2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11545673 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Yaaa abi lido deme, hesaplar benden olacak ama o kel herife hesap odettirmem ben, futboluna baksin okuz, biraz icireyim onu, kendini cok kaybetmez, davranislari degismezse dusunuruz

kambersiz düğün bensiz Lido olmaz, sana hesap falan da ödettirmem  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

@tangaz reis bizim carvalho ilk 11 oynuyor hala portekizde, alsinlar su adami yahu

Çevrimdışı Jukebox

Ospina
GG-Skrtel(s.aziz)-Nkoulou-Mas
Atiba-Oğuzhan
quaresma(robben,aras,emre mor,gökhan töre?)-sosa-olcay(robben,aras,emre mor,gökhan töre?)
Gomez

Gündemdeki isimlerle seneye böyle bir kadro izleyebiliriz gibi.  :D :D

Çevrimdışı atalay

Agger futbolu kafasında bitirmiş. Uzak durmak lazım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Muzi denen herif tahmin ettiğim şeyi yapmış ntvspor da haberi görmüşsünüzdür adamın olayı bu işte Dortmund haberi de yalandır büyük ihtimalle üç tane takımı güya kızıştırıp fiyat yükseltecek çakal artık Türk futbolu böyle çakal paragöz heriflere prim vermemeleri lazım

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen öyle.

Sağda solda çıkan rakamlar da bir acayip. 12 milyon euro istenmiş, Beşiktaş 6 milyona indirmiş. Hangi kulüp 2 gün içinde fiyatını yarıya kırar bir oyuncunun?

Çevrimiçi Nartallo

Kerim'in Trabzon maçında Olcay'a, Sivas maçında Gomez'e yaptığı asistleri yapabilecek adam yok bu ligde...

Şampiyonluğun en kritik virajlarından biri olan Karedeniz turunda çok iyi işler yaptı.

Kerim hem milli takımda, hem de bizde daha fazla süreyi hak ediyor.

Çevrimdışı Bishamon

Ospina
GG-Skrtel(s.aziz)-Nkoulou-Mas
Atiba-Oğuzhan
quaresma(robben,aras,emre mor,gökhan töre?)-sosa-olcay(robben,aras,emre mor,gökhan töre?)
Gomez

Gündemdeki isimlerle seneye böyle bir kadro izleyebiliriz gibi.  :D :D

Serdar Aziz ve Nkoulou aynı tandemde oynayamaz

Çevrimdışı Yusuf Elhuseyni

kerim frei gitsin diyenler ciddi mi? çocuk 23 yaşına girmedi daha. tamam 11 başlasın demiyorum da kiralık gönderip gelişimini görmek varken gitmesini istemek niye? emre mor da aynı duruma duşebilir. volkan şen tarzında ve bence daha potansiyelli bi adam kerim frei. verelim feyenoord ya da o kıvamda bi takıma bakalım hala gelişmezse geçmiş olsun o zaman :)

Çevrimdışı mylife1903

kambersiz düğün bensiz Lido olmaz, sana hesap falan da ödettirmem  :D
Bakalim lido olurmu ama yakinda valencia, barselona, madrid turuna basliyorum, biraz mac izlerim canli. Villareale kombine almayi dusunuyorum, bizim koyun takimi

Çevrimiçi Necmi

ben beşiktaşıma bayern forması giymiş oyuncu istemiyorum :s20:
Gomezidemi istemiyorsun :alala:

Çevrimdışı mylife1903

Gomezidemi istemiyorsun :alala:
Gomez aktarmali uctu ya @nacmi abi torpil geciyor o yuzden

Çevrimdışı tangaz

@tangaz reis bizim carvalho ilk 11 oynuyor hala portekizde, alsinlar su adami yahu

abi Carvalho'da @atalay ın saydığı hız dışındaki tüm özellikler mevcut  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı MrtBlgc

Kerim onun yaşında zaten EPL de idi 19 yaşında 3 M Bonservis verdik.
Fulham da a takımla maçlarada çıkıyordu sanırım ilk milli formayıda sanırım 18 yaşında giydi
Beşiktaş değilde renklilerden birine gitseydi şu anda milli takımın direk oyuncusuydu.
Bu gün emre Moru alırsak bak gör bakalım bir daha çağrılırmı milli takıma
biz metin ali feyyazlı yenilmez kadromuzla milli takıma oyuncu vermiyorduk
Türkiyenin yetişdirdiği en iyi orta sahalardan biri Mehmet bakın kaç defa milli olmuş
Sergenin milli takımın değişmezi olması bizden ayrıldıktan sonra oldu
Kerim Frei'ın potansiyeli var zaten ama o gelişimi henüz gösteremedi. Yalnız ağabey senin de dediğin gibi Türk oyuncuların mental gelişimi biraz zaman alıyor fakat yurt dışında temel eğitimini almış oyuncuların bu dönemi daha hızlı geçmesi gerekiyor. Oğuzhan'ın önünde çok önemli bir dönemeç vardı, eğer bu sene de beklentileri karşılayamasaydı %90 gönderilecekti. Ki şimdi takımın en önemli oyuncularından bir tanesi. Emre Mor'a ben alınması gereken bir risk olarak bakıyorum. 18 yaşında ve Şenol hoca gibi bir faktör varken her türlü oyununun üzerine katacaktır. Milli takım konusunda aynen katılıyorum, dün şampiyon takımdan iki tane oyuncu vardı sahada. Cenk ve Oğuzhan.. Son 15 dk oyuna giren İsmail'i saymıyorum.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

abi Carvalho'da @atalay ın saydığı hız dışındaki tüm özellikler mevcut  :bandit:
Hiz yerine yasi var abi. Cift turbo takarim ben ona, modifiye ederim, cip takarim, cillop gibi olur. Zaten bunun sifir kilometresi az daha performansi iyi olani cok pahali oluyor, kelepir bulmusuz, son sahibinden, meraklasina. Az biraz makyaj, biraz masraf carvalinho olur hemencecik.

Cicek abbasin ford minibusu gibi yaparim ben onu, sonra ver kirbaci ver kirbaci

Çevrimiçi Necmi

Aynen öyle.

Sağda solda çıkan rakamlar da bir acayip. 12 milyon euro istenmiş, Beşiktaş 6 milyona indirmiş. Hangi kulüp 2 gün içinde fiyatını yarıya kırar bir oyuncunun?
iki günmü biz bu oyuncuyla bir senedir ilgileniyoruz 6 aydır pazarlık yapıyor
Erdal Torunoğulları bayağıda yol katettik ama milli takıma girmesi işleri biraz bozabilir. @tuncaboylu

Çevrimdışı Çağatay

şu imza parasını halledebilirsek ki bence çok sorun olmamalı bu adam için
savunma bir kaç level atlar

http://www.ntvspor.net/haber/haber-t/155887/hedefte-nkoulou-var
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı MrtBlgc

Erdal Torunoğulları bayağıda yol katettik ama milli takıma girmesi işleri biraz bozabilir. @tuncaboylu
23 kişilik kadroya girerse iyice zorlaşır. Ki Fatih Terim kadroya dahil edecekmiş gibi hissettim ben..

Çevrimdışı Çağatay

23 kişilik kadroya girerse iyice zorlaşır. Ki Fatih Terim kadroya dahil edecekmiş gibi hissettim ben..

zorlaşsa da herkese zorlaşacak sadece bize değil
ne olacak sonunda yine danimarkada mı kalacak
hiç zannetmiyorum
türkiyede alabilecek ilk sıradaki takım biziz bence
fb filan alamaz o paraları verip
ama aziz pislik yapabilir sadece biz almaya çalışırsak ki yapmaya başlamış

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

şu imza parasını halledebilirsek ki bence çok sorun olmamalı bu adam için
savunma bir kaç level atlar

http://www.ntvspor.net/haber/haber-t/155887/hedefte-nkoulou-var
Birkaç birleşik yazılır abi :evillol:  kesinlikle alınmalı bu adam

Çevrimiçi Necmi

kerim frei gitsin diyenler ciddi mi? çocuk 23 yaşına girmedi daha. tamam 11 başlasın demiyorum da kiralık gönderip gelişimini görmek varken gitmesini istemek niye? emre mor da aynı duruma duşebilir. volkan şen tarzında ve bence daha potansiyelli bi adam kerim frei. verelim feyenoord ya da o kıvamda bi takıma bakalım hala gelişmezse geçmiş olsun o zaman :)
Kiralık olmaz bizde pişmesi gerekir kiralıkta körelir.
Şenol hoca ona başını kaldırmayı öğretirse tamamdır.
Bir gerçeği kabullenelim öncelikle bu sene Şenol hocanın
şampiyonluğu kazanma zorunluluğu olan bir seneydi o nedenlede
ne avrupaya nede Türkiye kupasına önem vermedi ligdede
oyuncu riski almadı garantiye gitti önümüzdeki seneler ciddi oyuncu kazanımları olacaktır.
belki önümüzdeki senede bu rölanti olur sonrasında takım tam oturup winner özellik kazandıktan sonra
genç oyuncularda bir iki girmeye başlar kadroya
Bu sene anca elimizdeki aslında gelişimini tamamlamış ve tamamlamak üzere olan oyuncuların nerde olduğunu ve nasıl davranması
gerektiğini öğrenme süreciydi. Bu arada Şenol hocada öğrendi çünkü verdiği demeçlerde kendiside bu kadar büyük bir Beşiktaş
olduğunu bilmiyordum diyor. Bu gün Şenol hocanın gördüğü ve söylediği şey bize önümüzdeki sene bambaşka bir şekilde
dönecek Birde taraftara öğretilebilse Beşiktaşın büyüklüğü özellikle genç kuşaklara eskiler biliyor ucundan
yakalayanlarda bu bir iki sene daha iyi anladı 25 - 30 arası farketmeye başladı ama 25 e kadar olanlar facia
hala renklilerin artıklarını Beşiktaşa yakıştırıyorlar. Bu henüz Beşiktaşın büyüklüğünü farkedememekten kaynaklanıyor.
adamların elden çıkarttıkları kendi kadrolarında düşünmediklerine kurtarıcı gözüyle bakmak. Milletin çöpüne hazine
değeri vermek.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Agger futbolu kafasında bitirmiş. Uzak durmak lazım.

Geçen sene de konuşulmuştu artık ülkesi dışında bir yerde oynamak istemiyormuş diye. Nihat kafasında sanırım.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

O zaman biter abi bu iş o aşamaya geldiyse...

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Açıkcası ben şenol hocanın Kerimden çokta umutlu olmadığını anladım katıldığı programlardaki söylemlerinden. Herkes farklı çıkarım yapabilir, benim düşüncem bu.

Çevrimdışı Çağatay

Birkaç birleşik yazılır abi :evillol:  kesinlikle alınmalı bu adam

sana inat ayrı yazacam  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

zorlaşsa da herkese zorlaşacak sadece bize değil
ne olacak sonunda yine danimarkada mı kalacak
hiç zannetmiyorum
türkiyede alabilecek ilk sıradaki takım biziz bence
fb filan alamaz o paraları verip
ama aziz pislik yapabilir sadece biz almaya çalışırsak ki yapmaya başlamış

boş verin bitti artık o devirler Aziz ve fener cürümü kadar yer yakamaz
onların şişirilmiş balonu patladı artık onların büyüklüğünün tamamen gazla yaratılan büyüklük olduğunu kendi taraftarlarıda
gördü geçen okudum bir taraftarı aylarca peşinden koşan Beşiktaş varken Emre Moru biz nasıl alacağız diyor.
yakında 20 lerin falan verildiği nanilerinde balon olduğunu görecekler.
şu anda bir lira bile bonservis ödeyemiyorlar. oyuncu satmadanda ödeyemeyecekler.
kadrolarında dolması gereken 8-9 oyuncu var hadi alabiliyorlarsa alsınlar. Bu saatten sonra menejerler
feneri ciddiye bile almazlar Oyuncu satacak takımlarda öyle
bizde YD nasıl kaçtı gs de Aysal nasıl kaçtı işte azizde öyle kaçacak.

Etiketler: