2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2806022 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı KARA BOĞA

bu 6s ne oluyor senmi attın övünüp kullanıyorsun yoksa fenerin başarısıylamı övünüyorsun :alala:
bu renkli ağzıyla konuşmayı ne zaman bırakacağız. renklinin attığı gollere atıfta bulunmak bir Beşiktaşlıya yakışıyormu.
hani bir söz vardır gerdekle ilgili şimdi burda dersem egosla kavga ederim ama sen düşün bunu. :bandit:
biliyormusun bunu sosyal medyada biri kullansa direk bu fenerli derim. çünkü bir Beşiktaşlı fenerin galibiyetini kullanıp başkasını
kızdırmaya çalışmaz.

onlar 8jk derse ben de 6s derim abi kim attıysa attı
burda kızacak galatasaraylı olduğunu da sanmıyorum varsa da kızsın ne yapayım
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2019, 22:06:54 KARA BOĞA ]
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimiçi MUSTAFA_

:bandit:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Şaka yaptığını tahmin ediyorum?
tabi :D

takımdan gitti ya melek gibi geliyo ahahahahha
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

tabi :D

takımdan gitti ya melek gibi geliyo ahahahahha
Futbolu birakmasi daha ekonomik olur seneye bonservis verip aliriz

Çevrimiçi murat

Konop'a 2.5 milyon bonservis bir o kadar da maaş vermek yerine bu çocuğa 3+1 milyon bonservis ve yıllık 1.6 maaş vermek sanki daha akıl karı - girilen risk kabul edilebilir bence. Tabii böyle transferler yapacak bütçemiz var ise neden önce ortas ahaya birini almadık sorusunun cevabını ben de merak ediyorum!
biri peşin istiyor diğeri 3 taksit biri 1.6+bonus diğeri 3+bonus biri 24 diğeri 30 risk eşit miktar birinde daha az.daha makul oyuncularda bulunurdu ama onlarda da rik var en azından bunun bir piyasası var az zararla elden çıkarma şansın var.

Çevrimiçi levitate

Futbolu birakmasi daha ekonomik olur seneye bonservis verip aliriz
yıl 2027, quaresma yeniden beşiktaş'ta
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ankarakartal06

Çevrimiçi MUSTAFA_

Q7 işi baya ciddi herhalde. Böyle bir yorum gördüm  :)

Q7 olayına Ahmet Bulut’un dahil olduğunu falan duydum eğer doğruysa bu sefer gerçekten gider.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

quaresma giderse fan boyları ne olacak peki :D

kendilerini kesmesinler :D

Q7 işi baya ciddi herhalde. Böyle bir yorum gördüm  :)

Q7 olayına Ahmet Bulut’un dahil olduğunu falan duydum eğer doğruysa bu sefer gerçekten gider.

lens'in de gitmesi lazım 2.3 maaşı var.

quaresma giderse fan boyları ne olacak peki :D

kendilerini kesmesinler :D
boyd ve nk. yu eleştirecekler ne yapsınlar  :halay: :halay:

Çevrimdışı tangaz

şöle bir rivayet var avcı ve adalı kalsın demiş başkan gitsin demiş
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

boyd ve nk. yu eleştirecekler ne yapsınlar  :halay: :halay:

o değilde olan rebocho'ya oldu Quaresma idolüm dedi onun için geldim dedi quaresma gidiyor :D

bi önlü arkalı göreydik bali :D

şöle bir rivayet var avcı ve adalı kalsın demiş başkan gitsin demiş

yalandır o avcı 3 ismin üstünü çizmiş.

quaresma,medel bir de caner.

Çevrimdışı mellfred

yalandır o avcı 3 ismin üstünü çizmiş.

quaresma,medel bir de caner.
Fener’in sol bek aradığı dönemde Caner’i Ersuna çakabiliriz 3’e 5’e

Çevrimdışı yaço58

Rıcardo Quaresma Cuma günü Göztepe maçını oynayıp öyle de veda edibilir. Son maçına çıkıp... Sercan yazmış gene bunu göztepe maçında oynatmak hocanın krediyi bitirir benim gözümde geçen maç koca bir eksiydi bu maçta 11 çıkmayı kesinlikle haketmiyor inşallah en kısa sürede gider

Fener’in sol bek aradığı dönemde Caner’i Ersuna çakabiliriz 3’e 5’e

mantıklı

rebocho,rıdvan yeterli olur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hadi inşallah hepsi gider  :)

Serdal Adalı'nın Quaresma, Lens ve Medel ile bir görüşme yaptığını dile getiren Fatih Doğan; " Serdal Adalı, Quaresma, Medel ve Lens ile bir toplantı gerçekleştirdi. Kibarca hizmetlerinden bahsetti ve tatlı bir şekilde konuşarak takım bulmalarını rica etti. Ancak şuana kadar 3 oyuncudan 'beni şu kulüp istiyor' cevabı gelmedi. Bu süreç yaşanırken de Cuma günü oynanacak maçta Lens'in sol kanatta oynayacağını düşünüyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Fatih Doğan : "N'Koudou riskli bir transfer" bunu söylemiş yav arkadaş adam bir oynasın ondan sonra karar veririz.

Yemin ediyorum duyum olmadıkları için eleştirmiyorlarsa bende bir şey bilmiyorum arkadaş .

Rıcardo Quaresma Cuma günü Göztepe maçını oynayıp öyle de veda edibilir. Son maçına çıkıp... Sercan yazmış gene bunu göztepe maçında oynatmak hocanın krediyi bitirir benim gözümde geçen maç koca bir eksiydi bu maçta 11 çıkmayı kesinlikle haketmiyor inşallah en kısa sürede gider

gidecek olan adamın oynamasına gerek yok satar maçı.

Stada gelsin tribünde otursun son 3'lüsünü çektirsin gitsin.

Çevrimdışı mellfred

Lens medel ve quaresmanın gittiği gün çocuk sevindirecem, sadaka verecem

Fatih Doğan : "N'Koudou riskli bir transfer" bunu söylemiş yav arkadaş adam bir oynasın ondan sonra karar veririz.

Yemin ediyorum duyum olmadıkları için eleştirmiyorlarsa bende bir şey bilmiyorum arkadaş .

yaranmaları lazım gs lobisine yoksa ekmeksiz kalırlar.

Çevrimiçi levitate

quaresma gitmiyorum ulan postu atmış

Lens medel ve quaresmanın gittiği gün çocuk sevindirecem, sadaka verecem

bir 6 numara bir santrafor bir de yedek kaleci geldiği gün bende bir şeyler yapıcam.

quaresma gitmiyorum ulan postu atmış

ben dedim kolay kolay gitmez diye.