2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 456 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11420180 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı sallapati

Benfica napoli kiev gibi takimlar benim gozumde daha tehlikeli.. Sampiyonlar ligini en fazla onemseyen ve takim oyunu oynayan takimlar bunlar...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı anilsevim

Arası dışarda bırakma al onu sen al içeri.

Aynı şey benimde isteğim de
Sen çıkar abi birini al Arası :)
Ben eksiltemedim napiiim :)
Kim çıkar ?
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimdışı KAP

Ocak dönemine stoper isimleri araştıradurun isim lazım olacak :D
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı Tolga

Inler erken gelseydi bence Benfica deplasmanında denenebilirdi.
Evet erken gelseydi denenebilirdi ama Şenol Hoca bu belli de olmaz beraber oynatabilir de :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı AmaralGürses

Emre Mor ve Çağlar bizim olsa daha ne isterdiniz?

ne mi isterdim? kaleci ve stoper  :)

Çevrimiçi 38life

Şampiyonlar Ligi'nde Atiba-G.İnler ikilisi ile oynarsak savunma konusunda biraz daha güçlenmiş oluruz.

Stoper bölgemiz zayıf olduğu için bence de mutlaka böyle oynanmalı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı autopsy

Portekiz ligini takip ettiğim icin Talisca'yı özellikle birkac porto- benfica-Lizbon-Nacional futbolcuyu cok iyi izliyorum. Bunlardan birde Talisca. Hatta bizle ismi anıldıgında gelmicene emindim ama geldi. Sonuc olarak 10 mac sonra kimse Sosa ismini hatırlamıcak bugünde U21 macında gördük...

Böyle olumlu olursa süper olur . Aboubakar da 20 falan atarsa tamamdır bu iş .

Çevrimiçi 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tuncaboylu

Benfica napoli kiev gibi takimlar benim gozumde daha tehlikeli.. Sampiyonlar ligini en fazla onemseyen ve takim oyunu oynayan takimlar bunlar...

Şampiyonlar Ligi'ni herkes önemsiyor, hele Messi ve Ronaldo kişisel ödüller için daha çok önemsiyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cisse557

Evet erken gelseydi denenebilirdi ama Şenol Hoca bu belli de olmaz beraber oynatabilir de :icool:
Şenol hocamin yeni transferleri gelir gelmez oynattığı görülmemiştir :)

Çevrimdışı Eclips

Atiba 34 yaşında ve bu sene 50 maç oynayacağız. Bu 50 maçın en az 15'inde İnler oynayacak ilk 11'de.
Bence seneye Atiba ile İnler gorev değişecek, İnler ilk 11 başlayacak.

Ödenen para normal İnler'e

Atiba 33, Inler 32 yasinda  :) Hangi 15 mac soruyorum? Turkiye kupasi maclar mi? Seneye de Inler 33 olacak? O mu kaldiracak 50 maci?
Odenen para bence normal degil.. Hele Inler gibi kariyeri cokuste olan adam icin hic'te normal degil.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Benfica ile içeride dışarıda başa baş oynarız.Kiev'i içeride net söylüyorum; dağıtırız.Deplasmanda yine başa baş oynarız.Yeni teknik direktörleri ile oyun planları değişti, artık plansız oynuyorlar  :lol:

Napoli maçlarını kestiremiyorum.

Çevrimdışı Fuat

Acaba antepteki Orkani ve genclerdeki irfancani alma ihtimalimiz var mi?

Çevrimdışı Tolga

Şenol hocamin yeni transferleri gelir gelmez oynattığı görülmemiştir :)
O yüzden bende oynatmaz diye düşünüyorum ama Ş.Ligi olunca durum değişebilir.

Çevrimdışı Yasin02

Bu sene BTD fena patladı yalnız. :)
[ Son Düzenleme: 31 Ağustos 2016, 23:53:06 Yasin02 ]
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Joe Hart , Torino gibi Vasat orta sira takimina kiralik olarak gitti hemde bedava üstelik maasini bile City ödeyecek

Hic düşünüldu mü acaba cidden merak ediyorum :alala:

Keşke Maasinin 2 milyon € sunu verseydikte bize gelseydi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı autopsy

Acaba antepteki Orkani ve genclerdeki irfancani alma ihtimalimiz var mi?

Orkan'ı istersek Kerim - Tolgay - Cenk ve 4,5 milyon Euro falan ister Antep ben Anadolu takımlarını tanıyorsam   :D
Sözleşmesi biterken olur anca o iş .

Çevrimdışı goktasoktay

A spordakiler gs yi transfer şampiyonu ilan ettiler. Her açıdan çok başarılıymış. Ne komedi adamlar bunlar..

iPad Pro cihazından fırlatıldı

Çevrimdışı EagleForce

Baslik kapanmadan iki satir biseyler de biz yazalim.

Oncelikle Ismail ve Pektemek yollandigi icin yanlislarindan dolayi yonetimi cok fazla elestirmeyecegim transferle ilgili. Takima ve taraftara negatif enerji veriyorlardi ve gitmeleri buyuk arti. Ismail'in fenere gitmesi de kaymagi oldu. Tek Tolga kaldi. Onla 3 yillik sozlesme yenilemek cok buyuk hata. Karabuk macinda taraftarin tepkisiyle yonetim de anlayacaktir bunu ama olan oldu artik.

Bekler: Yonetimin en basarili oldugu transferler. Cok makul fiyatlara 3 iyi bek aldik. Ismail-Tosic'den Adriano-Caner'e buyuk degisim. Beck sagda tekti Gokhan'in gelmesiyle o tarafi da hallettik. Beck'in performansi da artacaktir. Gokhan ve Caner transferlerinin fener taraftarindaki etkileri de cabasi.

Stoper: Bana gore bu transfer doneminde yonetimin en buyuk eksigi lider bir stoper almamalari. Senol hoca da stoper istiyorum derken ozellikle. Gecen sene de Atiba'nin yedegi konusunda bu hatayi yaptilar. Yine sampiyon oluruz gecen yil oldugumuz gibi o baska ama burdaki basarisizligi gozardi edemeyiz. Iyi taraftan bakinca Tolga'nin kaleyi daha erken birakmasini saglayabilir bu durum. Zaten topa sahip olma oranimiz yuksek, bir de defans cok iyi olursa Tolga top gelmeden sezonu tamamlardi  :D

Ortasaha: Evet Sosa'nin gitmesi kotu oldu ve sampiyonlukta buyuk pay sahibiydi. Ama O da oynamayinca oynamiyordu. Zorla tutsak bile verim alamayabilirdik. Baskan dogru hamlelerle cok iyi paraya satti. Talisca'dan da cok umutluyum. Tek handikap seneye tekrar transfer gerekliligi. Inler'in gelmesiyle de hem Atiba'yi dinlendirebilir hem de saatli bomba Necip yerine Inler'i izleriz maclarin 2. yarilari.

Forvet: Gomez en buyuk kaybimiz. Kendi istedi gitmeyi yapacak bisey yok. Onun gibi bir forvet bulmak kolay degil Almanya milli takimi bile bulamiyorken. Abubakar Porto'nun forvetiydi sonucta kotu degil ama insanlar ister istemez Gomez'le kiyaslayacak gol kacirdikca ve ustunde baya baski olusacak. Eto'o gelseydi bitirici forvet acigini kapatacakti. Gecen seneye gore guc kaybettigimiz bolge forvet hattimiz. Tolga abuk sabuk goller yiyince hemen cevap verecek, derbilerde gol atacak bir forvet mi Abubakar gorecegiz hep birlikte.         

Son olarak Senol hocam Allah askina Fabri'yi oynat kalede.

!!!SAMPIYON BESIKTAS!!!

Çevrimdışı o2bucak

Emre Mor ve Çağlar bizim olsa daha ne isterdiniz?
Enes Ünal ve Cengiz Ünder

Çevrimdışı mylife1903

Sallama haber. aynı muhabbet Real James Rodriguez'i aldığı zaman da yapılmış, Real ceo'su yalanlamıştı.

2 milyon Pogba forması mı sattılar?

Cinde satmistir herifler 2 milyon forma sadece.

Çevrimdışı Tolga

Son 10 dakika...

Herkes son mesajlarını yazsın başlık kilitlenecek :D

Çevrimdışı cisse557

Çağlar sol açık mı? :D
Kesmez beni Çağlar falan. Mümkünse Türk stoperlerden uzak duralım. Alt yapıdan yeterli bilgi ve birikimi alamıyorlar.

Çevrimdışı Berat

Cok buyutuldu bu cl olayi en kotu ama en kotu neciplen ozel izinle clde bizde oynayacak musta pektemek ve ismail ile 4 puan aliriz.
Baskan cikip hedef lig paf takimi ile oynayacaz clde dese agzimi acmam, desteklerim. 6 tane mac yahu cikip oynayacagiz ustelik olimpiyatta da degil vodafone arenada oolacak maclar.

Abi ŞL'de sonuncu olsak dahi sezonu lig şampiyonu bitirmek benim isteğim. Şampiyonluk halinde ŞL gram umrumda olmaz benim bu sene.

Çevrimdışı sallapati

Son cikan isiklari kapatsin beyler.. Konu kapaniyor

Etiketler: