Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 359 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8422930 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Bundan sonra iyi oyun beklemiyorum, istemiyorum da. Bir şekilde o 3 puan gelsin bana yeter. İster 1-0 ister 5-0 hiç farketmez önemli olan bu saatten sonra iyi oyun değil 3 puan.

Bu maç çok kritikti. Çok önemli yol aldık. Kalan maçlardan korkmuyorum. İçerideki maçları vermeyiz, deplasmanda da Gaziantep düşmüş olacak muhtemelen o zamana kadar o da sorun olmaz.

Haftaya önce biz Paşayı yenip farkı 5 yapıyoruz. Sonra Olcay başakşehirin fişini çekiyor.

Hadi inşallah!

G.antep düştü zaten :)

Çevrimdışı Zafer55

Ligdeki her rakibimizin bize karşı olan seyirci sayısını ve bizimle oynamadıkları maçlardaki seyirci sayısı ortalamalarını merak ediyorum. Bizimle oynayacakları zaman bilet fiyatları yarı yarıya düşüyor herkese stadı doldurma şevki geliyor bir anda.
Statların bizim maçlarda dolmasını ben düşmanlıktan ziyade,ülkenin en iyi takımını çıplak gözle izleme hevesinden kaynaklandığını düşünüyorum.

Çevrimdışı taner37

Güntekin Onay: "Maçın kurgucusu öyle bir düzenlemiş ki özeti, sanki tek Beşiktaş faul yaptı dayak attı sahada. Bursa'dan tek şey yok."
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi mellfred

Ligdeki her rakibimizin bize karşı olan seyirci sayısını ve bizimle oynamadıkları maçlardaki seyirci sayısı ortalamalarını merak ediyorum. Bizimle oynayacakları zaman bilet fiyatları yarı yarıya düşüyor herkese stadı doldurma şevki geliyor bir anda.
Maç bizle olunca biletler 10 liraya düşüyor

Çevrimdışı Sedat.Y

Nasıl kuduruyor godoşlar ağızlarından salya akacak neredeyse.havuz kanalı totoş Ahmet le totoş Erman yağlarım eriyor kudurun godoşlar

:tabe: :tabe: :tabe:
,

Çevrimiçi mellfred

Quaresmanın yaptıklarının açıklaması yok

Çevrimdışı Berat

Statların bizim maçlarda dolmasını ben düşmanlıktan ziyade,ülkenin en iyi takımını çıplak gözle izleme hevesinden kaynaklandığını düşünüyorum.

Katılmıyorum abi.

Çevrimdışı atakan eraslan

Antep i sayma onlar zaten inş bize yenilecekler düştü onlar... Rize de kaçırdı treni derdine yansın ayrıca bursa düşmesin rize  daha çok zorluyor bizi bursa dan her sene 6 puan geliyor  :D

yok yok, düşsünler , foseptik çukuru gibi taraftar grupları, onlara ses çıkaramayan yönetimler kalmasın bu ligde,  ligin taraftar kalitesi yükselsin biraz. kendi otobüsüne dalıp furbolcusunu döven taraftarın ne işi var bizimle aynı ligde. hem biz kardeşleri kavuşturmayı severiz gs-fb , ankaragücü-bursa kavuşsun, hasretleri bitsin

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Quaresma' nın milletin ağzına sakız gibi gereksiz pozisyonlar vermesinden artık çok sıkıldım.
Verme kardeşim millete bahane 3 maç sabret, sonra ne yapıyorsan yap.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Kimse Visca nın gençlerbirliği maçında ağzını kapatarak hakeme gizli gizli ne söylediğini Sorgulamıyor bunların adalet kavramı buraya Kadar
Ona bakarsan Sivok un Aboubakar a yaptığı pozisyon net Kırmızı kimse aksini iddia edecek kadar aptal değil Bunu niye konuşmuyorsunuz ? Bunlar futboldan felan anlamıyor arkadaş bunlar işlerine geldiğinde Poliyanacılık oynayan dansözler sözde futbol yorumcusu olacaklar.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Quaresma' nın milletin ağzına sakız gibi gereksiz pozisyonlar vermesinden artık çok sıkıldım.
Verme kardeşim millete bahane 3 maç sabret, sonra ne yapıyorsan yap.

Vallahi.Quaresma şu hareketleri yapmasa ağlayacakları yer de kalmayacak artık sinirden kendilerini severlerdi  :evillol:

Çevrimdışı Anıl1903

Soyunma odasında Teknik Direkörümüz Şenol Güneş ve Ricardo Quaresma için 100. maç kutlaması yapıldı. #LiderBeşiktaş #Beşiktaş

Çevrimdışı taner37

Beinsport dan özete baktım..

Bursaspor çok temiz top oynamış.
BJK ise resmen dövmüş Bursasporlu oyuncuları..

Kurgucu kimdir necidir bilmiyorum ama renkli olduğu belli. Bursanin hiç bir hareketini koymamış..
Şampiyon Beşiktaş

ne güzel yazmışsın bak ben süper içerim mesela hayatımda içip de birisini rahatsız ettiğim tek örnek yoktur mesele kendini bilmek bizim taraftar bu konuda eskiye nazaran çok iyi seviyede görünüyor bence ki ben o dönemlerde de sızıp uyuyup kalan görmemiştim.

şahsen tanımasak da senden şüphesi yoktur boss zaten kimsenin burda. stad asayişinin sadece alkolle ilgisi olmadığı da bu akşam yine görülmüştür heralde , olay başka bıraksınlar bu alkol işlerini, yeşil bursayı görmüş olduk @solar, içen Beşiktaş seyircisinin vodafone arena ortamı insaniyetliği ile 'içmeyen' yeşil bursa seyircisini de mukayese etmiş olduk. bursa yönetimi alkol kontrolünden önce insan kalitesi ve ses bombası kontrolü yapsın daha iyi olur , 10 saniyede bir pat pat ses dinlemekten sahaya atılan su çakmak vb izlemekten maçı izleyemedik nerdeyse

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bursa'da Beşiktaş taraftarının otobüsüne taşlı saldırı düzenlendi.

Beşiktaş, Bursaspor maçının ardından taraftarlar arsında kısa süreli arbede yaşandı. Bursa'da otobana girişte bir grup Bursasporlu taraftar Beşiktaşlı taraftarların bulunduğu otobüse taşlı saldırı düzenledi. Saldırı sonrası Beşiktaşlı taraftarlar otobüsleri durdurarak Bursasporlu taraftarlara karşılık vermeye başladı.

Çevik kuvvet ekipleri olayların daha fazla büyümesine izin vermeden müdahale etti. Çevik kuvvet, Beşiktaş taraftarlarını otobüse bindirerek Bursa'nın çıkışına kadar kontrollü bir şekilde götürdü.

Bursa'da Beşiktaş taraftarının otobüsüne taşlı saldırı düzenlendi.

Beşiktaş, Bursaspor maçının ardından taraftarlar arsında kısa süreli arbede yaşandı. Bursa'da otobana girişte bir grup Bursasporlu taraftar Beşiktaşlı taraftarların bulunduğu otobüse taşlı saldırı düzenledi. Saldırı sonrası Beşiktaşlı taraftarlar otobüsleri durdurarak Bursasporlu taraftarlara karşılık vermeye başladı.

Çevik kuvvet ekipleri olayların daha fazla büyümesine izin vermeden müdahale etti. Çevik kuvvet, Beşiktaş taraftarlarını otobüse bindirerek Bursa'nın çıkışına kadar kontrollü bir şekilde götürdü.

rize 9 puan yapsın hele , seneye ümraniyespor otobüsünü taşlarlar artık

Çevrimdışı Librarius

Bugun Besiktas puan kaybeder diye buyuk beklentiler icindeydi butun renkli yorumcular. Besiktas kazaninca hepsinin hevesi kursaginda kaldi. Bu hayal kirikliklarini hakem uzerinden gidermeye calisiyorlar.

Bu arada Aboubakar masallah ligin ikinci yarisinda her macta gole katki yapti. Masallah. Bu cocuk kalmali.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Bugun Besiktas puan kaybeder diye buyuk beklentiler icindeydi butun renkli yorumcular. Besiktas kazaninca hepsinin hevesi kursaginda kaldi. Bu hayal kirikliklarini hakem uzerinden gidermeye calisiyorlar.

Bu arada Aboubakar masallah ligin ikinci yarisinda her macta gole katki yapti. Masallah. Bu cocuk kalmali.

+1

Çevrimdışı Librarius

90 dakika attığınız torpiller bi taraflarınızda patladı. Eğer şampiyon olursak ve bu aşşağlıklar düşerse en az şampiyonluk kadar sevincem. Yok bomba patladı barışalım falan yok abi. Bu adamlarla iki cihan bir araya gelse dost olunmaz. Yemyeşil bursanın bembeyaz oğlanları sizi.

Bence dusmesinler ya. Bursa her sezon 6 puani bize veriyor. Bence kalsin.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Kazasız belasız atlattık bursa maçını. Şimdi bizim içerde 2 maçımız var. Basaksehirin 2 maçı deplasmanda. Haftalardır dediğimiz şeyi diyeceğim yine ama cidden artık başaksehir puan kaybedecek.  :D k.pasayi yenersek fark 5 olacak. Başaksehir büyük bir baskıyla çıkacak trabzon deplasmanına. Aklıma takılan tek şey k.pasanin bize ters gelmesi.ustelik formdalar. Ama vodafone arenada hata yapacağımızı sanmıyorum.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Şaka bi yana Beşiktaşımız bu akşam kazanınca Tüm maskeler düştü ak koyun kara koyun belli Oldu herkes başakşehiri desteklerken biz Beşiktaş taraftarları Beşiktaşımız tek başımıza düşmanlarımızla mücadele ediyoruz Herkes bu akşam puan kaybı bekliyordu biz kazanınca Algı yapmaya başladılar herkes beşiktaşa karşı bir olmuş cephe oluşturmuş ama o cepheyi başlarına yakmasını da biliriz Allah bu takımı ve bu takımın taraftarının nekadar adaletli ve Mahsum olduğunu görüyor biliyor Rabbime şükürler olsun
baksana saat Gece nin 1 i olmuş Ahmet çakar ve Abdülkerim hala Beyaz tv de Hüngür hüngür Ağlıyor gözyaşları sel oldu gitti.
[ Son Düzenleme: 16 Mayıs 2017, 00:53:05 PrisonBreak ]

Bence dusmesinler ya. Bursa her sezon 6 puani bize veriyor. Bence kalsin.

cık , kalmasın 😀

Çevrimdışı abdusta

Neden kendi topçularımızı hayıflıyoruz,
Yorumcular bizi referans alıp oyuncularımıza yükleniyor

Bursa seyircisinin sahaya attıkları bombalar nedeniyle 2 kez oyun durmadımı
Korkutma ve tehditle oyuncularımız tahrik edilmedimi
üstelik bu görüntüler özetlerde yok,
kimse bunlardan bahsetmiyor

Hadi ordan Beşiktaşı eleştiren yorumcular

saygılar

Çevrimdışı taner37

Başakcity nin Fenerbahçe ile maçı var hafta içi
😎
Bol sakatlık kaos kırmızı kartlar dileğiyle Başakşehir kazanır umarım
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı Librarius

Güntekin Onay: "Maçın kurgucusu öyle bir düzenlemiş ki özeti, sanki tek Beşiktaş faul yaptı dayak attı sahada. Bursa'dan tek şey yok."

Yillardir bu boyle. Kim hazirliyorsa bu goruntuleri acayip bir tarafgirlik yapiyor. Aklimda ki orneklerden birini paylasayim: Basaksehir'le oynadigimiz ilk macta Basak'in faul nedeniyle iptal olan gol pozsiyonu var. Apacik bir faul var, Oguzhan'in kolundan tutup cekmis oyuncu. Bir aci var net bir sekilde gosteriyor faulu. Fakat yayinci kurulus oyle bir tekrar goruntuyu secmis ki izleyen: yahu bu gol niye iptal edilmis diye sorar kendine.

Senol hoca daha once bu konuda aciklama yapmis, Sansal aglamis sizlamis Senol hocayi gommeye calismisti. Yonetimin Beinsport yoneticlerine ulasip bu eyyami dile getirmesi lazim.

Etiketler: