Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 433 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505186 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Beck kendi kasindi abi, fb macindan ders cikmamis. O mactada o korner diregi tiyatrosunu yaptilar gg ile babeldi galiba kaptirdik topu. En nefret ettigim sey futbolda. Kendi kasindi beck bursasporlularda azicik kasidi tekmeylen.
Kendi futbolcum yapsa dahi uyuz oluyorum o harekete, dunyanin heryerinde hakemler de hosgoruyle bakmiyor o harekete.

Karabuk macimiydi neydi bilicli, jones yapmisti aynisini tekmeyi koyup almislardi topu o top gidip gol olmustu.

Sampiyonluk kolay gelmiyor, futbolcular iyi ve sert tepki verdiler ve ust uste uc mac puan kaybetmediler.

kasımpaşa maçı ne olur, endişen var mı ?

Çevrimdışı tangaz

o kadar kavşaklığı tekmeyi tokatı ve çıkmayan kırmızıları görüp karizma öle basılmaz böle basılır merdiven altı çocukları demiştir. iyi etmiştir, ayağına sağlık dünkü atmosfer ve kavşaklıklardan sonra karizmaya tek laf etmiyorum. maçın devre arası sıcağı sıcağına sizlerle aynı eleştirileri yapıyordum ancak dk.94 becke vurulan tekmeler ve bülo soytarısının verdiği aleyhimize karar sonrası tek bir oyuncumuza laf sölemem ayaklarına sağlık oynayanlarından tekme atanlarında. hepsine soktuk çıkardık...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bu noktaya getiren de biziz ama, balık hafızalı olmaya gerek yok, sanki bu yeni birşeymiş gibi davranmak da anlamsız bence, o yüzden üstüne koyarak gitmeliyiz koyup geçmeliyiz diyoruz ya..
Yahu bu takımın oyuncusunun ceza sahası içerisinde havada kafeş dövüşü hareketiyle boynunu kırmaya yeltendiler devam çalındı neyin hakeminden, rakibinden bahsediyoruz? Kendi göbeğini kendin keseceksin, koyacaktın fenere ibb ye şimdi göbeğini kaşıyarak geziyor olurdun. O yüzden bırakalım şu klasik ya hakemler böyle federasyon böyle şeyini. Güçlüyken koyup geçeceksin, acımayacaksın sonra o malum deyimin durumuna düşeriz.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

aynen bak onu unuttum koyyaraya çift daldılar,  Şamil'in İlk golde Tolgay'a yaptığı harekete bak abi bariz sarıydı. Oğuzhan'ı indirdi sonra sarı gördü.
Ben hakem olsam herhalde tek kirmizi o hormuyera midir nedir ona verirdim o giristen. Basma kayma vurma falan oldu dun baya hakem aslinda tutarliydi kendi mac ici standartlarinda.

Bursasporlular ne diyor acaba forumlarina bakmak lazim, nankor adamlar. Kendi kalemize gol atip sampiyon yaptik herifleri. Iste renklilere de ders olsun bu ibb sampiyon olursa ayni boyle olacak, kendine dusman belleyip saf tutacaklar

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bu akşam Kasımpaşa Konyaspor ile 20.45 de Yarı final Maçı oynayacak konyaspor iyi bi yorar bunları umarm Kasımpaşa bize hep ters geliyor Son zamanlarda bizi hep 2-1 yeniyorlar biz 70 de bile 1 gol atsak anında 20 dakikada golü bulacak bi takım Kasımpaşa oyüzden erken goller atıp farkı açabildiğimiz kadar açmalıyız Bunları busefer yenmemiz lazım.
[ Son Düzenleme: 16 Mayıs 2017, 10:13:04 PrisonBreak ]

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı tangaz

Beck kendi kasindi abi, fb macindan ders cikmamis. O mactada o korner diregi tiyatrosunu yaptilar gg ile babeldi galiba kaptirdik topu. En nefret ettigim sey futbolda. Kendi kasindi beck bursasporlularda azicik kasidi tekmeylen.
Kendi futbolcum yapsa dahi uyuz oluyorum o harekete, dunyanin heryerinde hakemler de hosgoruyle bakmiyor o harekete.

Karabuk macimiydi neydi bilicli, jones yapmisti aynisini tekmeyi koyup almislardi topu o top gidip gol olmustu.

Sampiyonluk kolay gelmiyor, futbolcular iyi ve sert tepki verdiler ve ust uste uc mac puan kaybetmediler.

jonesa yapılan da fauldü o hakem ortalıkda yok ele etek çektirildi galiba konya deplasmanıydı, bizim en az 70 trilyonumuzu çalıp gesenin kasasına sokan operasyon çocuguydu. dünyada o işlere hoşgörü ile bakmayan hakem görmedim sadece bizde faul vermiyorlar henry yıllarca ekmek yedi o işten birde sevillada frederic kanute mi ne vardı oda iyi saklardı köşede.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

bu bursalı sütoğlanlar ilk maçdaki terör olayları sonrası bunlara kol kanat gerdik die aramız bozuk kanımız değil demiyorlarmıydı, otobüs taşlamalar falanlar filanlar akşam gördük kanlarını, kansız topitoplar...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Yok 5 atariz
bana  talisca kenarda başlayabilir gibi geliyor, Atiba Tolgay Oğuzhan'la başlar herhalde.

Çevrimdışı Onur Küçük

Kavga iyidir iyi. Kimse ezilip buzulmesin bizkm takimda ezilip buzulen sonra fena duzulur.
Medeniyet ne yahu, tek disi kalmis canavar.

Rusya romanya bulgaristan ligi ayarinda macti yumruklasma olsa tam rusya ligi olurdu.

E seviyemizde oralar zaten @Mehmet Ali C.
Türkiye'de olan şeyin adı kavga değil. Emre Belözoğlu kendine güvenerek mi kavga çıkarıyor ya da  Bursalı futbolcular delikanlılığın kitabını yazdı da onu mu gösterdi sahada dün ? Rusya'da adam karşısındakinin yüzüne baka baka , kendine güvenerek kavga çıkarır Türkiye'de ise arkadan dalarak kendine değil başkalarına güvenerek.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bu bursalı sütoğlanlar ilk maçdaki terör olayları sonrası bunlara kol kanat gerdik die aramız bozuk kanımız değil demiyorlarmıydı, otobüs taşlamalar falanlar filanlar akşam gördük kanlarını, kansız topitoplar...
inandın mı o söylediklerine merdiven çocukları bunlardan ne beklenir ki, bu sene şampiyon olursak seneye'de şampiyon oluruz. kadro bozulmasın ben bu kadroya razıyım karijmayı çine yollayıp yerine kesme duduyu alalım yeterli olur @mylife1903 sen ne dersin  :D

Çevrimdışı tangaz

bursa kalecisi de bize oynadığı topun yarısını diğer maçlarda oynayaydı taraftardan o kadar dayak yemezdi  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

inandın mı o söylediklerine merdiven çocukları bunlardan ne beklenir ki, bu sene şampiyon olursak seneye'de şampiyon oluruz. kadro bozulmasın ben bu kadroya razıyım karijmayı çine yollayıp yerine kesme duduyu alalım yeterli olur @mylife1903 sen ne dersin  :D
Santrafor lazim once seneye tore oynayacak zaten.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bursa kalecisi de bize oynadığı topun yarısını diğer maçlarda oynayaydı taraftardan o kadar dayak yemezdi  :bandit:
maystro'nun şutu nasıl çıkardı ama  :D

Çevrimdışı mylife1903

Türkiye'de olan şeyin adı kavga değil. Emre Belözoğlu kendine güvenerek mi kavga çıkarıyor ya da  Bursalı futbolcular delikanlılığın kitabını yazdı da onu mu gösterdi sahada dün ? Rusya'da adam karşısındakinin yüzüne baka baka , kendine güvenerek kavga çıkarır Türkiye'de ise arkadan dalarak kendine değil başkalarına güvenerek.
Iyi kavga cikiyor gecen fernandesli kavga vardi herifler sinmiyor, catur cutur daliyorlar.

Rusyada olsa mesela o kameraman belki dayak yerdi gene ama kamerayi da volkanin kafasinda kirardi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Santrafor lazim once seneye tore oynayacak zaten.
Aboubakar'ın maliyetine bakmak lazım o da kalsın bence hatta Demba Abou Cenk yeterli olur.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Iyi kavga cikiyor gecen fernandesli kavga vardi herifler sinmiyor, catur cutur daliyorlar.

Rusyada olsa mesela o kameraman belki dayak yerdi gene ama kamerayi da volkanin kafasinda kirardi
adamlarda geri vites yok bam bam bam dalıyorlar valla  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Abi o adamlari da anlamak lazim. Habire 5 yemisler ustune dayak yemisler, stad dolu duzgun mucadele etmezlerse aksam yemekte odun var

Onlar da ellerinden gelenin en iyisini yaptilar ayakta kalan ve iyi olan kazandi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Abi o adamlari da anlamak lazim. Habire 5 yemisler ustune dayak yemisler, stad dolu duzgun mucadele etmezlerse aksam yemekte odun var

Onlar da ellerinden gelenin en iyisini yaptilar ayakta kalan ve iyi olan kazandi.
dayak olayı efsane ama  :D

Çevrimdışı Onur Küçük

Mesele de bu zaten . Rusya'da futbolcusu da hakemi de kameramanı da taraftarı da kavga nasıl olması gerekirse öyle kavga ediyor. Burada futbolcu arkadan dalar ,  hakem eyyam yapar ,  kameraman talimat almıştır birilerinden , taraftar da yolda giden rakip takım otobüsünü taşlar.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Oğuzhan ve Tolgay maşallah Muhteşem ler
Allah nazardan saklasın Oğuzhan yavaş yavaş Lider kişiliğini sahaya yansıtmaya başladı bizim ondan istediğimiz de bu.

Çevrimdışı panic13

günaydın arkadaşlar,

Sanırım aynı maçı izledik, Q7'ye kırmızı kartsa bursalılara en az 3 kırmızı lazımdı. Öyle başa böyle tarak, sinmesin takım. Sahtekar ligtv öyle bir özet hazırlamış ki sinirimden sabah monitörü aşağı atacaktım. Adamlar bize 3 dakka korner attırmadı yahu!

Kaldı ki Q7 bu. Seneye olmasın o ayrı ama dünkü maç özelinde ayağına sağlık.

Bursa inşallah düşer!
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Günaydın Şampiyonlar....  :D

Artık nasıl aldığımızın benim için bir önemi yok.
3 maçlık parolamız : Bir Şekilde Kazan....
[ Son Düzenleme: 16 Mayıs 2017, 11:00:19 gokhan_kurt ]

Çevrimdışı tangaz

günaydın arkadaşlar,

Sanırım aynı maçı izledik, Q7'ye kırmızı kartsa bursalılara en az 3 kırmızı lazımdı. Öyle başa böyle tarak, sinmesin takım. Sahtekar ligtv öyle bir özet hazırlamış ki sinirimden sabah monitörü aşağı atacaktım. Adamlar bize 3 dakka korner attırmadı yahu!

Bursa inşallah düşer!

kalemine sağlık  :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

günaydın arkadaşlar,

Bursa inşallah düşer!
aynen abi ben de onu söyledim, Bursa'nın ikisi garanti olmak üzere üç tane kırmızısı vardı.

Etiketler: