2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2075821 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimiçi kahyaoglueren

850 bin avro maaş alan bir futbolcunun kulübe maliyeti sözleşmesinde aksi hüküm yoksa 1 milyon 20 bin avro oluyor, oyuncunun cebine girecek para da 680 bin avro.
Ben direk yüzde 50 kulüp olarak biliyordum. Teşekkürler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Öyle böyle 2 transfer yaptık bile hayırlı olsun hızlı başladık transfer sezonuna kampa yetişsinde o önemli.

N'sakala
Welinton
Savunmadan çok hücum oyuncularının yetişmesi önemli olacak. Şu anda ilerde güvenebileceğimiz bir oyuncumuz yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Erman1903

Bedava neden zorlamadık o adamı çok ilginç

Tanıdığı - Referansı yok :), insanlar ekmek yiyecek. Lig dışından ilgilendiğimiz oyuncular da hep menajer topçuları. Akpom, Welington Nem, Jordan İbe, Gyasi vs hep aynı profil tipler.

500Bin'e Kangaya bakmıyor belki 5M toplam maliyeti olacak Mensah'ı zorluyoruz, çok garip kafalar. Doğru düzgün bir çalışma, araştırma yapmamışız demek ki. Ben de burada saf gibi istatistik kasıp aylarca boşa oyuncu baktım saf gibi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Herhangi bir bonservis ödemeden defans hattına iki oyuncu birden aldık. Giden oyuncular da Caner ve Fatih bence ikisi de öyle ahım şahım oyuncular değildi. Caneri yedekte oturmayacağı ve huzursuzluk çıkaracağı ayrıca defansif yönünün eksik olmasından dolayı çok eleştirdim. Yetenekli ama sorunlu oyuncuydu. Bence kötü transfer hamleleri değil. Bunlar asker oyuncular askerlere para vermeden işi çözdük bence parayı hücum ve orta sahaya basacaz. İyi strateji ile gidiyoruz.
Başkanın açıklamalarından anladığım kadarıyla 3 tane iyi oyuncu alacağız paraya kıyıp. Bunlar stoper, orta saha ve forvet olacak. Kanatlar ve sağ bek işini de uygun fiyatlı oyunculardan çözeceğiz. Beni endişelendiren son gelişmelerden sonra kalecinin yerli olması olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Egos

Ben direk yüzde 50 kulüp olarak biliyordum. Teşekkürler.

rica ederim. ayrıca sözleşmeyi görmedik, maç başı ücretlerle birlikte senin söylediğin miktara ulaşacağız muhtemelen.

Çevrimdışı tuncaboylu

Fatih Aksoy'un gönderilmesi içime sinmiyor.

Bu tarz hamleler, altyapıdaki diğer gençleri umutsuzluğa iter.

Welinton'un ve N'sakala'nın geçen seneki whoscored rating'leri fena değil. Senelik maaşları 1 milyon Euro'nun altında diyorlar, ilk 11 oyuncusu oldukları düşünülürse makul.

Ama dediğim gibi Fatih'in gönderilmesini hiç sevmedim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Başkanın açıklamalarından anladığım kadarıyla 3 tane iyi oyuncu alacağız paraya kıyıp. Bunlar stoper, orta saha ve forvet olacak. Kanatlar ve sağ bek işini de uygun fiyatlı oyunculardan çözeceğiz. Beni endişelendiren son gelişmelerden sonra kalecinin yerli olması olur.
Elimizde 4 tane yabancı stoper var şu anda. En az ikisi gitmeden, başka almayız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tanıdığı - Referansı yok :), insanlar ekmek yiyecek. Lig dışından ilgilendiğimiz oyuncular da hep menajer topçuları. Akpom, Welington Nem, Jordan İbe, Gyasi vs hep aynı profil tipler.

500Bin'e Kangaya bakmıyor belki 5M toplam maliyeti olacak Mensah'ı zorluyoruz, çok garip kafalar. Doğru düzgün bir çalışma, araştırma yapmamışız demek ki. Ben de burada saf gibi istatistik kasıp aylarca boşa oyuncu baktım saf gibi.

Bu oyuncuların çoğu ile ilgilenmiyoruz bile. İbe gelmek istememiş. Gyasi ile hiç görüşmemişiz. Ben 3 yüksek profil oyuncu bekliyorum. Beklemekte fayda var. Zaten ilk kampa kadar kadro şekillenecek.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Fatih Aksoy'un gönderilmesi içime sinmiyor.

Bu tarz hamleler, altyapıdaki diğer gençleri umutsuzluğa iter.

Welinton'un ve N'sakala'nın geçen seneki whoscored rating'leri fena değil. Senelik maaşları 1 milyon Euro'nun altında diyorlar, ilk 11 oyuncusu oldukları düşünülürse makul.

Ama dediğim gibi Fatih'in gönderilmesini hiç sevmedim.

Böyle durumlar için geri alma opsiyonu en makul çözüm.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Bu oyuncuların çoğu ile ilgilenmiyoruz bile. İbe gelmek istememiş. Gyasi ile hiç görüşmemişiz. Ben 3 yüksek profil oyuncu bekliyorum. Beklemekte fayda var. Zaten ilk kampa kadar kadro şekillenecek.

Doğrudur, Sergen hoca beğenmediği adamı aldırmaz ama transferlerde biraz tanıdık menajerlerle falan çalışıyoruz, öyle çok derin bir oyuncu araştırması yapmamışız gibi geliyor bana. Eski zamanlara göre 800-900 çok yüksek değil ama işte görüyoruz daha yüksek profilli adamlar daha uyguna imza atıyor bir de vergi hariç falan deniyor az paralar değil yine. Sergen hocaya güveniyorum ama bu kadar fazla Anadolu topçusu başka bir teknik adam tarafından istenseydi baya mevzu çıkardı herhalde.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bak bu takas işi kafama yattı. Eğer elimizdeki gönderme şansımız düşük oyuncuları yollarsak çok iyi olur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Doğrudur, Sergen hoca beğenmediği adamı aldırmaz ama transferlerde biraz tanıdık menajerlerle falan çalışıyoruz, öyle çok derin bir oyuncu araştırması yapmamışız gibi geliyor bana. Eski zamanlara göre 800-900 çok yüksek değil ama işte görüyoruz daha yüksek profilli adamlar daha uyguna imza atıyor bir de vergi hariç falan deniyor az paralar değil yine. Sergen hocaya güveniyorum ama bu kadar fazla Anadolu topçusu başka bir teknik adam tarafından istenseydi baya mevzu çıkardı herhalde.
Sergen hoca da yarın üst üste 2-3 yenilgi alsın hemen çatlak sesler yükselir. Bu sene kredisini yükseltmesi bu yüzden iyi oldu. Bu sene başarısız bile olsak gideceğini düşünmüyorum.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Bak bu takas işi kafama yattı. Eğer elimizdeki gönderme şansımız düşük oyuncuları yollarsak çok iyi olur.

şu oyuncuları verirsek çok güzel iş olur ha
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Jens Jönsson ile ilgilenmeye başlamışız
Ne diyorsun @worns ?
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kaan1903

Vida'yı bekliyoruz. Onun yakında transferi gerçekleşir diye tahmin ediyorum.

VERTONGHENNNNN :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu listedeki oyunculardan Kayserispor'a sadece Umut Nayır'ı gönderebiliriz.

Diğerleri 1 milyon Euro civarında maaş alıyor, almaz Kayseri onları.

Çevrimiçi levitate

Bomboş hem de. Hani iyi bile oynasa boş çünkü herifi bundan sonra kâr ederek elden çıkarmak çok çok zor. Bir de ne yalan söyleyim alanya'nın bile oynatmadığı adamın peşinden koşmak zoruma gidiyor
bilica havası sezdim nedense

ne diyelim hayırlısı olsun inş tutar
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

VERTONGHENNNNN
Vida'yı gönderip bunu almanın ne esprisi var? Bu da senelik en az 2-2.5 milyon isteyecek, menajeri şusu busu Vida'dan pahalıya gelecek.

Çevrimdışı Erman1903

Sergen hoca da yarın üst üste 2-3 yenilgi alsın hemen çatlak sesler yükselir. Bu sene kredisini yükseltmesi bu yüzden iyi oldu. Bu sene başarısız bile olsak gideceğini düşünmüyorum.

Avci stili üst üste puan kayıpları yaşamadığı sürece çok problem olmaz bence de, getirdiği oyuncuların kötü performansları olursa da artık hoca için tecrübe olacaktır ne diyelim. N'Sakala ve Welinton kötü oyuncular değiller ama Mensah az buz maliyeti olan bir adam değil. Faydalanamayacağımız oyuncuları takasta kullanmak fena olmaz ama baya bir borcu varmış Kayserinin hala Madrid'e. 1,5 2 civarı bir ücret ödemişler biz ne kadar oyuncu versek de ödeyeceğimiz 3M civarı bir para olacak. Minimum 1,2 1,3 de oyuncu alır nereden baksan. Çok istiyor hoca diye biliyorum ama bence ne stil ne karakter olarak büyük takıma uygun bir isim değil, inşallah hayırlı olur.

Çevrimiçi levitate

?s=19

?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vida'yı gönderip bunu almanın ne esprisi var? Bu da senelik en az 2-2.5 milyon isteyecek, menajeri şusu busu Vida'dan pahalıya gelecek.

Vereceğimiz maksimum 1.5 milyon olur. O fiyata gelecekse gelir.

Beşiktaş Tarihi
★★★