2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 251 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2029300 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı worns

akpom'un istatistiklerinden forvet olduğu zor anlaşılıyor

Çevrimiçi tolga1903

Michael Olunga, çok etkili bir adam. Bence tam bizim lige göre. J1 de oynamaya başladı ve şimdiden 7 maçta 8 tane yazdı bile.

Michael Olunga, çok etkili bir adam. Bence tam bizim lige göre. J1 de oynamaya başladı ve şimdiden 7 maçta 8 tane yazdı bile.

Abi sence akpom mu olunga mı? Kafama takılan tek soru olunga'nın oynadığı ligin çok düşük seviye lig olması. Ama o fizikle bizim ligde sorloth etkisi verir bu adam ya

Çevrimdışı kaan1903

Futbolda 3x falan öyle kağıt üzerinde oluyor, gerçekte ne olduğunu bilemeyiz. 33 yaşındaki adam emekliliğe geliyorsa, değil Vidax3, Mirin/2 de çıkabilir.

15 gündür Vida'nın maaşı şu kadar, biz bunu ödeyemeyiz diye demeçler verip; sonra bu tarz adamların peşinde koşmak izah edilir değil.

1.cisi Vertonghen şuan top 10 takımda sırıtmadan oynar Atletico Madrid gibi bir takım peşinde zaten . Vida bonuslarla beraber 4m yakın maaş alıyor,Ruiz 1.8 Milyon alıyordu Vidada giderse 5-6m artıdasın bunun 2,5milyonunu Vertonghene verdiğinde koymaz  en azından bir stoperin üst düzey kaliteli olur diğerlerini Welinton gibi yaparsın. 33 yaşında Vertonghenin bugün değeri 14,5 milyon  demek ki hala kalitesini koruyor ,31 yaşındaki vidanın değeri günden güne düşüyor şuan 6.5m değeri var bonservisiyle satamıyorsun  elden çıkarmaya bakıyorsun, Ayrıca  Vertonghen için Mirin de çıkabilir dedikten sonra benim için bu konu kapanmıştır daha fazla konuşmaya gerek yok   iyi geceler size
[ Son Düzenleme: 01 Ağustos 2020, 02:04:09 kaan1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

malesef. valla yakın temasta olunan menajerler arasında ismi zikredilenler de korkunç. bir tanesi adana demir'in futbol direktörü gibi çalışan, 1.ligde elini attığı takımı kurutan bi arkadaş. menajerler arasında da fark oluyor. ahmet bulut kadar komisyon ödenmez tabi ama ucuz etin yahnisi de akpom. bulut'la çalışıyor olsaydık portekiz'in yeterince parlayamanlarıyla her gün haberimiz çıkardı zivkovic filan. ama mis gibi kontrat imzalamışız 1.5 yıllık ücret 1 kiralama ücreti derken farkında olmadığımız 2.5 imza parası 1 menajerlik ücreti de uçar giderdi. :) transfer politikamız bu ikisi arasında salınıp durmakla geçiyor.  iyi oyuncu havuzu olan menajerlerle çalışsınlar bari demekten başka bir şey gelmiyor elden. komik ama böyle :)

Akpom bana göre ucuz da değil 1,5M maaş alıyormuş orada. Bak işte Kanga gibi profili hiç fena olmayan bir adam 500'e imza atıyor. Sergen hocanın Malatya röportajında da var zaten işte menajerler getiriyor oyuncuları diye bahsediyor. Direkt olarak tanıdığı oyuncular harici ekstra çalışma yapan bir tarzı yok, el mahkum filanca menajerlerin oyuncuları falan listemize girecek. Bu konuda fazla söyleyecek bir şey bulamıyorum, zaten bizde departman da öyle planlı programlı çalışmıyor bence bu yüzden dediğin gibi yaprak gibi sağa sola savruluyoruz. Bir de 3-4 tane ekip vardı hesapta oyuncu araştıran, olmasa halimiz nasıl olurdu acaba  :D

Çevrimdışı Erman1903

Var.

Maç başına çok az süre almış.

Kağıt üzerinde 23 maç oynamış, ama 979 dakika sahada kalmış. Yani 11 tam maç oynamış aslında.

Genç Semih gibi kullanmışlar

Gol oranları oynanan 90 dakika üzerinden hesaplanıyor.

