Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 393 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8424012 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Onur Küçük

Pilan piroaram nedir yahu stoper mi oynuyor o
Turkuz biz, kervan colde duzulur mi ney oyle bir atasozumuz var

Iki senedir yaziyorum. Aplani gomez bplani damdon siz bu pilanlamayi yapan insanlardan duzgun pilanli isler mi bekliyorsunuz? Transfer konusuna gelince geriliyorum ben bu metin albayrakla beraber. Sef skati metin albayrak olanin burnu koku almaz,

Mac izliyorlarmis. Izledikleri adamlar da dudu falan. Yahu adam daha yeni kievde oynuyordu neyini izleyecen onun. Bu seyehatlare verdikleri parayi altyapiya yatirsinlar, yabanci transferi icinde baskanin minibise dolussunlar yunanistan bulgaristan falan gidip gelsinler.

Sikisiki baba hanihani yama sikisiki baba

Boyle oyuncu kesfetsin metin albayrak ben mesela nasil ruyaya yatiyom goruyom topculari
Senden bu üstün gömücü performansını yaz transfer sezonunda bekliyoruz @mylife1903 . Doğru zamanda doğru dozajda gömmeden olmuyor.

Çevrimdışı mylife1903

Senden bu üstün gömücü performansını yaz transfer sezonunda bekliyoruz @mylife1903 . Doğru zamanda doğru dozajda gömmeden olmuyor.
Yok neyini gomecem
Transfer falan yapmasinlar vallahi
Her transfer risk bizim yonetimle iki kat risk
Kadroyu korusunlar ben raziyim cikip oynamaya
Fazlaliklari gondersinler arta kalan parayla borclari odesinler yeter
Abu giderse balotelli falan zorlasinlar kalirsada maasini indirsinler kalsin.

Abu gidip yerine burak yilmaz gelirse seneye bu zamanlar cok farkli seyler konusulur.

Çevrimdışı tangaz

siyah forma giycez bugün kaleci de kırmızı (nihayet yeşil deel)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

siyah forma giycez bugün kaleci de kırmızı (nihayet yeşil deel)

Cenk 13 tane atar abi bence. :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Stoperin S si o yahu
Sosanin S si
Santraforun S si

Gugildan cikti dusunmedim bile cok fesatsin haa @Yunus Emre Dökmeci
:lol: :lol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Ters yazmisin
Cenk 3un1ini atar 1-0 aliriz.

Hoca bakalim cenkle baslayacak mi
Kazanan kadroyu bozmuyordur iki haftadir kazanamiyoruz, bakalim noljek

Çevrimdışı tangaz

kız resimlerini kaldırıp ex avatarın becke dönmüşsün ama bu resimde de kız gibi çocukmuş beck. böle beck koyacaksan sen kız fotolarına dönüver güzel kızlar seçiyorsun  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Ters yazmisin
Cenk 3un1ini atar 1-0 aliriz.

Hoca bakalim cenkle baslayacak mi
Kazanan kadroyu bozmuyordur iki haftadir kazanamiyoruz, bakalim noljek
Sinerji yapalim abi

Uj kere agza , uj kere burna , toplu igne kadar kuru yer kalmayacak :busted_cop:

Çevrimdışı Onur Küçük

Yok neyini gomecem
Transfer falan yapmasinlar vallahi
Her transfer risk bizim yonetimle iki kat risk
Kadroyu korusunlar ben raziyim cikip oynamaya
Fazlaliklari gondersinler arta kalan parayla borclari odesinler yeter
Abu giderse balotelli falan zorlasinlar kalirsada maasini indirsinler kalsin.

Abu gidip yerine burak yilmaz gelirse seneye bu zamanlar cok farkli seyler konusulur.
Şef skat Metin Albayrak yönetimindeki transferlere doyduk , fazlası ağır kaçar diyorsun . Yapacaklarsa nokta transfer yapmak zorundalar. Balotelli gelecekse takımda bazı arızalı isimlerin  gitmesi gerekir(Abou deme . Abou biraz sorunlu ama arızalı değil ). Takımda arızalı oyuncu sayısı belli bir sayıyı aşmamalı. Abou'nun maaşı yüksek , indirilmeli konusuna katılıyorum.

1- Ben o kişi renkli değildi demedim ki zaten.Bundan daha önceki muhabbetimizde sen bu forumda moderatorler var bırak onlar araştırıyor onlar halleder sen moderator musun deyip aynı şeyi senin yapman tuhaf oluyor.

2- Ben senin Quaresma sevgine'de birşey demezken bütün forum sana yunus çok itici oluyorsun herkes birşeyler söylerken sana ben ağzımı açmazken senin bana (antipatik) demen hoş olmadı yunus bunu söylemek istedim sadece.

3- Dediğim gibi Q7 sevgine birşey demiyorum bende seviyorum Q7'yi.Diğer futbolcularımızıda seviyorum.

4- Halen ısrar ediyorum diyorsun ? Ukalasın,Antipatiksin vs diyorsun neyse canın sağolsun sen öyle bil farketmez.

Bugün Beşiktaş'ın maçı var aynen tartışmaya gerek yok...
Seni kirdiysam kusura bakma , sende beni kirmistin geçen hafta , bak israrla söylüyorum itham etmiyorum seni , Uslubun oyle gosteriyor diyorum , Dost aci söyler beni bir dost olarak gör , istersen ozelden halledelim bu isi , barisalim bu konuyu da kapatalım ,
sana deger vermeseydim bu kadar ugrasmazdim zaten @cursedofdragon
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 12:46:54 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı mylife1903

Sinerji yapalim abi

Uj kere agza , uj kere burna , toplu igne kadar kuru yer kalmayacak :busted_cop:
Tosicle marseloyu bi guzel yikasinlar baska bisi lazim degil
Bursanin termal hamamlari iyidir gotursunler kervansaray mi ne vardi oraya ujer dakika yuzdursunler butun takimi

Çevrimdışı atakan eraslan

Şimdi bugün cenkle mi başlicak abuyla mı ? Hocanın değişik işler deneyeceği bir maç olmasın da , tabiri caizse 'icat çıkarma'sın da alalım şu maçı..

Çevrimdışı Onur Küçük

Tosicle marseloyu bi guzel yikasinlar baska bisi lazim degil
Bursanin termal hamamlari iyidir gotursunler kervansaray mi ne vardi oraya ujer dakika yuzdursunler butun takimi
Geçen hafta forumda  Marcelo ile Fabri'yi yıkamakla sorumlu olan arkadaşlar işini düzgün yapamamış. Cezaya çarptırılmalı bu arkadaşlar.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

toteme falan gerek yok Beşiktaş çıksın Beşiktaş gibi oynasın rahatça kazanır. Takım düşüşe geçmese renkliler'den 2 gömlek iyi bu takım, onlar Avrupa'da güçlü takımlara karşı oynamadıklarından dolayı defoları ortaya çıkmadı, seneye göreceğiz onları.

Çevrimdışı cursedofdragon

Seni kirdiysam kusura bakma , sende beni kirmistin geçen hafta , bak israrla söylüyorum itham etmiyorum seni , Uslubun oyle gosteriyor diyorum , Dost aci söyler beni bir dost olarak gör , istersen ozelden halledelim bu isi , barisalim bu konuyu da kapatalım ,
sana deger vermeseydim bu kadar ugrasmazdim zaten @cursedofdragon

Küsmüşmüydük ki :)

Bende sana değer verdiğim için bu kadar dil döküyorum yunus başkası olsa çoktan kestirip atmıştım :)

Sevdiğim birisisin :)

Ben unuttum hepsini  :ok:

Çevrimdışı Orhan

Gomez'i sonuna kadar zorladılar . Olmayınca o şartlar altında bildikleri doğrultusunda yapabileceklerinin en iyisini yapmaya çalıştılar. Eto'o konusunda Antalya'nın başkanı bizi punduna getirmeye çalıştı. Kafasında 2-3 milyon avro bonservis koparırım fikri vardı . Karşısında saf olmadığını anlayınca çirkefliğe vurdu.
Gomez konusunda tek kızgınlığım bizi gedim geliyorum yarın gelecem diye oyalamasıydı.Adam gibi tesekkür edip gitseydi keşke.Belki Falcao'yu yada Balo'yu alacaktık Gomez'i bekledik bilmiyorum.

Çevrimdışı abdusta

Bugun Bursanın çıkış maçı olacakmış,Önce döven sonra seven Taraftar barışmış baklava ikram etmiş
Yedi cihandan taraftarlar desteklemeye gelecekmiş,
Bilmezlerki Yanlış Takım,Yanlış zaman seçmişler kurtuluşları için

saygılar

Teknik direktör Şenol Güneş, 2. sezonunu geçirdiği Beşiktaş'taki 100. resmi maçına çıkacak.

Maç: 99
Galibiyet: 59
Beraberlik: 24
Yenilgi: 16
Atılan gol: 188
Yenen gol: 107

Çevrimdışı Zafer55

Gomez'i sonuna kadar zorladılar . Olmayınca o şartlar altında bildikleri doğrultusunda yapabileceklerinin en iyisini yapmaya çalıştılar. Eto'o konusunda Antalya'nın başkanı bizi punduna getirmeye çalıştı. Kafasında 2-3 milyon avro bonservis koparırım fikri vardı . Karşısında saf olmadığını anlayınca çirkefliğe vurdu.
3 antalyaya 3 eto ya verseydik keşke.
Abuya 3.3 portoya 2.5 verdik aynı hesap yani.

Küsmüşmüydük ki :)

Bende sana değer verdiğim için bu kadar dil döküyorum yunus başkası olsa çoktan kestirip atmıştım :)

Sevdiğim birisisin :)

Ben unuttum hepsini  :ok:
Eyv :ok:

Çevrimdışı tangaz

Teknik direktör Şenol Güneş, 2. sezonunu geçirdiği Beşiktaş'taki 100. resmi maçına çıkacak.

Maç: 99
Galibiyet: 59
Beraberlik: 24
Yenilgi: 16
Atılan gol: 188
Yenen gol: 107

rakamlar beni hiç tatmin etmedi galibiyet 70 olmalıydı beraberlik sayısı çok fazla atılan gol ise min. 225 olmalıydı yenende 90 gibi

rakamlar beni hiç tatmin etmedi galibiyet 70 olmalıydı beraberlik sayısı çok fazla atılan gol ise min. 225 olmalıydı yenende 90 gibi

geçen sene stadımız olaydı olurdu abi o dediğin :D

Çevrimdışı tangaz

geçen sene stadımız olaydı olurdu abi o dediğin :D

geçen sene daha çok atıyorduk ki bu sene rakamlar stad etkisini de düşünürsek yerlerde sürünüyor.

‪2050 Beşiktaş taraftarı, Dilaver isimli otobüslerle Bursa'ya doğru yola çıktı..‬

Çevrimdışı benyv-

3 antalyaya 3 eto ya verseydik keşke.
Abuya 3.3 portoya 2.5 verdik aynı hesap yani.

Eto'o yaş olarak bitmiş artık, Abou gelecek vaadedebilirdi

Etiketler: