2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11543538 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hayaller rakitsky hayatlar manoel olmaması dileğiyle.
Inşallah Çok zor diyorlar. Onun için pek umutlu değilim ama bu sefer olacak olaun artık diyorum...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cisse557

Sene aonu olur ancak genç transferi. Şu an direk ilk 11 oynayacak oyunculara ihtiyacımız var...
Ama kısa süreli sözleşmeler olmalı bunun için. Örn: Etoo için 6 aydan fazlası kulübe külfettir.

Çevrimdışı cursedofdragon

Yoruma "Rakitsky" yazınca.Rakitsky Beşiktaş'a geliyor beyler :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Babel zaten geldi. Konsantrasyonumuzu  en imkansız gibi görülen Rakitsky e kaydıralım. O gelirse takım sınıf atlar...
Rakistky de bayagi yol alindigi söyleniyor

Ffp nedeni ile 2 milyon € ya 6 Ay kiralanip sene sonu 6 milyon € daha verip bonservisini alacakmışız haberlere göre

Akillica bir Hamle hem Ffp ye takilmiycaz hemde 2003 den sonra ilk defa cok saglam bir savunma 4 lusune sahip olucaz

Gg- Marcelo - Rakitsky - Adriano of of of

Yaslan arkana seyret :sevinc
[ Son Düzenleme: 25 Aralık 2016, 00:41:53 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ama kısa süreli sözleşmeler olmalı bunun için. Örn: Etoo için 6 aydan fazlası kulübe külfettir.
O yaşa gwlmiş futbolcularla kısa sözleşme yapmak zor olur. Öyle bir ortam car li zaten oyuncu bulamıyor bulduğuna da ne isterse veriyorsun...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Berat

Yaşlı topçu alınmasın artık. Alınacak genç de 11 oyuncusu olsun.

Sene sonu çok olacak ama Quaresma,Tosic,Rhodolfo,Tolga,Ömer,-Babel- Veli gibi isimlerle yolları ayırıp takımı da bir nebze gençleştirebiliriz.

Gençlerden de Atınç ve Kerim yetersiz isimler. Takımda çok değişiklik olacak bu da ayrı bir dert.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yoruma "Rakitsky" yazınca.Rakitsky Beşiktaş'a geliyor beyler :D
Ben 100 kere yazdım buga girmesin

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Kalyoncu

Inşallah Çok zor diyorlar. Onun için pek umutlu değilim ama bu sefer olacak olaun artık diyorum...
Manoel'e 3.2 verebiliyorsak rakitsky e 2 şimdi 5 yaz döneminde verebiliriz. Bu stoper transferini iyi bir adamla yaparsak yazın alacağımız adamlar 10 numara ve forvet transferi olacak.

Çevrimdışı cisse557

Sene sonu çok olacak ama Quaresma,Tosic,Rhodolfo,Tolga,Ömer,-Babel- Veli gibi isimlerle yolları ayırıp takımı da bir nebze gençleştirebiliriz.

Gençlerden de Atınç ve Kerim yetersiz isimler. Takımda çok değişiklik olacak bu da ayrı bir dert.
Çok değil bundan 2 sene önce böyle giderse lige damga vuracak 3-4 yıl denilen Beşiktaş ne hale geldi.

Çevrimdışı cisse557

O yaşa gwlmiş futbolcularla kısa sözleşme yapmak zor olur. Öyle bir ortam car li zaten oyuncu bulamıyor bulduğuna da ne isterse veriyorsun...
E gelmesin o zaman Antalya ile düşmeme mücadelesi verir.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Her sene aynı dert. Takım uyumu sağlanana kadar devre arası oluyor. Gençleşip kadroyla çok fazla oynamamaya başlamamız gerekiyor. Yoksa kalıcı başarı yakalayamayız...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Çok değil bundan 2 sene önce böyle giderse lige damga vuracak 3-4 yıl denilen Beşiktaş ne hale geldi.
Paranın gözü kör olsun...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

E gelmesin o zaman Antalya ile düşmeme mücadelesi verir.
Başka düzgün adam bulursan gelmesin zaten...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu arada yazmadan edemeyeceğim, olur da bir mucize Rakitsky'i alırsak Şenol Hoca ilk 2-3 hafta Tosic'i stoperde oynatmaya devam edebilir.  :bandit:

Kupa maçını baz alarak yazdım.
Rakitsky i alırsak avrupada oynayamıyor. Onun için direk oynatır bu sefer

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cisse557

Başka düzgün adam bulursan gelmesin zaten...
Onu bulmak benim işim değil ki skaut ekibimizin görevi. Nasıl ki burada sezon başı 1 yıllık Etoo işimizi görür alalım dediysem şimdi de 1.5 yıllık Etoo zarar derim elbet.

Çevrimiçi Savaş

Manoel gelecek diye aklım çıkıyor. Alsak şu Raketçiyi.

Şimdi 6 aylık kiralık sene sonu bonservis opsiyonu falan yemezler mi acaba?

Çevrimdışı Mehmet K

Plan da o sanırım. Şöyle absürd bi madd  koyarlar sözleşmeye 12 maç oynarsa bonservisi alınır diye win-win olur.

Çevrimdışı Alper1903

özellikle stoper'e "yapmış olmak" için transfer yapacaklarsa hiç yapmasınlar daha iyi

Çevrimdışı alimm

şimdi rakitsky haziranda da pepe....

yazada kerim + rhodolfo ile visca'yı takas ederizz.....
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Zaten o sekilde almaya çalışıyormuşuz Ffp den dolayi

6 Ay 2 milyn € kiralik

Sezon sonu 6 milyon € Bonservis

Plan bu diolar
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

sol stoper+sol bek alınacak söylentileri de war...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Savaş

Fabri                    28 yaşında
Dusko Tosic           31 Yaşında
Marcelo                29 yaşında
Rhodolfo               30 yaşında
Gökhan Gönül        31 yaşında
Ricardo Quaresma  33 yaşında
Atiba Hutchinson    33 yaşında
Oğuzhan Özyakup   24 yaşında
Tolgay Arslan         26 yaşında
Vincent Aboubakar  24 yaşında
Cenk Tosun            25 yaşında

Bugünkü ilk 11'imizin yaş ortalaması 28.5.. Tolgay'ı alıp Gökhan İnler'i soktuk 29 oldu ortalama. Bu ortalama seneye 30'u bulacak. Bu gerçekten iyi bir rakam değil. Bir aralar İtalya milli takımı da böyleydi ona benzetiyorum takımı resmen.

Seneye gerçekten sağlam bir revizyon şart. Takımın gençleşip dinamikleşmesi gerekiyor. Nasıl yapılır bu, kimler alınıp kimler gönderilir bilemem ama yapılmalı. Yoksa veteran takımına döneceğiz yakında.

Çevrimdışı tangaz

gelelim q7 konusunda sezonun kalanındaki olası kötü performans öngörüme...

bu adam geçen sene başlarda çok oynamıyordu yedek oldugu periyod uzundu sonra töre düştükçe bu yükseldikçe sezon sonu full oynamaya başladı avrupa şampiyonası nedeniyle de sezon sonu yüksek formdaydı akabinde geçirdiği iyi şampiyona ve sezon başında da takımın en tempolu en istekli en formda oyuncularının başında gelerek bugünlere geldi son 2 maç ise cidden döküldü. şampiyonadan dönen oyuncular neredeyse tüm liglerde kötü başlamışken q7 öyle değildi. bunun nedeni şuydu; diğer oyuncular tüm yılın finalinde şampiyonada oynayıp pili komple bitiriyorlardı oysa q7 geçen sene çok yıpranmadan şampiyonaya gitti şampiyona dönüşünde diğer şampiyona oynamış oyunculara göre daha diri olmasının nedeni budur. pili bitmemişti temmuzda kısaca ama onunki de şimdi bitti sezonun ikinci dewresi düşüşü sürecektir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Berat

gelelim q7 konusunda sezonun kalanındaki olası kötü performans öngörüme...

bu adam geçen sene başlarda çok oynamıyordu yedek oldugu periyod uzundu sonra töre düştükçe bu yükseldikçe sezon sonu full oynamaya başladı avrupa şampiyonası nedeniyle de sezon sonu yüksek formdaydı akabinde geçirdiği iyi şampiyona ve sezon başında da takımın en tempolu en istekli en formda oyuncularının başında gelerek bugünlere geldi son 2 maç ise cidden döküldü. şampiyonadan dönen oyuncular neredeyse tüm liglerde kötü başlamışken q7 öyle değildi. bunun nedeni şuydu; diğer oyuncular tüm yılın finalinde şampiyonada oynayıp pili komple bitiriyorlardı oysa q7 geçen sene çok yıpranmadan şampiyonaya gitti şampiyona dönüşünde diğer şampiyona oynamış oyunculara göre daha diri olmasının nedeni budur. pili bitmemişti temmuzda kısaca ama onunki de şimdi bitti sezonun ikinci dewresi düşüşü sürecektir.

Daha ne kadar düşebilir ki? Cidden çok merak ediyorum abi.

Çevrimdışı tangaz

Fabri                    28 yaşında
Dusko Tosic           31 Yaşında
Marcelo                29 yaşında
Rhodolfo               30 yaşında
Gökhan Gönül        31 yaşında
Ricardo Quaresma  33 yaşında
Atiba Hutchinson    33 yaşında
Oğuzhan Özyakup   24 yaşında
Tolgay Arslan         26 yaşında
Vincent Aboubakar  24 yaşında
Cenk Tosun            25 yaşında

Bugünkü ilk 11'imizin yaş ortalaması 28.5.. Tolgay'ı alıp Gökhan İnler'i soktuk 29 oldu ortalama. Bu ortalama seneye 30'u bulacak. Bu gerçekten iyi bir rakam değil. Bir aralar İtalya milli takımı da böyleydi ona benzetiyorum takımı resmen.

Seneye gerçekten sağlam bir revizyon şart. Takımın gençleşip dinamikleşmesi gerekiyor. Nasıl yapılır bu, kimler alınıp kimler gönderilir bilemem ama yapılmalı. Yoksa veteran takımına döneceğiz yakında.

bu seneki italya milli takımı da yaşlıydı ama turnuvanın en diri en fizikli takımlarından biriydi tempolulardı ama biz tempo konusunda iyi değiliz koşu mesafeleri temposu anlamında geriye gidiyoruz ön alan baskımız iyi değil resmen pressiz oynuyor takım. üzülerek söylüyorum bu oyuncu profilleri kadar şenol hocaya da eksi yazar. hoca bu yıl cidden formsuz. ben hep B planı yok derim ama bu sene A planınıda iyi oynatamıyor...
[ Son Düzenleme: 25 Aralık 2016, 01:49:22 tangaz ]

Etiketler: