Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8525926 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

abi herif çizgide faydalı şöyle ki; 50 metre top eliyor pat die istop ediyor oyun açılıyor bizimkiler ileri çıkıyor yerleşiyor falan başkası olsa topu rakibe kaptırıyor ve kontrada yakalanıyoruz karizma bu açıdan da faydalı
Santrafor abi santrafor. Anneler gununde cok andim birisini azicik bi kuskunlugum var ama belki bi mantik evliligi yapabiliriz.

Çevrimdışı mylife1903

Yok abi aşağıdaki çocuktan bahsediyor..

https://www.transfermarkt.co.uk/ivan/profil/spieler/364257
Bu ponte piratadan iyi topcu cikiyormus, metin albayrak bi ilgilensin.

Çevrimdışı Onur Küçük

@Necmi abi ve @tuncaboylu bile boyle polyannalik yapmamistir abi. Maca bakarsan yazdigin da dogru aslinda iki sol taraf oyuncusu kosmaktan sakatlandi.

Bu bursaspor bu haftasonu fark yer kimle oynuyorsa, herifler bitti son kursunlarini attilar.
Zaten rakibin biz degiliz ne kasiyon gardasimm
G.S. ile Fener'i nasıl birleştirdik ezeli rekabetlerine halel getirmeyecek biçimde  3. mücadelesi verdirir olduysak Bursa ile Ankaragücü'nü bir araya getirmek de bir sonraki vazifemiz olsun. O kadar iyilik ediyoruz , bir teşekkürü de hak ediyoruz.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

G.S. ile Fener'i nasıl birleştirdik ezeli rekabetlerine halel getirmeyecek biçimde  3. mücadelesi verdirir olduysak Bursa ile Ankaragücü'nü bir araya getirmek de bir sonraki vazifemiz olsun. O kadar iyilik ediyoruz , bir teşekkürü de hak ediyoruz.
4.olan daha mı erken açıyor ligi? Onun mu mücalesini veriyorlar şimdi? O kadar uzağım ki böyle şeylere :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

Olay rizenin az iteklenmesine bakar.
Simdi yumusacik nasil yazacam bilemiyorum ama milli icecegimiz cayin kutsal topraklaridir rize, roze kume dusmez dusmesi teklif dahi edilemez, bursanin da topitop sekerlemeleri falan meshurdur
Olmadi boyle nasi desem. Cok muhterem topraklardir rize, cok cok onemli ehemmiyetli insanlar yetismistir dusmez rize.
Bursasporlular da aglamasin sonra besiktasa yenildik falan kume dustuk diye,

Çevrimdışı Onur Küçük

4.olan daha mı erken açıyor ligi? Onun mu mücalesini veriyorlar şimdi? O kadar uzağım ki böyle şeylere :D
Ben de unuttum 4. olana ne olduğunu . Sezon sonunda takımı 4. olan arkadaşlara sorarız  durumlarının ne olacağını.

Çevrimdışı mylife1903

Senelerce ligi erken actik, form tutup ligin sonunu getiremedik.
Birazda bunlar ugrassinlar. Transferi ayri dert, hazirlik maci ayri dert, elemesi ayri dert
Futbolcular da habire sakatlaniyordu   

Soyle haziranin ortasinda kamp yapsinlar azicik

Çevrimdışı tangaz

gs bu sene normal takılıyorda febe her kulvarda her rakibimize destek olma misyonunda bu aralar. esra ceyda kardeşler evlilik işine de girmişler bu arada taurasi ile taylor evlenmişler iki eski renkli  :kop:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

gs bu sene normal takılıyorda febe her kulvarda her rakibimize destek olma misyonunda bu aralar. esra ceyda kardeşler evlilik işine de girmişler bu arada taurasi ile taylor evlenmişler iki eski renkli  :kop:
Kabullenme safhasina az kaldi. Ffp ile bi iyice kaynassinlar bu sene sonra bakariz durumlarina

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kabullenme safhasina az kaldi. Ffp ile bi iyice kaynassinlar bu sene sonra bakariz durumlarina
Nikah şahidi?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Nikah şahidi?

nikahını bilmem de hele bi gömelim 7sine de 40ına da gelirim  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Karabay

Bir hatırlatma!!

Quaresma o kadar iyi oynadıki,
fiziki zorlaması sonucunda
onu tutmaya çalışan 2 Bursalı oyuncu helak olup sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı

Saygılar
tabi tabi bi ara ebabil kuşları saldırıyordu :)

Çevrimdışı Çağatay

Bu sene sozlesmesi bitip belese cikacak kimler var piyasada
Gecen sene pas gecmistik

Çevrimdışı cursedofdragon

Gecen sene pas gecmistik

ben yazmıştım silinmiş transfer sezonu başlığı değil ya ondan :)

Var abi güzel isimler vakti saati gelince başlıcaz yazmaya sabahlıcaz uykusuz kalıcaz son güne kadar transfer beklicez :D

Çevrimdışı Berat

Bir hatırlatma!!

Quaresma o kadar iyi oynadıki,
fiziki zorlaması sonucunda
onu tutmaya çalışan 2 Bursalı oyuncu helak olup sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı

Saygılar

Trollukte sınır kalmamış, Allah akıl fikir versin.

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı panic13

Gecen sene pas gecmistik

taribo west
erhan albayrak
mexes

ucuza kapatabileceğimiz genç oyuncular;

maxim tsigalko
nikiforenko
mark kerr
ibrahim said

takipte kalın derim.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Çağatay

ben beşi bir yerde takarım bunlara  :D

Birak abi allasen çeyrek neyine yetmiyor 😄

Çevrimdışı mylife1903

Nikah şahidi?
Bunlarin kurtulusu evlilik zaten.
Bunlar boyle dusman gozukur ama birbirlerine asiktirlar, nefretle ask arasinda dalgali seyreden bi iliskileri var.
bunlar evlensin tek olsunlar uj renkli. Sari parantezine girsinler sari(laci kirmizi)
Sonra kadikoydeki stadin ust kullanim hakkini devlete cakip borclari odesinler o otoban kenarindaki stadta oynasinlar maclarini. Hem bir suru yildiz olur formalarinda arkalarina halleyi monte edince bir yildiz da arkadan takiyormus zaten formaya ohh mis

Çevrimdışı Onur Küçük

ben beşi bir yerde takarım bunlara  :D
Düğünü Vodafone Arena'da yaparız. Zaten borca batmış durumdalar. Başkan Orman'ın yufka yüreği kaldırmaz bu duruma.

Çevrimdışı tangaz

Birak abi allasen çeyrek neyine yetmiyor 😄

sarı kız gördüm mü takmadan duramıyorum  :iblush:

Çevrimdışı tangaz

ben çıkıyorum beyler bir toplantım var ona gidiyorum. ben yokken takmaya dewam edecekseniz takma görevimi vekaleten ekürim @mylife1903 a bırakıyorum onun işi çıkarsa yedekden de @Necmi abiyi vekil tayin ediyorum. iyi takmalar  :icool:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

taribo west
erhan albayrak
mexes

ucuza kapatabileceğimiz genç oyuncular;

maxim tsigalko
nikiforenko
mark kerr
ibrahim said

takipte kalın derim.
Okoronkwo yu unutmuşssun..