Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 516 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8432120 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Neyse ki sezon bitiyor Gökhan Töre gelcek bi kaç kanat oyuncusu daha alırız Quaresma ya muhtaç olmayız Şuan ondan başka kanat alternatifi olmadığı için 3 maç daha muhtaçsın ona sene sonu gider umarım Takımdaki dengeyi bozuyor Şenol hoca da sabrediyor.

Çevrimdışı benyv-

Neyse ki sezon bitiyor Gökhan Töre gelcek bi kaç kanat oyuncusu daha alırız Quaresma ya muhtaç olmayız Şuan ondan başka kanat alternatifi olmadığı için 3 maç daha muhtaçsın ona sene sonu gider umarım Takımdaki dengeyi bozuyor Şenol hoca da sabrediyor.

O yaptığı hareket akıl alır gibi değil. Bir sene daha ne taraftar ne hoca onu kaldırabilir. Eğer bonservisini isteyen olmazsa en kötü ihtimal yedek otursun, kupa maçlarında oynasın. Şahsen iyi bir Gökhan Töre'yi çok beğeniyorum. Onun yanına bir tane daha kanat alırsak seneye sıkıntı çekmeyiz, Q7'ye ve Babel'in form düşüklüklerine sürekli tahammül etmek zorunda kalmayız.

Çevrimdışı Onur Küçük

Çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batıracaksın diye boşuna demiyorlar, yeri geldi Abou'da gömüldü gördüğü kırmızı kartlar yüzünden ama sen takım olarak istim üstündeyken bunları yapamazsın yapmaya da hakkın yok heleki takımın en tecrübeli adamı olarak.. Ama ilk sezonunda keyfine adama arkadan tekme atıp kırmızı görüp sonra armayı öpen adam değil mi bu, o yüzden şimdi yaptıkları şaşırtmıyor beni.
İşe biraz da olumlu tarafından bakalım . Puan farkı ikiye inince herkes gerçek yüzünü gösterdi bir kez daha .  Quaresma meselesine gelince de Quaresma 1. dakikada gereksiz kırmızı kart görse de onu alkışlayacak , Beşiktaş'ın futbolcusunu Beşiktaş'ın üzerinde tutacak bir taraftar grubunun olduğunu gördük. Quaresma gittiğinde bunlar buharlaşmayacak . Bu taraftar grubuna ve Beşiktaş'ı bataklığa çekmek isteyenlere karşı her daim uyanık olmamız gerektiğini gördük.

Çevrimdışı İhsan

Bu adamin da senelerdir Besiktas'a sponsor vs gibi bir yardimi olacak diye soylenir ama bugune kadar bir hayrini goremedik.
O degilde baskana mac baya zevkli gecmis sanirim,  :evillol:

:kop: :kop: :kop:
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

dün özellikle Oğuzhan ve Tolgay ikilisini beğendim. Oğuzhan artık yavaş yavaş stresli ve zor maçlarda'da kendini göstermeye başladı, yakın köşeye vurduğu plase enfesti.

Çevrimdışı tangaz

Çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batıracaksın diye boşuna demiyorlar, yeri geldi Abou'da gömüldü gördüğü kırmızı kartlar yüzünden ama sen takım olarak istim üstündeyken bunları yapamazsın yapmaya da hakkın yok heleki takımın en tecrübeli adamı olarak.. Ama ilk sezonunda keyfine adama arkadan tekme atıp kırmızı görüp sonra armayı öpen adam değil mi bu, o yüzden şimdi yaptıkları şaşırtmıyor beni.

tamam çuvaldızdır iğnedir q7nin yanlışıdır şudur budur da akşamki atmosferden ve maç sonu gelişmelerinden sonra bence bunları söylemek yanlış bir olup birlik olup hepsini üstüste koyduk soktuk çıkardık kafasında olmalıyız...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı benyv-

Seneye 4-4-2 oynayalım :D

Şampiyonlar liginde içimizden geçerler  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

dün karijmanın sahada kalması mucizeydi,Bursa'dan da Şamil, Bilal banko kırmızı görmeliydi, Sivok'un pozisyonu da tartışmalı hakem rezaletti her zamanki gibi eyyamcı bülo...

Çevrimdışı onur_U

Neden kendi topçularımızı hayıflıyoruz,
Yorumcular bizi referans alıp oyuncularımıza yükleniyor

Bursa seyircisinin sahaya attıkları bombalar nedeniyle 2 kez oyun durmadımı
Korkutma ve tehditle oyuncularımız tahrik edilmedimi
üstelik bu görüntüler özetlerde yok,
kimse bunlardan bahsetmiyor

Hadi ordan Beşiktaşı eleştiren yorumcular

saygılar

biz bu ülkedeki yorumcuları tanıyor muyuz? tanıyoruz.
hepsinin Beşiktaş düşmanı olduğunu bilmiyor muyuz? tabi ki biliyoruz.
hatta şu an bizim dışımızda herkesin bize karşı durduğunu da görüyoruz değil mi? hepsine karşı tek...

peki böyle bir ortamda senin topçun maçın önüne geçecek hareketleri takıma ihanet edercesine, hakem dışında herkesin gözünün içine sokarcasına yaparsa ben yorumculara suç bulmam kusura bakma, onların zaten konuşacak başka birşeyleri kalmadı..biz bu maç özelinde topçuları eleştirmiyoruz. formaya ihanet eden o topçuyu eleştiriyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

Aynen oyle, amsterdam kerhanesinden es alip bakire cikmasini beklemesin kimse.
Bu adamin ne oldugunu besiktaslidan iyi bilen var mi? Hic almayacaksin aldiysan da surprizle karsilastim demeyeceksin.

Hakemin kirmizi gostermeyecegi maci 11-11 tamamlayacagi zaten bilali atmayinca belli olmustu hoca da cikarmadi. Ben sariyi gorunce rahatladigini dusunuyorum.

Gergin, sert, kavgali dovuslu iyi mac oldu. Adamlar sert oynadi bizim takimda sinmedi tekmeyse tekme kavgaysa kavga. Bursaspor taraftari da takimini iyi destekledi gayet agresif ve tutkuluydular.
Bu tarz maclarin sayisi artmali ligde.

Ben fitbola ve kavgaya doydum. Boyle maclarda oguzhanin da azicik daha sertlesmesi lazim fb macinda rvoya iyo koymustu dun gidip birloya da ayni tarifeyi yapmaliydi, iyice gelisecek azicik yazin vucut yapsin islem tamam.

Çevrimdışı tangaz

burda karizmaya kızanların biride çıkıp 94.dk.da becki 2 kişi resmen sokakta yere düşüp kapaklanan adamı tekmeler gibi tekmelediler yan hakem ufaktan korumaya çalışırken o esnada bülent gelip bursa lehine serbest vuruş verdi demiyorsa kusura bakmasınlar karizmayı eleştirmeye hakkınız yok derim.

maç sonu beşiktaş hakem kararı ile yendi diyen gevşek kanallar kıçı ile yorum yapıyor biz kalkıp karizmayı gömüyoruz. gün gömme günü değil. maça binlerce torpil sokulmuş tek amaç maçı provake edip şampiyonluğumuza taş koymak bunu dile getiren tek kanal yokken gün gömme günü değil. bu torpil öle 2 tane topitopun kıçına saklayıp stada sokacağı iş değil kulübün organize ettiği bişey belli ki ama bunu dile getiren kimse yokken gün gömme günü değil.

iğneyi de çuvaldızı da mızrağı da kobrayı da hepsine sapladık!!!
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Aynen oyle, amsterdam kerhanesinden es alip bakire cikmasini beklemesin kimse.
Bu adamin ne oldugunu besiktaslidan iyi bilen var mi? Hic almayacaksin aldiysan da surprizle karsilastim demeyeceksin.

Hakemin kirmizi gostermeyecegi maci 11-11 tamamlayacagi zaten bilali atmayinca belli olmustu hoca da cikarmadi. Ben sariyi gorunce rahatladigini dusunuyorum.

Gergin, sert, kavgali dovuslu iyi mac oldu. Adamlar sert oynadi bizim takimda sinmedi tekmeyse tekme kavgaysa kavga. Bursaspor taraftari da takimini iyi destekledi gayet agresif ve tutkuluydular.
Bu tarz maclarin sayisi artmali ligde.

Ben fitbola ve kavgaya doydum. Boyle maclarda oguzhanin da azicik daha sertlesmesi lazim fb macinda rvoya iyo koymustu dun gidip birloya da ayni tarifeyi yapmaliydi, iyice gelisecek azicik yazin vucut yapsin islem tamam.

ya git futbol maçı mı izliyoruz yoksa kavga mı? Medeni bir ülkede bu maç tatil edilirdi.

Çevrimiçi levitate

Şampiyonlar liginde içimizden geçerler  :D
O kadar da kötü olmaz yav :D Tolgay-Ozzy ikilisi bayağı iyi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erdem Ayaz

O yaptığı hareket akıl alır gibi değil. Bir sene daha ne taraftar ne hoca onu kaldırabilir. Eğer bonservisini isteyen olmazsa en kötü ihtimal yedek otursun, kupa maçlarında oynasın. Şahsen iyi bir Gökhan Töre'yi çok beğeniyorum. Onun yanına bir tane daha kanat alırsak seneye sıkıntı çekmeyiz, Q7'ye ve Babel'in form düşüklüklerine sürekli tahammül etmek zorunda kalmayız.
Babel bence gayet iyi oyuncu Quaresma kadar göze batmıyor saha içinde en sabırlı oyuncumuz bana göre
Geçen haftaki fb maçında Hasan Ali nin Babel e yaptığı penaltı olması gereken pozisyonda penaltı verilmemesinin ardından en ufak bi itiraz da bulunmadı sakin oyuncu iyi koşuyor defansa yardım ediyor şutları iyi seneye daha faydalı olur Babel çok kaliteli oyuncu
Gökhan Töre de geçen seneki gibi sürekli sakatlanıp takımı zor durumda bırakacak hareketler yaparsa hiç gelmesin bende seviyorum kendisini ama Artık farklı bi Gökhan Töre okdugunu taraftara göstermeli bu hem takımda kalması açısından hemde kendisini taraftara sevdirmesi açısından önemli.
[ Son Düzenleme: 16 Mayıs 2017, 09:58:30 PrisonBreak ]

Çevrimdışı mylife1903

dün karijmanın sahada kalması mucizeydi,Bursa'dan da Şamil, Bilal banko kırmızı görmeliydi, Sivok'un pozisyonu da tartışmalı hakem rezaletti her zamanki gibi eyyamcı bülo...
O koyyaraya giren atilmaliydi asil. Bilal ve onun hareketi direkt kirmizi. Sivok tartisilir gordugun aciya gore atarsin atmazsin, samilin atilmasi supriz olurdu o taraftar onunde.

Dun ermani seyretmeye baslayinca o da basladi yok 3-4 kere atilmasi lazimdi falan sonra pozisyon analizne gelince alkis mevzusundan yuklenmeye calisti. Adamin sirtina basti deniyor hadi en cok sari, birloya basti dendi basmamis, samile iyi gecirmis sari gormus normal, alkis meselesinden de gecen hafta adam atildi ama uzundur ben alkis yuzunden atilan gormemistim. Bulo o alkisin protesto alkisi oldugunu dusunse atardi diyecem ama dunku mac icinde o kart standartinda kimse alkistan itirazdan falan atilmazdi.
Bursa meydan muharebesi oldu, bombalar falan, gerilim 2.5 paket sigara ictim

Iyi mac oldu iyi, oguzhanla tolgayin boyle maclari daha fazla oynamalari lazim

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

burda karizmaya kızanların biride çıkıp 94.dk.da becki 2 kişi resmen sokakta yere düşüp kapaklanan adamı tekmeler gibi tekmelediler yan hakem ufaktan korumaya çalışırken o esnada bülent gelip bursa lehine serbest vuruş verdi demiyorsa kusura bakmasınlar karizmayı eleştirmeye hakkınız yok derim.

maç sonu beşiktaş hakem kararı ile yendi diyen gevşek kanallar kıçı ile yorum yapıyor biz kalkıp karizmayı gömüyoruz. gün gömme günü değil. maça binlerce torpil sokulmuş tek amaç maçı provake edip şampiyonluğumuza taş koymak bunu dile getiren tek kanal yokken gün gömme günü değil. bu torpil öle 2 tane topitopun kıçına saklayıp stada sokacağı iş değil kulübün organize ettiği bişey belli ki ama bunu dile getiren kimse yokken gün gömme günü değil.

abi hangi birini sayalım hakem rezaletti Bilal'in Tolgay'a çift dalması bile kırmızıydı, Karijmayı gömerim kusura bakmasın kaç defa kırmızılık hareketi var hakem talimat almış belli iki takımada kırmızı göstermemesi yönünde yoksa bizden karijma rakipten 2 garanti 3 kırmızı olabilirdi.

Çevrimdışı Onur Küçük

Bursa'nın yaptıkları ayrı Quaresma'nın yaptıkları ayrı tartışma konusu . Quaresma Beşiktaş'ın futbolcusu ve sadece Bursa maçında değil sürekli benzer işleri yapıyor . Bursa maçı geldi geçti ama Quaresma ile önümüzde 3 maç var . Saatli bomba gibi özellikle şu sıralar . Patlarsa bütün sezonu yakabilir. Egosunu 3 maçlığına bastırsın ondan sonra o da Beşiktaş da kararını alır önüne bakar.
[ Son Düzenleme: 16 Mayıs 2017, 09:59:42 Onur Küçük ]

Çevrimdışı mylife1903

ya git futbol maçı mı izliyoruz yoksa kavga mı? Medeni bir ülkede bu maç tatil edilirdi.
Kavga iyidir iyi. Kimse ezilip buzulmesin bizkm takimda ezilip buzulen sonra fena duzulur.
Medeniyet ne yahu, tek disi kalmis canavar.

Rusya romanya bulgaristan ligi ayarinda macti yumruklasma olsa tam rusya ligi olurdu.

E seviyemizde oralar zaten @Mehmet Ali C.

Çevrimdışı onur_U

elma ile armutu karıştırıyorsunuz. bursalılara kırmızı çıkmadı hadi quaresma da iki kere tekme atsın bu mu yani..ya verseydi..örnekleri görmedik mi çok...eğer kırmızıyı görse ve maçı kazanamasaydık o zaman ne olacaktı?

ayrıca yorumcuların amacı zaten bu. ne zaman hakkımızı savundular?
sen ağızlarına malzemeyi verirsen adamlar konuşur.

neyse futboldan ve insanlıktan nasibini almamış binlerce kişinin önünde iyi bir galibiyet oldu..bu hafta inşallah fişi çekeceğiz..

Çevrimdışı benyv-

O kadar da kötü olmaz yav :D Tolgay-Ozzy ikilisi bayağı iyi

Real Madrid, Barcelona gibi takımlar bile defansif orta sahasız maça çıkmıyor şampiyonlar liginde. Öyle kolay değil orada. Ama bizim ligde oynayabiliriz, derbiler hariç gayet de iş yapar. Dün gördük iyi kanatları ve 2 forveti olan bir takıma karşı ligimizdeki takımların defansı yol geçen hanı oluyor.  Bu sene takımın en formda olduğu zaman bile şampiyonlar liginde 6 maçta ancak 1 galibiyet alabildik. Seneye defans sorununu çözersek daha çok şansımız olur.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

tamam çuvaldızdır iğnedir q7nin yanlışıdır şudur budur da akşamki atmosferden ve maç sonu gelişmelerinden sonra bence bunları söylemek yanlış bir olup birlik olup hepsini üstüste koyduk soktuk çıkardık kafasında olmalıyız...
Bu noktaya getiren de biziz ama, balık hafızalı olmaya gerek yok, sanki bu yeni birşeymiş gibi davranmak da anlamsız bence, o yüzden üstüne koyarak gitmeliyiz koyup geçmeliyiz diyoruz ya..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi levitate

Real Madrid, Barcelona gibi takımlar bile defansif orta sahasız maça çıkmıyor şampiyonlar liginde. Öyle kolay değil orada. Ama bizim ligde oynayabiliriz, derbiler hariç gayet de iş yapar. Dün gördük iyi kanatları ve 2 forveti olan bir takıma karşı ligimizdeki takımların defansı yol geçen hanı oluyor.  Bu sene takımın en formda olduğu zaman bile şampiyonlar liginde 6 maçta ancak 1 galibiyet alabildik. Seneye defans sorununu çözersek daha çok şansımız olur.

O zaman dediğin gibi abi maça göre oynayalım :D Juve 3-5-2 ve 4-2-3-1 ile değişimli oynuyor bizde yapabiliriz

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

O koyyaraya giren atilmaliydi asil. Bilal ve onun hareketi direkt kirmizi. Sivok tartisilir gordugun aciya gore atarsin atmazsin, samilin atilmasi supriz olurdu o taraftar onunde.

Dun ermani seyretmeye baslayinca o da basladi yok 3-4 kere atilmasi lazimdi falan sonra pozisyon analizne gelince alkis mevzusundan yuklenmeye calisti. Adamin sirtina basti deniyor hadi en cok sari, birloya basti dendi basmamis, samile iyi gecirmis sari gormus normal, alkis meselesinden de gecen hafta adam atildi ama uzundur ben alkis yuzunden atilan gormemistim. Bulo o alkisin protesto alkisi oldugunu dusunse atardi diyecem ama dunku mac icinde o kart standartinda kimse alkistan itirazdan falan atilmazdi.
Bursa meydan muharebesi oldu, bombalar falan, gerilim 2.5 paket sigara ictim

Iyi mac oldu iyi, oguzhanla tolgayin boyle maclari daha fazla oynamalari lazim
aynen bak onu unuttum koyyaraya çift daldılar,  Şamil'in İlk golde Tolgay'a yaptığı harekete bak abi bariz sarıydı. Oğuzhan'ı indirdi sonra sarı gördü.

Çevrimdışı mylife1903

Beck kendi kasindi abi, fb macindan ders cikmamis. O mactada o korner diregi tiyatrosunu yaptilar gg ile babeldi galiba kaptirdik topu. En nefret ettigim sey futbolda. Kendi kasindi beck bursasporlularda azicik kasidi tekmeylen.
Kendi futbolcum yapsa dahi uyuz oluyorum o harekete, dunyanin heryerinde hakemler de hosgoruyle bakmiyor o harekete.

Karabuk macimiydi neydi bilicli, jones yapmisti aynisini tekmeyi koyup almislardi topu o top gidip gol olmustu.

Sampiyonluk kolay gelmiyor, futbolcular iyi ve sert tepki verdiler ve ust uste uc mac puan kaybetmediler.

Etiketler: