Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 436 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8505216 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Furkan5

ISLIK...YUH...ISLIK...YUH...bundan sonra parola bu olmalı. Tezahürat falan teferrüat. HAKEME SARMALIYIZ ! Şarkı türkü maçtan önce veya sonra.
Abi dediğin çok doğru ki çoğu maçımızda bunu başarabildik.Senin bahsettiğin top rakipteyken
birde top bizde olduğunda ne yapmalıyız? Büyük maçlarda rakip taraftarın sesini,bize ettikleri küfürleri
kendi mabedimizde mi dinlemeliyiz?Sonuna kadar ıslık,yuhalama kısmının arkasındayım ama
birde diğer tarafı için birilerinin en ideal çözüm bulması gerektiğini düşünüyorum.

Çevrimdışı Ensar

dün bizim mısırlı işçiye dedim kamerunun forveti abubakar bizim oyuncumuz haberin olsun felan , çok futbol bilmez ama mısır finale çıktığı için tabi tüm ülke ilgileniyor maçla. bugün geldi "o abubakar ne öyle bi sağa sola koşuyor bela herif" diyor :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Kalyoncu

Adriano gibi bir topçumuz var. Onu izlemek bizim için çok büyük ayrıcalık. Kapatalım şu fener maçını önümüze bakalım karabüğe Allah ne verdiyse sallamak lazım.

Çevrimdışı doctore

ISLIK...YUH...ISLIK...YUH...bundan sonra parola bu olmalı. Tezahürat falan teferrüat. HAKEME SARMALIYIZ ! Şarkı türkü maçtan önce veya sonra.

kesinlikle katılıyorum.  :claps: :claps:

Eski tribün yok diyenler var. olmasın zaten eski tribün. Saygı duyamıyorum bu fikre. şu an trübünler susarken dahi daha faydalı. en azından zarar vermiyorlar.

he olur 2-0, 3-0 başlanır laylaylom a. o zaman hak etmişsindir zaten zevki bir başka oluyor.
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimiçi Necmi

Bende diyorum ki lay lay lom olan besteler değilde daha kısa ve öz besteler devreye girsin
uzun bestelerı millet bir yerinden sonra söylemiyor zaten ama kartal gol gol ,saldırsana
gibi besteler top bizdeyken susmaktan daha faydalı olucaktır.İletimin hiçbir yerinde sövmekten,küfürlü besteden
bahsetmemişim bunu da katiyen desteklemiyorum .10 dk süren besteleri de desteklemıyorum,bunların
ancak maç sonunda yapılması taraftarıyım fakat top bizdeyken sus pus maç izleme taraftarıda değilim.
sürekli gürültü destek değildir sadece rakibi ve hakemi buna alıştırmış olursun
top bizdeyken zaten faule uğruyoruz o sırada zaten marş söyleyip transa geçildiğinden
tepkide koysan etkili olmuyor. ama suskunken ooo diye çıkış yapıp yuhalama başlayınca
hakem hemen dönüyor ne zaman etki yitiriyoruz tam senin dediğini yaptığımız zaman
birde antipati başladığı bir şeyi kesmeyi bilmediği için atak yerken kartal gol gol gol diye
devam ediyor kartal gol gol derken çok pozisyon yiyoruz çok fazla gürültü yapmayacaksınki
yaptığında etkin olsun ne zaman yaparsın farka gitmişsindir oyun domine olmuş eğlenmeye
başlarsın sürekli gürültü baskı kurmak değildir.

Çevrimiçi Necmi

dün bizim mısırlı işçiye dedim kamerunun forveti abubakar bizim oyuncumuz haberin olsun felan , çok futbol bilmez ama mısır finale çıktığı için tabi tüm ülke ilgileniyor maçla. bugün geldi "o abubakar ne öyle bi sağa sola koşuyor bela herif" diyor :D
onun rakibe bela olduğu konusunda bir burdakileri ikna edemedik
şu anda bütün mısır sövüyordur :evillol:

Çevrimdışı Ensar

aynen öyle abi , ama ben yine dün babama dedim dk 90 abubakar atar golü şampiyon olur Kamerun :D harbiden de öyle oldu , ben inanıyorum abubakara , bir gomez değil ama beceriksiz bir adam da değil , talisca ve babel ile çok iyi olacağını düşünüyorum

Çevrimdışı OrhanAker

Adriano gibi bir topçumuz var. Onu izlemek bizim için çok büyük ayrıcalık. Kapatalım şu fener maçını önümüze bakalım karabüğe Allah ne verdiyse sallamak lazım.
Aynen hiç gerek yok bu salaklarla uğraşmaya karabük daha önemli.

Çevrimdışı underworld

Paçalardan tecrübe akıyor. ..

Çevrimdışı underworld

Abu'yu tanimasak yutturacaksiniz vallaha.
Abu herseyi yapar ama o topu içeri zor sokar. O yüzden buze
Cenk-abu karışımı golcü lazım .

Çevrimdışı Kutay

Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar.Bu herkes için geçerlidir.Valla sinirim hala geçmedi sinirden televizyonu yumrukladım Allahtan kırılmadı

Geriden gelerek okuyorum.Tosiçin pozisyonu gerçekten acemice ama ortada bir hakem olmadığı için bütün bunlar oldu.Kimse anlatmasın yok sakin kalmalıydık filan

Orda ne tosiç sakin kalabilir ne de başka biri.Cenkin pozisyonunu dikkatli izlerseniz orda ayakkabısı çıkıyor yani faul bekliyor top ozide kalınca da hakem devam diyor

Ama nereye devam ileride adam yok ozi 5 kişiyi mi çalımlayacak dursana kardeşim hakem faul çalsın.İki dakkada cenki yedeğe yollamışsınız

Bizim en büyük hatamız da bu zaten hep biz profesyonel olacağız hakemi de yeneceğiz.Hep sakin kalacağız.En iyi futbolu oynayarak galip geleceğiz.

Kötü oynayıp yenince en çok eleştiriyi biz yapıyoruz.Ben hiçbir futbol taraftarının özellikle de renklilerin oyuncularının yaptığı çirkeflikleri eleştirdiğini görmedim.

Her şeyin bir kuralı var Türkiyede derbiler maalesef ki 98 yılından beri böyle oynanıyor.Ama biz ısrarla futbol oynamaya çalışıyoruz.

Olmuyor işte anlayalım artık ve oyunu kuralına göre oynayalım pislik yapalım çirkeflik yapalım.Oyuncumuzu kamuoyuna karşı yem etmeyelim

Arkasında duralım eğer bunları yapmazsak ilk derbi maçta aynı oyunlara maruz kalıp yine kızaran ve maalesef yenilen ve haksız olan biz olacağız.

Ha yok dürüst olalım tokat atana öbür yanağımızı da uzatalım diyorsanız oyuncularımızı yerden yere vurmaya devam edecekseniz siz bilirsiniz.

Küçükken mahallede kavga ederdik eve giderdik önce bi annemizden akşamda babamızdan dayak yerdik.Ama kimse sormazdı haklı mıyız değil miyiz diye

Baktım zaten dayak yiyorum ben de haklı da olsam haksız da olsam Allah ne verdiyse girişirdim.Nasılsa bana sorulmayacak ne olduğu ver Allah ver girişiyordum

Beşiktaşımıza yapılanda tamda budur.Hem rakipler dövüyor yetmiyor hakemler göz yumuyor o da yetmiyormuş gibi bi de taraftarlar vuruyor.

E o zaman bari tam dövelim de yediğimiz dayak araya gitmesin bundan sonra.
Bu forumda okuduğum en güzel yazı ellerin dert görmesin abi :claps:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Kapkarakartal

Şu konuyu artık kapatsakta şu çirkefleri sevindirmesek gelip okuyup okuyup hala bizi konuşuyolar diye seviniyorlardır garipler...

Şuna bakın ya Atiba'nın Noah'a takımdaki futbolcu resimlerini gösteriyor annesi çoğuna Oğuzhan diyor  :kop:

Çevrimdışı benyv-

En zoruma giden şey yenilmek değil, şu geri zekalılara dalga geçecek bir malzeme vermiş olmamız malesef. Bu sene Dynamo Kiev maçı çok kritikti olmadı, dün akşam moral olarak kritikti olmadı, bunlar için hakemden önce kendimize de bakmamız gerekiyor. Winner bir takım değiliz şu an itibariyle. Ne zaman Uefa'da sonuna kadar gideriz, FB ile GS'yi yeneriz o zaman Winner oluruz. İyi oynamak yetmiyor.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Ben başından beri Aboubakar'ın gelmesine çok sevinenlerdenim.Bunda eskiden beri takip etmemin de etkisi olabilir.
Ancak gol atamasa bile sorun değil; Babel, Talisca o işi görüyor.Bize Cenk gibi durağan bir santrafor bu tip maçlarda yaramıyor maalesef.

Çevrimdışı underworld

En iyisi ingiliz taraftarlar...
Maç boyu fondan düşük sesli tezahürat , bir pozisyon oldumu bütün herkes aynı anda öyle bir tepki veriyorlar ki herkes şaşırıyor.
Sürekli yüksek ses bi zaman sonra gece kulübü kulak alışkanlığı yapıyor.

Çevrimiçi Savaş

Arkadaşlar evet yeter gerçekten. Buraya Ziyaretçi girişi de var. Girip okuyan renklileri sevindirmeyelim daha fazla. Oldu, bitti. Altı üstü bir kupa maçıydı büyütmeye gerek yok. Hakkımızı arayacaktır yarın Başkan.

Karabük maçına sinerji oluşturmak lazım yavaştan. Çok önemli maç. Uzun zamandır ilk defa erken oynayacağız. Bakalım 3 puanı aldığımızda psikolojik baskı yiyince nasıl oynayacak renkliler. Ligi koyalım ligi!

Çevrimdışı BORAN

Tosic pörsük ün yaptığı hareket sonrası yaptığı az bile... Atiba kurtarmış resmen pörsükü.

Her şeyi bir köşeye bıraktım yönetimden sadece tek bir isteğim var bu hareketi yapan  :You_Rock_Emoticon: bir insanın cezasını çekmesini sağlaması hiç böyle bir durumu kabul edemiyorum hemde vodafone arenada.. sindiremiyorum, bir çırpıda harcadılar Pascal'ı ve futbol hayatını bitirdiler.
Tosic efendi tuzağa çok kolay düştü o pozisyonda yerlere yatıp kırmızıyı sen aldıracaksın kırmızıyı görmeyeceksin, takım büyük maç oynamasını bilmiyor ve hala daha öğrenemediler bu ligde nasıl böyle durumlara karşı nasıl durulacağını yönetiminden teknik hocasından futbolcusuna kadar , yine olsa yine düşecekler böyle oyunlara ve yönetim buna izin veriyor ve hiç bir şey yapmıyor yapacağını da düşünmüyorum efendi olacağım diye rezil durumdaki renklilerin pis oyunlarının altında kalıyorlar bazen sesini de çıkarmasını bilmeli çıkartamıyor ise arka tarafta bunu çok büyük mücadele vererek düzeltmeli artık son çırpınışları ve düşerken bir tekmeyi de bizim atmamız gerekiyor tıpkı bize atılan tekmeler gibi..
@Necmi ayrıca abi bu konuda düşüncelerini merak ediyorum.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Arkadaşlar evet yeter gerçekten. Buraya Ziyaretçi girişi de var. Girip okuyan renklileri sevindirmeyelim daha fazla. Oldu, bitti. Altı üstü bir kupa maçıydı büyütmeye gerek yok. Hakkımızı arayacaktır yarın Başkan.

Karabük maçına sinerji oluşturmak lazım yavaştan. Çok önemli maç. Uzun zamandır ilk defa erken oynayacağız. Bakalım 3 puanı aldığımızda psikolojik baskı yiyince nasıl oynayacak renkliler. Ligi koyalım ligi!
aynen maç fazlasıyla fenerle 12 gs ile 8 başakşehirle 5 puan fark olacak,Fener zaten koptu kaybederse tamamen koparlar.
[ Son Düzenleme: 06 Şubat 2017, 18:51:34 Mehmet Ali C. ]

Çevrimdışı mylife1903

Arkadas ben anlamiyorum bazi besiktaslilari, bunlarin icinde yazari da var eksisozluk kullanicilari da

Bu lensin vurdugu topu irdelemek lazim. Duduk calmismis, kardesim oyunun baslamasi icin gerekli sukunet saglanmamis orda, baraj acilmamis, hakem ortasahada birine bisiler anlatiyor, oyle oyun mu baslar, kaleci bile kalesinde yok. Hakem duduk calmismis, kardesim acil, diye duduk caliyor adam. Hakem daha yerine gecmemis, bu herifler istedikleri gibi yorumluyor, bu algiyi yiyen romantik besiktaslilar da bunu yiyor.
Ofsayt mevzusu da ilginc sow orda boru gibi aktif alanda, besiktaslilar durmus, geriden alakasiz bir adam cikiyor, ayni pozisyon taktik olarak kullanilsin ozaman oyle sacmalik olmaz, herif ampul gibi ofsaytte, top adama gidiyor, yardimci cart diye ceker bayragi, herkes oyunu birakir.
Penalti mevzusunda da sikertel cenki once bozuyor sonra topa vuruyor, ikinci pozisyonda kolunu kapamasina ragmen sagina dogru kaykiliyor, ampul gibi penalti.

Yonetim icin tiren kacti, arkasindan el salla, cuf cuf cuf
Simdi konussan ne olacak, fb rakibimiz bile degil.

Çevrimdışı BORAN

Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar.Bu herkes için geçerlidir.Valla sinirim hala geçmedi sinirden televizyonu yumrukladım Allahtan kırılmadı

Geriden gelerek okuyorum.Tosiçin pozisyonu gerçekten acemice ama ortada bir hakem olmadığı için bütün bunlar oldu.Kimse anlatmasın yok sakin kalmalıydık filan

Orda ne tosiç sakin kalabilir ne de başka biri.Cenkin pozisyonunu dikkatli izlerseniz orda ayakkabısı çıkıyor yani faul bekliyor top ozide kalınca da hakem devam diyor

Ama nereye devam ileride adam yok ozi 5 kişiyi mi çalımlayacak dursana kardeşim hakem faul çalsın.İki dakkada cenki yedeğe yollamışsınız

Bizim en büyük hatamız da bu zaten hep biz profesyonel olacağız hakemi de yeneceğiz.Hep sakin kalacağız.En iyi futbolu oynayarak galip geleceğiz.

Kötü oynayıp yenince en çok eleştiriyi biz yapıyoruz.Ben hiçbir futbol taraftarının özellikle de renklilerin oyuncularının yaptığı çirkeflikleri eleştirdiğini görmedim.

Her şeyin bir kuralı var Türkiyede derbiler maalesef ki 98 yılından beri böyle oynanıyor.Ama biz ısrarla futbol oynamaya çalışıyoruz.

Olmuyor işte anlayalım artık ve oyunu kuralına göre oynayalım pislik yapalım çirkeflik yapalım.Oyuncumuzu kamuoyuna karşı yem etmeyelim

Arkasında duralım eğer bunları yapmazsak ilk derbi maçta aynı oyunlara maruz kalıp yine kızaran ve maalesef yenilen ve haksız olan biz olacağız.

Ha yok dürüst olalım tokat atana öbür yanağımızı da uzatalım diyorsanız oyuncularımızı yerden yere vurmaya devam edecekseniz siz bilirsiniz.

Küçükken mahallede kavga ederdik eve giderdik önce bi annemizden akşamda babamızdan dayak yerdik.Ama kimse sormazdı haklı mıyız değil miyiz diye

Baktım zaten dayak yiyorum ben de haklı da olsam haksız da olsam Allah ne verdiyse girişirdim.Nasılsa bana sorulmayacak ne olduğu ver Allah ver girişiyordum

Beşiktaşımıza yapılanda tamda budur.Hem rakipler dövüyor yetmiyor hakemler göz yumuyor o da yetmiyormuş gibi bi de taraftarlar vuruyor.

E o zaman bari tam dövelim de yediğimiz dayak araya gitmesin bundan sonra.

:claps: Tam olarak bu  :evillol: benimde anlam veremediğim hala neden bu durumlara karşı duruşumuz kabul görmediği ve bir sonuç alamadığımız halde durumu kabul etmediğimiz ve sürekli bu duruma düştüğümüz biri aydınlatabilirmi? özellikle büyüklerimizden bir cevap bekliyorum  :bandit:

Çevrimdışı ProjectOrigin

Arkadas ben anlamiyorum bazi besiktaslilari, bunlarin icinde yazari da var eksisozluk kullanicilari da

Bu lensin vurdugu topu irdelemek lazim. Duduk calmismis, kardesim oyunun baslamasi icin gerekli sukunet saglanmamis orda, baraj acilmamis, hakem ortasahada birine bisiler anlatiyor, oyle oyun mu baslar, kaleci bile kalesinde yok. Hakem duduk calmismis, kardesim acil, diye duduk caliyor adam. Hakem daha yerine gecmemis, bu herifler istedikleri gibi yorumluyor, bu algiyi yiyen romantik besiktaslilar da bunu yiyor.
Ofsayt mevzusu da ilginc sow orda boru gibi aktif alanda, besiktaslilar durmus, geriden alakasiz bir adam cikiyor, ayni pozisyon taktik olarak kullanilsin ozaman oyle sacmalik olmaz, herif ampul gibi ofsaytte, top adama gidiyor, yardimci cart diye ceker bayragi, herkes oyunu birakir.
Penalti mevzusunda da sikertel cenki once bozuyor sonra topa vuruyor, ikinci pozisyonda kolunu kapamasina ragmen sagina dogru kaykiliyor, ampul gibi penalti.

En çok bu arkadaşlara uyuz oluyorum.Hala bir gereksiz objektiflik bir naiflik.Adam seni orada dilim dilim doğramış hala çiçek böcek duyar kasmalar.Yenilgiden çok bu tip adamlar benim sinirlerimi zıplatıyor.Yağmurlu havada su vermeyeceksin rakiplerine.

Feda döneminde ve öncesinde yapılanları unutmadan, ilk gün ki nefretle  :steamed:

Çevrimiçi ferdi1903

geldi gecti sonuc olarak süt kupasindan elendik, simdi tüm enerjimizi lige vermeliyiz

bunlara verilecek en iyi cevap sampiyonlukdur, bide bu pislikler vodafone arenaya yine gelecek

Çevrimdışı Kalyoncu

Şirketimiz ile Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. arasında 20 Ağustos 2013 tarihinde imzalanmış olan Reklam Hakları, Forma ve Stadyum İsim Hakkı Sponsorluğu Sözleşmesi("Sözleşme") kapsamında 2014-2015 sezonunda başlayan forma göğüs reklamı(ana sponsorluk) anlaşmamız sözleşme kapsamında yer alan uzatma opsiyonu kullanılarak 2017-2018 ve 2018-2019 sezonları için toplam 10 Milyon Amerikan Doları + KDV tutarı karşılığında 2 sezon daha uzatılmıştır.

Haber Kaynağı: HABER1903

Çevrimdışı Ensar

hiç bir önemli rakibini yeneme , evinde bütün önemli maçlarda puan kaybet galibiyet alama sonra yok efendim süt kupası yok efendim ligi koyalım yok efendim karabuk felan filan , Karabükü de yenmeyeceksek hiç oynamayalım o da maç mı yani

Çevrimdışı Egos

barajın açılmasına gerek yok, düdük çaldıktan sonra istediği zaman vurabilir, hakem vuruştan önce düdüğünü göstermiş değil. hakemin ta orta sahadan düdük çala çala gelişi saçmalık, o da hatasını golü iptal ederek telafi etti; normal olan pozisyonunu aldıktan sonra düdük çalmasıydı, ama top dışarı çıksa kale atışı ile devam ettirecekti.

ofsayt konusunu tartışmaya gerek yok, ofsayt falan değil.

ilk pozisyonda düzgün görüntüyü görmedim, ama ikincisinde dirsek bence de bilinçli.

Etiketler: