2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 237 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11510062 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Gökhan Dinç; Beşiktaş, Emre MOR için 4M €uro teklif etti. Kulüp kabul etti. Görüşmeler sürüyor.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Nkloulou da olmayacak transfer değilmiş..3.2 imza parası 2.2 maaş süper olur.
kaymaklı ekmek kadayıfı olur hemde  :D :D

Çevrimdışı atalay

O nasıl abi var mı bir fikrin?

Bu sezon sadece dünkü maçını izledim. En az 5-6 maçını izlemeden fikir beyan etmem. Sağlıklı olmaz.
[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 17:22:01 atalay ]

Çevrimdışı atalay

"Hızlı stoper" furyası başlamış yine. Pozisyon bilgisi/sezgisi/alması iyi değil ama olsun hızlı. Alan oyunu/paylaşımı, kademe anlayışı, reaksiyon hızı da neymiş (!) Hızlı olsun kafi...

Çevrimdışı 38life

Burda trivela rabona yapmaktan boş kaleye vurmuyor ki gol atsın.

Yıllar geçiyor ama hala adamın nerde ne zaman daha iyi vuracağını çözemiyorsunuz. Quaresma bir topa trivela vuruyorsa %90 o pozisyonda iç vursa daha kötü vuracaktır.

Rabona ise bu sezon sadece 1 kez vurdu. Fark açıldıktan sonra kale boşken denedi ve direğe takıldı.

Yani karalamak çok kolay...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gökhan Dinç; Beşiktaş, Emre MOR için 4M €uro teklif etti. Kulüp kabul etti. Görüşmeler sürüyor.
  emre gelirse kerim frei ile yollar ayrılır..

Çevrimdışı 38life

Mas'dan sonra Gustavo Gomez'i de bizimle yazıyorlar. Bu arada halen Mas free diyenler var. Sözleşmesi 2017'de bitiyor, hatta 1 yılda opsiyonu var.

Dün San Lorenzo - Lanus maçını seyrettim. Mas'ı hiç beğenmedim. Defansif olarak hiç iyi değil gibi geldi bana. karşı takımdaki Gomezi ise çok beğendim. Gencecik taş gibi stoper. Sert, hamleli, seri.. daha ne olsun.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Aman aman, şimdi kerim fanları isyan etmesin, hala süper bir yıldız olmasını bekleyenler var ondan.  :lol: :lol:

Çevrimdışı cursedofdragon

ayrılsın zaten.Ben emre mor şöyle böyle diyordum bazı arkadaşlarımız isim vermiyeceğim kerim frei'in aynısı diyordu :)

Gördük aynısını bu oyuncuyu şenol hocanın eline vericez düşünün şenol hoca bu emre mor'u nasıl yapar :)

Çevrimiçi Savaş

Genç oyuncuları parlatıp piyasaya çıkartarak büyük iş yaptık, yapıyoruz.

Bu sebeple potansiyelli ve genç oyuncuların tercihi olmaya başladık. Bu olayda eskiden fener hemagonyası vardı çünkü güzel para veriyordu fakat geçler artık oynamak istiyor. Bu sebeple ilk adresi Beşiktaş :)

Gelsin Emre Mor bakalım.

Sizi bilmem ama bahsi geçen 3 milyonlar 4 milyonlar artık büyük para değil küçük para olarak görülüyor dünyada. Benim görüşüm de bu. Avrupa transfer piyasasına birazcık bakarsanız da anlarsınız ne demek istediğimi.

Sizi bilmem ama bahsi geçen 3 milyonlar 4 milyonlar artık büyük para değil küçük para olarak görülüyor dünyada. Benim görüşüm de bu. Avrupa transfer piyasasına birazcık bakarsanız da anlarsınız ne demek istediğimi.

bizim için büyük para cezamız var çünkü cezamız olmamış olsa bu sene kasamıza giren paranın hatti hesabı yok.

Yine cezamız olmamış olsa birçok oyuncuyu getirmemiz hayal olmaz bu sene son işte.

Çevrimdışı Ersoy

Tamam beyler Nkolou bu ligde çok iyi gider o zaman en az gol yiyen takım bile olabiliriz.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?lang=tr
Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi Samet Ç

Sallıyor Eren Albayrak'ı da biz alacaktık buna kalsa. Ayrıca Emre Mor Kerim iki bir farkı yok sadece daha genç. Kerim'de Danimarka maçında parlamıştı gittik 3 milyon Euro verdik boşa 1-2 milyona alabilecekken.

bizim için büyük para cezamız var çünkü cezamız olmamış olsa bu sene kasamıza giren paranın hatti hesabı yok.

Yine cezamız olmamış olsa birçok oyuncuyu getirmemiz hayal olmaz bu sene son işte.

e her sene 2 liradan 7-8 adam alırsan, olacağı bu. Her sene 5-6 liradan 3 adam al, kaliten artar. Takım oturdu, artık böyle olmalı en azından.

Töre Milo pedro veli den toplam 20 bile gelse, bana kalırsa tamamı ile transfer yapılmalı, sonra her sene maksimum 1-2 adam ile devam edilmeli. Böyle miloya 2.5 pedroya 2.5 vb örneklerle bir arpa boyu yol alamayız.

Çevrimdışı Ersoy

FİKRET ORMAN: "Gökhan Gönül'ün kulübüyle sözleşmesi devam ediyor. Anlaşma olsa, imza atılır, o zaman da duyardınız. Bitsin, sonra bakarız."

Sözleşmesi de yarın bitiyormuş.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı kyiv

Kerimi isteyen kulüp var mı? Ben gitsin mi kalsın mı konusunda tereddütlüyüm. 2. bir sezonu haketmeyecek kadar kötü değildi.Üstelik de Gökhan Töre gidince biraz daha fazla şans bulabilir tabiki aradan Araz sıyrılıp formayı kapmazsa. Sanki Araz hiç yokmuş gibi düşünüyoruz ama kutumuzdan süper birşey de çıkabilir bence.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Formalar sızmış galiba.. :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

Bayern'de Robben ile sözleşme uzatacakmış.

Çevrimiçi Necmi

Ya hu transfer haberi doğru olabilir ama  böyle çirkefçe haber yapan insanlardan nefret ediyorum.

bu nasıl bir iletişim kurmakta zorlanmaktır ki şöyle görüntüler verebiliyorlar:

kulüp artık beşiktaş'ın adından ekmek yiyen zararlıları uzaklaştırmak zorunda. yalanla yalanla nereye kadar?
@sayz  hoş geldin kardeşim
yanlız videoda yanlış olan bir şey göremedim
sana yanlış geliyorsa neden buraya link yapıştırım
izlenebilirliğini arttırıyor oranın reklamını yapıyorsun.
şu an adamlar sana minnettardır.

Çevrimdışı MrtBlgc

Sallıyor Eren Albayrak'ı da biz alacaktık buna kalsa. Ayrıca Emre Mor Kerim iki bir farkı yok sadece daha genç. Kerim'de Danimarka maçında parlamıştı gittik 3 milyon Euro verdik boşa 1-2 milyona alabilecekken.

Bence BVB'nin bu oyuncuyu istemesi bile Kerim'le Emre arasındaki farklı açıklar nitelikte. Evet, aynı tipte iki oyuncu ama Emre ayaklarına çok daha hakim gözüktü bana.
Karadağ dünkü maçta 90 dk alan savunması yapıp kapandı ve bu tarz savunmaları açabilecek kalitede bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Yaşı çok genç , elbet eksikleri vardır fakat işlenmemiş bir elmas gibiydi dün sahada. Bana göre üstüne düşülürse ve şişirilmezse basın tarafından oldukça yararlı olur.
[ Son Düzenleme: 30 Mayıs 2016, 17:20:37 MrtBlgc ]

3 :busted_cop:

Ben bunu kesin alirim Efsane Bagcikliya benziyor :sevinc

e her sene 2 liradan 7-8 adam alırsan, olacağı bu. Her sene 5-6 liradan 3 adam al, kaliten artar. Takım oturdu, artık böyle olmalı en azından.

Töre Milo pedro veli den toplam 20 bile gelse, bana kalırsa tamamı ile transfer yapılmalı, sonra her sene maksimum 1-2 adam ile devam edilmeli. Böyle miloya 2.5 pedroya 2.5 vb örneklerle bir arpa boyu yol alamayız.

eksik bölgemiz çok her bölgeye kaliteli adam alamıyoruz işte onu diyorum şuan 8 milyon € var bize göre ersan+ atınç'tan gelen para kaliteli stoper kamil glik için 6-7 milyon € istiyorlar o parayı ona verince.1 sağ bek 1 sol bek 1 stoper daha kalıyor geriye ya bu bölgelere free oyuncu almak zorundayız yada kalitesiz oyuncular almak zorundayız yada elimizde ki idare eder oyuncuları elimizde tutmalıyız.

Etiketler: