2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 236 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11511693 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı autopsy

Talisca yetenek acisindan Sosa'nin cok onunde.

Full 90 dakika izlemişliğin var mı Talisca'yı ? Daha yeteneklidir ama bizim pas oyununa uyar mı ? Bir de ön alan baskısı vs yapabiliyor mu o işleri , biliyor musun ?

Çevrimdışı Eclips

Gökhan bu sene en az 15 maça ilk 11 baslayacsk ve 30'dan dazla maç oynayacak

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi 15 macta kimin yerinde ilk 11 basliyacak? O 30 macin kacinda sadece son 15/20 dk girecek?? Bu katki icinmi 2 senede 3.8 milyon Euro oduyecez?
Kotu transfer demiyorum, ama yedek kalacak 32 yasindaki adama bukadar para vermek mantikli degil.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

Insallah sifir cekmeyiz $l de

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sen bizi fenerle mi karıştırdın :)

Çevrimdışı FedericoGiunti

Benim 23 kişilik cl listem:

Fabri
Tolga (tr)
Utku (tr)
Gökhan Gönül (tr)
Beck
Rhodolfo
Marcelo
Tosiç
Atınç (altyapı)
Adriano
Caner (tr)
Atiba
Necip (altyapı)
Eslem (altyapı)
İnler
Tolgay
Ozi
Talisca
Q7
Olcay
Kerim
Aboubakar
Cenk

Dışarıda kalan 4 kişi: veli, aras, şişmanoğlu, oğuzhan aydoğan
Arası dışarda bırakma al onu sen al içeri.
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı EMİR EMRE

şunu da belirtmek lazım, transferler takımın misyonunun şampiyonlar ligine renk katmak, ligi şampiyon bitirmek olduğunu gösterdi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Full 90 dakika izlemişliğin var mı Talisca'yı ? Daha yeteneklidir ama bizim pas oyununa uyar mı ? Bir de ön alan baskısı vs yapabiliyor mu o işleri , biliyor musun ?
Cumartesi günü Antep maçında görürüz onu biraz daha izlememiz lazım...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AmaralGürses

Manu Pogbanin bonservis parasini Forma satisindan cikarmis ve kâra geçmiş üstüne de

orada sistem nasil bilmiyorum ama kabaca TR'deki gibiyse en fazla 30-40milyon pound united'in kasasina girmistir, bu da toplam maliyetin (bonservis+maas+vergi) %15'i falan gibi eder diye dusunuyorum. Kalan %85 icin o cilgin yayin ihalesinden dusen her centi akitacaklar ama yine de kolay kolay kar mar edemezler, belki 3-4 senenin sonunda.

Çevrimdışı wbishop82

devre arası transferine 15 süperlig ve 6 şampiyonlar ligi olmak üzere 21 maçımız var.Lig ilk yarılarda kopmaz zaten.ilk yarı puan farkları çok olmayacaktır takımlar arasında. 2.yarı her zaman daha zorlayıcı olur.STOPER konusu şampiyonlar ligi için çok ama çok önemliydi.Bir daha çekemeyeceğimiz kadar güzel bu kura fırsatını uzun süreden sonra katıldığımız halde ALAMADAN değil,ALMADAN kapatanların emeklerine sağlık.Bu durumu kendi adıma kabullenmeyeceğim.

Çevrimdışı Kutay

İmkansız 6 puan cepte en kötü ihtimalle bence
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı tuncaboylu

Yapma etme abi😁

Reina
Hysaj-Koulibaly-Maksimovic-Ghoulam
Jorginho-Allan
Callejon-Hamsik-Insigne
Gabbiadini/Milik

Ben Milik'i begenmesemde adamlar Higuain haric yine bircok klas topculari var. Ozellikle gobek muazzam. Bir arkadas Terry mi var demis rakiplerde. Napoli Chelsea'nin Koulibaly icin yaptigi 60 milyon euroluk teklifi red etti.
Kalecileri vasat.

İleri ikilisi korkutucu değil.

Ligleri geç başlıyor, form tutmaları zaman alacak.

Arena'da yenilmeyecek takım değiller.

Çevrimdışı Fuat

Wily boly olmaz mi son dakika?

Teklif etmisiz red etmisler.

Yok artik

Vodafone Arena da 3 te 0 yapacağımizi mi düşünüyorsun :alala:

En az 6 - 7 puan cikaririz içeride , Dışarıda da 1 beraberlik 1 galibiyet yada 2 beraberlikle ust tura rahatlıkla çıkabiliriz

Çevrimdışı 38life

Emre Mor ve Çağlar bizim olsa daha ne isterdiniz?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Tolga

Şampiyonlar Ligi'nde Atiba-G.İnler ikilisi ile oynarsak savunma konusunda biraz daha güçlenmiş oluruz.

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Fuat

Sifir cekmekmi hahaha ya bukadar negatif bakmayin. Niye sifir cekelim. Barcanin grubuna bile dusseydik sifir cekmezdik

Çevrimdışı cisse557

Emre Mor ve Çağlar bizim olsa daha ne isterdiniz?
Stoper :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Portekiz ligini takip ettiğim icin Talisca'yı özellikle birkac porto- benfica-Lizbon-Nacional futbolcuyu cok iyi izliyorum. Bunlardan birde Talisca. Hatta bizle ismi anıldıgında gelmicene emindim ama geldi. Sonuc olarak 10 mac sonra kimse Sosa ismini hatırlamıcak bugünde U21 macında gördük...

Çevrimdışı autopsy

Alacağımız en düşük puan 5-6 olur daha azı mümkün değil . 8-9 'a çekebilirsek zaten çıkma şansımız olur .

Çevrimdışı tuncaboylu

Hangi 15 macta kimin yerinde ilk 11 basliyacak? O 30 macin kacinda sadece son 15/20 dk girecek?? Bu katki icinmi 2 senede 3.8 milyon Euro oduyecez?
Kotu transfer demiyorum, ama yedek kalacak 32 yasindaki adama bukadar para vermek mantikli degil.
Atiba 34 yaşında ve bu sene 50 maç oynayacağız. Bu 50 maçın en az 15'inde İnler oynayacak ilk 11'de.
Bence seneye Atiba ile İnler gorev değişecek, İnler ilk 11 başlayacak.

Ödenen para normal İnler'e

Çevrimdışı AmaralGürses

ohannnesssss

Çevrimiçi Mehmet57

Pogba transferine adamlar elini kolunu sallaya sallaya o parayi verebilecek durumdalar.

Pogba'nin bonservis bedeli, United'in bir senede ettigi turnover'in 17%si.

United inanilmaz derecede zengin bir kulup.

Çevrimdışı cisse557

Şampiyonlar Ligi'nde Atiba-G.İnler ikilisi ile oynarsak savunma konusunda biraz daha güçlenmiş oluruz.
Inler erken gelseydi bence Benfica deplasmanında denenebilirdi.

Çevrimdışı Alper1903

Öyle ya da böyle bir transfer sezonu daha bitti. Açıkçası son 3 transferi bu kadar hızlı yetiştirebileceklerini tahmin etmiyordum. Geleyim transferlere;

-GG ve Caner bence hem psikolojik üstünlük anlamında hem de performans anlamında çok iyi transferler. Ki daha Adriano var Alanya maçında oynadığı sürede ben baya beğendim.
-İnler'e çabuk ısındım ki zaten adam da çok mutlu gözüküyor. Bir defansif orta saha ihtiyacımız vardı senelerdir sonunda alabildik.
-Talisca, Sosa gibi bir oyuncu değil ama ben katkı vereceğini düşünüyorum. Beklenmedik maçları bile alabilir. Öyle bir izlenim bıraktı bende.
-Aboubakar... Bu adam bende aşırı şüphe uyandırıyor. Adı çıktığı andan itibaren bu adamdan fena negatif elektrik alıyorum futbolundan bağımsız. Nedendir çözemedim. Belki Gomez sonrası geldiği için. Tekniği var, güçlü de bir oyuncu ama ilk karakter koyup alacağı maça (özellikle derbi) kadar ısınacağımı sanmıyorum.

Keşke son gün Stoper + Eto'o gelseydi içim çok rahat olurdu. Ama ne kadar ızdırap dolu olsa da kötü bir transfer dönemi geçirmedik. Hayırlısıyla lige hazır olarak başlayalım, yolun sonu da şampiyonluk olsun. CL' de senenin çilekli pastası olsun  :icool:

Etiketler: