2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 242 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2028942 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Kaleci adayları Fatih Öztürk, Serkan Kırıntılı, Sinan Bolat.
Hepsini toplasan yine bir kaleci cikmaz
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

CL ön eleme maçında hata yapsa bunun telafisi olurmu al sana 30 m gitti tamam genç ama tecrübesiz bu bir gerçek ve Avrupa arenası farklı kaleye en kötü 1 senelik kiralık bir yabancı gelmeli en kötü gidip begovici getirelim şu çıkan isimler komedi Serkan Kırıntılı fb maçı öncesi ceza sahası dışında top tutup cezalı duruma düşmüştü 1 değil 2 sefer gs maçı şaibeli bir pozisyon var daha uzar gider fatih öztürk desek Akhisar kasımoaşadan başka ne başarısı var bu konuda Sergen hoca yanılıyor umarım bu karardan dönülür
Beni de o korkutuyor. Tek maçlı elminasyon olduğu için yenen golün telafisi de zor olur.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Kaleci adayları Fatih Öztürk, Serkan Kırıntılı, Sinan Bolat.
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Berbat transferler yapıyoruz hocanın açıklamalarından sonra aslan hocam canım hocam demediğim için rahatlıkla nerede çöp var onları topluyoruz diyebilirim sanırım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Berbat transferler yapıyoruz hocanın açıklamalarından sonra aslan hocam canım hocam demediğim için rahatlıkla nerede çöp var onları topluyoruz diyebilirim sanırım.
İşler resmileşene kadar diyebilirsin. Sonra bizim oyuncumuz statüsüne geçiyorlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yaço58

Nsakala ve wellintona hadi tamam diyelim ama kaleye yada forvete çıkan isimler falan fiyasko iyi futbol iyi futbolcu ile oynanır bunuda unutmamak lazım 3 sağlam adam şart kale forvet orta sahaya

Çevrimdışı Erman1903

Bu akpom nrcidir istatikleri falan nasıl 2milyon bonservis vermişiz adamlar 2 5 istiyormuş

Yırtıcı forvet stilinde bir oyuncu, 0,35 civarı gol istatistiğiyle oynuyor, mesela Burak bu sezon 0,50 geçen sezon 0,70. Golü arayan, zorlayan ama son vuruşu çok iyi olmayan bir adam, yani leblebici değil. Ben sevmem pek bu tip oyuncuları, bir santrafor için çok önemli gördüğüm alınan uzun top sayısı da oldukça düşük. Yine Burak'dan örnek verecek olursak maç başına 2,5 iken Akpom 1. Pas sayısı falan da oldukça düşük, belki gelir bizim ligde çok faydalı olur ama kendisi 'Golcü' tanımına uyan birisi değil şimdiye kadarki kariyerinde. Menajer oyuncusu profiline cuk oturan bir arkadaş, 1,5M maaş güzel takımlar falan tam para kazanmalık :)

Çevrimdışı yaço58

Yırtıcı forvet stilinde bir oyuncu, 0,35 civarı gol istatistiğiyle oynuyor, mesela Burak bu sezon 0,50 geçen sezon 0,70. Golü arayan, zorlayan ama son vuruşu çok iyi olmayan bir adam, yani leblebici değil. Ben sevmem pek bu tip oyuncuları, bir santrafor için çok önemli gördüğüm alınan uzun top sayısı da oldukça düşük. Yine Burak'dan örnek verecek olursak maç başına 2,5 iken Akpom 1. Pas sayısı falan da oldukça düşük, belki gelir bizim ligde çok faydalı olur ama kendisi 'Golcü' tanımına uyan birisi değil şimdiye kadarki kariyerinde. Menajer oyuncusu profiline cuk oturan bir arkadaş, 1,5M maaş güzel takımlar falan tam para kazanmalık :)
Fenerde ilgileniyor adamla bu sezon ismi çıkan isimler ya ligden yada menajer önermesi bizim oyuncu ağımız bu kadar gerçekten çıkan isimleri görünce insanın inancı kırılıyor

Çevrimiçi tolga1903

Erman abi şu japonya 2'de eleman vardı ya neydi adı hatırlayamadım o bu akpom'dan iyi forvet gibi ha. Ama ikisi de fizik olarak bizim ligdeki stoperlere üstünlük sağlar bence ama o japonya'da oynayan adam ezer geçer gibi geliyor bana burdakileri

Çevrimiçi Samet Ç

Akpom santrafor falan değil Larin daha fazla katkı verir boşa para harcamaya hiç gerek yok.
[ Son Düzenleme: 01 Ağustos 2020, 01:10:38 Samet Ç ]

Çevrimdışı mrred

Akpom santrafor falan değil Larin daha faydalı olur boşa para harcamasınlar.
Larini satıp bunu alcaz zaten. 1.7 vermişler larine
larinin maaşı 1.6 falandı bu adamı 1 e falan oynatırsak makul duruyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bütün istatistiklerini Burak Cisse ve Sörloth ile karşılaştırmalı paylaşabilir misin ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Herkese selam, keyifler iyidir umarım :) Transferlere bir şey demiyeceğim geçen sene avcı hocanın yaptığı transferlere saygı duyulursam sergen hocanın da duyacağım. Vardır elbet bildiği, welligton şu bizim maçta hata yapan eleman değil mi??? Umarım yapılacak transferle uyum sağlar yoksa roco mirin diye başlayan transfer listemiz uzar. Son sahipleri oluruz tutmazlarsa ve emeklilik paralarını da bizden alırlar.

Çevrimdışı yaço58

Larini satıp bunu alcaz zaten. 1.7 vermişler larine
larinin maaşı 1.6 falandı bu adamı 1 e falan oynatırsak makul duruyor
Yedek santrafora 2m vermek akıl karı değil onun yerine sağlam bir santrafor alalım hele bu kadar sıkışık durumdayken

Çevrimdışı Erman1903

Fenerde ilgileniyor adamla bu sezon ismi çıkan isimler ya ligden yada menajer önermesi bizim oyuncu ağımız bu kadar gerçekten çıkan isimleri görünce insanın inancı kırılıyor

Yapacak bir şey yok kardeşim oyuncu havuzumuz takıntılı olduğumuz adamlar ve menajer futbolcularından oluşuyor. Bir Ninua var işte harici olarak o da uzun pas ve ölü top harici numarası olmayan bir adam. Bizde oyuncu istatistiğinden anlayan biri bile yok bence, kesinlikle yeterli değiliz. Acil olarak adam gibi bilimsel çalışacak bir ekip kurulması ve belli şablonlar çerçevesinde oyuncu bakılması, değerlendirilmesi gerekiyor. Bu iş öyle teknik adamlara falan bırakılacak bir şey değil, teknik adam sadece departmanın önerdiklerinden oyuncu seçer ya da değerlendirilmek üzere oyuncu tavsiye edebilir. Tavsiyesi listeye giremezse transferi iptal olur. Sergen bu işe biraz basit olarak bakıyor ama en azından yurt dışı oyuncular hakkında bazı ince detaylar kendisine verilse görüşü farklı olacaktır. Onun ne video izleyecek ne de istatistik inceleyecek çok zamanı olduğunu sanmıyorum, sayılarla arası da çok iyi değildir muhtemelen.

Çevrimdışı worns

Jens Jönsson ile ilgilenmeye başlamışız
Ne diyorsun @worns ?

yaza yaza gündeme soktum demek ki :D esasen favori 6 numara tipim de değil kendisi. ama defansif aksiyonları iyi, çalışkan ve güvenilir bir oyuncu profili görüyorum. bedava-düşük yıllık ücret. ilgilendiğimiz oyuncu skalasına bakınca bence baya iş görür. başakşehir de istiyordu umarım oraya gitmez.

Çevrimdışı Erman1903

Erman abi şu japonya 2'de eleman vardı ya neydi adı hatırlayamadım o bu akpom'dan iyi forvet gibi ha. Ama ikisi de fizik olarak bizim ligdeki stoperlere üstünlük sağlar bence ama o japonya'da oynayan adam ezer geçer gibi geliyor bana burdakileri

Michael Olunga, çok etkili bir adam. Bence tam bizim lige göre. J1 de oynamaya başladı ve şimdiden 7 maçta 8 tane yazdı bile.

Çevrimdışı worns

Akpom haberi doğru çıktı

bu akpom 1. santrafor problemini çözecek oyuncu değil bence. fiziği filan iyi, patlayıcılığı var, ama ne golcülüğü ne teknik kapasitesi tatmin eder. hamle oyuncusu olarak iş görebilir. yedek forvet, zaman zaman kenarlarda zaman zaman ikinci santrafor olarak sahaya sürmek vb. kasımpaşadaki koitada vardı bu rolde kullanabileceğimiz. bu tür bir 12.,13. oyuncuya ihtiyaç olduğunu düşünüyorum ama 2.5 milyon bonservis ödenecekse bence muadili çok daha uyguna bulunur. çalıştığımız menajerlerin oyuncu yelpazesi de hiç kesmiyor bu sene :D

Çevrimdışı worns

güzel analiz olmuş

Çevrimdışı Erman1903

Bütün istatistiklerini Burak Cisse ve Sörloth ile karşılaştırmalı paylaşabilir misin ?

Çevrimdışı tuncaboylu

Vertonghen 3xVida yapar hocam  Vida standart bir stoper aldığı parayı hakeden bir top oynamadı şimdiye kadar . Keşke Vertongheni alabilsek ancak Atletico Madridin istediği konuşuluyor zaten bize düşmez

Futbolda 3x falan öyle kağıt üzerinde oluyor, gerçekte ne olduğunu bilemeyiz. 33 yaşındaki adam emekliliğe geliyorsa, değil Vidax3, Mirin/2 de çıkabilir.

15 gündür Vida'nın maaşı şu kadar, biz bunu ödeyemeyiz diye demeçler verip; sonra bu tarz adamların peşinde koşmak izah edilir değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

bu akpom 1. santrafor problemini çözecek oyuncu değil bence. fiziği filan iyi, patlayıcılığı var, ama ne golcülüğü ne teknik kapasitesi tatmin eder. hamle oyuncusu olarak iş görebilir. yedek forvet, zaman zaman kenarlarda zaman zaman ikinci santrafor olarak sahaya sürmek vb. kasımpaşadaki koitada vardı bu rolde kullanabileceğimiz. bu tür bir 12.,13. oyuncuya ihtiyaç olduğunu düşünüyorum ama 2.5 milyon bonservis ödenecekse bence muadili çok daha uyguna bulunur. çalıştığımız menajerlerin oyuncu yelpazesi de hiç kesmiyor bu sene :D
PAOK CL ön elemelerinde ilk turda muhtemel rakiplerimizden biri.

Bize vereceklerini sanmıyorum.

Gerçi yedek santraformuş, verirler belki.

[ Son Düzenleme: 01 Ağustos 2020, 01:41:35 tuncaboylu ]

Çevrimdışı worns

Yapacak bir şey yok kardeşim oyuncu havuzumuz takıntılı olduğumuz adamlar ve menajer futbolcularından oluşuyor. Bir Ninua var işte harici olarak o da uzun pas ve ölü top harici numarası olmayan bir adam. Bizde oyuncu istatistiğinden anlayan biri bile yok bence, kesinlikle yeterli değiliz. Acil olarak adam gibi bilimsel çalışacak bir ekip kurulması ve belli şablonlar çerçevesinde oyuncu bakılması, değerlendirilmesi gerekiyor. Bu iş öyle teknik adamlara falan bırakılacak bir şey değil, teknik adam sadece departmanın önerdiklerinden oyuncu seçer ya da değerlendirilmek üzere oyuncu tavsiye edebilir. Tavsiyesi listeye giremezse transferi iptal olur. Sergen bu işe biraz basit olarak bakıyor ama en azından yurt dışı oyuncular hakkında bazı ince detaylar kendisine verilse görüşü farklı olacaktır. Onun ne video izleyecek ne de istatistik inceleyecek çok zamanı olduğunu sanmıyorum, sayılarla arası da çok iyi değildir muhtemelen.

malesef. valla yakın temasta olunan menajerler arasında ismi zikredilenler de korkunç. bir tanesi adana demir'in futbol direktörü gibi çalışan, 1.ligde elini attığı takımı kurutan bi arkadaş. menajerler arasında da fark oluyor. ahmet bulut kadar komisyon ödenmez tabi ama ucuz etin yahnisi de akpom. bulut'la çalışıyor olsaydık portekiz'in yeterince parlayamanlarıyla her gün haberimiz çıkardı zivkovic filan. ama mis gibi kontrat imzalamışız 1.5 yıllık ücret 1 kiralama ücreti derken farkında olmadığımız 2.5 imza parası 1 menajerlik ücreti de uçar giderdi. :) transfer politikamız bu ikisi arasında salınıp durmakla geçiyor.  iyi oyuncu havuzu olan menajerlerle çalışsınlar bari demekten başka bir şey gelmiyor elden. komik ama böyle :)

Çevrimdışı Erman1903

güzel analiz olmuş

Teşekkürler bu arada Burak bu sezon 0,62 gol - 1,55 long pass received'miş. Ben seneye bakmışım bu sezon için, geçen sezon lpr 2,48. Akpom' bu sezon girdiği pozisyonları gole çevirmeyi düzeltmiş ama yine de atak sayısı çok olsa da gol pozisyonuna girme az olmalı, maç başı 0,35 golün başka açıklaması yok.

Çevrimdışı tuncaboylu

Teşekkürler bu arada Burak bu sezon 0,62 gol - 1,55 long pass received'miş. Ben seneye bakmışım bu sezon için, geçen sezon lpr 2,48. Akpom' bu sezon girdiği pozisyonları gole çevirmeyi düzeltmiş ama yine de atak sayısı çok olsa da gol pozisyonuna girme az olmalı, maç başı 0,35 golün başka açıklaması yok.
Var.

Maç başına çok az süre almış.

Kağıt üzerinde 23 maç oynamış, ama 979 dakika sahada kalmış. Yani 11 tam maç oynamış aslında.

Genç Semih gibi kullanmışlar