Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8527763 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Abi cok forvet oynamakla, fazla hucuma cikmakla cok gol atilmaz, cok gol iyi golcuyle atilir
Denklem basit

Hergun yataga girmekle nasil cocuk olmuyorsa cok forvetle cok hucumda olmakla da cocugu koyamiyorsun karsi kaleye
mükemmel bir bakış açısı  :evillol: bir kere senin forvetlerin bitiricilik sorunu var.

Çevrimdışı panic13

Şenol güneş'in Türk futbolu üzerine çok güzel bir lafı vardır;

"Eskiden açlar oynardı, toklar izlerdi. Şimdi toklar oynuyor, açlar seyrediyor." Adamlardan sadece aldığı paranın hakkını versin diyoruz, bir de "çocukları üzmeyin" diye fırça yiyoruz.

Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı mylife1903

Şampiyon takım geçmiş senede 40 gol 15-20 asist yapmış üç adamını gönderip yeni macerelara girişmez ama biz giriştik keşke daha sancısız olsaydı veya alınan kişilerden birisi muadil düzeyinde olsaydı.
Valla kizamiyorum o konuda kimseye. Gomez bizim oyuncumuz degildi, sosanin da karisi tutturdu adam kilibik cikti ben sahsim adina kendilerinin analar gununu kutladim zaten.

Ariza cikartan tore oldu.

Yonetimin de gomez sonrasi abu transferini anlasiyla karsiliyorum. Benim beklentim tsden damdonun kiralanmasiydi. Gomezin alternatifiydi ya ona mahsuben

Çevrimiçi Onur Küçük

Abi cok forvet oynamakla, fazla hucuma cikmakla cok gol atilmaz, cok gol iyi golcuyle atilir
Denklem basit

Hergun yataga girmekle nasil cocuk olmuyorsa cok forvetle cok hucumda olmakla da cocugu koyamiyorsun karsi kaleye
2. golü attıktan sonra işi laubaliliğe vuran oyuncu mu dersin yoksa gol kralı olacağım diye bütün topları önüne isteyen , aşırı bencilleşen , topa vurup gol atmak dışında herhangi bir düşüncesi olmayan santrafor mu dersin kısaca bu sezon bol gollü galibiyet elde edemememiz normal. 2 gol atıp sonrasında işi lakaytlığa vuran futbolculara karşı herhangi bir tepki göstermeyen bizler de suçluyuz . Alman, İngiliz, İspanyol 90 dakika disiplini elden bırakmaz atar 6-7'yi . Biz ise 2'yi bulduktan sonra tempoyu 90 dakika yayamadığımızdan oyunu soğutmaya bakarız ya da oyun disiplininden iyice uzaklaşırız .
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 10:50:10 Onur Küçük ]

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bu yıl form düştü, takımdan kesildi gördük maçlarda triplerini. Surat beş karış, koşmaz, hata yapsa umursamaz. Ne olduysa sadece 15 gün içerisinde form tuttu ve TS'de gayet formda ve iyi oynadı. Allah'ın işi işte!

İlla poh poh illa illa el üzerinde muamale.

Bu adamlar Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının en az %90'ının hayatlarında görmeyeceği paraları kazanıyor. Bu insanlar Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının en az %60'nın bir yıllık gelirlirlerinin iki katını sadece bir maçta oynayarak "maç başı" parası olarak alıyor. Kusura bakmayın da totolarını kaldırıp oynasınlar biraz. Hilbert bizim takımın en önemli adamıyken bizimle anlaşamadı gitti Almanya'da EUR 300 bine oynadı. Keza Almeida, bizim EUR 2,75 milyonu beğenmedi, EUR 600 bine oynadı. Türkiye süper ligi'nde oynayan Türk oyunculardan (gurbetçiler dahil) Avrupa'da yıllık EUR 750 binden fazla kontrata imza atacak 10 tane oyuncu yoktur. bizim "süperstarlar" dahil. Kimse kimseyi kandırmasın, ajitasyona girmesin.
Tespit gibi tespit, Türkiye şartları bu deniyor biz euro sözleşmelerden bahsedilince ama Türkiye şartları performansa gelince nedense tam TÜRKİYE şartları oluyor. Duygusal adama yer olmamalı, çıkacak işini yapacak, beni ilgilendirmiyor takıma bağlılığı filan bilmemnesi, çıksın işini yapsın parasının hakkını versin yeter, gerisi romantizm..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Şampiyon takım geçmiş senede 40 gol 15-20 asist yapmış üç adamını gönderip yeni macerelara girişmez ama biz giriştik keşke daha sancısız olsaydı veya alınan kişilerden birisi muadil düzeyinde olsaydı.
Töreyi katmak yanlış olur istikrarsızdı. Gomez ve Sosa geçen sene toplam 57 gol katkısı vermişler, bu sene yerlerine gelen talisca ve aboubakar bu zamana kadar 38 gol katkısı vermişler.

Çevrimdışı tangaz

Denklem basit

doğru oyun ve doğru oyuncular desek daha genelleme olur aslında reis, mesela hiç unutmam geçen sene sanırım antalya maçı olsa gerek necip girdi 2-1 giden oyun 5e yürüdü. bazen defansif bir orta saha dahi farka gitmeye etken olabiliyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

mükemmel bir bakış açısı  :evillol: bir kere senin forvetlerin bitiricilik sorunu var.
Valla ozete baktim vagner lov sov yapmis. Bi sag bi sol bi de kafaylan sokusturmus. Yil sonuna gotuyle de atmayi basarirsa herseyiyle golcu olur o adam.

Bizim oyuncular kulaklan, burunlan, omuzlan falan gol atmaya ugrasiyir.

Demba bi girdi adam hemen belli etti kendini mesela

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Töreyi katmak yanlış olur istikrarsızdı. Gomez ve Sosa geçen sene toplam 57 gol katkısı vermişler, bu sene yerlerine gelen talisca ve aboubakar bu zamana kadar 38 gol katkısı vermişler.
Ligde aldıkları kritik maç sayısı 1 veya 2 dir Abou Talisca ikilisinin. Belki o kadar bile yoktur.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Ligde aldıkları kritik maç sayısı 1 veya 2 dir Abou Talisca ikilisinin. Belki o kadar bile yoktur.

küreğini bileylemiş gördüm seni  :D hiç düşünmeden aklıma osmanlı ve gese maçları geliyor taliscanın soktuğu al sana 2 işte  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

doğru oyun ve doğru oyuncular desek daha genelleme olur aslında reis, mesela hiç unutmam geçen sene sanırım antalya maçı olsa gerek necip girdi 2-1 giden oyun 5e yürüdü. bazen defansif bir orta saha dahi farka gitmeye etken olabiliyor.
Abi ortasaha oyuncusu ile falan da fazla alakasi yok topu kaleye sokacan
Gecen sene gomez olmasa varyaa ilk uce zor girerdi takim.
Bu senede ayni terane. 7m kale ama kolay degil o topu oyle gomez gibi kaleye sokmak.

Yahu ismail bak ismail bile asist yapti adama. Tamam gomez duse kalka kayaraktan zorla soktu topu kaleye ama atti gene golunu.

Gomez cok pozisyona giriyordu, kaciriyordu ama atiyordu bakis acisi da var. yahu adam pozisyon almayi dogru kosu yapmayi biliyordu iste hep dogru zamanda dogru yerde oluyordu.
Karakter koymadi da artisi iste

Gecen gun oturdum azicik izledim yutuptan golleri hayvan herif kamyonla gol atmis 3 saat izliyon bitmiyor, her turlu atmis adam. Sag ayak sol ayak gafaylan ucarak sekerek sektirerek vole tek vurus icerden disardan caprazdan.
Adamin fantastik gurup videolari var. koleksiyon yapmislar gomez vs dortmund falan gibi

Heryerde herkese gol atmis adam birazcik fioda az atmis

Sinirlendim gene ben az sovup geliyon

Çevrimdışı Serhat Akkaya

küreğini bileylemiş gördüm seni  :D hiç düşünmeden aklıma osmanlı ve gese maçları geliyor taliscanın soktuğu al sana 2 işte  :bandit:
Gs maçının neresi kritikti yahu :) adamları yenemeyeni dövüyorlar zaten.. Maç skorları bakımından kritik görünüyor ama ikisi de kritik maç değildi bence, kritik maçlar 6-7 haftadır oynanıyor ve bizimkiler yatışta bekleyip göreceğiz..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Hamlamis abi iyi gomemiyir. Bizim pabuclar dama atildi zaten herkes gomuyor artik. Ismail boyle gomulmedi ya neyse

Çevrimiçi Onur Küçük

Bugün hep beraber Bursa maçını izleyeceğiz. Takım muhtemelen oyun içinde rahat bir skoru elde edecek,  biraz rahatlayacak. O rahatlamadan sonra takım oyun disiplininden taviz vermeyip daha fazla gol atmayı mı düşünecek yoksa bazı futbolcuların egosuna, ihtiraslarına kurban gidip bu sezon görmeye aşina olduğumuz saçmalıkları mı göreceğiz hep beraber izleyeceğiz.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hamlamis abi iyi gomemiyir. Bizim pabuclar dama atildi zaten herkes gomuyor artik. Ismail boyle gomulmedi ya neyse
Abi biz sene başında transfer döneminde yeterince gömdük, bugünleri önceden söyledik, şimdi şampiyonluk kutlamamız gerekiyorken halen konuştuğumuz şeylere baksana. Rakibimiz olan takımın değeri bizim yarımız.. En değerli golcülerinden birisi bizim takımdan tenekeyle gönderdiğimiz adam (yanlış anlaşılmasın adama değer biçmiyorum o adama rağmen kafadalar demek istiyorum)..
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 11:15:54 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Çağatay

oynadığı son 3 maçta gs ve akhisarın 5 rize nin 6 attığı takıma,
puan kaybetme ihtimali gerçekten sahada yapılan bir aptallık ile mümkün olabilir
şanssızlık demiyorum aptallık olabilir bu.

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Kalyoncu

Aboubakar>>Antep
Aboubakar ve talisca>> Antalya

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Aboubakar>>Antep
Aboubakar ve talisca>> Antalya

Küme düşen Antep mi? :)

İlk yarıdaki GS Başakşehir, Kasımpaşa ve FB maçları?
İkinci yarıdaki Kayseri, Başakşehir,Antalya ve FB maçları

Bakın bu saydığım maçların 4 ü kendi evimizdeydi, yenemedik.. 2 sini kazansak şu an 6 puan farkla öne giriyor olurduk son 4 haftaya..
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 11:29:04 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Bakın bu saydığım maçların 4 ü kendi evimizdeydi, yenemedik..
Gs maçında sonradan girdi diğer üçünde Talisca yoktu zaten. Aboubakarda aynı şekilde.

Çevrimdışı cursedofdragon

Gs maçında sonradan girdi diğer üçünde Talisca yoktu zaten. Aboubakarda aynı şekilde.

bilmiyor ki :) O kadar takip ediyor Beşiktaş'ı :)

Çevrimiçi Onur Küçük

Bakın bu saydığım maçların 4 ü kendi evimizdeydi, yenemedik..
Bu takımda rolleri dağıtan Quaresma . Toplar Quaresma'ya gelecek ve Quaresma sana hangi rolü verirse o role razı olacaksın . Bu takımın kabul edelim veya etmeyelim fazla sayıda problemi var. Biz problemleri teke indirmek yerine öncelik sırasına göre ele almalıyız.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

bilmiyor ki :) O kadar takip ediyor Beşiktaş'ı :)
Şu arkadaşa birisi söylesin benimle uğraşmasın, gerçekten uyuz oluyorum, kimseyle bi kinim yok ama bu arkadaşa aşırı derecede uyuz oluyorum..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ya 3.3 milyon euro verdiğin adam sonradan giriyorsa oyuna zaten orada bi sorun var demektir, onu konuşalım madem o zaman.. ikinci yarıdaki maçlar peki?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şu arkadaşa birisi söylesin benimle uğraşmasın, gerçekten uyuz oluyorum, kimseyle bi kinim yok ama bu arkadaşa aşırı derecede uyuz oluyorum..
Son zamanlarda iyice antipatiklesmeye basladi ve bende rahatsizim bu durumdan :tabe:

Surekli birilerine laf sokma cabasi

Surekli birilerini renkli ilan etme çabası

Surekli ben bilirim havalari

Surekli insanlari bilgisizlikle suçlamasi

Olur olmaz herkese mudahale etmek vs vs..

Hayir yani bu kadar kendini üstün gorme , insanlara tepeden bakmak , surekli Ukalalik yapmak falan ne gerek var bunlara ?

Herseyi o biliyor biz hiçbir sey bilmiyoruz toplumda en antipatik bulunan insan tipi bir yerden sonra gercekten cekilmez hale geliyor
[ Son Düzenleme: 15 Mayıs 2017, 11:45:27 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Kalyoncu

ya 3.3 milyon euro verdiğin adam sonradan giriyorsa oyuna zaten orada bi sorun var demektir, onu konuşalım madem o zaman.. ikinci yarıdaki maçlar peki?
3.3 Abouabakar'ın suçumu yoksa son anda biz kaldık ortada bak gel sana 3.3 vereceğiz diyen yönetimin mi? Anlıyorum ben senide hocanın geçen seneden kalma Cenk Tosun aşkına kurban gitti çocuk. Cenk Tosun ne yaptı kaç maçı ipten aldı şu golüyle galibiyeti kazandık dediğimiz maç? Ben hatırlayamadım sen hatırlıyorsan söyle.

Etiketler: