Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 366 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8423232 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Sosyal medyada güçlü falan değiliz. Hepsi hikaye. Baya baya renklilerin borusu ötüyor twitterda. Bizim borumuz ötmüyo malesef. Kendini kandırmasın kimse.

Beşiktaş saldırısından sonra mahkemeden 12 numara denen haysiyetsizler icin mahkemeden kapama onayı cıkmıstı. Ama Fikret Başkanımız gün birlik günü deyip kapattırmadı o hesapları. Her zaman diyoruz: Düşene bir tekmede sen vuracaksın acımıcaksın !!!!

Çevrimdışı Orhan

7.8 alan hakem 3 hafta dinlendirilir doğru mu?

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar geçen gün demiştim size.

2004 yılındaki hakem faciasını yeniden yaşamayalım demiştim.

Herkes bana yüklendi.

Kupa maçında yaptılar yenilmezlik serisine son verdiler rahatça yapabiliyorlar halen demek ki.

Bazı arkadaşlarımız diyor ki bırakalım bu kupa maçını artık lige dönelim.

Ligde'de yapmıyacaklarının garantisi var mı ?

Biz neden tepki göstermiyoruz ?

Biz neden susuyoruz ?

Bunları anlamıyorum 2 hafta sonra gs deplasmanına gidicez orda yine yapmıyacakalrının garantisi var mı ?

renklilerin istediğinimi yapalım çıksınlar konuşsunlar karşılıklı atışmalar.
düzgün duran imajımızı kendi seviyelerine çeksinler böylemi olsun.
hakem faciası falan yaşanmadı. Kötü hakem yönetimi vardı maçı kontrol edemedi.
hemen kendinize senaryo yazmayın. Orda hata yapan kendi oyuncun önce onu sorgulayacaksın
böyle beylik laflar etmeden önce. Kendi sahandasın iyi oynuyorsun maçı koparacaksın
ilk yarı boyunca öyle aman aman hakemlik durum olmamış bir haraketle herşeyi ters çeviriyorsun.
sonrada kalk faciadan bahset.
önce kendi oyuncuna sahanda bütün avantaj sendeyken sakin olmayı gerilmemeyi öğreteceksin.
bundan öncede sahada haftalardır gergin olan sürekli bu tip haraketleri yapan oğuzhanın zamanında kulağını çekeceksin
burda kaç zamandır bu konuşuluyor taraftarın gördüğünü bir zahmet yönetimde görsün.
cenkin olur olmaz kendini sürekli attığını burda lig başından beri konuşuyoruz. Tosiçinde saatli bomba olduğunu
burda bir çok arkadaş söyledi önce bunlara önlem alacaksın sonra hakem diyeceksin.
hakem kötü niyetli olabilir ama sende eline fırsat vermeyeceksin.

Çevrimdışı 38life

Çıkıp bir yorumcu bozuntusu Beşiktaş başkanına süt oğlanı diyebiliyor işte benim takıldığım nokta bu. Diyemeyecek abi diyemeyecek ya. Bunu diyecek cesareti bulamayacak. Benim bunu hazmetmem mümkün değil. Efendi olmayacaksın! Efendi edeceksin... Bunu söylüyorsa anasından emdiği sütleri kusturacaksın ona. Bu kolpaları görmemek için seyretmiyorum spor programlarını ama sosyal medyada yine karşıma çıkıyor deli oluyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Caner Erkin maç sonu koridorda Van Perise ve Hasan Ali'ye çok ağır küfürler etmiş.

Çevrimdışı 'TaNeR'

@Yunus Emre Dökmeci 'ye

Adamın damarını kessen artık siyah beyaz akacak...  :D

828714605597818882[/tweet]][/url]
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

Onun önü alınacaktır. Bak şunu atlamayalım. Taraftar 100 kat fazlada yüklenseydi bence durum değişmeyecekti. Hakem kurulmuş gelmişti. Orada işi bitirmek için ilk 20 dakikada golü bulmamız lazımdı. Derbi stratejimiz yanlış oldu. Hoca hala iyi niyetli ve bu maçları da diğer maçlar gibi oynama kafasında. Olabilecekleri önceden görüp önlem alması lazımdı. Yönetiminde bunu yapması lazımdı. Ama şunu bilelim ki, bu kulağa güzel bir küpe oldu. Her şerde bir hayır vardır lafının bir yansımasını yaşayacağız bence camia olarak. Yönetim ve hoca bu seneki şampiyonluğu bizler kadar hatta bizlerden çok istiyordur. Çünkü sonrasında tarihe geçme şansları yakalayacaklar, oluşan mali tablo ve futbol gerçekleri anlamında. Bence dediğim gibi bu kumpası ucuz atlattık. Bir yenisini elbette söylediğin gibi deneyebilirler ama yönetim ve başkan bunun önünü kesecektir. Ben bu şekilde düşünüyorum.
bu kumpas olsa bunu kupada değil ligde yaparlar. Bazı şeyleri abartmayalım.
Gereksiz yere kendi kendimizi doldurmayalım. İşin gerçeğini ortaya koyarsak bizim hatalarımız hakemin hatalarından
fazlaydı hakem orda faulü gördü verdi. daha niye oyuncunun üstüne gidersin. Ne tribünde doğru işleri yaptık nede sahada
sen doksan dakika rakibe ağır küfür edersen insan psikolojisi hakemde otomatik korumaya geçer.
ellerine her türlü kozu verdik. Burda gereksiz çıkışlar yapmanın manası yok tamda bu haraketler renklilere
hizmet eder. İstedikleri bu zaten. Ne gerek var yenildik elendik o maç orda kaldı biz yolumuza devam edelim.
işi büyütmenin ne anlamı var bu işden biz kazanmayızki. Bizimde hatalarımız oldu hakeminde oldu bu kadar basit.
Oturup ağlamanın manası yok daha gidilecek yol var.

Çevrimiçi mellfred

renklilerin istediğinimi yapalım çıksınlar konuşsunlar karşılıklı atışmalar.
düzgün duran imajımızı kendi seviyelerine çeksinler böylemi olsun.
hakem faciası falan yaşanmadı. Kötü hakem yönetimi vardı maçı kontrol edemedi.
hemen kendinize senaryo yazmayın. Orda hata yapan kendi oyuncun önce onu sorgulayacaksın
böyle beylik laflar etmeden önce. Kendi sahandasın iyi oynuyorsun maçı koparacaksın
ilk yarı boyunca öyle aman aman hakemlik durum olmamış bir haraketle herşeyi ters çeviriyorsun.
sonrada kalk faciadan bahset.
önce kendi oyuncuna sahanda bütün avantaj sendeyken sakin olmayı gerilmemeyi öğreteceksin.
bundan öncede sahada haftalardır gergin olan sürekli bu tip haraketleri yapan oğuzhanın zamanında kulağını çekeceksin
burda kaç zamandır bu konuşuluyor taraftarın gördüğünü bir zahmet yönetimde görsün.
cenkin olur olmaz kendini sürekli attığını burda lig başından beri konuşuyoruz. Tosiçinde saatli bomba olduğunu
burda bir çok arkadaş söyledi önce bunlara önlem alacaksın sonra hakem diyeceksin.
hakem kötü niyetli olabilir ama sende eline fırsat vermeyeceksin.
abi 3. cümlenden sonra okumadım.  hakem bariz şikeye bulaştı. bu eleman bariz şekilde feneri kolladı. belli ki emir almış ya federasyondan ya da aziz şikecisinden tehdit yemiş. bunun başka açıklamasını asla kabul etmem. ha bu ülkede koyun oranı yüzde 50'ye ulaşmış onlara ulaşırsın muhakkak

Çevrimdışı caner.eryigit

Adamlar video hakem uygulamasını deniyorlar beyaz tv de ilk pozisyon quaresmanın Yusuf'a bastığı pozisyon ondan sonrakiler hep yabancı ligler.çok ağır küfredicem Necmi abiden ceza alacağız hiç yoktan.geçmiyor bir türlü gerginliğim yrn başkan Ne yapacak çok merak ediyorum...Ah ulan tosic ah hazmedemiyorum abi ah...

Çevrimdışı 38life

@Yunus Emre Dökmeci 'ye

Adamın damarını kessen artık siyah beyaz akacak...  :D

828714605597818882[/tweet]][/url]

Maç sonu forması üstündeyken armayı öpüp baya bi 30 saniye falan fener tribünlerine gösterdi sonra da fener taraftarlarının olduğu yere doğru okkalı bir tükürük attı. O tükürük anını 1 kişi bile yakalayamamış ona yanıyorum. Herşeyin özeti gibiydi o an. Sevgimin katlandığını hissettim o anda.

Çevrimdışı Onat

Kendi hatamıza bakmak tabi gerekli ama öncelik şu an bu değil. Hakem kötü niyetliyse gerisi önemli değil bu konuşulur, sırf başarı için kötü niyetli hakeme de ayrı hazırlanırsak bunların devamının gelmesini kabul etmiş oluruz. Bununla savaşmak değil, bunu kabullenmek olur...
Hakemde profesyonellik yoksa tosic o dilden konuşsa ne olur. 40. Dakkada tosic atılmaz. 55te üfürükten bir penaltı verilir.
Medyanın önünde konuşmak da doğru değil derinlerde çözülcek işler yönetimle. Ama bu durumda Ali'yi ve o rezil camiayı konuşuruz. Neden ayak uydurup ilk başta kendi oyuncumuzu topa koyalım?

Çevrimdışı Kuntz

bu kumpas olsa bunu kupada değil ligde yaparlar. Bazı şeyleri abartmayalım.
Gereksiz yere kendi kendimizi doldurmayalım. İşin gerçeğini ortaya koyarsak bizim hatalarımız hakemin hatalarından
fazlaydı hakem orda faulü gördü verdi. daha niye oyuncunun üstüne gidersin. Ne tribünde doğru işleri yaptık nede sahada
sen doksan dakika rakibe ağır küfür edersen insan psikolojisi hakemde otomatik korumaya geçer.
ellerine her türlü kozu verdik. Burda gereksiz çıkışlar yapmanın manası yok tamda bu haraketler renklilere
hizmet eder. İstedikleri bu zaten. Ne gerek var yenildik elendik o maç orda kaldı biz yolumuza devam edelim.
işi büyütmenin ne anlamı var bu işden biz kazanmayızki. Bizimde hatalarımız oldu hakeminde oldu bu kadar basit.
Oturup ağlamanın manası yok daha gidilecek yol var.

Sakin olunması, önümüze bakılması ve Tosic'in amatörlüğü konularına katılırım. Ancak ben hakemin kurulup gönderildiğini ve Fenerbahçe'li oyuncuların maçın başından itibaren yaptıklarının iyi niyet çerçevesinde değerlendirilemeyeceğini düşünüyorum. Kaldı ki, özellikle RVP'nin maçın başından beri yaptığı hareketlere bir sarı kart çekse idi, işler bu hale gelmez, Fenerli topçular çirkeflik dozajını arttıramazdı. İnce gördü, bizim oyuncuların sinirlenmesine ve sindirilmesine zemin hazırladı. Bizim hatalarımız ayrı nokta. Onları da dile getirmemiz lazım zaten. Tosic sahada olan biteni görüyorsun, o harekete ne gerek var. O kozu niye veriyorsun. Yaptığı çok büyük yanlış oldu. Bedelini de tribünlerin aynı şekilde gerilmesi ile ödedik. Zincirleme reaksiyon gibi. Ama hakemin hatalarının ve Fenerbahçe topçuların yaptıklarını ben basit görmüyorum. Nitelikli kumpasa teşebbüs bana göre :D

Çevrimdışı Gökhan Kurt

[ Son Düzenleme: 07 Şubat 2017, 00:56:51 gokhan_kurt ]

Çevrimdışı Kuntz

Ligin ikinci yarısı yeni başladı ve üzerimize hafif oynamalar sezinliyorum.

Hakemler- medya-korkan renkliler- ince ince doğramalar.

2. bir samsun faciasını kaldırmaz bu yürek... :s20: :s20: :s20:

2. şampiyonluk ve üçüncü yıldız verelim sana Gökhan. Onu kaldırır halde yürek  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

abi 3. cümlenden sonra okumadım.  hakem bariz şikeye bulaştı. bu eleman bariz şekilde feneri kolladı. belli ki emir almış ya federasyondan ya da aziz şikecisinden tehdit yemiş. bunun başka açıklamasını asla kabul etmem. ha bu ülkede koyun oranı yüzde 50'ye ulaşmış onlara ulaşırsın muhakkak
terbiyeni bozmadan yorum yap. senin neyi kabul edip etmemen kimseyi alakadar etmiyor
ama dikkatli olacaksın manuple etmeyeceksin ortamı. ikide bir 2004 ü örnek verip sonrada camiayı öyle bir
kaosa çekecek mesajları atmanın manası ne.
sürekli kafanızda bir şeyleri yakıştırıp duruyorsunuz.

Çevrimdışı 38life

Karabük'e deplasmanda koyacağız ve yine gündemi biz yaratacağız! O kadar! Bizi konuşacaklar. İsteseler de istemeseler de başarımızı konuşacaklar. Ağlaya ağlaya konuşacaklar.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

2. şampiyonluk ve üçüncü yıldız verelim sana Gökhan. Onu kaldırır halde yürek  :evillol:

Abi ağzından bal damlıyor ismi yetti şuanda kendime geldim valla ;)

Az kaldı onuda insallah hep beraber göreceğiz...

Çevrimiçi Necmi

Sakin olunması, önümüze bakılması ve Tosic'in amatörlüğü konularına katılırım. Ancak ben hakemin kurulup gönderildiğini ve Fenerbahçe'li oyuncuların maçın başından itibaren yaptıklarının iyi niyet çerçevesinde değerlendirilemeyeceğini düşünüyorum. Kaldı ki, özellikle RVP'nin maçın başından beri yaptığı hareketlere bir sarı kart çekse idi, işler bu hale gelmez, Fenerli topçular çirkeflik dozajını arttıramazdı. İnce gördü, bizim oyuncuların sinirlenmesine ve sindirilmesine zemin hazırladı. Bizim hatalarımız ayrı nokta. Onları da dile getirmemiz lazım zaten. Tosic sahada olan biteni görüyorsun, o harekete ne gerek var. O kozu niye veriyorsun. Yaptığı çok büyük yanlış oldu. Bedelini de tribünlerin aynı şekilde gerilmesi ile ödedik. Zincirleme reaksiyon gibi. Ama hakemin hatalarının ve Fenerbahçe topçuların yaptıklarını ben basit görmüyorum. Nitelikli kumpasa teşebbüs bana göre :D
şimdi olaya birde şöyle bak  maçın başından itibaren ozide rvp ile uğraştı. Tribünden koro halinde
ana avrat küfür edildi orda hiçte normal bir ortam yoktu. Hakem genç tecrübesiz ve daha kötüsü Beşiktaş maçlarında aleyhimize
yanlı tutum içinde. Peki kimi vereceklerdi maça cünoyumu Bülentimi yada tersi bir kampanya başlatacaklar ve etkileyecekleri
meteyimi veya gene aynı tepkiyle kuracakları Barışımı yada fıratımı verecekler. Fırat görev almıyor gerçi ama göründüğü gibi
kimi verirlerse versinler mutlaka manuple edilecek bir isim oluyor. yani hakemi kurma falan bunlar boş kelimeler bunları söyleyerek
kendimizi kurarız sadece evet hakem kötüydü. Bizde kötüydük hiç ıkınıp sıkınmaya gerek yok on kişide kalsak o feneri yenerdik.
sen kalk hiç bir şey veremeyen cenk ve ozi sahadayken en fazla pozisyona giren oyuncunu oyundan çıkart pozisyona bile
girmek gibi bir isteği olmayan fenerden korkup savunmanı sağlam tutma derdinde ol sonrada hakem şöyleydi böyleydi
boşverelim bunları hatalar zinciri yaptık bu hataları süspanse edecek bir rakip vardı ama hakem yoktu yenildik.
Bu maçı geride bırakıp önümüze bakmamız gerekiyor. Bu ligin lideriyiz. Ana hedefimiz şampiyonluk burdan sapmamak gerekiyor.

Çevrimiçi mellfred

terbiyeni bozmadan yorum yap. senin neyi kabul edip etmemen kimseyi alakadar etmiyor
ama dikkatli olacaksın manuple etmeyeceksin ortamı. ikide bir 2004 ü örnek verip sonrada camiayı öyle bir
kaosa çekecek mesajları atmanın manası ne.
sürekli kafanızda bir şeyleri yakıştırıp duruyorsunuz.
terbiyesizlikle ilişkilendirdiğin nokta neresi ?
ben nerede  kaos istedim ya da neden kaos isteyeyim ? kendinden emin olduğun kadar Beşiktaşlılığımdan emin olabilirsin. 2004'ü çağırmak şöyle dursun 2004'teki beşiktaş
olmadığımız gösterilsin istiyorum ne taraftarı ne de oyuncuları provake etmek niyetinde değilim
yönetim şu rezilliğe dikkat çekmeli ve palabıyık denen satılmışın hakkını vermeli diyorum
sen palabıyık'ın hatalarını sehven atfederek bence dürüst davranmıyorsun
hepimiz maçı izledik bu adamın çifte standardını göremediysen  fazla iyi niyetlisin
bu olayın kupayla sınırlı olacağı garantisini aldıysan söyle biz de rahatlayalım
2 hafta sonra gs maçında doğranmayacağımızın garantisini bilir gibi rahatsın ?
ben bir şey bilirim su uyur renkliler uyumaz
umarım bildiğin bir şeyler vardır necmi ağabey

Çevrimiçi mellfred

Karabük'e deplasmanda koyacağız ve yine gündemi biz yaratacağız! O kadar! Bizi konuşacaklar. İsteseler de istemeseler de başarımızı konuşacaklar. Ağlaya ağlaya konuşacaklar.
bundan kimsenin şüphesi yok
fenerlilerin de gslilelerin de
zaten bu yüzden tüm kadim entrikaları

Çevrimdışı cursedofdragon

Caner Erkin maç sonu koridorda Van Perise ve Hasan Ali'ye çok ağır küfürler etmiş.

İçimizde Caner erkin kadar olamayanlar var ne yazık ki adam sonradan aramıza girdi.

Çevrimiçi Necmi

aynen böyle kardeşim dimdik ayaktayız. bu ligin en güçlü takımı Beşiktaş bunu biz demiyoruz.
rakipler diyor. Kimsenin oyununa gelip onların bataklığına girmememiz gerekiyor.
bizi sahada yenemedikleri için farklı mecraya çekiyorlar. Biz işimize bakalım Başkanın yaptığını yapalım
ne yaptı alaycı yorum yaptı gündemi değiştirdi. Bu gün Kupanın büyüklüğü konuşuluyor yorumlarda
hakem hataları üzerine yürüyor. Ciddiye alınacak bir durum yok Büyük olan ilk tökezlemesinde ağlamaya başlamaz
dik durulmalı sallamayacağız yenilebiliriz ama sezon sonunda kupayı biz kaldıracağız.

Çevrimiçi Necmi

bundan kimsenin şüphesi yok
fenerlilerin de gslilelerin de
zaten bu yüzden tüm kadim entrikaları

işte şüphemiz yoksa kendimizden emin konuşacağız.
öyle manuplasyon hakem kurgusu şike dediğimizde şüphemiz olmuş oluyor
emin değilsen üstüne gelirler dimdik ol ki üstüne gelmeye cekinsinler

Çevrimdışı cursedofdragon

Çok sevdiğim bir atasözü var.

"Dinsizin hakkından imansız gelir diye"

Caner Erkin Lig'de ki fener derbisine yetişecek inşallah.

Versin odunu caner saha içinde hakem'i marazlasın.

van pörsüğü tokatlasın.

Caner'in o isyanını özledim gerçekten.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: