2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 58 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2747629 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı mylife1903

O konuda haklısın. Ama şöyle de bir haber var, hem de 2015'e ait:

https://www.sporx.com/abramovichin-chelsea-icin-harcadigi-cilgin-para-SXHBQ464711SXQ

Az harcamis yahu
Bugun satiyorum dese pesinat olarak alir o parayi

Çevrimdışı 38life

Yonetici gudumlulerin kadroyu sisirip avciya vuracaklarini tahmin ediyordum ama avci hayranlarinin kadroyu gommelerini beklemiyordum.
Gecen sene takviyesiz 39 puan aldi bu kadro derler ona gore pozisyon alin bence

Takviye yapmak tek başına bir şey ifade etmiyor. Takviye yapıp takımı güçlendirebilirsin de zayıflatabilirsin de.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

Bekara karı boşamak kolay da Beşiktaşın menfaati için bazı şeylere göz yumulabilir özellikle camiayı kamusal alanda temsil ettiğinde. Takiye  yapıyor benim için sorun yok yapsın. Kendi özel hayatında zaten göründüğü gibi . Ama sahur programı gerçekten saçma olmuş. Belkide gerçekten oruç tutuyordur bunlar kişisel alanları kamusal alanda bunları göstermek gerçekten gereksiz hareket.
Takiye demek istemedim
Hic muhatap olmayip o toplara girmemesi lazim isin dogrusu bu
20 milyon taraftarimiz olsa her turku gorusten insan var apolitik olmak zorunluluk

Çevrimdışı 38life

Sizler için N'Koudou'nun 20 dakikalık sadece olumlu aksiyonlarından oluşan video hazırladım. Ben mutlu olamıyorum bari siz mutlu olun  :D

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Maaş versek diyelim ki borç 50 milyon euro arttı.. Ne yapacak cebinden mi ödeyecek? Nasıl sorumlu olabilir ki? Diyelim ki öyle oldu o zaman adam kulübü değil cebini düşünür zarar etmeyelim diye takımı feda eder.

Başkanlık işlerinde para olmaz. Olacaksa da tersine olmalı bence başkan goreve başladığı gün kulübe 10 milyon bağışlamak zorunda olmalı. Burada imzalar kalbe atılır diyip maaş peşinde koşmak da ne bileyim tam bizim başkanlık iş.

Şimdi şöyle en basitinden rakamlar tamamen uydurma

Sezon sonunda bir önceki seneye göre gelecek gelir yayın geliri sponsor vs giderlerden çıkarıldığında kar olarak  100 milyon euro kalıyor. Bu takımın yapacağı ekstra gelirde  %1-2 başkana gidecek prim ve başkanın maaşı aylık 50 bin lira.Bu yukarıda bahsedilen kardan %6 veya daha az kazanılması durumunda başkanın parasından kesilsin.

Hoca gecen hafta bile yeni transfer Douglas ve Pedro'yu oynatmadi. Nkodu 'nun evraklari yetisse bile oynatacagini sanmam.Bu hafta da Lens oynar ve deli eder bizi  :s20:

Douglas yetersiz diyorlardı yani daha hazır değil ama pedro benim bildiğim hazır geldi. Pedro yerine caneri tercih etmesini bende anlamadım.

Çevrimdışı mylife1903

Takviye yapmak tek başına bir şey ifade etmiyor. Takviye yapıp takımı güçlendirebilirsin de zayıflatabilirsin de.
Adi takviye olmaz onun yahu
Takim fena degil cogu zamanki gibi ortalamayiz
Bir suru eksigi gedigi var
Iyi oyjncular var kazmalar var

Tiransferler gec geldi
Takim yonetimin aynasidir
Balik kokusmaya gafadan baslar
Gene alakasiz isimler kovalandi falan

Mesela kono ile bu nekodu cocugun ne benzer tarafi var bu isleri anlayamiyorum ben

Santrafor ariyorsun mesela birinci tercihin aguero ikinci jeku yazsan avrupada kovarlar

Çevrimdışı mylife1903

Şimdi şöyle en basitinden rakamlar tamamen uydurma

Sezon sonunda bir önceki seneye göre gelecek gelir yayın geliri sponsor vs giderlerden çıkarıldığında kar olarak  100 milyon euro kalıyor. Bu takımın yapacağı ekstra gelirde  %1-2 başkana gidecek prim ve başkanın maaşı aylık 50 bin lira.Bu yukarıda bahsedilen kardan %6 veya daha az kazanılması durumunda başkanın parasından kesilsin.
Buna benzer oneriyi bizim akraba putine getirdi hala hapiste

Oyle olmaz bu isler yahu
Maas falan hikaye
Duzgun kongre olmasi lazim, maasi ali naibi alir

Baskanin ve yonetimin iyi denetlenmesi lazim
Futbolda cok giri nokta var ve cok firildak donuyor
Boyle buyuk paralarin oldugu yerde ne alengirler donuyor
Iyi kontrol sart

Ama en onemlidi baskanin kongrede hesap vermesidir

Cikacak diyeceksin su kadsr para harcayacam sunu yapacam su kadar gelir
Su kadar forma satacam
Bu tesisi yapacam bu paraya
Gelirlerkm bunlar
Ayrica vaatlerjb olacak
Sene sonuna kadar daha seffaf klacsgiz bu bu bu
Sene sonjnda madde madde hesabini vereceksin
500milyonluk butce yPil 800myon harcasalar adamlari odunla doverim ben
Ya gercek salaktirlar butce yapamamislardir
Ya da butceye uyamamislar olabileceklerw iyi hazirlanmamielardir
Ne llursa olsun sikandal ge rezalettir

2 sene önceki kono öcünü almış olduk. Son dakikaya kadar bekletip başkasını aldık.

Buna benzer oneriyi bizim akraba putine getirdi hala hapiste

Oyle olmaz bu isler yahu
Maas falan hikaye
Duzgun kongre olmasi lazim, maasi ali naibi alir

Baskanin ve yonetimin iyi denetlenmesi lazim
Futbolda cok giri nokta var ve cok firildak donuyor
Boyle buyuk paralarin oldugu yerde ne alengirler donuyor
Iyi kontrol sart

Ama en onemlidi baskanin kongrede hesap vermesidir

Cikacak diyeceksin su kadsr para harcayacam sunu yapacam su kadar gelir
Su kadar forma satacam
Bu tesisi yapacam bu paraya
Gelirlerkm bunlar
Ayrica vaatlerjb olacak
Sene sonuna kadar daha seffaf klacsgiz bu bu bu
Sene sonjnda madde madde hesabini vereceksin
500milyonluk butce yPil 800myon harcasalar adamlari odunla doverim ben
Ya gercek salaktirlar butce yapamamislardir
Ya da butceye uyamamislar olabileceklerw iyi hazirlanmamielardir
Ne llursa olsun sikandal ge rezalettir

Abi zaten ben bu konuda fikrim çok farklı, dernek falan karşıyım ben. Kulüp sahibi olucak, kulüp sahibi taraftardır falan bu muhabbetleri geçicek herkes. Bugün başarı gelince ooo Beşiktaşlıyım falan yarın zor durumda takım çok kötü izlemiyorum futbolla ilgilenmiyorum falan. Bak başakşehire göztepeye kasımpaşaya falan, nasıl da düzgün yönetiliyorlar. Çünkü takım tutmak falan bunlar hikaye, herkes ilk baş kendinden çıkan cebe bakar bu seviyede, çıkmıyorsa fazla tınlamaz.

Çevrimdışı mrred

Sizler için N'Koudou'nun 20 dakikalık sadece olumlu aksiyonlarından oluşan video hazırladım. Ben mutlu olamıyorum bari siz mutlu olun  :D

Defansif aksiyonlarını da izleyince içime su serpildi. Bu çocuk o kadar kötü değilmiş yahu takım oyuncusu olur bundan. Atletizmi ile de fark yaratır.
The great gig in the sky

Çevrimiçi ferdi1903

2 sene önceki kono öcünü almış olduk. Son dakikaya kadar bekletip başkasını aldık.
Keske ukrayna cerezi falanda isteselermis iyi olurmus? Belkide baskan istemis ve yemistir

Çevrimdışı mylife1903

Keske ukrayna cerezi falanda isteselermis iyi olurmus? Belkide baskan istemis ve yemistir

:evillol:

Çevrimdışı alimm

Orhan Ak aradı az önce “Üçüncü ve son kez istifa ediyorum. Birazdan yazılı bir açıklama ile kamuoyuna duyuracağım” dedi. (via.Candaş Tolga Işık)
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi ferdi1903

Orhan Ak aradı az önce “Üçüncü ve son kez istifa ediyorum. Birazdan yazılı bir açıklama ile kamuoyuna duyuracağım” dedi. (via.Candaş Tolga Işık)
Insallah dogrudur, bi is cok uzadi

Çevrimiçi Samet Ç

Orhan Ak, göreve gelmesinden itibaren Beşiktaş taraftarları tarafından tepkiyle karşılanmıştı.

Son olarak ligin ilk haftasında Sivasspor deplasmanında oynanan maçta da Orhan Ak, protesto edilmişti.

Yaşanan sürecin ardından Orhan Ak, Beşiktaş'taki görevinden istifa etti.

Beşiktaş Kulübü Eski Yöneticisi Candaş Tolga Işık, Orhan Ak'ın kendisini arayarak istifa ettiğini duyurdu.

Işık, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; Orhan Ak aradı az önce “Üçüncü ve son kez istifa ediyorum. Birazdan yazılı bir açıklama ile kamuoyuna duyuracağım” dedi.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com

Çevrimdışı alimm

• orhan ak (loading)
  • ricardo (coming soon)
  • lens (coming soon)
:sevinc :halay: :sevinc :ishock:
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bugün akıyor maşallah  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Bu Serdar Adalı'yı hiç sevmiyorum. Orhan Ak istifasında ön ayak olmasının reklamını yapıyor. Yahu takım kötü giderken insanları kurban etmek kolaydır ne diye bunun reklamını yapıyorsun en başta alınırken karşı çıkaydın ya ? Orhan Ak teknik heyette varsa ben yönetimde yokum deseydin ya ? Hikayeden ucuz kahramanlık yapıyor. Te Allahım ya
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Orhan Ak'ın teknik heyetteki görevi neydi ? Bilen var mı
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Yeni transfer geldi Orhan Ak istifa etti.. Başkan yarın sıfır tepki istiyor demek ki statta.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Açıklamayı okumak için herkes resmi siteye yüklenince çökmüş, açılmıyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Teknik heyette çok kritik bir görevi yoksa ya da yeri doldurabilir ise sorun olmaz. Doğru hamle camianın bütünleşmesi lazım
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Orhan Ak'ın teknik heyetteki görevi neydi ? Bilen var mı
Abdullah Avcı'nın yardımcısıydı. Yardımcı teknik direktör  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★