2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 227 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11512186 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı FedericoGiunti

Son dakika "aderlan santos" denenmiş ama olmamış diyorlar. Doğru mu acaba?
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı o2bucak

Sosa ve Gomez gitti Talisca ve Aboubakar geldi ama güç kaybettik diyenlere şöyle bir tez verebilirim.

Büyük ihtimal oyun tarzımıza Bekleri oyuna sokmayı daha fazla yapacağımız için ufak bir oyun tarzı değişikliği olacaktır. Bu Nedenle Talisca'dan Sosa katkısı beklemekle olmaz Sosa daha dikine top oynarken Talisca'dan biraz daha oyunu kanatlara beklere açmasını vs bekliyorum ki Beklerimizin asist yapma oranı da yüksek artık. Yalan Söylemeye gerek yok Aboubakar bende hala soru işareti.

Defansta nedense Tosic yerine Necip'te ısrar eden Şenol Güneş Tosic yerine Atınç'a yer vermesini bekliyorum.

Son olarak Umarım kaleyi Tolga'dan alıp Fabri'ye verir.

Çevrimdışı Fuat

Stoper gelmezse skandal olacak ve eğerki şampiyonlar liginde 4 cü olursak Fikret Orman ve yönetim nasil günah çikartacak acaba.

Resmen rezillik. 3 ay boyunca en lazim olan bölge stoperi bitiremiyorsa, bu nasil bir plan.? Hani transferlerimiz belli idi? Şenol hocanin bir isteği vardi, 2 ay boyunca hiçbir kaliteli stoper alamadik, halen inanamiyorum. 300 bin euro kurtaralim diye şampiyonlar liginden olmayız umarim.

Gerçekten çok sinirliyim.

Kizginliyini anliyorum ama niye skandal olsun. Unutma gecen sene son 5 mactir ve en onemli maclarimizda biz tosic marcelo ile oynadik ve gayet iyi oynadilar. Rhodolfo bugun fena mac cikarmadi ama herseye karamsar bakmayin. Sanki rakiplerimizde pepe terryler var. Su dandik gs bile gecen sene rezil olmadi biz niye olalim. Derbilerde bile oyle asiri zorlanmadik.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kiev ve Benfica neyse, ama Napoli cok guclu. Evet, Higuain'in gitmesiyle buyuk guc kaybettiler ama adamlarin defansi ve orta sahasina bir bak. Hysaj-Maksimovic-Koulibaly-Ghoulam, onlerinde Hamsik, Jorginho, Allan, Insigne, Callejon gibi oyuncular.
Gözünüzde büyütmeyin. Higuain o takımın yarısıydı, şu halleriyle Arena'da yenebiliriz onları.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı EMİR EMRE

bol alternatifli kadromuz var, bence ligin en iyi kadrosunu oluşturduk.

caner-adriano, beck-gönül-quaresma bu ligin en iyi kanat aksiyonlarını yapması gerekiyor. inşallah potansiyellerini sahaya yansıtabilirler.

talisca-inler-atiba-oğuzhan da o bölgeyi rahatlıkla kapatır.

aboubakar - cenk- ömer de bu üstte saydıklarımın yanında toplamda 40-50 gol yaparlar.

umarım fabri oynar, marcelo- rhodolfo- atınç da kağıt üzerinde ortalama üstünde. tosic de neciple birlikte de tiri viri maçlarda oynar.

bence güzel bir dönem geçti. ağababa bir stoper alaydık yüzde yüz kafa rahat olurdu ama hayırlısı inşallah.

Çevrimdışı 38life

U-21 ile oynanan maçı seyredenlerden Aboubakar yorumu alabilir miyim? ben seyredemedim. Çok eleştiri var. Umarım abartılııyordur.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Mehmet57

Gomez gibi oyuncu bulmak cok zordu.

Benzer sekilde isleyebilecek oyuncu Bas Dost idi, o da 10 milyon euroya Sporting Lisbon'a gitti. Zaten kalsa Gomez'in yedegi olacakti.

Durumlar zor arkadas. BPL kulupleri toplam 1.000.000.000 pound'in ustunde bonservis harcadilar bu yaz. Daha nasil basa cikalim?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

U-21 ile oynanan maçı seyredenlerden Aboubakar yorumu alabilir miyim? ben seyredemedim. Çok eleştiri var. Umarım abartılııyordur.
Abartilsa nolacak

Adam daha dun gelmiş bugun maca cikmis Normaldir yani :tabe:

Biraz durgun geldi bana sadece
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı sallapati

Wily boly olmaz mi son dakika?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı onder23

Transfer döneminin bitmesine son 28 dk.
Gelen ve gidenlere baktığımız zaman takım geçen seneye göre daha iyi diyebilir miyiz?
Bence kesinlikle diyebiliriz.

Çevrimdışı mylife1903

Katılıyorum, zaten benim fikrim tamamen lige yoğunlaşıp domine etmek yönünde. Ben  öncelikle ŞL'ye katılımı sürekli hale getirmekten yanayım.
Cok buyutuldu bu cl olayi en kotu ama en kotu neciplen ozel izinle clde bizde oynayacak musta pektemek ve ismail ile 4 puan aliriz.
Baskan cikip hedef lig paf takimi ile oynayacaz clde dese agzimi acmam, desteklerim. 6 tane mac yahu cikip oynayacagiz ustelik olimpiyatta da degil vodafone arenada oolacak maclar.

Çevrimdışı Eclips

İyi de Gomez gittikten sonra o seviyede bir oyuncu bulmamız çok zordu bunu atlıyor herkes.

Gomez'in de kalması için herşey yapıldı ama kendisi kalmadı. Aboubakar belki onun kadar büyük bir golcü değil henüz fakat bizim oyun sistemimiz de en az 20 tane atacaktır.

Bilmiyorum 20 gol atarmi..Bence Cenk Abou'dan fazla gol atacak. Ama bizi sampiyon yapan 4 adamdan ( ozzy, atiba, sosa, gomez ) ikisi gitti.. O yuzden fazla da basarili gecmedi bu sezon.. Zaten geri kalan yeni transferlerden cogu yedek kalacak.. Ilk 11 kalitesi olarak solbek haric fazla gelisme gostermedik. Sagbek demedim cunku G.G den fazla umutlu degilim, malesef adam cok sakatlaniyor.

Gomez gibi oyuncu bulmak cok zordu.

Benzer sekilde isleyebilecek oyuncu Bas Dost idi, o da 10 milyon euroya Sporting Lisbon'a gitti. Zaten kalsa Gomez'in yedegi olacakti.

Durumlar zor arkadas. BPL kulupleri toplam 1.000.000.000 pound'in ustunde bonservis harcadilar bu yaz. Daha nasil basa cikalim?
Manu Pogbanin bonservis parasini Forma satisindan cikarmis ve kâra geçmiş üstüne de

Çevrimdışı anilsevim

Benim 23 kişilik cl listem:

Fabri
Tolga (tr)
Utku (tr)
Gökhan Gönül (tr)
Beck
Rhodolfo
Marcelo
Tosiç
Atınç (altyapı)
Adriano
Caner (tr)
Atiba
Necip (altyapı)
Eslem (altyapı)
İnler
Tolgay
Ozi
Talisca
Q7
Olcay
Kerim
Aboubakar
Cenk

Dışarıda kalan 4 kişi: veli, aras, şişmanoğlu, oğuzhan aydoğan
BEŞİKTAŞ bir Aşk hikayesi değildir; BEŞİKTAŞ Aşktır, gerisi hikâyedir...

Çevrimdışı autopsy

İç sahada 7 puan yapabilirsek şansımız olur . Biz Necip - Franco tandemiyle Liverpool elemiş takımız , iyi bir konsantrasyonla patlatabiliriz , belli de olmaz .

Çevrimdışı Kuntz

Bir transfer döneminin daha sonuna geldik. Yok facia yok güç kaybettik söylemlerine katılmıyorum.Mevcut şartlarda yapılabilecek transferler yapıldı. Bir stoper iyi olurdu ama olmadı, muhakkak çözmek istemişlerdir bu durumu ama ülkede yaşananlar ortada ve transferler ekonomik anlamda artık çok daha zor. Parayı bastırırsın getirirsin orası ayrı ama ffp kıskacında bunun yapılması da mümkün değildi. Bu takım bu senede eze eze şampiyon olacak.Belki devre arası bir stoper hamlesi gelebilir. Artık takıma koşulsuz destek vakti geldi. Takıma diyorum Tolga'yı takıma dahil etmiyorum :evillol: :evillol:

Çevrimdışı cisse557

Kaliteli oyuncularla sansin artiyor. Bu basit matematik, lakin bundan ziyade haklisin.

Bizim Brugge gibi takimlara elenmemizin sebebi zaten ozellikle o donem belirli temel ozelliklerin bazi (bircok diyebiliriz) eksik olmasiydi. Adamlar sirf bizi Tolga'nin hatasi degil, fizik ustunlukleri ile yendiler.
Benimde anlatmak istediğim de bu zaten. Kalite konusunda hemfikiriz. Iyi bir oyun ve takım ortaya çıkarabilirsek Necip'le Opera ile Liverpoola yaptığımızı Napoli'ye de yaparız

Çevrimdışı sallapati

Sampiyonlar ligine rotasyon yapmaliyiz.. Ligi koyalim ligi

Çevrimiçi Mehmet57

Gözünüzde büyütmeyin. Higuain o takımın yarısıydı, şu halleriyle Arena'da yenebiliriz onları.

Yapma etme abi😁

Reina
Hysaj-Koulibaly-Maksimovic-Ghoulam
Jorginho-Allan
Callejon-Hamsik-Insigne
Gabbiadini/Milik

Ben Milik'i begenmesemde adamlar Higuain haric yine bircok klas topculari var. Ozellikle gobek muazzam. Bir arkadas Terry mi var demis rakiplerde. Napoli Chelsea'nin Koulibaly icin yaptigi 60 milyon euroluk teklifi red etti.

Çevrimdışı 38life

Abartilsa nolacak

Adam daha dun gelmiş bugun maca cikmis Normaldir yani :tabe:

Biraz durgun geldi bana sadece

Aboubakarın ilacı taraftar ateşi. Bu tarz futbolcuları tanırım. Bakın görün anlayacaksınız. 5.ci hafta Aboubakar'ı seyredin... Çok iyi oynayacak demiyorum belki de boş kaleye kaçırıp galibiyetten edecek ama kesinlikle çok hareketli ve istekli oynayıp savaşacaktır.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı sallapati

Insallah sifir cekmeyiz $l de

Çevrimdışı tuncaboylu

Manu Pogbanin bonservis parasini Forma satisindan cikarmis ve kâra geçmiş üstüne de
Sallama haber. aynı muhabbet Real James Rodriguez'i aldığı zaman da yapılmış, Real ceo'su yalanlamıştı.

2 milyon Pogba forması mı sattılar?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Stoperi devre arasına bıraktık. Hakkımızda hayırlısı olsun. Bu sene de şampiyonuz inşallah...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: