2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 237 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11509847 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Olcay ile İsmail bir yani pes doğrusu birine yatırım derler tutarsa amenna tutmazsa geçmiş olsun dersin

Diğeri bildiğin kazık bile bile bir yanlışı tekrarlamaktır

Valla geçen sene Quaresma yüzünden forma falan almadım ha bu sene performansı ile utandırdı alacaktım belki ama İsmail in parasına katkım olduğunu vr fiyatlardan dolayı belli olmaz almayabilirim

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buyrun işte, benim bahsettiğimin canlı örneği gelmiş işte. Geçen sene Quaresma geldiği için almadım, bu sene İsmail yüzünden almam vs. Aynı adam seneye Oğuzhan'ı sattı diye almaz. Bu tarz kişiler için bahane çok.

Olcay'a yatırım falan denmez, 25 yaşında Almanya 2. ligi'nden aldığımız bir adamdı. Aynı sırada Quaresma, Egemen, Ernst gibi adamlar maaşlarında indirim yapmadıkları için gönderiliyordu, hatta akil adam bildiğimiz Güntekin Onay bile eleştirmişti.

"olcay şahan transferini yanlış bulan onay; "almanya ligi'nde açık ara küme düşen kaiserslautern'de 13 maç oynamış olcay şahan'a neden 1.000.000 euro para verdiler? bu oyuncuyu kim beşiktaş'a önermiş? ben bunları merak ediyorum. bunlar benim merak ettiğim şeyler. böyle bir şey olabilir mi? kaiserslautern'in 250.000 euro verdiği adama 1.000.000 euro para verdiler. nasıl bir dünyada yaşıyorlar, nasıl bir takım sahaya çıkaracaklar? beşiktaş kulübü'nün yöneticisi olup da nasıl 10-15 milyon euro kaynak bulamıyorlar, inanamıyorum. bu kadar mı zor? 26 yaşında gençlerbirliği'nden alınan mehmet akgün'ü kim aldı? kim akıl veriyor? mehmet akgün, gençlerbirliği'nde yedek oynayan vasat bir oyuncu. neden alınıyor? sakaryaspor'dan gelen berat'ın zamana ihtiyacı var. oynar mı oynamaz mı bilemiyoruz. beşiktaş'ın 3-4 tane elle tutulan oyuncusu var. bunların başında ernst, egemen geliyordu. egemen çok karakterli, profesyonel ve geçen sezon 50 maç beşiktaş forması giymiş bir oyuncuydu. fakat açıkça söyleyeyim; egemen yeri dolmayacak bir oyuncu değil. kaleci antrenörü bucaspor'dan gelmiş. sen ne yapmak istiyorsun? beşiktaş'ı bucaspor'a mı çevirmeye çalışıyorsun?" dedi."

Her hafta Kartal yuvası'na uğruyorum şampiyonluktan eri, hiç bir şey alamasam dergi alıyorum. Benim paramla Mustafa Pektemek'i mi besleyecekler demeyi de bilirim, ama bu bence taraftarlık değil.

Dediğim gibi isteyen forma almaz, isteyen kulübe destek olmaz.  Ama benim gözümde kulübe destek olanla olmayan da bir olmaz.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Ben kimsenin inadına hata yapmasına göz yumamam kimse kusura bakmasın
Beğeniyorsanız gider katkınızı yaparsınız,ben beğenmiyorum
Bana göre saçmalıyorlar ve tahammül etmeyecem bu tip durumlara artık
Beşiktaşlılık mı sorgularsınız ne yaparsanız yapın
Zaten aldığım 3 kuruş parayı da şu heriflere maaş diye vermenin hiçbir zaman mantıklı bir tarafı olmadı
Kazanır şampiyon olursa mutlu olurum,olmazsa da sorun değil
Ne can sıkmaya gerek var,ne de kendini paralamaya
Senelerdir hipnotize olmuş gibi hareket etmekten gına geldi
Şimdi Beşiktaşmetrelerle ölçümlere devam edebilirsiniz,inanın umurumda değil
haklısın bana da koyuyor sinirleniyorum gerçekten hevesim kaçıyor süreleri de rahatsız ediyor beni 3 sene yapma bari 2 sene yap....

Çevrimdışı panic13

Ben kimsenin inadına hata yapmasına göz yumamam kimse kusura bakmasın
Beğeniyorsanız gider katkınızı yaparsınız,ben beğenmiyorum
Bana göre saçmalıyorlar ve tahammül etmeyecem bu tip durumlara artık
Beşiktaşlılık mı sorgularsınız ne yaparsanız yapın
Zaten aldığım 3 kuruş parayı da şu heriflere maaş diye vermenin hiçbir zaman mantıklı bir tarafı olmadı
Kazanır şampiyon olursa mutlu olurum,olmazsa da sorun değil
Ne can sıkmaya gerek var,ne de kendini paralamaya
Senelerdir hipnotize olmuş gibi hareket etmekten gına geldi
Şimdi Beşiktaşmetrelerle ölçümlere devam edebilirsiniz,inanın umurumda değil

+1
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Paletli Vinç

Her sene çeşitli sebeplerle forma almam diyenler oluyor ama istikrarlı bir şekilde 4 senedir forma satışlarımız artıyor  :icool:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

haklısın bana da koyuyor sinirleniyorum gerçekten hevesim kaçıyor süreleri de rahatsız ediyor beni 3 sene yapma bari 2 sene yap....
İnsanlar zaten sözleşme imzalama kısmını geçti en azından daha makul şartların konmasını istiyor. Tolga son senesinde kadroya girebilecek mi mesela? kadroya giremeyecek adama sırf abilik yapsın diye 5 milyon tl para vereceğiz. Bu kulübün halen 1 milyar tl yi aşkın borcu var, şampiyon olduk diye bunu unutmayalım. Pektemek yattığı yerden senelik 5 milyon alıyor, öbür tarafta amatör branşlar dökülüyor, madem harcayacaksınız amatör branşlara harcayın orada da yüzümüz gülsün..
[ Son Düzenleme: 17 Haziran 2016, 14:33:33 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı panic13

İnsanlar zaten sözleşme imzalama kısmını geçti en azından daha makul şartların konmasını istiyor. Tolga son senesinde kadroya girebilecek mi mesela? kadroya giremeyecek adama sırf abilik yapsın diye 5 trilyon para vereceğiz. Bu kulübün halen 1 milyar tl yi aşkın borcu var, şampiyon olduk diye bunu unutmayalım. Pektemek yattığı yerden senelik 5 trilyon alıyor, öbür tarafta amatör branşlar dökülüyor, madem harcayacaksınız amatör branşlara harcayın orada da yüzümüz gülsün..

ben sadece EUR 500.000 ne abilik yapardım. Ne kadar zor olabilir ki?
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı murat_

o takimi desteklemem forma almam maca gitmem diyenlere soylemek istedigim (temsili deyil ) 😅😅
m.youtube.com/watch?v=48XWsoSam-8

Çevrimdışı murat_

o takimi desteklemem forma almam maca gitmem diyenlere soylemek istedigim (temsili deyil ) 😅😅
m.youtube.com/watch?v=48XWsoSam-8

Çevrimdışı mehmetthedum

İnsanlar zaten sözleşme imzalama kısmını geçti en azından daha makul şartların konmasını istiyor. Tolga son senesinde kadroya girebilecek mi mesela? kadroya giremeyecek adama sırf abilik yapsın diye 5 trilyon para vereceğiz. Bu kulübün halen 1 milyar tl yi aşkın borcu var, şampiyon olduk diye bunu unutmayalım. Pektemek yattığı yerden senelik 5 trilyon alıyor, öbür tarafta amatör branşlar dökülüyor, madem harcayacaksınız amatör branşlara harcayın orada da yüzümüz gülsün..

Kulubün borcunu anlatmak için yeni para ile milyar, Adamın maaşına gelince 10 sene evvelki para birimiyle trilyon...

Algı yönlendirme böyle bir şey işte.

Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kulubün borcunu anlatmak için yeni para ile milyar, Adamın maaşına gelince 10 sene evvelki para birimiyle trilyon...

Ne alakası var, yanlış ifade etmişim. kusura bakmayın.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Düzelttim oldu mu?
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Aklımın ucundan bile geçmemişti bunu yazarken algı yaratma olayı ama siz buraya eleştiri yazan herkesi art niyetli kötü bellediğiniz için Necmi abi gibilerin yönlendirmesi sebebiyle size yazılan her şey algı operasyonuymuş gibi geliyor. Siz de suç yok Necmi abi de suç ama onada öğreteceğiz böyle olmadığını.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı onurturan

ulan ismail.. sabah ilk senle ilgili mesaji okudugumda olayin buralara gelecegini tahmin etmistim adam saha icinde neyse saha disinda da o yemin ederim iki dakkada forumun geldigi hale bak..  :s20:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ulan ismail.. sabah ilk senle ilgili mesaji okudugumda olayin buralara gelecegini tahmin etmistim adam saha icinde neyse saha disinda da o yemin ederim iki dakkada forumun geldigi hale bak..  :s20:
Baba Hakkı ıslıklanmış zamanında bu adamların tepki görmesi kadar doğal bir olay yok. Gerçi Baba Hakkı karakterli adamdı haketmese bile, "bana formayı veren bu taraftardı madem onlar istedi çıkartırım" dedi, bizimkilerin yüzüne sövsen Elhamdülillah diyorlar.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı talha

Burada gelip iyi niyetliler kötü niyetliler demek ne demek? Bu nasıl anlayış bazılarının düşüncelerini benisenmiş resmen. Şuraya bak biz burada lobiyiz Fikret Orman'a devrim yapacağız ben işin ürün aldırmama ksmını oynuyorum resmen komedi komedi laflar ya.

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı firewater

Allah şampiyon olmuş takıma bu kadar laf edenlere Beşiktaşımın kötü zamanını göstermesin. 

Çevrimdışı BavyeraKartali

tolga yi ve ismaili elestirmek icin besiktasa katki yapmaya gerek yok ! sadece besiktasli olmak yeterli !!!  yönetimi savunurdum hala da  savunurum yaptiklari isler muazzam lakin besiktasin 1 kurusu cok degerli adamin katkilari bu denli ortada olan adama bu kadar paralari vermesinin savunulur bir tarafi yok  ! bana ne fenerdeki ayi ve canerin kac para aldigindan onlar mi ornek maas hesabindan ?! savunma yapalim derken komedyen oluyorsunuz ! icime benimde sinmiyor böyle olmasi ama elbetteki elimden gelen yatirimi da yapacam cunku alacagim ürünle kulubun duyacagi mutlulukdan ziyade armayi uzerimde tasimanin gururu ve mutlulugu daha önemli benim icin !!!
Bir Beşiktaş atasözü: ''Oğuzhan'ın yeri, Atiba'nın yanı..''

Çevrimdışı onur_U

arkadaşlar şampiyonluk bize yaramadı galiba, forumda sinir stres tavan yaptı...çok fazla gerginiz, biz Beşiktaşlıyız birbirimize karşı çok daha saygılı olmalıyız.

Çevrimdışı onurturan

tolga yi ve ismaili elestirmek icin besiktasa katki yapmaya gerek yok ! sadece besiktasli olmak yeterli !!!  yönetimi savunurdum hala da  savunurum yaptiklari isler muazzam lakin besiktasin 1 kurusu cok degerli adamin katkilari bu denli ortada olan adama bu kadar paralari vermesinin savunulur bir tarafi yok  ! bana ne fenerdeki ayi ve canerin kac para aldigindan onlar mi ornek maas hesabindan ?! savunma yapalim derken komedyen oluyorsunuz ! icime benimde sinmiyor böyle olmasi ama elbetteki elimden gelen yatirimi da yapacam cunku alacagim ürünle kulubun duyacagi mutlulukdan ziyade armayi uzerimde tasimanin gururu ve mutlulugu daha önemli benim icin !!!
:claps:

Çevrimdışı tuncaboylu

İşte benim gözümde olması gereken bakış açısı budur, helal olsun.  :claps: :claps:

Söylediğin şeylerde fikir ayrılığımız olabilir, ama bence olaylara yaklaşımımız bu şekilde olmalı.

Yönetimin her hatalı olduğunu düşündüğümüz hamlesinde rest çekmek ve katkı yapmamak; Beşiktaş'tan başka kimseye zarar vermez.

Çevrimiçi Necmi

Aklımın ucundan bile geçmemişti bunu yazarken algı yaratma olayı ama siz buraya eleştiri yazan herkesi art niyetli kötü bellediğiniz için Necmi abi gibilerin yönlendirmesi sebebiyle size yazılan her şey algı operasyonuymuş gibi geliyor. Siz de suç yok Necmi abi de suç ama onada öğreteceğiz böyle olmadığını.
:alala: benmi algılama yaratıyorum
öğret bakalım nasıl öğretiyorsun görelim
ben her daim öğrenmeye açığım. @Serhat Akkaya

Çevrimdışı onurturan

olay aslinda ulke futbolunun adam gibi yerli oyuncu yetistirememesinden kaynaklaniyor.. birileri ismaile tolgaya mecbur kaliyor (hem oynatmaya hem yuksek ucrete)  digerleri de hakli olarak bu adamlar besiktasa yakismiyor diyor sonra olaylar karisiyor (forma almama kadar gidiyor bide orucla birlesince tam sinir harbi oluyor)
karsilikli saglikli diyalogla bu isler cozulur ama kabul eden haklisin diyen taraf ne yazikki antiismail takimi olacaktir cunku bir mecburiyet soz konusu.. yada altyapiya yoneleceksin o da ozellikle şl de intihar olacak.. ne yazikki boyle..

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

ya insanlar özgür sana ne adam boykot edecekse tepkisini gösteriyor kendince ben sinir oldum açık konuşmak gerekirse 2 futbolcuyu da Beşiktaş'a yakıştıramıyorum da sevmiyorum da, iyi insan olması da beni alakadar etmez insanlığına mı para veriyoruz kötü topçular işte bu kadar net haddinden çok fazla para aldıkları da gerçek insanların kanına dokunması da çok normal bu zor hayat şartlarında tr standartlarında çok pahalı kombineleri alıp maça gidiyor, forma alıyor maçlara gitmek gelmek bir sürü para yani kısacası tepki koymakta son derece haklıyız.....

Çevrimdışı emrecakmak

arkadaşlar şampiyonluk bize yaramadı galiba, forumda sinir stres tavan yaptı...çok fazla gerginiz, biz Beşiktaşlıyız birbirimize karşı çok daha saygılı olmalıyız.
Ramazan dolayısı ile de olabilir bence, forumu kapatalim iftardan sonra açalım :))

Çevrimdışı onurturan

ya insanlar özgür sana ne adam boykot edecekse tepkisini gösteriyor kendince ben sinir oldum açık konuşmak gerekirse 2 futbolcuyu da Beşiktaş'a yakıştıramıyorum da sevmiyorum da, iyi insan olması da beni alakadar etmez insanlığına mı para veriyoruz kötü topçular işte bu kadar net haddinden çok fazla para aldıkları da gerçek insanların kanına dokunması da çok normal bu zor hayat şartlarında tr standartlarında çok pahalı kombineleri alıp maça gidiyor, forma alıyor maçlara gitmek gelmek bir sürü para yani kısacası tepki koymakta son derece haklıyız.....
tamam haklisin da yönetime onerebilecegin ismailden daha iyi, turk, daha az maas alan imza parasi istemeyen bir sol bek onerebilecek misin? yada gomezi gonderip ayni gomez gibi bi turk bulup sol bekten ismaili gonderip yabanci alabiliriz.. olabilir mi boyle birsey.. 100 milyar $ versem sana muslera nin türk halini bulabilir misin.. atibanin turkunu bulabildigimiz gun tolgadan kurtulabiliriz.. iste egitim ve futbolda altyapi en onemli mirastir derken bunu kastediyoruz dunyadaki butün paralari yigsak da hem turk hem ismailden daha iyi hem de daha kullanisli bir ismail bulunamiyor..
[ Son Düzenleme: 17 Haziran 2016, 15:41:26 onurturan ]

Etiketler: