Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 515 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8462768 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Orhan

hoca bu sene iyi iş çıkaramadı benim kriterlerimde
Bu sene hoca formda olsaydı biz şl de ikinci tur yada uefa da bir üst finalde olabilirdik.Lyon maçı 119. dakika penaltı atacak adam soksa bugun farklı seyleri konusabilirdik.Neyse canı saolsun +1 opsiyonu kullanıp beklemek lazım bence.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

iç sahada 25 maçtır kaybetmiyoruz.

Çevrimdışı tangaz

Atiba emekli olana kadar bu yüzden aynı tip oyuncu alınacağını sanmıyorum, en azından Necip-Tolgay vs rotasyon yaparsak diğer bölgelerin daha güvenilir olması lazım ki tökezlemeyelim. Önce bi şampiyonluğu alalım da bu sene daha mantıklı transferler bekliyorum.

ben transferler için bişi diyemiyorum yönetimi de suçlayamıyorum fazla. ffp bir yandan ülkeye oyuncu getirmek eskiden de zordu son yıllar daha da zorlaştı vbvb benim tek eleştirim sayıca fazla adam almak oluyor boşuna borcu büyütüyoruz, nasılsa hoca dar rotasyon kullanan biri gereksiz kalabalık yapıyoruz aslında.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serhat Akkaya

hücum oynamak önemli bakın alanya 58 golle ligin en çok yiyeni ama 52 gol atarak lige tutundular. ilk 4 hariç 45 golü aşan başka takım yok...
Bu senenin en komik takımı Adana oldu, 50 tane yabancı almışlar yine küme düştüler, geçen seneki kadrosunu korusa belki daha üstte olacaktı ama olur mu yöneticilerin cebine nasıl para girecek yabancı oyuncu transfer edilmezse, menajerler nasıl zengin edilecek? :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Bu senenin en komik takımı Adana oldu, 50 tane yabancı almışlar yine küme düştüler, geçen seneki kadrosunu korusa belki daha üstte olacaktı ama olur mu yöneticilerin cebine nasıl para girecek yabancı oyuncu transfer edilmezse, menajerler nasıl zengin edilecek? :)

o iş bu ülkenin standart eylemi oldu zaten alttan süperlige çıkarken tüm takımı değiştirmeyeni şaapıyorlar heralde ki tüm takımlar aynını yapıyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

o iş bu ülkenin standart eylemi oldu zaten alttan süperlige çıkarken tüm takımı değiştirmeyeni şaapıyorlar heralde ki tüm takımlar aynını yapıyor.
Sakal atmadan transfer olmuyor abi

Çevrimdışı tangaz

abi sen yoksun tabii buralarda heryer sakallı kaynıyor reis

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şimdi adamlara laf atıyorum da baktım onlardan 14 kişi gelmiş 16 kişi gitmiş biz de 19 kişi gelmiş 24 kişi gitmiş :) (Kiralık olanlar tekrar gitmiş falan filan)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

akşam olsun artık galibiyeti özledik

Çevrimdışı caner.eryigit

Totem motem hiçbirşey Yok.
Bam bam bam

Çevrimdışı mylife1903

Totem motem hiçbirşey Yok.
Bam bam bam

Yapiyor muyuz yapmiyor muyuz

Bak basimiza bi is gelmesin. Ibb macinin ortasinda toteme dondum anca 1 gol atabildik.
Ibb isine benzemesin sonra

Çevrimdışı cursedofdragon

Bak basimiza bi is gelmesin. Ibb macinin ortasinda toteme dondum anca 1 gol atabildik.

abi herkes yapsın sen yapma totem Allah'ını seviyorsun :D

Allah'ın adını verdim bak nolur 1 maç hiç totem filan yapma kazancaz bak :D

Çevrimdışı tangaz

bence yapmalısın reis

Çevrimdışı atakan eraslan

totem var , yine de bam bam bam

Çevrimdışı mylife1903

Lo bi karar verin ona gore suyu koycam ocaga
Yapiyoz mu yapmiyoz mu

Bursanin kaleciyi seedim mi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yapiyoz mu yapmiyoz mu

yapma abi. şu maçta da totem yapacaksak gidelim ugandaya yerleşim, büyü işine gireriz..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

yapma abi. şu maçta da totem yapacaksak gidelim ugandaya yerleşim, büyü işine gireriz..
Kaleciye vercem vuduyu da tirsiyom muzlera isine benzeyecek sekecek fabri sakatlanacak sonra tolga reizlen oynayacaz 3 mac, 200-300bin taraftar kaybedecez

Çevrimdışı cursedofdragon

Yapiyoz mu yapmiyoz mu

içerdeki kasımpaşa maçında yaparsın abi :D

O maç daha kritik orda gara büyü yap hatta :D  :evillol:

Yapiyoz mu yapmiyoz mu

Yapıoz aga , işimizi sağlama alalım. Hepi topu bitane maç kaldı totem yapacak o da bu. Yapalım sağlam olsun

Çevrimdışı mylife1903

içerdeki kasımpaşa maçında yaparsın abi :D

O maç daha kritik orda gara büyü yap hatta :D  :evillol:
Benden gunah gitti arkadas buyu muyu totem motem yok, bakalim noljek
Formayi giyim bari

Çevrimdışı tangaz

Benden gunah gitti arkadas buyu muyu totem motem yok, bakalim noljek
Formayi giyim bari

abi yapma etme senin totemlerle buralara geldik

Çevrimdışı Onur Küçük

Yapiyoz mu yapmiyoz mu

Bursa'nın kalecisini şeeden etmiş zaten . Adam her maç 5-6 yiyor 10'mu yedireceğiz adama ? Futbolcumuz , teknik ekibimiz maça hazır olsun , ciddiyeti elden bırakmasın kafi .

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bursa'nın kalecisini şeeden etmiş zaten . Adam her maç 5-6 yiyor 10'mu yedireceğiz adama ? Futbolcumuz , teknik ekibimiz maça hazır olsun , ciddiyeti elden bırakmasın kafi .
3 den fazla atarsak Profil fotoğrafımı 1 ay Tolga Zengin yaparım :)
Korku akıl katilidir.

3 den fazla atarsak Profil fotoğrafımı 1 ay Tolga Zengin yaparım :)

şampiyon olursak yap o kadar ucuza gitmesin profil fotosu :lol:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

şampiyon olursak yap o kadar ucuza gitmesin profil fotosu :lol:
Kesin şampiyonuz zaten o riske giremem :D
Korku akıl katilidir.

Etiketler: