2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 236 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11509890 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

gece oturdum Bursa maçını izledim tekrar orda quaresma muhteşem oynamış
ayağında top falan tutmuyor oyunu hızlandıran bir oyun tarzıyla oynamış
oyunun sonunda gördüğü iki sarı öncesinde yaptıklarını perdelemiş
Abi O adam Inonude baska oynuyor

Iceride ki her mac BANKO oynaatacaksin deplasman maçlarında Hamle oyuncusu olarakta kullanabilirsin Kadronda olsun yeter

Istedigi zaman yapamayacagi sey yok
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Bishamon

Çevrimdışı cursedofdragon

ilk önce töre'yi satsak ona göre transfer yapsak daha iyi olur bence oyuncu satmadığımız için free oyuncular ile ilgileniyoruz şuan.

Çevrimdışı can1903

GG açıklanırsa açıklanır. Ondan sonra 1 ay transfer olmaz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Iceride ki her mac BANKO oynaatacaksin deplasman maçlarında Hamle oyuncusu olarakta kullanabilirsin Kadronda olsun yeter

:ok: :claps: :claps:

Çevrimdışı worns

Umarım Töre için çıkan haberler doğrudur. 12-13 mil euro üzeri her miktar başarılı bir satış demektir bizim için. Potansiyelli bir oyuncuyu satıyoruz evet ama takımın iskeletinden bir şey kaybetmiyoruz.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Dün de golün dışında harika oynadı. Topsuz ceza sahasına falan giriyodu düşünün :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

EssiLor

• Ziyaretçi

SON DAKİKA !!
Emanuel Mas'ın Menajeri İstanbula Geliyor.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Dün de golün dışında harika oynadı. Topsuz ceza sahasına falan giriyodu düşünün :D
canlı izleyince de töreden epey iyiydi valla şaşırmıştım osmanlı maçında  :evillol:

Çevrimdışı worns

Gökhan haberlerdeki bonservise satılacaksa Robben değil ama Perisic'le bir görüşmek lazım. Yemeğe falan da gelmişti, Tosic sadece onu getirmek için bile takımda tutulabilir. :)

Alma şansımız olmasa da Olcay'ın yerinde bir anlığına onu düşünmek güzel geldi. :)

Çevrimdışı graser

SON DAKİKA !!
Emanuel Mas'ın Menajeri İstanbula Geliyor.

Sağlam kaynak mı. Ben gelsin isterim şahsen

Çevrimdışı Tolga

Gökhan haberlerdeki bonservise satılacaksa Robben değil ama Perisic'le bir görüşmek lazım. Yemeğe falan da gelmişti, Tosic sadece onu getirmek için bile takımda tutulabilir. :)
Töre satılırsa ondan gelecek para ile savunmayı toparlamak lazım.

Perisic gibi bir oyuncuyu almak için paramız yeterli olmaz ki Inter de onu satmaz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Zafer55

Quaresma bu sezon bizim saha içindeki B  planı idi bence.Attıpımız gollerin çoğunluğu ver-kaçlar, kısa paslar ve araya atılan toplardandı.Sağdan soldan yapılan ortalara dokunuş ile attığımız gollerde hatırladığım hep O var.(mesela ts ve lizbon maçında gomez attırdıkları gibi)Merkezde oyun kitlendiğinde bekler de hücumda etkili olamayınca Querasmanın çizgide topu tutup ceza sahası içine yaptığı etkili ortalar geliyor aklıma...

Çevrimdışı sayz

Ya hu transfer haberi doğru olabilir ama  böyle çirkefçe haber yapan insanlardan nefret ediyorum.

bu nasıl bir iletişim kurmakta zorlanmaktır ki şöyle görüntüler verebiliyorlar:

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/gokhan_tore_kutlamalarda_senol_gunes_i_islatti

kulüp artık beşiktaş'ın adından ekmek yiyen zararlıları uzaklaştırmak zorunda. yalanla yalanla nereye kadar?

Çevrimdışı Blackmd1

Emmanuel Mas Solbek mi ? videolarına baktım bir kac tane.Adam hep ileride :D

Çevrimdışı Tolga

Sol kanattan dönme sol bek galiba.

Caner gibi yani.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

EssiLor

• Ziyaretçi

Sağlam kaynak mı. Ben gelsin isterim şahsen
Kaynak DHA Abi
Gelir Allahın izniyle.

Çevrimdışı Bishamon

Skrtel 4.5M Euro yıllık maaş istiyormuş.Bu adam kendini 25 yaşında avrupanın en iyi stoperlerinden biri zannediyor galiba ?  :lol: :lol:

Çevrimdışı graser

Caner gibi yani.
Kaynak DHA Abi
Gelir Allahın izniyle.

Caner gibi yani.

Bu sezon hepimizin kalbinden geçtiği cinsten sanki. Haydi hayırlısı. gelirse umarım tez zamanda alışır.

Çevrimdışı underworld

Quaresma gibi futbolculara "gereğinden çok çok fazla" "Sen bencilsin" baskısı yaparsanız onun yaraticiligini kisitlarsiniz. Sonra vay efendim neden milli takımda böyle goller atıyor da bizde atmıyor. Eşeğin kuyruğundan dolayı.
Burda trivela rabona yapmaktan boş kaleye vurmuyor ki gol atsın.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 29 Ağustos 2016, 23:39:46 atalay ]

Çevrimdışı graser

Mas'dan sonra Gustavo Gomez'i de bizimle yazıyorlar. Bu arada halen Mas free diyenler var. Sözleşmesi 2017'de bitiyor, hatta 1 yılda opsiyonu var.

mas 30 haziran 2016 geçiyor bazı yazılarda. gomez nasıldır

Çevrimdışı yigitcan1903

Yine bi güney amerika furyası
Hayrolsun

Çevrimdışı Jukebox

Mas'dan sonra Gustavo Gomez'i de bizimle yazıyorlar. Bu arada halen Mas free diyenler var. Sözleşmesi 2017'de bitiyor, hatta 1 yılda opsiyonu var.
O nasıl abi var mı bir fikrin?

Çevrimdışı OrhanAker

Nkloulou da olmayacak transfer değilmiş..3.2 imza parası 2.2 maaş süper olur.

Etiketler: