2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2806858 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu ligte uzun süredir bu tipte kanat oyuncuları iş yapıyor  özellikle gs bu tipteki kanat  oyuncularından çok verim aldı.Bruma,Rodrigues,Onyekuru.
Sakatlık sorunu yaşamazsa çok verim alacağımızı düşünüyorum.
Biz de inatla tek ayağı taç çizgisine yapışıkmış gibi oynayan adamlara orta yaptırarak ya da sağına çekip uzaktan vuran adamlarla oynadık.

Takımda bu tarz seri ve süratli bir kanat görmeyeli yıllar oluyor.

Çevrimdışı mrred

geçen sene slavia pragla harika bi sezon geçiren tomas soucek vardı 6 numara, kesin italya almanya yapar diyordum kimse almamış hazır başkan gömü bulmuşken alalım bu adamı geçen sene tüm kulvarlarda 49 maç 18 gol 9 asist yapmıştı

https://www.transfermarkt.com.tr/tomas-soucek/profil/spieler/283628
Bu çocuğa gömü yetmez en az 10 milyon isterler. Yağmalama yoluyla ganimet gelirse bir yerden belki alırız
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

3 defa okumak zorunda kaldım %50 ye çok makul diyorsun diye..
7 milyon %30 mu yoksa 5milyon %30 mu, ben ilkini tercih ederim..
:D :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

Biz de inatla tek ayağı taç çizgisine yapışıkmış gibi oynayan adamlara orta yaptırarak ya da sağına çekip uzaktan vuran adamlarla oynadık.

buda bal yapmayan arı bakalım ne yapacak göreceğiz .

Çevrimdışı kyiv

Nkoudou başarılı olur veya olmaz diyenleri görelim. Saflar belli olsun  :bandit:

Oynamadan, daha topa vurmadan 10 gol 12 asist diyorum.

Çevrimdışı mrred

Nkoudou başarılı olur veya olmaz diyenleri görelim. Saflar belli olsun  :bandit:

7 gol 8 asistine razıyım
The great gig in the sky

anket açılsın.

UEFA, kulüplerin son 5 yılda Avrupa'da elde ettikleri sonuçlara göre oluşturduğu sıralamayı açıkladı.

Türk takımlarında en başarılı kulüp Beşiktaş oldu. Siyah beyazlılar, ezeli rakiplerine büyük fark attı.

İşte Türk takımlarının listedeki yerleri:

25. Beşiktaş 62.500
45. Fenerbahçe 31.500
68. Galatasaray 21.500
118. Başakşehir 10.500
142. Trabzonspor 8.000

Çevrimdışı tangaz

3 defa okumak zorunda kaldım %50 ye çok makul diyorsun diye..
7 milyon %30 mu yoksa 5milyon %30 mu, ben ilkini tercih ederim..

noktalama işareti koymadıgım için :iblush:

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kyiv

En son kim vardı ki? Amokachi mi?O da kanat değildi ya. Yoksa Metin Tekin mi?

Çevrimdışı tangaz

Bu çocuğa gömü yetmez en az 10 milyon isterler. Yağmalama yoluyla ganimet gelirse bir yerden belki alırız

5 verelim şimdi sonraki satıştan %50 2.sene sonu satamazsak 3 daha her şampiyonluk sonrası 1 bonus
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

4 gol 4 asist

Çevrimiçi MUSTAFA_

Batshuayi işi yatmış  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

8 gol 7 asist

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Savaş

Kim vardı en son amokachi mi :)

Çevrimdışı kyiv

4 gol 4 asist

Aga ne yaptın yahu :isad: Mustafa Pektemek istatistikleri bunlar. O zaman Lens ve Quaresma kalsınlar. :D

Çevrimdışı tangaz

Kim vardı en son amokachi mi :)

littbarski sertan vardı koşar koşar duramaz outa çıkıp reklam panolarına çarpıp dururdu  :D

Çevrimdışı enderersoy15

Bu kadar genç ve bonservisli oyuncu transferi gs nin belhanda, fernando vs transferlerine odedigi bonservisli sezonu ve sonrasındaki şampiyonlugu aklima getiriyor. Biz de şampiyon olursak onlarin kadro yine çöp olacak ve bi daha Monopoly oynamak zorunda kalacaklar.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Aga ne yaptın yahu :isad: Mustafa Pektemek istatistikleri bunlar. O zaman Lens ve Quaresma kalsınlar. :D

2 nedeni var eleman çok skorer değil maç temposu yok zamana ihtiyacı olacaktır ve daha kötüsünü söleyim avcının oyun kurgusu ile sezonu 60 golle zor tamamlarız

Batshuayi işi yatmış  :tabe:

varmıydı ki  :alala:

Çevrimdışı 38life

10 gün içinde kim gelir kim gider bilmiyorum ama hali hazırdaki kadrodan herhangi bir başarı beklemiyorum.

Kanatlar Boyd - N'Koudou
Forvette müzmin sakat Burak,
Orta saha pamuk şekeri kıvamında.
Vida saatsiz bomba
Douglas Mr. sıfır defans
Karius soru işareti

Avrupa liglerine katılabilirsek başarı olarak görürüm.
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2019, 23:34:49 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

10 gün içinde kim gelir kim gider bilmiyorum ama hali hazırdaki kadrodan herhangi bir başarı beklemiyorum.

Kanatlar Boyd - N'Koudou
Forvette kronik müzmin sakat Burak,
Orta saha pamuk şekeri kıvamında.
Vida saatsiz bomba
Douglas Mr. sıfır defans
Karius soru işareti

Avrupa liglerine katılabilirsek başarı olarak görürüm.
Orta saha gelmezse ben de hiçbir şey beklemiyorum. Forvet her türlü gelecek . Elneny ve X forvet yapsak benim için yeterli  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Orta saha gelmezse ben de hiçbir şey beklemiyorum. Forvet her türlü gelecek . Elneny ve X forvet yapsak benim için yeterli  :tabe:

Görücez bakalım kim gelecek kim gidecek. 10 gün kaldı. Diğer transferler de N'Koudou ayarında olursa ben selâ'yı okumaya başlarım.
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2019, 23:37:57 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı kyiv

2 nedeni var eleman çok skorer değil maç temposu yok zamana ihtiyacı olacaktır ve daha kötüsünü söleyim avcının oyun kurgusu ile sezonu 60 golle zor tamamlarız

Maalesef Abdullah Avcı kısmına katılıyorum. İnşallah çocuk istatstiklerde hem kendini hemde Abdullah Avcıyı aşar.Şu iç sahadaki 2 maçta oynasa çok iyi olurdu.Nasıl bir yere geldiğini hissederdi. Bu çocukla ilgili bir de bol bol frikik kazandırabilir düşüncesindeyim. Asist olmasa da rebochoya güzel duran top alternatifleri yaratabilir.

Çevrimdışı tangaz

yönetim keşke tomas souceki zorlasa. nokta atışı olur.