Çevrimdışı Erman1903

Abi sence akpom mu olunga mı? Kafama takılan tek soru olunga'nın oynadığı ligin çok düşük seviye lig olması. Ama o fizikle bizim ligde sorloth etkisi verir bu adam ya

Bence Olunga Santrafor, diğeri santrafor olmaya çalışan bir oyuncu. Olunga hem milli takımında hem daha önce oynadığı liglerde etkili olmuş bir futbolcu, La Liga'da ikinci yarı oyuna girip Hattrick yapmışlığı falan var. Bizim ligde pis gol atar bence.

Çevrimiçi mellfred

1.cisi Vertonghen şuan top 10 takımda sırıtmadan oynar Atletico Madrid gibi bir takım peşinde zaten . Vida bonuslarla beraber 4m yakın maaş alıyor, sahada ki performansı Rocodan farksız standart stoper . 33 yaşında dediğin adamın bugün  14,5 milyon değeri var demek ki hala kalitesini koruyor ,senin 31 yaşındaki vidanın değeri günden güne düşüyor şuan 6.5m değeri var bonservisiyle satamıyorsun  elden çıkarmaya bakıyorsun, Ayrıca  Vertongheni Mirin de çıkabilir dedikten sonra benim için bu konu kapanmıştır daha fazla konuşmaya gerek yok   iyi geceler size
Ne Fatih’i ne velintonu çok izlemedim
Velintonu bir kere alıcı gözle izledim onda da gitti pozisyona uzak adama arkadan dalıp penaltı yaptırdı. Burada da yazmıştım zaten
ligin 4 penaltı sebebiyeti ile jailson ile başını  çekeniymiş zaten
Ancak asıl mevzu şu ki koca kulüpte adı geçenler
Nsakala welinton cisse  Konyalı eleman Mensah....
arkadaş bu neyin rezilliğidir
Sırf şu platformda bir kaç arkadaş yüzden fazla isim yazdılar
Bu ne cahillik yahu !
ya çok muhafazakarlar ya da ayıplanacak ölçüde dünya futbolundan uzaklar

Çevrimdışı Erman1903

Ne Fatih’i ne velintonu çok izlemedim
Velintonu bir kere alıcı gözle izledim onda da gitti pozisyona uzak adama arkadan dalıp penaltı yaptırdı. Burada da yazmıştım zaten
ligin 4 penaltı sebebiyeti ile jailson ile başını  çekeniymiş zaten
Ancak asıl mevzu şu ki koca kulüpte adı geçenler
Nsakala welinton cisse  Konyalı eleman Mensah....
arkadaş bu neyin rezilliğidir
Sırf şu platformda bir kaç arkadaş yüzden fazla isim yazdılar
Bu ne cahillik yahu !
ya çok muhafazakarlar ya da ayıplanacak ölçüde dünya futbolundan uzaklar

Welinton'un öyle bir problemi var evet, pas konusunda da sıkıntılı bir adam. Mensah 25 maç 9 sarı 2 kırmızı. Baya lokal takılıyoruz artık yapacak bir şey yok, sanki takım kurmuyor ganyan yapıyoruz. Ucuz falan da değil oyuncuların hiçbiri, benzer hatta daha iyi performans veren adamlar yarı fiyatlara bulunabilirdi. Artık söyleyecek söz fazla kalmadı, başından beri belliydi tarzımız.

Çevrimdışı Jimexi

Süper lige yeni çıkmış takım modunu açık unutmuşlar bence. Bildiğimiz adamları alalım garanti olsun mantığı var tamam anlıyorum da bir yere kadar. 800 k maaşla bulunacak en iyi bek N'Sakala mı? Yaşını hiç saymıyorum bile. Tutmazsa elinde kalır hazır örneği var. Adana'ya kaktırmak için bekliyorduk düne kadar.  İyi bayramlar herkese.

Çevrimdışı haluk.m

Psg-Lyon maçını izleyen oldu mu ? 

İstatistiklere  göre Marcelo kötü oynamış, gerçi takım olarak kötü oynamışlar ama olsun  :evillol:

Welinton'u alan ekipten daha iyisini beklemediğim için Marcelo'nun bize gelme ihtimali yüksek gibi   :alala:

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Eline sağlık baya vasat duruyormuş Allah sonumuzu hayır etsin
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Eline sağlık baya vasat duruyormuş Allah sonumuzu hayır etsin
Zamanında Arsenal tarafından yatırım yapılmış ama sonuç alınamamış bir oyuncu. Sonuç alamayacaklarını düşündükleri için 1 milyon gibi düşük bir miktarla ellerinden çıkarmışlar. Oyuncuyu izleyenlerden okuduğum kadarıyla oyuncunun ciddi mental problemleri varmış. Karyeri bu yüzden düşüşe geçti diyorlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi yaço58

Arkadaşlar gerçekten berbat bir transfer stratejimiz var inşallah çıkan isimler yalandır ama sanmıyorum en güvenilir muhabirler bu haberleri yapıyor hadi wellinton ile nsakalayı anladım gerçi nsakala yerine çok rahat bonservissiz başkası da bulunurdu ama kale ve forvete geçen isimler tam fiyasko yani kalede ersin var 19 yaşında gelişime açık ancak biz yarışmacı takımız yanına sağlam bir kaleci eklemek varken çıkan isimler nedir Sinan fatih Serkan bunların hangisi iyi kaleci bu sezon minimum 50 maç oynayacağımızı varsayarsak al bir iyi kaleci ersin onla rekabet etsin iyi olursa zaten çıkar gene oynar bu konu çok hassas çünkü muslera farkını ligde görüyoruz atanla tutanı sağlam yapmak lazım işte forvete bakıyoruz fb ve Biz oyuncu bitmiş gibi akpom ile ilgileniyoruz oda 2.5m bonservis teklif etmişiz bekliyormuşuz akpom bize ilaç olmaz yedek golcü içinde maliyeti yüksek gdip Polonyadaki elemanı bonservissiz getirirdin 800 bin euroya yanınada bir kiralık sağlam isim çözersin 2.5 milyon ona verirdin 3.3 m ile forveti kuetarırdık biz gidip fb ile akpom için uğraşıyoruz gerçekten büyük hayal kırıklığı Sergen hocanın toplantısında aldıklarımız için kızmayın demişti herkes maddi sandı ama maddiyatla alakası yok çıkan isimlerin Allah sonumuzu hayır etsin

Çevrimiçi yaço58

Welinton maaşı hakkında düzeltme yapıyorum. ✍️

900 bin Euro yıllık, alınan puanlardq 1500 Euro bonus 👉 @ortacizgicom
Wellington alanyada kaç alıyordu merak ediyorum büyük takıma geliyor Avrupa oynayacak daha düşük ücrete oynayamazmı ben anlamıyorum

Çevrimiçi MUSTAFA_

Arkadaşlar gerçekten berbat bir transfer stratejimiz var inşallah çıkan isimler yalandır ama sanmıyorum en güvenilir muhabirler bu haberleri yapıyor hadi wellinton ile nsakalayı anladım gerçi nsakala yerine çok rahat bonservissiz başkası da bulunurdu ama kale ve forvete geçen isimler tam fiyasko yani kalede ersin var 19 yaşında gelişime açık ancak biz yarışmacı takımız yanına sağlam bir kaleci eklemek varken çıkan isimler nedir Sinan fatih Serkan bunların hangisi iyi kaleci bu sezon minimum 50 maç oynayacağımızı varsayarsak al bir iyi kaleci ersin onla rekabet etsin iyi olursa zaten çıkar gene oynar bu konu çok hassas çünkü muslera farkını ligde görüyoruz atanla tutanı sağlam yapmak lazım işte forvete bakıyoruz fb ve Biz oyuncu bitmiş gibi akpom ile ilgileniyoruz oda 2.5m bonservis teklif etmişiz bekliyormuşuz akpom bize ilaç olmaz yedek golcü içinde maliyeti yüksek gdip Polonyadaki elemanı bonservissiz getirirdin 800 bin euroya yanınada bir kiralık sağlam isim çözersin 2.5 milyon ona verirdin 3.3 m ile forveti kuetarırdık biz gidip fb ile akpom için uğraşıyoruz gerçekten büyük hayal kırıklığı Sergen hocanın toplantısında aldıklarımız için kızmayın demişti herkes maddi sandı ama maddiyatla alakası yok çıkan isimlerin Allah sonumuzu hayır etsin
Hala bu yorumu yapmak için erken olduğunu düşünüyorum. En azından kampa kadar beklemekte fayda var. Transferler sonrası oluşan kadroya bakmak lazım. Bazı bölgelere 2 oyuncu alacağımız için yedek mi as mı aldığımız oyuncu ona göre yorum yapmak lazım. Akpom yazılıyor ama yedek mi as mı bilmiyoruz. Kaleci konusu henüz net bir şey duymadık. Hala yabancı adayların ismi de çıkıyor. Mensah dışında orta saha adı duymamız da ilginç.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Welinton maaşı hakkında düzeltme yapıyorum.

900 bin Euro yıllık, alınan puanlardq 1500 Euro bonus @ortacizgicom
Wellington alanyada kaç alıyordu merak ediyorum büyük takıma geliyor Avrupa oynayacak daha düşük ücrete oynayamazmı ben anlamıyorum
Ligi lider bitirirsek kimse maaşları ve isimleri takmaz. Her şey Türkiye'de bunun üstünden okunuyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Akpomu wyscouttan izleyince fikrim biraz değişti. Baya olumlu özellikleri var . Larinle ve güvenle karşılaştırıldığında
-Bir kere topla birlikte hızlanabiliyor. İvmelenmesi gayet iyi.
-Dönüşleri yeterli . Çevik ama daha iyi olması lazım ama larinden daha iyi geldi
-Kalçasını o boy posa göre daha iyi kullanabilir ama yine de fena değil yine larinden daha iyi geldi bana
-Hava toplarında iyi larinden özellikle sıçraması daha iyi bir de havada dengesi bozulmuyor
-Devamlı topsuz koşu deniyor
-Press gücü yüksek
-Sırtı dönük oyunda larinden ve güvenden daha iyi
-Asıl ayağı sağ zayıf ayağının tarafına pek gitmiyor ve zayıf ayağını kullanmaya meyilli değil. Geliştirmesi lazım. Zayıf ayağını kullanmadığı için hareketleri öngörülebilir oluyor.
-Sırtı dönükken bazen öngörülemez hareketler yapabiliyor . vücut fakeleri iyi geldi
-Oyun görüşü bence yeterli

Tabi ben hep olumlu görmek istediğim için bunları yazdım :D

The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Akpomu wyscouttan izleyince fikrim biraz değişti. Baya olumlu özellikleri var . Larinle ve güvenle karşılaştırıldığında
-Bir kere topla birlikte hızlanabiliyor. İvmelenmesi gayet iyi.
-Dönüşleri yeterli . Çevik ama daha iyi olması lazım ama larinden daha iyi geldi
-Kalçasını o boy posa göre daha iyi kullanabilir ama yine de fena değil yine larinden daha iyi geldi bana
-Hava toplarında iyi larinden özellikle sıçraması daha iyi bir de havada dengesi bozulmuyor
-Devamlı topsuz koşu deniyor
-Press gücü yüksek
-Sırtı dönük oyunda larinden ve güvenden daha iyi
-Asıl ayağı sağ zayıf ayağının tarafına pek gitmiyor ve zayıf ayağını kullanmaya meyilli değil. Geliştirmesi lazım. Zayıf ayağını kullanmadığı için hareketleri öngörülebilir oluyor.
-Sırtı dönükken bazen öngörülemez hareketler yapabiliyor . vücut fakeleri iyi geldi
-Oyun görüşü bence yeterli

Tabi ben hep olumlu görmek istediğim için bunları yazdım :D
Larin ile kıyaslanmaz bence. Altyapısı Arsenal olan oyuncudan bahsediyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

Anadolu takımlarında 400-500 alan adam büyük takımlarda *2 istiyor.Ve alıyor.Ben anlamıyorum yani tam tersi olması gerekmez mi ? Bunlar büyük takım zengin takım versinler falan mı diyorlar anlamıyorum  :evillol:
o iş öyle olmuyor adam 2 milyon istiyor tamam koçum sana 2 milyon at şu 3.5 lik sözleşmeye imzanı..

Çevrimdışı mrred

o iş öyle olmuyor adam 2 milyon istiyor tamam koçum sana 2 milyon at şu 3.5 lik sözleşmeye imzanı..
Fark cebe..
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi murat

Yönetimin metin korkmaz ve adamlarından uzak durması lazım.

Çevrimiçi murat

Madem istenmiyor elde de para yok kasımpaşaya larin boyd roco vs ile tiam takası düşünülebilir.

Çevrimdışı mrred

https://rwdmag.com/rwd-football-scout-report-chuba-akpom/
Oyun stili kendini alan boşluk yaratması bakımından drogbaya benziyormuş ve onun adımlarından gitmesi ümit ediliyormuş özellikle alt yaş kategorilernde
The great gig in the sky