2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 234 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11511666 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi murat

Bende bir son değerlendirme yapayım. Kalede fabri gibi bir umudumuz var artık. Sağ ve sol beklerimizle stoper sorununu çözmüş oluruz inşallah. Ortasahada inler son anda hem atibaya hem ozi hem talisca hemde tolgay ı yedekleyebilecek tipte bir oyuncu. Oyun Değişikliğine gidebilme imkanı tanır. Biraz umutsuz olduğum yer forvet hattı. Oraya bir adam daha alınabilirdi kem kanat forvet hem santrafor oynayabilen topla ilişkisi iyi bir adam daha alınabilirdi.aras bu sene önemli bir hamle olacak sanırım. Bu sene daha az gol yiten bir takım olacağımızı düşünüyorum. Aralıkta görüşmek üzere

Çevrimdışı Tolga

Buradan devam ediyoruz :bandit:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Nouma7

Buradan devam ediyoruz :bandit:

Hayırlı olsun. Winner golcü istiyoruz

Çevrimdışı Tolga

Hayırlı olsun. Winner golcü istiyoruz
Eto'o gelmeli :icool:

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

tosic'i yok saymış hoca.

Atınç'ı istememiştir tahminen.

Çevrimdışı tuncaboylu

Stoper lazım gerçekten de. Tosiç'le bir müddet idare edilir, ama Rhodolfo'yla 2 maç bile idare edilmez.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Mehmet K

Fernando Torres nasıl olur? Verim verir mi sizce bize?

Çevrimdışı Gokhan-

Bu 11 iyi güzel de, press ve top kapma konusunda ne derece başarılı olabilirler orası beni acaip düşündürüyor.

Atiba'dan başka didişmeyi seven adam yok, diğerlerinin hepsi vurdumduymaz tipler.Bence genç, dinamik bir adam daha almalıyız Quaresma yerine, Münch tipinde üstün alman teknolojili ve disiplinli bir topçu güzel gider.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı Tolga

Bu 11 iyi güzel de, press ve top kapma konusunda ne derece başarılı olabilirler orası beni acaip düşündürüyor.

Atiba'dan başka didişmeyi seven adam yok, diğerlerinin hepsi vurdumduymaz tipler.Bence genç, dinamik bir adam daha almalıyız Quaresma yerine, Münch tipinde üstün alman teknolojili ve disiplinli bir topçu güzel gider.
Aynı fikirdeyim zaten maç başlığına da aynısı yazdım.

Babel-Talisca-Quaresma aynı anda olmaz. Bence kanatta Aboubakar'ı oynatmalıyız.

Çevrimdışı Mehmet K

Aynı fikirdeyim zaten maç başlığına da aynısı yazdım.

Babel-Talisca-Quaresma aynı anda olmaz. Bence kanatta Aboubakar'ı oynatmalıyız.

Aboubakar da sevmiyor ki pres yapmayı. Bize Sosa gibi ordan oraya yılmadan koşacak adam lazım.

Çevrimdışı Tolga

Aboubakar da sevmiyor ki pres yapmayı. Bize Sosa gibi ordan oraya yılmadan koşacak adam lazım.
Rakibi hırpalıyor ve mücadele ediyor. Eldeki oyuncu havuzuna bakarsak Sow gibi kanatta oynatabiliriz.

Çevrimdışı Karabay

Oo açtınızmı sayfayı.
En güzel geceler bizim olsun  :D

Çevrimiçi levitate

BTD bazı isimler yazmış
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Gokhan-

Rakibi hırpalıyor ve mücadele ediyor. Eldeki oyuncu havuzuna bakarsak Sow gibi kanatta oynatabiliriz.

Transfer olmassa eğer ben de Aboubakar'ın oynamasından yanayım, diğerlerine nazaran bir tık daha iyi diyebiliriz savunma konusunda.

İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı b.damatoglu

Bir detay Şenol Hoca bu kadar adamın taktik - teknik dışı konularda yönetimi ile uğraşamaz.

Ahmet Başkan'a çok iş düşüyor.
Şenol Hocanın yardımcı ekibinin de genişletilmesi lazım.

Bunların da daha erken düşünülmüş olması lazım tabii.

Geçen seneki gibi bir takımdaşlık göreceğimizi düşünmüyorum.

Fakat daha sıkı rekabet olacaktır...

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şunu hatırlatayım sezon başından.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Berat

Çin'den Ersan sürprizi gibi bir teklif gelmesi lazım sol/sağ çizgisi oyuncumuza. Belki böylece Rakitsky transferini zorlayabiliriz. Takımı saha içinde hırpalayacak kendinize gelin diyebilecek lider bir isim kendisi. Takım o kadar formsuz ki stoper+ortasaha+santrafor transferi elzem gözüküyor. Dar bütçe ile neler yapacağız göreceğiz. Transfer gününün son günü ve son saatlerine kalmazsak çok mutlu olacağım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Devre arası transfer için 3 mevkiye 3 isim düşünülüyordu..
Mevkiler Sol Bek/stoper,kanat forvet ve santrafordu. Stoperlerimizdeki düşüşten sonra sol bekten vazgeçilip stoper alınmasına karar verildi. Kanat forvet için ise Ryan Babel isminde mutabık kalındı ve oyuncu ile anlaşma sağlandı.

Şimdi gelelim stoper ve santrafor adaylarına.

Stoper için öncelikli hedefimiz başkanımız Fikret Orman'ın hayali olan Yaroslav Rakitsky. Dönem başındada gündemimizdeydi,başkanın gözbebeği diyebiliriz. Bu transferdeki avantajlarımız oyuncunun ülkedeki misyonunu tamamladığını düşünüp BEŞİKTAŞIMIZA sıcak bakması ve pasaport sorunundan dolayı İngiltere,İtalya,İspanya gibi liglerde sıkıntı yaşaması. Sıkıntılı nokta ise kulübünün istediği rakam. Bizim bu transferde izleyeceğim yol Sosa'nın Kharkiv transferindeki yol olacak. Yani oyuncunun talibi olmamasını ve ayrılmak istemesini kullanacağımız. Transfer için gözden çıkarabileceğimiz ya da da doğrusu kullanabileceğimiz miktar ise 4 milyon euro. 6 aylık kiralık sezon sonunda FFP bitiminde bonservisinin alınması ise muhtemel bir başka olasılık

Diğer adaylara gelecek olursak Manoel Messias,Zapata,David Braz,Vitor Hugo,Lombaerts ve Branislav Ivanovic.
Kısa kısa bahsedecek olursak
Messias'da sıkıntılar var oyuncunun bonservisinin iki kulüpte olması ve birisinin ikna olmaması ciddi sıkıntı.
Zapata için hem teknik heyetimiz hem yönetimimiz hem de Milan yönetimi ile oyuncu olumlu yaklaşıyor. Rakitsky olmaması halinde cepte diyebileceğimiz bir isim. Doha'daki görüşmede başkanın kapısını çaldığı Milan'lı oyuncularsan sadece bir tanesiydi.
David Braz ve Vitor Hugo ise Gökhan Keskin tarafından izlenip çok beğenilen iki isim. Teknik heyetin onayına sunuldu ve beğendildi. Kulüpleri ile yapılmış olan pazarlıklardaki rakamlardan ise henüz net bir bilgimiz yok.
Lombaerts Avrupa tecrübesi olan yine daha öncede gündemimize gelen bir isim. O da Rakitysy gibi misyonunu tamamladığını düşünüp yeni bir macera peşinde. Ancak bu transferdeki sıkıntı kulübünün bırakmak istememesi.
Ivanovic gizliden yürütülüyor denilebilir,Chelsea ile olan iyi ilişkilerimiz ve vatandaşı Tosic'in ikna çabaları ile olabilitesi olan ama çokta umutlanmamız gereken bir isim şahsi fikrim.

Forvet için en öncelikli belkide tek aday Samuel Eto'o. Oyuncu gelmek istiyor,hocamız ve başkanımız istiyor. Kulübüde yaz dönemindeki kadar mesafeli değil bu transfere. Oyuncu ile anlaşma yazın yapılmıştı zaten. Neden olmasından başka diyecek bir şey bulamıyorum.

Bir de ufakta olsa Mario Gomez ihtimali var ki bu tamamen Gomez'e bağlı aslında. Bugün geliyorum dese yarın başkan özel uçakla alır getirir,taraftar bağrına basar havaalanına yıkar. Ancak Gomez konusunda tasarruf sene sonu olacak gibi sözleşmesinde Wolfsburg Avrupaya gidemezse serbest kalır maddesi var bekleyip göreceğiz. İçimizdeki umut dönem bitene kadar sürebilir tabi Eto'o transferi gerçekleşmezse diyelim

Forvet için diğer konuşulan isimler ise Benjamin Moukandjo(Lorient),Richarlison (Fluminense)Miquel Borja (Nacional)

Ayrıca sezon sonu için takımı gençleştirmek adına bazı isimler takip ediliyor. Toulouse'un 17 yaşındaki genç kalecisi Alban Lafont,Gökhan Keskin tarafından çok beğenilen ve teknik ekip onayından geçen Racing'in 21 yaşındaki 10 numarası Santiago Rosales,sözleşmesi sezon sonu biten Samed Kılıç,1.5 yıldır gözbebeğimiz olan TÜRK asıllı İngiliz Daniel Tan Barlaser gibi. Sezon sonunda ciddi bir gençleşme operasyonu olacak gibi gözüküyor.

Şimdilik bahsedeceğimiz şeyler bunlar,bundan sonra öğrendiğimiz en ufak şeyi anında sayfada yazacağız. Nöbetler başlıyor dileğimiz o son gece kafamızı yastığa mutlu ve umutlu koyabilmek. (BTD)

Hayırlısı olsun...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Rakistky - Babel - Eto'o :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Alper1903

1- Santrafor
2- Stoper

en acilleri.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rakistky - Babel - Eto'o :bandit:
Babel zaten geldi. Konsantrasyonumuzu  en imkansız gibi görülen Rakitsky e kaydıralım. O gelirse takım sınıf atlar...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cisse557

Yaşlı topçu alınmasın artık. Alınacak genç de 11 oyuncusu olsun.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yaşlı topçu alınmasın artık. Alınacak genç de 11 oyuncusu olsun.
Sene sonu olur ancak genç transferi. Şu an direk ilk 11 oynayacak oyunculara ihtiyacımız var...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Kalyoncu

Hayaller rakitsky hayatlar manoel olmaması dileğiyle.

Etiketler: