Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 238 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8508315 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

3 maç kaldı, 2 si kendi evimizde, deplasman maçı küme düşmüş takımla ve tüm avantaj elimizde, şu üstümüzdeki stresi atıp biraz daha özgüvenli olmalıyız, Kasımpaşa'yı rahat geçip Başakın dizlerinin titremesini sağlamalıyız biz böyle ite kaka gittikçe adamlara da özgüven geliyor saçma şekilde.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Dün Oğuzhan iyi oynadı, sahada ezilmedi.

ayakta durmayı 2 li mücadeleye girmeye başladı son zamanlarda yazın fiziğini biraz daha geliştirirse seneye müthiş olucak  :ok:

o değilde ben tolgay'ı çok beğeniyorum son haftalarda aman nazar değmesin o sakatlıktan sonra kendini bulamamıştı bir türlü sakatlıktan önceki tolgay geri geldi gelmek üzere :)

Çevrimdışı arda

Televizyonlar dün Quarizma, Quarizma başka bir şey konuşmadık. Bu kadar yanlı, yandaş olunmaz ki Bilal Kısa daha 20~30 dakikalar arası Kırmızı göstermedi Abuabakar'ın pozisyonu çıkarsa Kırmızı kimse bir şey demez daha sıra Quarizma'ya gelene kadar Bursa 9 kişi kalırdı, Bunun dışında Bursa sporlu oyuncular kaç defa çift daldı, sert oynadı bir şey yok. Sonra 3 dk görüntüye hep bizim pozisyonları koy, bu kadar zorunuza gitmesin ya hu... Üç~Beş hafta önce televizyonlarda Başak bu oyuncu grubu ile şampiyon olmasın adam dövüyor diyenler Başak güzellemesi yapıyor. Biz önce bunları konuşalım sonra Quarizma konuşuruz. Onun için biraz daha sabır ile sezon sonunu beklememiz gerekiyor.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:claps: :claps: :claps:
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

3 maç kaldı, 2 si kendi evimizde, deplasman maçı küme düşmüş takımla ve tüm avantaj elimizde, şu üstümüzdeki stresi atıp biraz daha özgüvenli olmalıyız, Kasımpaşa'yı rahat geçip Başakın dizlerinin titremesini sağlamalıyız biz böyle ite kaka gittikçe adamlara da özgüven geliyor saçma şekilde.
Serhat abi, Kasımpaşayı yendiğimiz zaman Ts deplasmanına 5 puan geride çıkacaklar bu stres yeter onlara  :)

Çevrimdışı arda

dün özellikle Oğuzhan ve Tolgay ikilisini beğendim. Oğuzhan artık yavaş yavaş stresli ve zor maçlarda'da kendini göstermeye başladı, yakın köşeye vurduğu plase enfesti.

Aynen, Harun penaltısever bi kaleci olduğundan ters ayağa düşmedi. Ligdeki kalecilerin %90'ın beli kırılırdı o pozisyonda.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı mylife1903

Olasılıkla konuşulmaz, şöyle büyüğüz böyle büyüğüz bu hareketlerle olur. Kendi adıma kart çıksa bende kızardım, yalan yok. O zaman tersten konuşalım: bu kadar harekete karşı biz efendiliğimizi koruyup kaybetse idik; "ya adamlar bizi ezdi, neden oyuncular tepki vermedi?" der miydin? Valla ben onu da derdim.

Gelecek projeksiyonu yapmıyoruz, sonuç değerlendiriyoruz. Q7 dünkü maçta haklı idi. Hakemin en onun hem bizim sertliğimize kart çıkarmaması Bursa'yı bariz şekilde sindirdi.

Q7 konusunda, takıma net zarar veriyor. Seneye ya yedek ya yolcu. Gelecek sene böyle bitmez. Ayrıca Töre'ye hiç ama hiç güvenmiyorum. Ona da güvenilip kadro kurulmaz.
Quaresma fazla goze batiyor bizim takimda. Koy ftnin gssine ergun penpe ile beraber en mulayimi olur o kadronun. Fazla eseleyince de bulursun kulbunu.
3-4 tane kirmizilik hareket deniyor da onlari da goremedik herhalde

Algi boyle bisi iste.

Taliskanin orta parnagina neden boyle ileti dosenmedi onu da bir anlasam
Varsayimdan gidiyorjz, ya firatus talismana hasirt diye saplasaydi kirmiziyi

Çevrimiçi Savaş

Tolgay büyük oynamaya başladı. Böyle kritik anlarda sazı eline alan oyuncuları seviyorum.

Ben bu takımda oynarım arkadaş beni bir yere gönderemezsiniz demek istiyor kendisi sanırım. Severdim kendisini zaten böyle de devam etsin koçum benim.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Gokhan-

Dün alınan güvenlik önlemleri üst düzeydi ama resmen bizlere eziyet oldu.
12'de yola çıkıp 5 buçuk civarında stada vardık ne su içebildik ne yemek yiyebildik deplasman tribününde ki büfe biraz satış yaptıktan sonra kargaşadan ötürü onlarda kapadı kepenkleri.
Şehrin içinden geçerken orta parmak yapanda var da bizden olduklarını belli edenlerde ama eski zamanlarda Cumhurbaşkanı bir şehre falan gittiğinde millet yol kenarına dizilip beklerdi ya öyle bir durum vardı hepsi video çekiyordu  :lol:
Gelirken de 2-3 yerde taşlama oldu otobüsler hemen boşaldı lavuklar anında topukladı çevik inenleri geri soktu devam ettik.

Maça gelirsek maçtan önce falan iyi bağırdık maça da iyi başladık aslında ama Loca'da başlayan kavga ve kendi içimizde ki kavgalar yüzünden ilk yarı çöpe gitti.İkinci yarıya sağlam girdik ama Bursa'lılarda sağlam girdiği için pek sesimiz duyulmadı sanırım golden sonra kıyak tribün vardı kendi adıma ben keyif aldım tv'ye pek ses gitmemiş diyorlar, ilginç.
Bizim tribünde daha çok torpil atıldı, bir koli falan sokmuşlar sanırım :D
Velhasıl kelam her sene 2 klüp içinde bu kadar güvenlik önlemi almak yerine tekrardan yasak geleceğini düşünüyorum her şey pamuk ipliğine bağlı iki tarafta çok gergin oluyor.Yolda sağlam ve kalabalık bir gruba denk gelseydi ve onlar kaçmasaydı sonucu çok ağır olaylarda olabilirdi.
Komandosu, jandarması, çeviği bir sürü güvenlik önlemi vardı.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı mylife1903

Sanki hiç Samsunspor maçı yaşanmamış gibi konuşuyoruz bazen şaşırıyorum :) Gerçi aslında doğru, o kadar büyük bir travmaydı ki insanlar unutmak istiyorlar..
Samsunspor olayi farkli, karistirmamak lazim. Devre arasi dunun borozani erman fb dergisine sayfa sayfa roportaj falan veriyordu, mac sonrasi buyuk takimi korumadi diye kahraman ilan edilen papilanin onune yatiliyor, gittigi yerlerde kurban kesiliyordu. Algi buyuktu ama asil hakem operasyonu ankaragucu macinda bulent uzun tarafindan yapilmisti.
Samsun macinda ahmete haksiz, delinhoya tartismali zagoya ise kolay cift saridan kartlar verilmisti diger iki kirmizi bilerek gorulmustu. Lucescuyu dinlemek lazim o sene icin ustune bir de bilgiliyi.

Hem algi hem hainlik buyuktu o sene

Çevrimdışı mylife1903

Karizma seni kırıcı yorumları okuyormusun!!
Dünkü maçta en iyi oynayanlar biriydin hele ilk yarı bir tek sen vardın.
Eger düşük performansın olsaydı Şenol hocan seni oyundan alırdı
Sen topu rakibe çarptırıp korner yapmak için topa vuruyorsun kalkan ayağına Bursalı oyuncu sırtını dayıyor
buna rağmen ayağını çekiyorsun formasına dokunuyor zaten hakem posizyonu süzmüş kasıt yok
Diğer posizyonda Sen topa hamle yapıyorsun Bursalı ayağını senin ayağının altına sokuyor

Ses bombasına,çakıya,taşa Maruz kalan sen,sana atılan tekmelerin sayısını tutamadım
hala sana neden sarı-kırmızı kart verilmedi diye içimizdeki Erman Toroglu formatındaki arkadaşlar veryasın ediyor

Sen dünya Yıldızısın FIFA nın hakemlere talimatı dogrultusunda oyun içinde az farklada olsa seni kollayacaklar

Dun Dalya dedin,nice 100uncu Beşiktaş maçlarına..!!

Saygılar
Abi bizde oynayan quaresmadan mi bahsediyorsun?

Çevrimdışı arda

ayakta durmayı 2 li mücadeleye girmeye başladı son zamanlarda yazın fiziğini biraz daha geliştirirse seneye müthiş olucak  :ok:

o değilde ben tolgay'ı çok beğeniyorum son haftalarda aman nazar değmesin o sakatlıktan sonra kendini bulamamıştı bir türlü sakatlıktan önceki tolgay geri geldi gelmek üzere :)

Tolgay candır gerisi heyecan! :D

Atarsa Adıyaman, Son 3 başka yok!!  :super:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tolgay büyük oynamaya başladı. Böyle kritik anlarda sazı eline alan oyuncuları seviyorum.

Ben bu takımda oynarım arkadaş beni bir yere gönderemezsiniz demek istiyor kendisi sanırım. Severdim kendisini zaten böyle de devam etsin koçum benim.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynen, sakatlık öncesinde Trabzon deplasmanında şiir gibi oynamıştı. Oğuzhan ve Tolgay defansif anlamda pek sırıtmadı bence atibayı dinlendirebiliriz kolay maçlarda.

Çevrimdışı mylife1903

Dün Oğuzhan iyi oynadı, sahada ezilmedi.
Daha iyi daha sert daha guclu olacak seneye en az iki derbi alir. Azicik sut oguzhan

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Aynen, Harun penaltısever bi kaleci olduğundan ters ayağa düşmedi. Ligdeki kalecilerin %90'ın beli kırılırdı o pozisyonda.

Biz gol sandık fırladık ayağa  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Daha iyi daha sert daha guclu olacak seneye en az iki derbi alir. Azicik sut oguzhan
aynen abi şutlarını geliştirmesi gerekiyor, Oğuzhan bu ligin en iyi ve en potansiyelli topçusu.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tolgay candır gerisi heyecan! :D

Atarsa Adıyaman, Son 3 başka yok!!  :super:
Bence 2 Gaziantep maçında şampiyonluğu ilan edeceğiz  :D

Çevrimdışı abdusta

Bir hatırlatma!!

Quaresma o kadar iyi oynadıki,
fiziki zorlaması sonucunda
onu tutmaya çalışan 2 Bursalı oyuncu helak olup sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı

Saygılar

Çevrimdışı tangaz

Biz gol sandık fırladık ayağa  :D

bende gol sandım sonra korneri kullanınca şaşırdım  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Eray_Steiermark

bende gol sandım sonra korneri kullanınca şaşırdım  :D

Aynen ya biz de kornerde uyandık  :D girmesi lazımdı o şutun normalde  :D

Çevrimdışı atakan eraslan

Bir hatırlatma!!

onu tutmaya çalışan 2 Bursalı oyuncu helak olup sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı

Saygılar

Vay arkadaş :)

Çevrimdışı mylife1903

Bir hatırlatma!!

Saygılar
@Necmi abi ve @tuncaboylu bile boyle polyannalik yapmamistir abi. Maca bakarsan yazdigin da dogru aslinda iki sol taraf oyuncusu kosmaktan sakatlandi.

Bu bursaspor bu haftasonu fark yer kimle oynuyorsa, herifler bitti son kursunlarini attilar.
Zaten rakibin biz degiliz ne kasiyon gardasimm

Çevrimdışı atakan eraslan

Bu bursalılara tam oğlum bak git yapıoz hersene , süpürge sapıyla kafasını yarıoz 6 puanla çıkıp gidioz , ama düşecekler maalesef. 3 te sıfır , belki ümüdo özat eski takımına bir kıyak yaparsa 1 puan alırlar , iş ki rize kendi maçlarını alsın.

Çevrimdışı mylife1903

ben dk.94e takılmış durumdayım yan hakemin dibinde yere kapaklanan adama tekme atar gibi daldılar becke bülo geldi rakibe verdi topu sırf o pozisyondan program yapılırdı yahuu. maç sonu en güzel demeci anç verdi "lolipoplara kümede kalma mücadelesinde başarılar dilerim" şenol hocanın demecine dikkat etmek lazım gençlerin 2 oyuncu değişikliği var ilk devre sonlarında sararan oyuncular...
Yok o atilmaliydi bu atilmaliydi diye husnukuruntu yapiyoruz abi, hakem bulojan yahu o quaresmanin yaptigini saribucuk gorse zaten atardi. Onu hic konusmuyoz bak. Kendi kendimize kirmizi gosteriyoz.
Alkis olayina takildik, pozisyon zaten sert faul ve sari kart neden protesto etsin adam. Bu futbolculari toplayip ayku testine sokacan, hakemleri de elin deymisken goz dohtoruna gosterecen

Çevrimdışı tangaz

@Necmi abi ve @tuncaboylu bile boyle polyannalik yapmamistir abi. Maca bakarsan yazdigin da dogru aslinda iki sol taraf oyuncusu kosmaktan sakatlandi.

Bu bursaspor bu haftasonu fark yer kimle oynuyorsa, herifler bitti son kursunlarini attilar.
Zaten rakibin biz degiliz ne kasiyon gardasimm

abi herif çizgide faydalı şöyle ki; 50 metre top eliyor pat die istop ediyor oyun açılıyor bizimkiler ileri çıkıyor yerleşiyor falan başkası olsa topu rakibe kaptırıyor ve kontrada yakalanıyoruz karizma bu açıdan da faydalı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Etiketler: