Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 531 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8432714 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı taner37

Yillardir bu boyle. Kim hazirliyorsa bu goruntuleri acayip bir tarafgirlik yapiyor. Aklimda ki orneklerden birini paylasayim: Basaksehir'le oynadigimiz ilk macta Basak'in faul nedeniyle iptal olan gol pozsiyonu var. Apacik bir faul var, Oguzhan'in kolundan tutup cekmis oyuncu. Bir aci var net bir sekilde gosteriyor faulu. Fakat yayinci kurulus oyle bir tekrar goruntuyu secmis ki izleyen: yahu bu gol niye iptal edilmis diye sorar kendine.

Senol hoca daha once bu konuda aciklama yapmis, Sansal aglamis sizlamis Senol hocayi gommeye calismisti. Yonetimin Beinsport yoneticlerine ulasip bu eyyami dile getirmesi lazim.
Şansal Büyüka bu arada ayrılıyor 😂
Beinsport kovmuş sezon sonu gidici..
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı Librarius

Kimse Visca nın gençlerbirliği maçında ağzını kapatarak hakeme gizli gizli ne söylediğini Sorgulamıyor bunların adalet kavramı buraya Kadar
Ona bakarsan Sivok un Aboubakar a yaptığı pozisyon net Kırmızı kimse aksini iddia edecek kadar aptal değil Bunu niye konuşmuyorsunuz ? Bunlar futboldan felan anlamıyor arkadaş bunlar işlerine geldiğinde Poliyanacılık oynayan dansözler sözde futbol yorumcusu olacaklar.

Bugun ahlak abidesi kesilen Ridvan bu pozisyonu Abou darbeyi alip dustukten sonra durdurup bariz gol sansi var mi diye soruyor. Guntekin hocam orda degil darbe almadan once bakmak lazim degil mi deyince kem kum etti. Guntekin'in dedigi anda durdurulunca bariz gol sansi oldugu belli ve diger Bursali'nin yetismesi zor. Video hakem meselesi de derde devam olmayacak gibi. Herkes kendine gore yorumluyor net goruntuleri.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı taner37

Azerbaycanlı milyarder iş adamı adını unuttum sanırım mansirov mu neydi. Ne iş acaba : D

Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı doganay

Azerbaycanlı milyarder iş adamı adını unuttum sanırım mansirov mu neydi. Ne iş acaba : D

Bu adamin da senelerdir Besiktas'a sponsor vs gibi bir yardimi olacak diye soylenir ama bugune kadar bir hayrini goremedik.
O degilde baskana mac baya zevkli gecmis sanirim,  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

bursalı şamil dalaylaması dk. 86da anca kart görmüş en az 3-4 kırmızıdan yırtmışlar maç 11e11 bitmemeliydi vb demiş aklınca karizmayı kastetmiş allahın topitopları
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı taner37

Bu adamin da senelerdir Besiktas'a sponsor vs gibi bir yardimi olacak diye soylenir ama bugune kadar bir hayrini goremedik.
Çay yada kahve dökülmüş sarışın camialar taraftarı o kadar haysiyez ki korkudan altına kaçırdı diyecek kadar boş gereksiz insanlar..

Azeri umarım sponsor falan olur 😀
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

bu kadar sertliğe kırmızı vermedi tetikçi bülo haftalardır süregelen hakem kepazeliğinin son damlası oldu bakalım haftaya nasıl bir senaryo kurgulayacaklar...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

gün sonunda hepsine AA monaco duk manşeti attırdık  :bandit:

Çevrimdışı cursedofdragon

haydaaa :D  :evillol:

Çevrimiçi Savaş

Bu arada Quaresma'nın bugünkü halinin açıklaması nedir? Galibiyet aldık diye bu durumu sümen altı edicek değiliz heralde? Adam kendini attırmak için elinden geleni yaptı. Peki ya atılsaydı? Ya 10 kişi kalsaydık? Ya galibiyet değil de beraberlik alsaydık? Ne olacaktı o zaman?

Bu akşam yaptığı hareketlerin mantıklı bir açıklaması yok. Sattık falan da intikam mı alıyo napıyo ben çözemedim. Saçmalık resmen.

Çevrimiçi murat baltacı

Lig bitene kadar bişey demeyecektim ama q7 nin yaptıkları akıl alır gibi değil resmen takımı sabote ediyo onu kenara almayan Şenol hocada akıl tutulması yaşıyo heralde böyle ateşli deplasmanda rakip takım ve taraftarı bu kadar bilenmişken sen nasıl bu kadar saçma sapan hatalar yaparsın. Başakşehir maçında bireysel oynadı belki 3-1 i erken yakalasak beraberliği kovalıycaz takım ateşlenecek,fener maçında bireysel oyun vermediği paslar bizi üç puandan etti üzerine bide bu maçta yaptıkları akıl alır gibi değil sezon sonu mutlaka yollar ayrılmalı yoksa sonu pascal gibi olacak.

Başkan ve hoca sezon sonu ne yapıp edip önümüzdeki seneye taş gibi takım kurmalılar stoperinden orta sahasına kanadına forvetine kadar tempolu diri yetenekli oyuncular bulmalılar. Bu sene dönen oyunları gördük diğer takımlarda bize karşı oluşan antipatiyi hırsı gördük seneye bu durum dahada fazla olacak seri şampiyonluklar istiyosak kimseye malzeme vermeden umutlandırmadan sahada ezip geçmemiz gerek. Lig biter bitmez q7,ozi,cenk gibi oyunculara teklif gelecektir direk satılıp dört beş tane kaliteli oyuncu almalıyız transferi son zamana bırakıp hocayıda zora sokmanın anlamı yok Şenol hocada makina değil takımı yapıcam derken bariz hatalar yapıyo ver eline sağlam malzemeyi sezon başı kampında takımı yapsın avruada ligde takır takır yürüyelim.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Kuntz

Son üç maçta Quaresma'nın oynatılmaması gerektiğini düşünüyorum.Bütün yılın emeğini, bütün sezonun mücadelesini çöpe atmaya kalkacak adamın üzerini çat diye çizeceksin. Kaldı ki, ben Quaresma'yı seven bir adamım, quaresma düşmanı falan değilim. Bursa'da yaptıklarını bir Beşiktaşlı olarak hazmedemiyorum. İhanetle eşdeğer benim için. Hakemlerin bizi doğramak için can attığı bir ortamda böyle davranması akıl alır gibi değil. Bursa'dan 2-3 topçuyu atamadığı için Quaresma'yı da atmadı. Yoksa yandı gülüm keten helva.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Allah'ım rakibin bile şereflisini versin bazıları demiş kalsınlar sezonda 6 puan alıyoruz bunlar bırak bizim rakibimiz olmayı bize yenilmeye bile layık değil inşallah düşerler. Gelip bize bilerek yenilsiniler felan demiyorum ha yanlış anlamasın kimse, 30 haftadır bu istek bu arzu nerdeymiş bunlarda bu yorumcuların değimiyle "biraz agresif başladılar" nerdeymişte şimdi şampiyonluğamı oynuyolarda çıkıp böyle oynuyorlar, kimse maval anlatmasın "aldığınız her puana para" lafıyla bunları sahaya sürmüşler. Bu taraftarların bu kini nedendir bombalı saldırıda bunlara kucak açan kimdi, yanlarında birlik ve barış mesajı veren kimdi, şampiyon olurlarken rakiplerine çelme takan kimdi. Bu futbolun buraya gelmesinin sebebi bu taraftarı tekrar eski kinliğine dödüren renkli medyadır. Taraftar gruplarının başındakileri gaza getiren renkli korkaklardır. Bu sezon şampiyonlukla tamamlandığında birdaha seviyemize çıkamayacaklarını bilenlerin oluşturdukları algılardır bu ortamı geren. Bu Türk futbolu bu kafalar kesilmediği sürece 1gr ileri gitmez. Yayıncı kuruluşada bir çift lafım var yayıncı kuruluş dediğin tarafsız olur en azından tarafını fazla belli etmez ulan her haftamı Beşiktaş maçlarında tüm faulleri Beşiktaş yapıyorda karşı takımın yaptığı kritik fauller özetlere konumuyor. Spikerler rakip takım gol yiyince anası ölmüş gibi hüzne boğuluyor.

Q7'ye ise diyeceklerimi sezon sonuna bırakıyorum. İlk yarı tamamen kayıptık ben ilk hamleyi ikinci yarı başlangıcında bekledim umudum Atiba'nın Trabzon maçından önceki formuna kavuşmuş olarak dönmesiydi ancak gördüm ki bu sezonu kapamış bu değişiklik daha erken olmalıydı. Futbol olarak 2. yarı biraz özümüze döndük ama hala eski seviyelerde değil zaten bu haftalarda da o seviyeleri beklemek hayalcilik olur artık sonuç futbolu oynamalıyız. Haftaya orta sahayı bugün mükemmel oynayan Tolgay - Oğuzhan önlerinde Talisca olarak başlamasını umut ediyorum.

Bunların hepsini üst üste koyup gene ŞAMPİYON yazdıracağız.
[ Son Düzenleme: 16 Mayıs 2017, 02:42:41 Kapkarakartal ]

Çevrimiçi tolga1903

Bu arada Quaresma'nın bugünkü halinin açıklaması nedir? Galibiyet aldık diye bu durumu sümen altı edicek değiliz heralde? Adam kendini attırmak için elinden geleni yaptı. Peki ya atılsaydı? Ya 10 kişi kalsaydık? Ya galibiyet değil de beraberlik alsaydık? Ne olacaktı o zaman?

Bu akşam yaptığı hareketlerin mantıklı bir açıklaması yok. Sattık falan da intikam mı alıyo napıyo ben çözemedim. Saçmalık resmen.

Hem mantıklı açıklaması yok hem de artık taraflı tarafsız herkes sadece bu adamın atılmamasını konuşur oldu. Hakkı yokki bu hareketleri yaptığı için insanların Beşiktaş'ın galibiyetlerine şaibeli gözüyle bakmasına. 33 yaşında ondan daha tecrübeli kaç tane oyuncu var iki kere direk bileğe bastı birinde de adamın sırtına geçirdi. Çatır çatır top oynadık 90 dk torpil küfür kıyamet bir kişi bursa seyircisinin rezilliklerini konuşmadı çünkü sağolsun quaresma efendi sayesinde gölge düşüyor. Yayıncı kuruluşun yaptığı da normal değil evet şamilin bilalin hareketlerini koymayarak tüm okları üzerimize çevirtti ama bu quaresmanın bugünkü davranışlarına bahane olamaz. Çünkü biz istediğimiz kadar millete laf anlatalım onlar da sertti diye quaresma bi şekilde milletin eline koz veriyo.

Çevrimdışı Librarius

bu kadar sertliğe kırmızı vermedi tetikçi bülo haftalardır süregelen hakem kepazeliğinin son damlası oldu bakalım haftaya nasıl bir senaryo kurgulayacaklar...

Gecen hafta penaltimiz yendi, faulle gol yedik ama medya maymunlari cikip Besiktas hakem kurbani demedi. Bursa macinda rakipten 2 kisi atilmaliydi ama onlara deginen yok. Akillarinca onumuzde ki haftalar icin zemin hazirliyorlar.

Tabi burda Quaresma'ya bir parantez acmak lazim. Bu tip oyuncularla yol yurunmez. Resmen takimi sabote etmeye oynadi. Kirmizi gorse butun takimin bir sezonluk emegini hic edecekti. Bu oyuncu seneye ya yedek kalmali yada elden cikarilmali. Yazik gunah ya.

Çevrimdışı Librarius

Hem mantıklı açıklaması yok hem de artık taraflı tarafsız herkes sadece bu adamın atılmamasını konuşur oldu. Hakkı yokki bu hareketleri yaptığı için insanların Beşiktaş'ın galibiyetlerine şaibeli gözüyle bakmasına. 33 yaşında ondan daha tecrübeli kaç tane oyuncu var iki kere direk bileğe bastı birinde de adamın sırtına geçirdi. Çatır çatır top oynadık 90 dk torpil küfür kıyamet bir kişi bursa seyircisinin rezilliklerini konuşmadı çünkü sağolsun quaresma efendi sayesinde gölge düşüyor. Yayıncı kuruluşun yaptığı da normal değil evet şamilin bilalin hareketlerini koymayarak tüm okları üzerimize çevirtti ama bu quaresmanın bugünkü davranışlarına bahane olamaz. Çünkü biz istediğimiz kadar millete laf anlatalım onlar da sertti diye quaresma bi şekilde milletin eline koz veriyo.

Quaresma uzun zamandir bende artik bir bikkinlik olusturdu. Takim bir tarafta Q7 bir tarafta oynuyor. Adam tek basina egleniyor, sut cekiyor, 3 kisi arasina girip top kaptiriyor, tekme salliyor, Oguzhan pasi kisa attigi icin topu uzaya vuruyor. Bugun yaptiklari ihanetle es deger malesef. Kirmizi gorse takimin bir senelik emegi cope gidecekti. Boyle sorumsuzca davranan birini tolere edemez Besiktas gibi buyuk bir kulup.  Vallahi de yazik billahi de yazik. Olmaz boyle.

Çevrimdışı taner37

Hakem eskilerinin dünkü maçta gördükleri tek kusur quaresma imiş.

Ulan insaf be. Bursasporlular neler yaptı Güntekin onay dışında biriniz konuşmadınız.

Bursaspor gol attı da golünü mu vermedi hakem

Bursaspor penaltı yapıldı da hakem mi vermedi?

Bursaspor gol attı ofsayt diye golü mü iptal eti hakem?

Bursaspor bir pozisyon dışında kaleye gelemedi be..

Ama neymiş hakem sayesinde BJK kazanmışmış.

Ulan insafsızlar....

Maaşınızı aldığınız kişiler size gazetecilik (!) yapmanız karşılığında size ne yazacağınızı da bizzat söylüyor sanırım. Belki de gazete manşetlerini bile o abileriniz bizzat söylüyor da ona göre yazıyorsunuz....

Sen sen evet sen....

Sevgili kankan ile BJK in şampiyonluğunu çalan çakma hakem... Bu BJK kışın şampiyon olur diyordun da noldu şimdi BJK in haram puanları var diyorsun...

Noldu sahibiniz yeminizi mi vermedi?

Hayırdır...

Şampiyonluktan ziyade hepinizi üst üste koyup

Aha da eşek gibi anırtmak var ya..

Şampiyonlar ligi kupasına bedel....

Siz hepiniz biz BEŞİKTAŞ
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı Anıl1903

Çevrimdışı Mavi Tuna

Televizyonlar dün Quarizma, Quarizma başka bir şey konuşmadık. Bu kadar yanlı, yandaş olunmaz ki Bilal Kısa daha 20~30 dakikalar arası Kırmızı göstermedi Abuabakar'ın pozisyonu çıkarsa Kırmızı kimse bir şey demez daha sıra Quarizma'ya gelene kadar Bursa 9 kişi kalırdı, Bunun dışında Bursa sporlu oyuncular kaç defa çift daldı, sert oynadı bir şey yok. Sonra 3 dk görüntüye hep bizim pozisyonları koy, bu kadar zorunuza gitmesin ya hu... Üç~Beş hafta önce televizyonlarda Başak bu oyuncu grubu ile şampiyon olmasın adam dövüyor diyenler Başak güzellemesi yapıyor. Biz önce bunları konuşalım sonra Quarizma konuşuruz. Onun için biraz daha sabır ile sezon sonunu beklememiz gerekiyor.

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Zafer55

Medyaya falan kızmıyorum ben.Tamam maçta bursaya da çıkması gereken kırmızılar vardı ama bir adam şampiyonluk için en kritik maçta ilk  45 dakikada 4 tane kırmızı kartlık hareket yapıyorsa yayın akışını değiştirip "quaresma özel" diye program koysalar yadırgamam.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yine malum kişilerden malum kişiye tek bir eleştiri yok "ya ama onların adamlarını niye konuşmuyuruz?" Nesini konuşacam ilk yarıda kırmızı görse o hareketlerden dolayı maçı kaybetsek halen hakem filan mı diyecektiniz ki siz derdiniz bundan eminim çünkü Q7 sevginiz Beşiktaş sevginizden önde. Allah ıslah etsin ve akıl fikir versin. Saygılar.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Onur Küçük

Medyaya falan kızmıyorum ben.Tamam maçta bursaya da çıkması gereken kırmızılar vardı ama bir adam şampiyonluk için en kritik maçta ilk  45 dakikada 4 tane kırmızı kartlık hareket yapıyorsa yayın akışını değiştirip "quaresma özel" diye program koysalar yadırgamam.
Hakemler bu sezon Beşiktaş'ı kayırıyor diyenler zaten Quaresma üzerinden yürüyordu . Medya zaten aynı medya . Beşiktaş'a saldırmak Beşiktaş aleyhine algı oluşturmak için en küçük fırsatı kolluyor . Sürpriz diyebileceğimiz bir durum yok .
Artık sezon sonunu bekleyip sonrasında gereken ne ise yapılacak.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Dünkü Maçta Gökhan Gönül e Para fırlatan Ezikler Muhtemelen fenerli Bebeler
Fener Gs ve Bursa dan Dost olmaz Düşman Olur bunu gördük
Hiç utanma arlanma edep haysiyet yok bunlarda Ulan hala anlamadılar Adam fb de 2.milyon küsür para alıyordu Bizde 1.750 nin euro ya oynuyor Ve para için gelmedi Bunu idrak edemeyecek kadar Düşük IQ ya sahip bu Terbiyesizler türk futbolunun marka değerini düşürmekten gayet hoşnutlar böylelerini Maça almayacaksın
Neymiş Quaresma atılmalıymış Bana hikaye anlatmayın arkadaş ona bakarsan bursanın maçı 9-10 kişi bitirmesi lazımdı Sivok un hareketi Kırmızı Gole giden adama Yatarak müdahale ile engelleme var Net Kırmızı
Bilal in tolgaya yaptığı hareket kırmızı Bilal en az. 3 kere atılmalıydı Ezbere konuşuyorlar yanlış ve boş laf yapıyorlar
İlker yağcıoğlu Fb li Ahmet Çakar Totoşu Gs li Bu adamlar hep ortalığı karıştırıyor Rasim Ozan da Gs li ama kalkıp bunlar gibi algı yapmıyor Çıkıp delikanlı gibi Beşiktaş şampiyon olsun diyor Ahmet Çakar ın ne mal olduğunu dünya alem biliyor Yorumlarını ciddiye almamak lazım çünkü kaale alınacak adam değil hatta adam değil emzik dayandıramadık dün akşam bu terbiyesize
Beşiktaş böyle ağlatır adamı.
[ Son Düzenleme: 16 Mayıs 2017, 09:22:50 PrisonBreak ]

Çevrimdışı Mavi Tuna

Yine malum kişilerden malum kişiye tek bir eleştiri yok "ya ama onların adamlarını niye konuşmuyuruz?" Nesini konuşacam ilk yarıda kırmızı görse o hareketlerden dolayı maçı kaybetsek halen hakem filan mı diyecektiniz ki siz derdiniz bundan eminim çünkü Q7 sevginiz Beşiktaş sevginizden önde. Allah ıslah etsin ve akıl fikir versin. Saygılar.
Benim Quarizma karşı en ufak bir sevgim yoktur. Neden ikinci bir defa geldi hala da anlamış değilim. Dün ki maç özelinde Quarizma'yı eleştiren yandaşların 2 tane Bursa kırmızısını konuşmaması, sahaya atılanlar, patlattılan torpille maç boyu oyunun suyunu çıkarmak adına yapılanları görmeyip sonra Quarizma güzellemeleri yapmaları tamamen art niyetlidir. Sanmıyorum ki bir kişi bile Quarizma kırmızı görmemeli demez. Zaten adam saatli bomba olur direk kırmızı görürse kendine 2. Sarı kırmızı görürse hocaya yazar. Bu sene hakemlerin maçaları yemeği için bunlar olmadı ama yürekli hakemler bu lig de olsaydı Quarizma en az 10 maç oynayamazdı. Lig bir bitsin Q7 hakkında söylenecek çok şey var...!

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Benim Quarizma karşı en ufak bir sevgim yoktur. Neden ikinci bir defa geldi hala da anlamış değilim. Dün ki maç özelinde Quarizma'yı eleştiren yandaşların 2 tane Bursa kırmızısını konuşmaması, sahaya atılanlar, patlattılan torpille maç boyu oyunun suyunu çıkarmak adına yapılanları görmeyip sonra Quarizma güzellemeleri yapmaları tamamen art niyetlidir. Sanmıyorum ki bir kişi bile Quarizma kırmızı görmemeli demez. Zaten adam saatli bomba olur direk kırmızı görürse kendine 2. Sarı kırmızı görürse hocaya yazar. Bu sene hakemlerin maçaları yemeği için bunlar olmadı ama yürekli hakemler bu lig de olsaydı Quarizma en az 10 maç oynayamazdı. Lig bir bitsin Q7 hakkında söylenecek çok şey var...!

Çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batıracaksın diye boşuna demiyorlar, yeri geldi Abou'da gömüldü gördüğü kırmızı kartlar yüzünden ama sen takım olarak istim üstündeyken bunları yapamazsın yapmaya da hakkın yok heleki takımın en tecrübeli adamı olarak.. Ama ilk sezonunda keyfine adama arkadan tekme atıp kırmızı görüp sonra armayı öpen adam değil mi bu, o yüzden şimdi yaptıkları şaşırtmıyor beni.
Korku akıl katilidir.

Etiketler: