarsan öyle gidersin. Abdullah Avcı'nın iç sahadaki ilk maçını riske atacak bir hamle yapacağını düşünmüyorum.
içerde topu kazanma süresini 7sn düşereceğiz diyordu taraftar ile birlikte önde baskı yapacağız muhtemelen bugün oldukça hücumcu bir Beşiktaş bekliyorum  :tabe: