2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2805978 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi levitate

camia bir araya gelmeliydi iyi oldu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Abdullah Avcı'nın yardımcısıydı. Yardımcı teknik direktör  :tabe:
Onu biliyorum da neye yardımcı oluyordu tam olarak ? Maç analizi mi rakip analizi mi veya başka bir şey mi ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

Yeni transfer geldi Orhan Ak istifa etti.. Başkan yarın sıfır tepki istiyor demek ki statta.

başkana yapar bizim taraftar.

ayrıca 1 transfer ile iş bitmiyor ki hani santrafor hani 6 numara

Çevrimdışı mrred

Adam zaten daha önce 2 kez istifa etmiş bu da ilginç
The great gig in the sky

Çevrimdışı 38life

Guti şuan boşta mı? Bilen var mı?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Onu biliyorum da neye yardımcı oluyordu tam olarak ? Maç analizi mi rakip analizi mi veya başka bir şey mi ?
Analiz antrenörümüz var. Maç içinde yanında oturduğuna göre anlık kararlarında yardımcı oluyordur büyük ihtimalle  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

hocanın yardımcısı var zaten gökhan keskin.

Çevrimiçi Koa_lAA

acaba sıradaki bölünme sebebi ne olacak...

Çevrimdışı 38life

Avcı'nın kendisi olacak tabii ki. Hatta başladı bile zaten.

Çevrimdışı mrred

Yahu arkadaşlar takımda antrenör olmak başka yardımcı antrenör olmak başka. Abdullah Avcı Orhan Ak'ın istifasını 2 kez kabul etmediğine göre bilgisine ve karakterine güvendiğinden ona önemli bir görev vermiş. O görev neydi onu soruyorum? Görevinin tanımını yani ?
The great gig in the sky

transferler neden geç yapıldı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

hocanın yardımcısı var zaten gökhan keskin.
Resmi sitede Gökhan Keskin'in görevi olarak "Teknik ve Performans Uzmanı" yazıyor

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Resmi sitede Gökhan Keskin'in görevi olarak "Teknik ve Performans Uzmanı" yazıyor

değişir yardımcı antrenor olur.

sivas maçında klübede keskin vardı avcının yanında.

Çevrimiçi Koa_lAA

Avcı'nın kendisi olacak tabii ki. Hatta başladı bile zaten.

sanmam... avcı eleştirileri dikkate alıp değişiklik falan yapar, başarılı olur diye çekinirler.. o riske girmez bizimkiler...

transferler neden geç yapıldı.

bence burak ın 1. kaptan olması ve q7 üzerinden stadda protestolar, sosyal medyada istifa çağrıları falan olacak...

Çevrimdışı 38life

Yahu arkadaşlar takımda antrenör olmak başka yardımcı antrenör olmak başka. Abdullah Avcı Orhan Ak'ın istifasını 2 kez kabul etmediğine göre bilgisine ve karakterine güvendiğinden ona önemli bir görev vermiş. O görev neydi onu soruyorum? Görevinin tanımını yani ?

Yardımcı antrenör. Şenol Fidanla birlikte.

Çevrimdışı 38life

Gökhan Keskin yardımcı antrenör olmaz.

sanmam... avcı eleştirileri dikkate alıp değişiklik falan yapar, başarılı olur diye çekinirler.. o riske girmez bizimkiler...

bence burak ın 1. kaptan olması ve q7 üzerinden stadda protestolar, sosyal medyada istifa çağrıları falan olacak...

bu saatten sonra Beşiktaşı karıştırmak isteyenler artık Beşiktaş düşmanıdır net.

Çevrimdışı 38life

Bekle gör

Çevrimiçi Koa_lAA

bu saatten sonra Beşiktaşı karıştırmak isteyenler artık Beşiktaş düşmanıdır net.

Beşiktaş ın sahibi olduğunu idda eden zümreye düşman falan demen tehlikeli... afaroz ederler...

Orhan Ak: "Beşiktaş'ta çalıştığım iki ayı her zaman güzel anılarla hatırlayacağımı tüm samimiyetimle söyleyebilirim. 2019-2020 Cemil Usta Sezonu’nda başta kulübümüze olmak üzere, Başkanımız Sayın Fikret Orman’a, hocamız Abdullah Avcı ve ekibine başarılar dilerim."

Çevrimdışı mellfred

İç saha maçı için yönetimden adımlar geldi
sıra taraftarda, içte dışta bütünleşmek lazım

Beşiktaş ın sahibi olduğunu idda eden zümreye düşman falan demen tehlikeli... afaroz ederler...

istediklerini etsinler.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Zenci var zenci var. Lens ve Love da zenciydi güya  :lol:
Onlar zenci değil abi melez

Karıştırmayalım lütfen :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Koa_lAA

orhan ak muhabbeti baştan aşağı rezalet bir durum benim açımdan...

transfer olmadan tepki olacağını bildiği halde transferine onay veren yönetim... rezillik...

transferinden sonra asıl amacı yönetim olan kesimin orhan ak duyarı kasarak hazırlık maçları dahil yaptıkları, söyledikleri falan... ayrı rezillik...

neyse olan oldu... umarım hoca konsantredir hala da görevini layıkıyla yapar...