Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 396 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8504688 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Georgetown

Tosiç e kızamıyorum nedense.
2012-2013, 2013-2014 sezonlarını hatırlıyorum, rakip bizim futbolcunun üzerine yürür diğerleri de ya hiç oralı olmaz yada rakip futbolcuyu ayırırdı, yapma etme der gibi. hatta hakemler bile fena azarlardı çocukları. beni çok rahatsız ederdi bu görüntü. İlhan Mansız lardan Nouma lardan buralara geldik diye hayıflanırdım.şimdi durum öyle değil. gerek rakibe gerekte hakem e tepki takım olarak koyuluyor. kimse kimseyi ezdirmiyor. Tosiç in de bu yükselişte ciddi payı var diye düşünüyorum.
tosiç için amatör falan deniyor... yahu bu gözler ne Zidane lar, ne Hagi ler, ne Eto'o lar gördü...
tıpta nasıl acı eşiği varsa psikolojide de bir sabretme eşiği var bence. Hepimiz dünyanın en sakin adamıydı dediğimiz birinin çıldırışına tanık olmuşuzdur illaki. bunun profesyonellikle alakası yok. ortada bir rezalet varsa oda böylesine tahrik eden bir adamı sahada tutup her yaptığına da bunlar futbolda var demektir. evet bunlar futbolda var ama cezası da var... adam hakemin gözü önünde Oğuzhanı iki-üç kere iter kakar ceza yok, tribünlere dil atar ceza yok, Tosiç e tekme tokat karışık girer sarı kart, abartılı kendini yere atar ceza yok, tombala çeker ceza yok... bir Türk atasözü derki; yok anasının a... artık yani.

:claps: :bandit:
GURURLAN!

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Şubat 2017, 16:41:47
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Bir de taraftar konusu çok dillendiriliyor. Bu konuda sadece şöyle bir değerlendirme yapabilirim.

Geçen sezonki 3 maçta tribünlerin uyumu daha iyiydi sanki. Bu sezon geçen sezonki kadar tribünlerin uyumlu olmadığını görüyorum maalesef ya da bana öyle geliyor.

Bir kısım taraftar ıslıklıyor bir kısım taraftar tezehürat yapıyor bir kısım taraftar ise hiç maçla ilgilenmiyor.

Geçen sezonki maçlarda özellikle ıslık hem rakibi hem de hakemi oldukça etkiliyordu. Bu sezon bu sinerjiyi maalesef göremiyorum. Bu konuda ya yönetim tribün liderleriyle oturup konuşmalı ya da taraftar grupları bir araya gelerek bu işe bir çözüm bulmalılar.
algı operasyonu yapılıyor o yüzden.
konyaya 5 atınca biri barcelona der bir real der biri uzay takımı der.
takımda taraftarda aşırı havaya sokuldu fenere 3 mü olur 5 mi olur demeye başladı.
gevşemek yok dedik uyanık olalım dedik renkli oyunlarına gelmeyelim dedik.
ciddiyetle devam...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi İsmail Özyurt

hemen patlatıyorum abi :D                   Fabri
                                                     GG     Marcelo Mitrovic  Adriano
                                                                 atiba oğuzhan
                                                    karijma      talisca         babel
                                                               Cenk tosun
Eline sağlık. Mitroviç mi Ersan mı olur acaba ? Sol ayaklı deyip Ersan da olabilir mi diyorum ama. Mitroviç de rakip zayıf da olsa gayet soğuk kanlı oturaklı geldi bana o stresli ortamda.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Tolga

algı operasyonu yapılıyor o yüzden.
konyaya 5 atınca biri barcelona der bir real der biri uzay takımı der.
takımda taraftarda aşırı havaya sokuldu fenere 3 mü olur 5 mi olur demeye başladı.
gevşemek yok dedik uyanık olalım dedik renkli oyunlarına gelmeyelim dedik.
ciddiyetle devam...
2000 küsür Fb'linin kendi sahamızda sesinin çıkıyor olması moral bozucuydu. Aynısı Gs maçında da oldu.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Eline sağlık. Mitroviç mi Ersan mı olur acaba ? Sol ayaklı deyip Ersan da olabilir mi diyorum ama. Mitroviç de rakip zayıf da olsa gayet soğuk kanlı oturaklı geldi bana o stresli ortamda.
derbide ben mitrovici beğendim abi, büyük ihtimalle mitrovic oynayacaktır.

Çevrimdışı mylife1903

Abi barın tuvaletinde sıkıştırıp biraz sevse bence harika olur. Dünya çok daha mükemmel bir yer haline gelir.
Tosicle barin tuvaletinde yalniz kalsin hele bakalim o dil hareketini yapabiliyor mu, degisik oryantasyonu var herhalde, bilemedim simdi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

2000 küsür Fb'linin kendi sahamızda sesinin çıkıyor olması moral bozucuydu. Aynısı Gs maçında da oldu.
haklısın buna çok sinirlendim bende.

Çevrimdışı underworld

Ersan ,Tosic'in yerli versiyonu

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Tosicle barin tuvaletinde yalniz kalsin hele bakalim o dil hareketini yapabiliyor mu, degisik oryantasyonu var herhalde, bilemedim simdi
affetmez abi sırp adam intikamını alacaktır  :)

Çevrimdışı mylife1903

Katılıyorum.

Bu tip hesaplaşmaların yeri saha değil zaten.

Sahada olan sahada kalır, ama bazı şeyler kalmayabilir.

Sen Sırp'sın abi, en kısa arkadaşın 2 metredir.

Ayarla 3 tanesini, tenhada kıstırıp ağzını burnu kırsınlar Van Persie'nin.
Ayni olay benim basima gelse, hanim beni eve almazdi. Tosic de kesin divanda uyumustur. Simdi ikinci macta gerekli sikoru alip, tosicin zincirini birakmak lazim. Parcalasin 3-4 mac ceza alir, kadro genis

Çevrimdışı mellfred

hemen patlatıyorum abi :D                   Fabri
                                                     GG     Marcelo Mitrovic  Adriano
                                                                 atiba oğuzhan
                                                    karijma      talisca         babel
                                                               Cenk tosun
zinde bir abuobakar çok can yakar. dünkü maçta çok beğendim. ayrıca mitrovic kesinlikle oynamalı

Çevrimdışı mellfred

eşit şartlarda yarıştığımız her lig maçından galibiyet bekliyorum takım dün büyük motivasyon kazandı

Çevrimdışı kyiv

Bende Aboubakarın 2. yarı sonradan oyuna gireceği maçlarda çok etkili olacağını düşünüyorum. Karabük başlangıç olsun.

Çevrimdışı mellfred

Ayni olay benim basima gelse, hanim beni eve almazdi. Tosic de kesin divanda uyumustur. Simdi ikinci macta gerekli sikoru alip, tosicin zincirini birakmak lazim. Parcalasin 3-4 mac ceza alir, kadro genis
90+'da yumurtalarını çatlatsın

Çevrimdışı tuncaboylu

Yok madem saha dışında olmayacak gibi, saha içine şöyle yansıabiliriz.

Zor ama ligdeki Fenerbahçe maçına şampiyonluğu garantilemiş olarak çıkmayı çok istiyorum.

2 tane genç oyuncu sürerim sahaya, biri kornerde topa vuruyorum derken Volkan'ın toplarına diz atıyor.

Volkan ambulansla hastaneye gidiyor, genç oyuncumuz çok üzgün, taraftarımız Volkan'ı alkışlıyor.

Genç stoperimiz de ikili mücadelede topa vurayım derken, Van Persie'nin dizini tamamen acemilikten üç yerinden kırıyor.

Tandemindeki Tosiç hemen koşarak genç oyuncumuzu azarlıyor ve Van Persie için sağlık görevlilerini sahaya çağrıyor.

Taraftar yine üzgün, bu sefer Van Persie'yi alkışlarla ambulansa uğurluyoruz.

Maç sonunda buruk bir şekilde şampiyonluğumuzu kutluyoruz, üzgünüz çünkü.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Tosic RvPye maçin sonunda bunu yapmali
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı kyiv

Zor ama ligdeki Fenerbahçe maçına şampiyonluğu garantilemiş olarak çıkmayı çok istiyorum.

2 tane genç oyuncu sürerim sahaya, biri kornerde topa vuruyorum derken Volkan'ın toplarına diz atıyor.

Volkan ambulansla hastaneye gidiyor, genç oyuncumuz çok üzgün, taraftarımız Volkan'ı alkışlıyor.

Genç stoperimiz de ikili mücadelede topa vurayım derken, Van Persie'nin dizini tamamen acemilikten üç yerinden kırıyor.

Tandemindeki Tosiç hemen koşarak genç oyuncumuzu azarlıyor ve Van Persie için sağlık görevlilerini sahaya çağrıyor.

Hafif bir mylife1903 etkisi seziyorum senaryoda :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

senden böyle bir plan beklemezdim abi  :evillol:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sanki biraz daha sakinleştim.

Herşeye eyvallah ama Vodafone' da ilk yenilgi keşke bu sarı civcivlere olmasaydı.

Adı şeytan kendi eblek Rıdvan bile "bu mazisinde yer alacak" bir maç diye gönderme yapıyor  :akuma:

Çevrimiçi ferdi1903

dünkü yenildimiz macda sinirime gururuma dokunan tek birsey vardi oda resmi olarak vodafone arenenin ilk mac bu pisliklere kaybetmemiz oldu

yoksa yenersin yenilirsin süt kupasi önemli deil yani.

bu sezon ayri bir sikintimiz var önemli hic bir maci vodafone arenada yenemedik ne sampiyonlar ligi nede derbiler nede basaksehiri,

gecen sene gomez böyle tip maclari koparip aliyordu malum.

bir iki lafimda oguzhana olacak, iyisin hossun yeteneklisin ama kardes ne zaman önemli ve büyük maclarda ortaya cikacaksin? hic bir derbide etkili oldunu görmedim simdiye kadar, ben senden yavas yavas ümidi kesmeye basladim

anlamadigim birseyde her derbide illa bir dandiklik yapiyoruz gs macinda yedigimiz iki dandik gol sonra ikina ikina beraberligi kurtardik

dün olanlar, gecmisde olanlari saymayalim simdi.

yöneticilermi yoksa teknik ekipmi futbolculari bu tip maclara iyi hazirlamasi lazim kafa olarak

nasil oluyorda kendi stadimizda fener gibi takima ilk 10 dakika cekinerek oynuyoruz, adamlar gecn hafta kayseride 4 yedi

aynisi basaksehir ve gssaray maclarinda da oldu, maca baskili biz baslamamiz gerekirken baski yiyioruz dengeyi bulalim derken gol yiyioruz

hoca buna bir care bulmasi lazim

Çevrimdışı Orhan

90+'da yumurtalarını çatlatsın
Omlet yapıp fenerlilere yedirriz.

Çevrimdışı Orhan

Herkes tutturmuş bir sürpriz mevzusu acaba Ne çıkacak yarın?

Çevrimdışı Furkan5

ne zaman besteyle tribün baskı altına alınmış :alala:
yıllarca inönüde söylenmedimi o besteler hangi maçta baskı altına almışız
burda neden oluyor baskı ıslık var peki şimdi neden baskı olmadığını düşünüyorsunuz
çünkü lay lay lom var. sen doksan dakike fenere söverekmi baskı yapacaksın. bizim
ne zaman ıslığı bıraksak maçta gol yiyoruz. tribün grubu dediğin adamların yaptığı tek şey
tribünden tribüne şov yapmak bazen nerdeyse on dakika sürüyor saçma sapan haraketler
bunlarlamı baskı kuracağız.
Bende diyorum ki lay lay lom olan besteler değilde daha kısa ve öz besteler devreye girsin
uzun bestelerı millet bir yerinden sonra söylemiyor zaten ama kartal gol gol ,saldırsana
gibi besteler top bizdeyken susmaktan daha faydalı olucaktır.İletimin hiçbir yerinde sövmekten,küfürlü besteden
bahsetmemişim bunu da katiyen desteklemiyorum .10 dk süren besteleri de desteklemıyorum,bunların
ancak maç sonunda yapılması taraftarıyım fakat top bizdeyken sus pus maç izleme taraftarıda değilim.

Çevrimdışı tuncaboylu

senden böyle bir plan beklemezdim abi  :evillol:

Konu Fenerbahçe olunca, çok farklı planlar yapabiliyorum.  :tabe:  :tabe:

Etiketler: