Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 358 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8422911 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bunlar komedi filmi çevirsinler yemin ediyorum İMDB 10/10 alırlar.  :tabe:

Kemal Belgin: "Van Persie'nin şort pozisyonunu ekrana vermeyen yayıncı kuruluş çok kötü."

A Spor spikeri: "Yayıncı kuruluş biziz abi."
Ahahahah komedi resmen

Çevrimdışı 38life

Herkes Twitter'a

#DüdüğünüAsAliPalabıyık
#RvpTürkiyedenYollanacak
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Sosyal medyada güçlü falan değiliz. Hepsi hikaye. Baya baya renklilerin borusu ötüyor twitterda. Bizim borumuz ötmüyo malesef. Kendini kandırmasın kimse.

Çevrimdışı kartal190321

federasyonda mhk de bir tane beşiktaş aşıgı yokmu, şu hakemi çağıracak odaya kilitleyecek, senin beşiktaşla derdin ne , geçmiş yönelttiği maçlar ve dün gece yaptıklarının hesabını soracak, bir tane delikanlı fanatik beşiktaşlı yokmu orda, lafa gelince beşiktaşlılar icraatlarını görelim bakalım sevgileri ne kadarmış hakkımızı savunabileceklermi çok merak ediyorum :akuma:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı Çağatay

Rvp Türk örf adetlerine ve Türk televizyonlarina göre uygunsuz hareketler yaptigi gerekcesi ile en basta rtuk tarafindan cezalandirilmalidir
Normal sartlarda o hareketler bi dizide olsa yayindan kaldirilirdi

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kupa maçını unutmak lazım bir an önce  ligde önümüze geleni yenip yola devam etmeliyiz. Nisan ayında bu maçın intikamını fazlasıyla alırız. Bu maçla alakalı tek istediğim şey: Ali Palabıyık'ın düdüğünü asması.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ali Ece : "Mitrovic'in Pozisyon bilgisi, oyun vizyonu son 10 yılda Beşiktaş forması giymiş birçok stoperden daha üst düzey." :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Rvp Türk örf adetlerine ve Türk televizyonlarina göre uygunsuz hareketler yaptigi gerekcesi ile en basta rtuk tarafindan cezalandirilmalidir

aynen  :ok:

Çevrimdışı ZORBEY

Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı 38life

Ali Ece : "Mitrovic'in Pozisyon bilgisi, oyun vizyonu son 10 yılda Beşiktaş forması giymiş birçok stoperden daha üst düzey." :busted_cop:

Mitrovic'in en çok ilgimi çeken yanı özgüveni. O yaşta olmasına rağmen Bence şuanda takımın en özgüvenli bi kaç oyuncusundan biri. Kendinden emin bir duruşu var. Mitrovic için fırsat bu fırsat.

Tabi dünkü maçta ileri çıkışıyla konuşuldu. Ama stoperde ne yapacağını önümüzdeki maçlarda göreceğiz. Çok da abartmamak lazım hemen.

Çevrimdışı wbishop82

dün akşamdan beri hala kendime gelemedim.mağlup olmaktan falan değil.aksine dün akşam Beşiktaşlı olmakla gurur duydum bir kez daha.en çok gücüme giden çevremde hak adalet vs bıdı bıdı yapıp dert yanan birçok insan var.Fakat ne hikmetse bu insanların gözlerine perde inmiş.bidiğin adamların biz mağduruz demedikleri kaldı.İnsanlar akıllarını yitirmiş,en ufak değerleri kalmamış.Maalesef menfaat için bile bu kelimeler kullanılır olmuş.

Yönetimin yarın açıklama yapmasını doğru bulmuyorum.Kimseye kendini anlatmayacaksın çünkü doğrunun ne olduğunu onlarda zaten gayet iyi biliyor.Karaktersizlere bişeyleri ispat etmenin alemi yok ! bu bize zarar verir.Karabük maçında yaşanacak bir puan kaybını yönetime yüklerim bu sebepten.Yanlış strateji yapılıyor.Adamların istediği bataklığa kendi kendimize sürükleniyoruz.Kendi camiamızı ve oyuncumuzu germekten öte işe yaramaz bu basın toplntısı.Yapılması gereken oyuncuların kafasını rahat tutup karabük maçına hazırlamaktır.Yazık olacak

Çevrimdışı 38life

Spor programlarında sansürlü yayınlanması lazım. Ota rokaya sansür koyarlar bunları açık yayınlarlalar.

Çevrimdışı 38life

Ali Palabıyık'ın hakem notu 7.8 olarak açıklanmış.

Ne söylesek boş. Zıvanadan çıkmış ülke futbolu
[ Son Düzenleme: 06 Şubat 2017, 23:17:35 38life ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Anlaşılan sadece bir kaç maç dinlendirilip tekrar sahalara döndürülecek olaylar unutulduğu an

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

ülkede ne normal ki bu normal olsun.

Çevrimdışı Kuntz

Topyekun üzerimize gelmeye çalışacakları aşikar. Camia olarak ciddi anlamda sakin kalmaya ihtiyacımız var. Anlaşılan o ki, bu maçın Samsun maçı etkisi yapması istendi. Maçın başından itibaren olanlar, Fenerbahçeli futbolcuların tavırları, soyunma odalarında olanlar ve en nihayetinde hakem müsveddesinin yaptıkları hep bir plan dahilinde gerçekleşmiş gibi gözüküyor. Böyle bir tezgahı ucuz atlattığımız gerçeğinin farkına varıp önümüze bakmalıyız.

Bu takımı futbol sahasında bu ülkedeki takımların yenmesi çok zor. 10'a 11 oynarken bile bu durum net bir şekilde ortaya çıktı. Karabük maçı çok önemli. Maçı alıp, hatta mümkünse doygunluk göstermeyip, farklı bir şekilde alıp mesajı net vermek gerekiyor. Bu adamlar 30. hafta da bizim stada geldiklerinde zaten takım daha bilinçlenmiş ve ayak oyunlarına gelmeyecek şekilde ikinci mesajı da verir. Ben başkanın olanların farkında olduğunu düşünüyorum. Gerekeni yapacaktır. Önemli olan bu ligin en büyük şampiyonluk adayının taraftarının sakin kalmayı becerebilmesi.

Dünkü maçın üstünden onca zaman geçmiş bizim başkan yarın basın açıklaması yapıcaz diyor.

Süpriz şeyler olucak diyor Beşiktaş muhabirleri.

Yayıncı kuruluş izlemediğimiz kanal bugün bütün olan bitenleri bu açıklamalardan sonra yayınlıyor.

Pörsük denen adamın bizim tribünlere küfür ettiğini filan daha yeni yayınlıyorlar.

Welcome to Turkey!

Dün nerdeydiniz diye sorarlar adama amaç biz bütün olup biteni gösterdik bizlik birşey yok diyecekler.

Maç'ta görmediğimiz şeyleri tribünden taraftar çekmiş.

Nalet olsun böyle futbola!

Arkadaşlar geçen gün demiştim size.

2004 yılındaki hakem faciasını yeniden yaşamayalım demiştim.

Herkes bana yüklendi.

Kupa maçında yaptılar yenilmezlik serisine son verdiler rahatça yapabiliyorlar halen demek ki.

Bazı arkadaşlarımız diyor ki bırakalım bu kupa maçını artık lige dönelim.

Ligde'de yapmıyacaklarının garantisi var mı ?

Biz neden tepki göstermiyoruz ?

Biz neden susuyoruz ?

Bunları anlamıyorum 2 hafta sonra gs deplasmanına gidicez orda yine yapmıyacakalrının garantisi var mı ?

Çevrimdışı Kuntz

Arkadaşlar geçen gün demiştim size.

2004 yılındaki hakem faciasını yeniden yaşamayalım demiştim.

Herkes bana yüklendi.

Kupa maçında yaptılar yenilmezlik serisine son verdiler rahatça yapabiliyorlar halen demek ki.

Bazı arkadaşlarımız diyor ki bırakalım bu kupa maçını artık lige dönelim.

Ligde'de yapmıyacaklarının garantisi var mı ?

Biz neden tepki göstermiyoruz ?

Biz neden susuyoruz ?

Bunları anlamıyorum 2 hafta sonra gs deplasmanına gidicez orda yine yapmıyacakalrının garantisi var mı ?

Mevzu susmak değil. Susmamak gerek elbette. Asıl mesele stres altına girmemek. Akıllı olmak. Belli ki camia baskı altına alınıp stres altına sokulmak isteniyor. Yapılması gerekenler yapılsın. Ama gereksiz stres şu an en son isteyeceğimiz şey. Yapmaya çalıştıkları şey Samsun maçındaki bir operasyondu buna bende katılıyorum. Ama sonuçları aynı olmayacak. Ucuz atlattık bence. Bunun farkında olup bu işin sonunu getirmemiz lazım. Son kartlarını oynuyor sarışınlar. Bu sene gelecek şampiyonluğumuzla futbol artık onların istediği gibi olmayacak. Bizim eski günlerimiz geri gelecek. Bunun paniğiyle son kozlarını oynadıklarını da görmek lazım.

Çevrimiçi Georgetown

Bu sene vura kıra ite kaka da olsa (ki bence rahat olacak) şampiyon olduğumuz an artık bu ülkenin bayerni juventusu oluruz çok net!! Ve herkes bunun farkında.
Yönetimin görüntülü basın toplantısı bence doğru herkes ne pislik ne çirkef olduklarını ve yayıncı kuruluşun ve de hakemin karaktersiz olduğunu görsün!
GURURLAN!

Mevzu susmak değil. Susmamak gerek elbette. Asıl mesele stres altına girmemek. Akıllı olmak. Belli ki camia baskı altına alınıp stres altına sokulmak isteniyor. Yapılması gerekenler yapılsın. Ama gereksiz stres şu an en son isteyeceğimiz şey. Yapmaya çalıştıkları şey Samsun maçındaki bir operasyondu buna bende katılıyorum. Ama sonuçları aynı olmayacak. Ucuz atlattık bence. Bunun farkında olup bu işin sonunu getirmemiz lazım. Son kartlarını oynuyor sarışınlar. Bu sene gelecek şampiyonluğumuzla futbol artık onların istediği gibi olmayacak. Bizim eski günlerimiz geri gelecek. Bunun paniğiyle son kozlarını oynadıklarını da görmek lazım.

Abi streslik birşey yok tepkimizi koyalım diyorum sadece.

Dün hakem bizi ilk yarı doğradı 2.ci yarı tepki olur dedim taraftardan hakem kararları bize döner dedim hiçde dönmedi doğramaya devam etti adam.

Taraftar etki altına alamıyor.

Yıllardır biliyoruz zaten mhk,tff,hakemler,yayıncı kuruluş,medya hepsi bize düşman bizim daha güçlü durmamız gerekiyor daha çok ses getirmemiz gerekiyor sosyal medyada filan.

Efendilik zamanı değil Türkiye'de bu efendilik işlemiyor.

Efendiysen kafana vurup elinden 3 puanı alıyorlar.

Yendiğimiz maçlarda bile tepkimizi koymamız gerekiyor bizim ülkede malasef futbol böyle işliyor.

Kupa'da yokladılar.

Lig'de de yapabilirler dikkatli olmamız lazım.

Çevrimiçi Necmi

Profil resmini değiştir renktaş. Görünce  ister istemez duygulanıyor insan. Acaba dün olsaydı böyle olur muydu :bawling: :)
burda renkli yok  @kartalyy

Çevrimdışı 38life

Fener ile 30.cu hafta maç yapacak olmamız bizim için avantaj. Gs ile maçımızın da deplasmanda olması avantaj.

Bu iki maç dışında kendi işimizi kendimiz göreceğiz. Vura vura eze toplayacağız 3 puanları. Çaresizce seyrecekler. 5 puan önündeyiz Gs'nin. Bunu koruyalım yeter.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Kuntz

Abi streslik birşey yok tepkimizi koyalım diyorum sadece.

Dün hakem bizi ilk yarı doğradı 2.ci yarı tepki olur dedim taraftardan hakem kararları bize döner dedim hiçde dönmedi doğramaya devam etti adam.

Taraftar etki altına alamıyor.

Yıllardır biliyoruz zaten mhk,tff,hakemler,yayıncı kuruluş,medya hepsi bize düşman bizim daha güçlü durmamız gerekiyor daha çok ses getirmemiz gerekiyor sosyal medyada filan.

Efendilik zamanı değil Türkiye'de bu efendilik işlemiyor.

Efendiysen kafana vurup elinden 3 puanı alıyorlar.

Yendiğimiz maçlarda bile tepkimizi koymamız gerekiyor bizim ülkede malasef futbol böyle işliyor.

Kupa'da yokladılar.

Lig'de de yapabilirler dikkatli olmamız lazım.

Onun önü alınacaktır. Bak şunu atlamayalım. Taraftar 100 kat fazlada yüklenseydi bence durum değişmeyecekti. Hakem kurulmuş gelmişti. Orada işi bitirmek için ilk 20 dakikada golü bulmamız lazımdı. Derbi stratejimiz yanlış oldu. Hoca hala iyi niyetli ve bu maçları da diğer maçlar gibi oynama kafasında. Olabilecekleri önceden görüp önlem alması lazımdı. Yönetiminde bunu yapması lazımdı. Ama şunu bilelim ki, bu kulağa güzel bir küpe oldu. Her şerde bir hayır vardır lafının bir yansımasını yaşayacağız bence camia olarak. Yönetim ve hoca bu seneki şampiyonluğu bizler kadar hatta bizlerden çok istiyordur. Çünkü sonrasında tarihe geçme şansları yakalayacaklar, oluşan mali tablo ve futbol gerçekleri anlamında. Bence dediğim gibi bu kumpası ucuz atlattık. Bir yenisini elbette söylediğin gibi deneyebilirler ama yönetim ve başkan bunun önünü kesecektir. Ben bu şekilde düşünüyorum.

Etiketler: