Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 453 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505920 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şu arkadaşa birisi söylesin benimle uğraşmasın, gerçekten uyuz oluyorum, kimseyle bi kinim yok ama bu arkadaşa aşırı derecede uyuz oluyorum..
Abi sende bazen sirf gömmek icin olmayan şeyleri söyleyip Fazla abartıyorsun :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Son zamanlarda iyice antipatiklesmeye basladi ve bende rahatsizim bu durumdan :tabe:

Surekli birilerine laf sokma cabasi

Surekli birilerini renkli ilan etme çabası

Surekli ben bilirim havalari

Surekli insanlari bilgisizlikle suçlamasi

Olur olmaz herkese mudahale etmek vs vs..

Hayir yani bu kadar kendini üstün gorme , insanlara tepeden bakmak , surekli Ukalalik yapmak falan ne gerek var bunlara ?
Yok benim gerçekten kimseyle kişisel bi problemim yok ama bu adama gıcığım ukala tavrından dolayı, üslup önemli bir olgu ama bazı şeyler değişmez bir saatten sonra.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Çağatay

ne kadar rahat olmamız gerekirken geldiğimiz noktaya bakın (yada büyük ugraşlar sonucu getirdiğimiz noktaya mı demeliydim)
şaka gibi yemin ediyorum.
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Serhat Akkaya

3.3 Abouabakar'ın suçumu yoksa son anda biz kaldık ortada bak gel sana 3.3 vereceğiz diyen yönetimin mi? Anlıyorum ben senide hocanın geçen seneden kalma Cenk Tosun aşkına kurban gitti çocuk. Cenk Tosun ne yaptı kaç maçı ipten aldı şu golüyle galibiyeti kazandık dediğimiz maç? Ben hatırlayamadım sen hatırlıyorsan söyle.
Talisca ve Abou özelinde söyledim bu Cenk, Oğuzhan, Quaresma gibi adamlar içinde geçerli, o yüzden sene başında Winner özelliği olan birisini alın diye bas bas bağırdık, Türkiye liginde işler böyle yürüyor bir tane maç alacak adam şart işler kötü gittiğinde. Bizim takımda takım kötüyken oyun kötüyken şu adam bu maçı kesin alabilir dediğiniz birisi var mı? Bence yok.
Korku akıl katilidir.

Yok benim gerçekten kimseyle kişisel bi problemim yok ama bu adama gıcığım ukala tavrından dolayı, üslup önemli bir olgu ama bazı şeyler değişmez bir saatten sonra.
Benimde kimseyle kisisel bir problemim yok abi kinimde yok ki ben hiç kin tutamam , burada en fazla tepki gösterdiğim kisi @Berat tir ama ona karsi da bir husumetim yok , anlasmazlik var sadece buda geyet doğal bir durum ama insanlari surekli bilgisizlikle suclayip Ukalalik yapmak apayri birsey :tabe:

Neyse uzatmayalım konumuza dönelim bugun iyi bir oyun güzel bir galibiyet bekliyorum :ok:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Abi sende bazen sirf gömmek icin olmayan şeyleri söyleyip Fazla abartıyorsun :evillol:
Teşbihte hata olmaz :) Haklısın bazen abartıyorum ama genel pencereden bakınca sonucun aynı yöne çıktığı bi gerçek. Çuvaldızı önce kendime batırayım da :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Talisca ve Abou özelinde söyledim bu Cenk, Oğuzhan, Quaresma gibi adamlar içinde geçerli, o yüzden sene başında Winner özelliği olan birisini alın diye bas bas bağırdık, Türkiye liginde işler böyle yürüyor bir tane maç alacak adam şart işler kötü gittiğinde. Bizim takımda takım kötüyken oyun kötüyken şu adam bu maçı kesin alabilir dediğiniz birisi var mı? Bence yok.
Hayır benim anlatmak istediğim gol adedinden oyuncu değerlendirmek. Cenk öne geçtiğimiz kaç golü attı penaltılarla birlikte 17 golü var deniliyor kendini bozmasa 25 atardı diyende var. Aboubakar Talisca Cenk'in yarısı kadar atıp çok daha önemli goller attılar puanlar getirdiler. Winner oyuncu öyle kolay değil bu doğuştan olan birşey Gomez gibi bir forvet gönderip daha iyisini bulman mümkün değil. Bulsan alacak paran yok. O Winner kim mesela söylermisin. Eto'o devre arası ne hale soktu bizi hepimiz gördük işte

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hayır benim anlatmak istediğim gol adedinden oyuncu değerlendirmek. Cenk öne geçtiğimiz kaç golü attı penaltılarla birlikte 17 golü var deniliyor kendini bozmasa 25 atardı diyende var. Aboubakar Talisca Cenk'in yarısı kadar atıp çok daha önemli goller attılar puanlar getirdiler. Winner oyuncu öyle kolay değil bu doğuştan olan birşey Gomez gibi bir forvet gönderip daha iyisini bulman mümkün değil. Bulsan alacak paran yok. O Winner kim mesela söylermisin. Eto'o devre arası ne hale soktu bizi hepimiz gördük işte

Söylediklerine katılıyorum ama Demba ba Gomez sonrası Abou olmamalıydı tercih, hadi winner bulamadın leblebici bul bi tane. Eto'o konusunda bizim işi kötü yönettiğimizi düşünüyorum para veremeyiz bilmem ne dedik 4.5 milyona kadroya giremeyen defans oyuncusu aldık.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Onur Küçük

Söylediklerine katılıyorum ama Demba ba Gomez sonrası Abou olmamalıydı tercih, hadi winner bulamadın leblebici bul bi tane. Eto'o konusunda bizim işi kötü yönettiğimizi düşünüyorum para veremeyiz bilmem ne dedik 4.5 milyona kadroya giremeyen defans oyuncusu aldık.
Gomez'i sonuna kadar zorladılar . Olmayınca o şartlar altında bildikleri doğrultusunda yapabileceklerinin en iyisini yapmaya çalıştılar. Eto'o konusunda Antalya'nın başkanı bizi punduna getirmeye çalıştı. Kafasında 2-3 milyon avro bonservis koparırım fikri vardı . Karşısında saf olmadığını anlayınca çirkefliğe vurdu.

Çevrimdışı cursedofdragon

Şu arkadaşa birisi söylesin benimle uğraşmasın, gerçekten uyuz oluyorum, kimseyle bi kinim yok ama bu arkadaşa aşırı derecede uyuz oluyorum..

Bende size uyuz oluyorum kaç zamandır şu foruma üyeyim birtane olumlu mesajınızı görmedim yeter artık sıktı yani.
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 12:07:16 cursedofdragon ]

Çevrimdışı Onur Küçük

Gelecek sezon belli bir şeyler rayına oturacak. Rayına oturmaya başladığında takımda kalırsa Talisca ve Aboubakar'ın performanslarının arttığına daha fazla inisiyatif alıp daha fazla maç kazandırdıklarına şahit olacağız. Biz sorunlara tam düzgün teşhis koyamıyoruz, doğal olarak öngörülerimiz de yanlış çıkabiliyor( şu an Aboubakar ve Talisca konusunda olduğu gibi) . Sezon sonu geldiğinde takımdaki sorunlar öncelik sırasına sokularak düzgün bir liste çıkarılmalı . Bu liste doğrultusunda nasıl bir yol izlenmeli ortaya konulmalı. Bunlar zaten bilinen şeyler.
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 12:09:26 Onur Küçük ]

Son zamanlarda iyice antipatiklesmeye basladi ve bende rahatsizim bu durumdan :tabe:

Surekli birilerine laf sokma cabasi

Surekli birilerini renkli ilan etme çabası

Surekli ben bilirim havalari

Surekli insanlari bilgisizlikle suçlamasi

Olur olmaz herkese mudahale etmek vs vs..

Hayir yani bu kadar kendini üstün gorme , insanlara tepeden bakmak , surekli Ukalalik yapmak falan ne gerek var bunlara ?

Herseyi o biliyor biz hiçbir sey bilmiyoruz toplumda en antipatik bulunan insan tipi bir yerden sonra gercekten cekilmez hale geliyor

1 haftadır foruma girmiyorum nerde gördün beni yunus ?

Kime laf soktum 1 haftadır foruma uğradığım yok ? (Biz hiç konuşmucakmıyız size mi özel bu forum ?)

Benim en son hatırladığım fb maçından sonra olması lazım yada ondan bi önceki maç sen birisini renkli ilan ediyordun atın bu renkliyi burdan diye mesajını gördüm ? (Silmediysen mesajın duruyordur halen gidip kendin bakabilirsin ?)

Benim tek bildiğim şey Beşiktaş başka birşey yok.

Allah'a şükür kimseye tepeden bakmıyorum insalara bu türlü ithamlarda bulunman hiç hoş değil 7/24 beraber mi yaşıyoruz nerden biliyorsun benim bu şekilde olduğumu ?

Herkes birbirini sevmek zorunda değil benim bazı sözlerim sana antipatik gelebilir.(3-5 kişidir bu)

Ama senin Quaresma sevgin bütün foruma antipatik geliyor onun napıcaz ?

Olur olmaz herkese müdahale diyorsun ben adama yazıyorum yine sen mesaj yazıyorsun ? Bana söylediğin şeylerin aynısını sen yapıyorsun.

Form geçici Klas kalıcıdır

Gomez Bundesliga da 2.ci dönemine kotu basladi ama sonradan açıldı ve o rezalet takimda bile 15 Gol bandına ulasti sanırım

Her zaman diyorum yasi ne olursa olsun Kaliteli , Klas , Kariyeri olan her oyuncu bu ligde is yapar burasi kariyerin de dusus yasayan oyuncular icin bir cennet

Gomez - Wagner Lowe - Eto'o -  Demba ba - Drogba - Podolski - Karabukun forveti vs vs bu boyle uzayip gider..

Çevrimdışı Kalyoncu

Çok haklısın söylediklerinde aması var işte o iş öyle olmuyor iki ucu boklu değnek. Onu almasalar olympiakos ve lyon maçlarında Necip oynayacaktı Marcelo sakatlansa Necip oynayacaktı bu seferde tekrar yönetime sövecektik stoper almadı diye. Çok fena köşeye sıkıştık hem şampiyonlar ligi kadrosu kurmaya çalışmak hem ligi götürmek hem ffp gerçekten zor işimiz. Gomez'den sonra oluyor böyle Bayernde bile gitmesine tepki gösterenler vardı bizde nasıl aranmasın bu adam. Şampiyonluğa inancım tam daha sonra bizi uzun ve zor bir süreç bekliyor.

Çevrimdışı Kalyoncu

Gelecek sezon belli bir şeyler rayına oturacak. Rayına oturmaya başladığında takımda kalırsa Talisca ve Aboubakar'ın performanslarının arttığına daha fazla inisiyatif alıp daha fazla maç kazandırdıklarına şahit olacağız. Biz sorunlara tam düzgün teşhis koyamıyoruz, doğal olarak öngörülerimiz de yanlış çıkabiliyor . Sezon sonu geldiğinde takımdaki sorunlar öncelik sırasına sokularak düzgün bir liste çıkarılmalı . Bu liste doğrultusunda nasıl bir yol izlenmeli ortaya konulmalı. Bunlar zaten bilinen şeyler.
Umarım dediğin gibi olur abi ama beklentim yok benim yine bir geçiş süreci olur seneye.

Şu foruma 2 yazı yazamaz hale geldik...

1 haftadır foruma girmiyorum nerde gördün beni yunus ?

Kime laf soktum 1 haftadır foruma uğradığım yok ? (Biz hiç konuşmucakmıyız size mi özel bu forum ?)

Benim en son hatırladığım fb maçından sonra olması lazım yada ondan bi önceki maç sen birisini renkli ilan ediyordun atın bu renkliyi burdan diye mesajını gördüm ? (Silmediysen mesajın duruyordur halen gidip kendin bakabilirsin ?)

Benim tek bildiğim şey Beşiktaş başka birşey yok.

Allah'a şükür kimseye tepeden bakmıyorum insalara bu türlü ithamlarda bulunman hiç hoş değil 7/24 beraber mi yaşıyoruz nerden biliyorsun benim bu şekilde olduğumu ?

Herkes birbirini sevmek zorunda değil benim bazı sözlerim sana antipatik gelebilir.(3-5 kişidir bu)

Ama senin Quaresma sevgin bütün foruma antipatik geliyor onun napıcaz ?

Olur olmaz herkese müdahale diyorsun ben adama yazıyorum yine sen mesaj yazıyorsun ? Bana söylediğin şeylerin aynısını sen yapıyorsun.
1. O kisi cidden renkliydi ayan beyan belli ediyordu ve forumdan atildi @Necmi abi tarafindan

2. Q7 ile ilgili tartismalara uzun zamandir girmiyorum ve kimseyle de tartismiyorum dikkat edersen , son donem performasindan bende memnun degilim ve bunu da dile getiriyorum

3. Evet seviyor olabilirim Bu kimseyi ilgilendirmez , ben her futbolcumuzun arkasindayim sadece Q7 nin degil.

4.Ben seni itham etmiyorum görünen koy klavuz istemez evet seni sahsen tanimiyor olabilirim ama üslubun ve yazıların Net şekilde Ukala bir tavir halinde olduğunu acikca gosteriyor belki boyle biri degilsindir ama uslubun bunu gösteriyor

5. Burada herkesin akli fikri Beşiktaş !

6. Senin Beşiktaşı bu kadar takip ediyor dediğin adam Beşiktaşı her mac Tribünden takip ediyor ve kombineli..

Neyse tartismaya gerek yok bu boyle uzar gider...
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 12:18:37 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı mylife1903

Çok haklısın söylediklerinde aması var işte o iş öyle olmuyor iki ucu boklu değnek. Onu almasalar olympiakos ve lyon maçlarında Necip oynayacaktı Marcelo sakatlansa Necip oynayacaktı bu seferde tekrar yönetime sövecektik stoper almadı diye. Çok fena köşeye sıkıştık hem şampiyonlar ligi kadrosu kurmaya çalışmak hem ligi götürmek hem ffp gerçekten zor işimiz. Gomez'den sonra oluyor böyle Bayernde bile gitmesine tepki gösterenler vardı bizde nasıl aranmasın bu adam. Şampiyonluğa inancım tam daha sonra bizi uzun ve zor bir süreç bekliyor.
Iste o cl kadrosu hikayesine hic bulasmayacaktik. Gencleri oynatacaktik orda belki kendini gostefen olurdu satardik cocugu.
Gene stopere geldik gene aleksizden kronolojiye baslayacam.

Ayranin yok icmeye ferrariyle gidersin sicmaya durumu bizimki. Yahu etoya azicik vereceksin tabi bonservis, sezon sonu kokusu cikar. Oynatmadigin adama 4.2 verecegine etoya verseydin 2.2. 50bin forma satsa eto kac para yapiyor be sifir sayamadim

Çevrimdışı Onur Küçük

Umarım dediğin gibi olur abi ama beklentim yok benim yine bir geçiş süreci olur seneye.
Ben zaten gerçeklerden koparak  beklentilerimi çok üst seviyeye çekmiyorum. Benim beklentim her sene üstüne bir şeyler katarak kendini geliştiren bir takım oluşturmak. Bu yaz transfer sezonunda komple bir takım yaratırız deyip kendimizi boş beklentilere sokmayalım. Ortada olan gerçekler var.

Çevrimdışı Berat

Benimde kimseyle kisisel bir problemim yok abi kinimde yok ki ben hiç kin tutamam , burada en fazla tepki gösterdiğim kisi @Berat tir ama ona karsi da bir husumetim yok , anlasmazlik var sadece buda geyet doğal bir durum ama insanlari surekli bilgisizlikle suclayip Ukalalik yapmak apayri birsey :tabe:

Neyse uzatmayalım konumuza dönelim bugun iyi bir oyun güzel bir galibiyet bekliyorum :ok:

Bi' günü beni etiketlemeden geçir. :evillol:

Bi' günü beni etiketlemeden geçir. :evillol:
Örnek vermek açısından şeeettiydim :D

Çevrimdışı mylife1903

Pilan piroaram nedir yahu stoper mi oynuyor o
Turkuz biz, kervan colde duzulur mi ney oyle bir atasozumuz var

Iki senedir yaziyorum. Aplani gomez bplani damdon siz bu pilanlamayi yapan insanlardan duzgun pilanli isler mi bekliyorsunuz? Transfer konusuna gelince geriliyorum ben bu metin albayrakla beraber. Sef skati metin albayrak olanin burnu koku almaz,

Mac izliyorlarmis. Izledikleri adamlar da dudu falan. Yahu adam daha yeni kievde oynuyordu neyini izleyecen onun. Bu seyehatlare verdikleri parayi altyapiya yatirsinlar, yabanci transferi icinde baskanin minibise dolussunlar yunanistan bulgaristan falan gidip gelsinler.

Sikisiki baba hanihani yama sikisiki baba

Boyle oyuncu kesfetsin metin albayrak ben mesela nasil ruyaya yatiyom goruyom topculari

Pilan piroaram nedir yahu stoper mi oynuyor o
Turkuz biz, kervan colde duzulur mi ney oyle bir atasozumuz var

Iki senedir yaziyorum. Aplani gomez bplani damdon siz bu pilanlamayi yapan insanlardan duzgun pilanli isler mi bekliyorsunuz? Transfer konusuna gelince geriliyorum ben bu metin albayrakla beraber. Sef skati metin albayrak olanin burnu koku almaz,

Mac izliyorlarmis. Izledikleri adamlar da dudu falan. Yahu adam daha yeni kievde oynuyordu neyini izleyecen onun. Bu seyehatlare verdikleri parayi altyapiya yatirsinlar, yabanci transferi icinde baskanin minibise dolussunlar yunanistan bulgaristan falan gidip gelsinler.

Sikisiki baba hanihani yama sikisiki baba

Boyle oyuncu kesfetsin metin albayrak ben mesela nasil ruyaya yatiyom goruyom topculari
Stv logolu resim paylasmayaydin iyiydi abi :bandit:

1. O kisi cidden renkliydi ayan beyan belli ediyordu ve forumdan atildi @Necmi abi tarafindan

2. Q7 ile ilgili tartismalara uzun zamandir girmiyorum ve kimseyle de tartismiyorum dikkat edersen , son donem performasindan bende memnun degilim ve bunu da dile getiriyorum

3. Evet seviyor olabilirim Bu kimseyi ilgilendirmez , ben her futbolcumuzun arkasindayim sadece Q7 nin degil.

4.Ben seni itham etmiyorum görünen koy klavuz istemez evet seni sahsen tanimiyor olabilirim ama üslubun ve yazıların Net şekilde Ukala bir tavir halinde olduğunu acikca gosteriyor belki boyle biri degilsindir ama uslubun bunu gösteriyor

5. Burada herkesin akli fikri Beşiktaş !

Neyse tartismaya gerek yok bu boyle uzar gider...

1- Ben o kişi renkli değildi demedim ki zaten.Bundan daha önceki muhabbetimizde sen bu forumda moderatorler var bırak onlar araştırıyor onlar halleder sen moderator musun deyip aynı şeyi senin yapman tuhaf oluyor.

2- Ben senin Quaresma sevgine'de birşey demezken bütün forum sana yunus çok itici oluyorsun herkes birşeyler söylerken sana ben ağzımı açmazken senin bana (antipatik) demen hoş olmadı yunus bunu söylemek istedim sadece.

3- Dediğim gibi Q7 sevgine birşey demiyorum bende seviyorum Q7'yi.Diğer futbolcularımızıda seviyorum.

4- Halen ısrar ediyorum diyorsun ? Ukalasın,Antipatiksin vs diyorsun neyse canın sağolsun sen öyle bil farketmez.

Bugün Beşiktaş'ın maçı var aynen tartışmaya gerek yok...

Çevrimdışı mylife1903

Stv logolu resim paylasmayaydin iyiydi abi :bandit:
Stoperin S si o yahu
Sosanin S si
Santraforun S si

Gugildan cikti dusunmedim bile cok fesatsin haa @Yunus Emre Dökmeci

Etiketler: